Pobočky

Makléři

Aktuality

Next reality součástí první fullservisové agentury pro developery

Velcí hráči realitního trhu přicházejí s přelomovou novinkou. Společně zakládají Centrum pro developery, kde chtějí nabízet komplexní služby malým a středním developerům. Od konzultací ve fázi projektu přes výběr dodavatelů až po marketing a prodej jednotek.

Společnost NEXT REALITY nejen slavila, ale i pomáhala! Dvě nové kojenecké postýlky pro Nemocnici Na Bulovce!

Není nad to, když se spojí příjemné s užitečným. Z tomboly, která korunovala oslavu 12. narozenin NEXT REALITY, nemají užitek jen šťastlivci, kteří si zakoupili vítězné losy, ale také pediatrické oddělení Nemocnice na Bulovce. Právě pro něj byl výtěžek z tomboly určen.

Pravidelné setkání s našimi Partnery

Pravidelné setkávání Partnerů s vedením společnosti a odborníku je v Nextu samozřejmostí. Vždy si odnesou mnoho užitečných informací, které jim pomohou v dalším rozvoji svého podnikání.

NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

Dobrý anděl v NEXT REALITY. Vedoucí českolipské pobočky se rozhodl pomoci potřebným!

Některé pobočky NEXT REALITY dávají dobrý příklad nejen zásluhou skvělých obchodních výsledků. Vedoucí pobočky v České Lípě pan František Roller se rozhodl přispět na dobrou věc. Od prosince 2017 je hrdým držitelem certifikátu Dobrého anděla.

Next partner České Budějovice – nová franšíza

Trend vznikání nových franšíz pod hlavičkou NEXT REALITY pokračuje. V jižních Čechách vyroste již druhá – po Jindřichově Hradci se pro nový směr v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí odhodlala také pobočka v krajském městě, v Českých Budějovicích.

Ples s NEXT REALITY v Žilině na Novojičínsku. Jak propagovat značku v malých obcích?

Kromě osmdesátitisícové Žiliny na Slovensku existují obce s týmž názvem i v naší zemi. Jedna z nich je k nalezení kousek od Nového Jičína a žije v ní lehce přes 500 obyvatel.

Mateřská školka v Písku obdržela vestičky pro děti

Dar od naší pobočky NEXT REALITY PÍSEK

Vyšší ochrana dat klientů neboli GDPR

Zavedení vyšší ochrany dat našich klientů neboli GDPR je už za dveřmi. Připravte se, dopad bude mít na nás všechny.

Nová franšíza Dobříš

V městečku Dobříš poblíž Příbrami najdete nejen krásný rokokový zámek, ale také nově i další franšízu společnosti NEXT REALITY. O její otevření se nejvíce zasadil pan Libor Vogel, regionální ředitel.

Archiv