Pobočky

Makléři

Aktuality

Komentář Roberta Hanzla k tématu zrušení daně z nabytí nemovitosti a k situaci na realitním trhu

Včera jsem se vyjadřoval několika novinářům k avizovanému zrušení daně z nabytí nemovitosti. Tato daň je snad tou nejhloupější. Trestá ty, kteří si za svoje těžce vydělané a často několikrát zdaněné peníze kupují nemovitost na území ČR.

Makléři NEXT REALITY nyní pracují převážně online. V práci nehodlají polevit ani přes nouzový stav v ČR

Na situaci, která v České republice momentálně panuje, musí reagovat i naše franšízové kanceláře, jichž se přijatá opatření přímo nedotkla, ale vliv na ně mají. Jejich pobočky mohou být otevřené, práce realitních makléřů tak není nijak omezena, tedy do určité míry.

Čtěte pozorně! Důležité informace a opatření v souvislosti s činností realitních zprostředkovatelů během aktuálního nouzového stavu v ČR!

Vážení klienti, věnujte prosím pozornost následujícím bezpečnostním opatřením při realizaci obchodních případů s realitními makléři NEXT REALITY.

Senát schválil návrh zákona, který opět výrazně omezuje předkupní právo spoluvlastníků! Platit by měl od 1. července 2020.

V únoru prošla Sněmovnou a 18.3. schválil Senát ČR novelu občanského zákoníku, která prakticky znamená opětovné zrušení tohoto předkupního práva spoluvlastníků. Pokud legislativní proces potvrdí podpisem pan prezident, tak bude zákon účinný od 1. července 2020.

Nařízení vlády ze dne 19.3.2020

Nařízení se na realitní kanceláře nevztahuje, více v naší aktualitě!

Aktuální stav realitního trhu v situaci mimořádných opatření na území ČR

Současná koronavirová krize drasticky hýbe finančními trhy. Mezi těmi, které pociťují propad, ale rozhodně nepatří trh s realitami.

MAKLÉŘEM MĚSÍCE ÚNORA 2020 se stala Blanka Štalzerová

Naše tradiční soutěž má opět tradiční vítězku. Tentokrát si vedle ceny pochutnala na výborném obědě.

Videoblog s vedoucí NEXT REALITY v Českých Budějovicích Kláru Šaškovu

Tentokrát jsme v našem videoblogu vyzpovídali jednu z vedoucích naší kanceláře v Českých Budějovicích Kláru Šaškovu. Do své práce dává nejen maximum své energie, ale i srdce. Díky tomu je jedna z našich nejúspěšnějších makléřek.

Nás zákon nezaskočí. Od 3.3. nastala účinnost zákona o realitním zprostředkování, dle kterého se musí řídit všichni zprostředkovatelé prodejů a pronájmů v ČR.

Realitní makléři NEXT REALITY jsou na nová pravidla připraveni, klienti se na ně mohou s jistotou obracet.

Zákon o realitním zprostředkování - důležité body !

Od 3.3.2020 je účinný zákon. č 39/2020 Sb. o realitním zprostředkování. Všichni realitní zprostředkovatelé jsou povinni dle něj postupovat.

Archiv
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím