Pobočky

Makléři

Aktuality

Praha hostila golfovou smetánku. Společnost NEXT REALITY byla u toho

Kdo alespoň trochu sleduje golf, ten zná D+D Real Czech Masters. Turnaj, který je součástí European Tour, se každoročně pořádá v rezortu Albatross Golf Club v Praze a účastní se ho golfová smetánka z celého světa.

Zákon o realitním zprostředkování

Dlouho diskutovaný zákon o realitním zprostředkování má za sebou první čtení v poslanecké sněmovně.

Zastavte se na stánku NEXT REALITY v turnajové vesničce

DD Real CZECH MASTERS

NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Nároky na makléře se neustále zvyšují. Klienti od něj očekávají co nejvyšší kvalitu a odbornost. Vstříc jim přitom vychází nová legislativa, neboť chystaný zákon o realitním zprostředkování razantně zvýší požadavky na makléřovo vzdělání.

Investiční byt koupený na hypotéku? Možnosti stále jsou!

Aktuálně platná regulace ČNB na hypotéčním trhu zastavila růst cen realit v celé ČR s výjimkou Prahy a Středočeského kraje. Současně s tím ovšem také vzrostly ceny nájemního bydlení a banky zdražily hypotéky. Vyplatí se za této situace investovat do bytu na pronájem?

Prodej nemovitostí se vleče, na kupce bytu lidi čekají i půl roku

Prodat byt v Česku je stále těžší. Téměř ve všech regionech se oproti loňsku prodloužila doba inzerce. Na kupce si majitelé počkají čtvrt roku i déle. Nejhorší je situace v Karlových Varech a v Olomouci.

Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici na Bulovce. A pomoc pokračuje!

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocnici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala pořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Realitní makléř je v neustálém klinči. Na jednu stranu je zde tlak ze strany jeho zaměstnavatele, případně tlak, který na sebe klade on sám, aby neustále uzavíral nové a nové zakázky.

V pořadu Rozstřel na iDNES TV diskutoval Generální ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl s ministryní Klárou Dostálovou a ředitelem Reality iDNES Petrem Makovským

Téma připravovaný zákon o realitním zprostředkování!

Sněmovna projednává zákon o realitním zprostředkování, který má zvýšit důvěru v realitní makléře

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (nestraník za ANO) představila nový zákon o realitním zprostředkování.

Archiv
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím