Pobočky

Makléři

Aktuality

Hledáme specialistu výkupů a investic

Těší nás, jsme NEXT REALITY a jsme ryze česká síť realitních kanceláří. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Prodej, pronájem, oceňování a přímý výkup všech druhů nemovitostí jsou denním chlebem našich realitních makléřů, jejichž činnost doplňují specialisté výkupů a investic. Ti se starají o přípravu analýz pro předvýběr a případně zhodnocují investice. Prověřují doporučené nabídky k výkupu. Jednají s majiteli nemovitostí a o průběhu obchodu. Jsou v úzké spolupráci s makléři. Jsou komunikativní, přátelští, svědomití a pečliví.

Hledáme právníka do naší firmy

Zajímá Vás realitní právo? Máte paragrafy realitního trhu pod palcem? Nenecháte žádnou chybku proplout mezi prsty? Jste komunikativní? Pocit dobře odvedené práce Vás naplňuje a posouvá vpřed? Chcete se do práce těšit stejně jako domů? Staňte se jedním z nás. Staňte se NEXŤákem. Právnickým NEXŤákem.

Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů.

Den otevřených dveří NEXT REALITY Praha 2

Den otevřených dveří se bude konat v termínu 25. – 26. 9. na pobočce Praha 2. Nově otevřené klientské centrum poslouží pro všechny obyvatele Vinohrad po celé dva dny.

Druhý ročník NEXT REALITY OPEN

Mezi další akce NEXT REALITY s přívlastkem tradiční, lze zařadit i tenisový turnaj NEXT REALITY OPEN. Jeho druhý ročník proběhl v sobotu 26.8.2017 v centru Ltc Radotín Praha.

Školení NEXT REALITY PARTNER se neslo v duchu revolučních novinek z vlastní dílny

Úterý 8. a středa 9. srpna patřily prvnímu školení Partnerů NEXT REALITY, jejichž počet se neustále rozrůstá. V tuto chvíli jedenáct Partnerů se sjelo na firemní chalupu Panorama v Malé Úpě s překrásným výhledem na Sněžku, aby v tomto jedinečném prostředí vyslechli několik přednášek z mnoha oborů. Na tomto intenzivním školení, jak už je u „NEXTŮ“ zvykem, byla nosným tématem kvalita, která je vždy na prvním místě.

NEXT REALITY partner Czech Masters věnuje byt v hodnotě 1,6. mil. Kč za Hole in one.

Svátek pro všechny české golfisty se blíží. Ve dnech 31. 8. až 3. 9. 2017 se v resortu Albatross u Prahy uskuteční další ročník nejvyšší evropské golfové tour - DD Real Czech Masters.

Opékání buřtů s NEXT REALITY

K létu již tradičně patří i opékání špekáčků. Je to tak trochu naše národní specialita. A protože my v NEXT REALITY, ryze české firmě, ctíme tradice, rozhodli jsme se vyrazit ve středu 16.8. k ohništi.

Kdo se rád baví v práci, pracuje v NEXT REALITY

Nexti ve fotbalovém zápase "Realitního odpoledne" v Křičeni jasně zvítězili.

Nová verze "realitního zákona"

V poklidné, prakticky sváteční atmosféře, spatřila světlo světa další verze zákona o realitním zprostředkování.

Archiv