NAPIŠTE ŘEDITELI
Pět franšízantů realitní kancláře Next Reality, tři muži vzadu a dvě ženy před nimi
V NEXTU SE POŘÁD NĚCO DĚJE
9.7.2024
5 MIN ČTENÍ
Aktuální trendy na trhu s rekreačními nemovitostmi v ČR: Od pandemického boomu po současnou realitu

Trh s rekreačními nemovitostmi v České republice prochází změnami, které jsou ovlivněny událostmi posledních let.

23.5.2024
6 MIN ČTENÍ
Pobočka roku 2023

Jen co se trochu uklidnila atmosféra po korunování Blanky Štalzerové v kategorii makléř roku, došlo k ohlášení další kategorie. Kategorie nejvyšší - POBOČKA ROKU!

20.5.2024
4 MIN ČTENÍ
První čtyři měsíce roku 2024 ve znamení růstu trhu

Realitní zprostředkování se aktuálně nachází v ideálním rozpoložení trhu, které je výjimečné. Na trhu je dostatek nemovitostí za ceny, které se propadly a dostatečná poptávka k nákupům.

17.5.2024
6 MIN ČTENÍ
Makléř roku 2023

Po sedmé hodině večerní došlo na výroční konferenci NEXT REALITY ke zveřejnění výsledků ankety Makléř roku. Každý rok jde o jeden z nejsilnějších momentů, vítěz letos nebyl do poslední chvíle znám... Ale nepředbíhejme.

15.5.2024
3 MIN ČTENÍ
Daň z nemovitosti, co je nového?

Pro rok 2024 dojde v Česku ke zvýšení daně z nemovitosti. Tato změna je součástí vládního konsolidačního balíčku a průměrně se daň zvýší o 80 %. Tento nárůst se dotkne všech nemovitostí a cílem je zvýšit příjmy státního rozpočtu.

13.5.2024
4 MIN ČTENÍ
Uvedení do VIP klubů NEXT REALITY 2024

Již neoddělitelnou součástí výročních konferencí NEXT REALITY je představení nových členů jednotlivých VIP klubů. Jde o trochu jiné ocenění, než jsou klasické kategorie Makléř měsíce, případně Makléř roku.

10.5.2024
3 MIN ČTENÍ
SNIŽUJÍCÍ SE SAZBY SIGNALIZUJÍ IDEÁLNÍ ČAS PRO INVESTICE!

Již od září minulého roku sledujeme zásadní oživení trhu. Tento trend potvrzují i první měsíce roku letošního, které jsou z pohledu zájmu o nemovitosti za dlouhou dobu nadprůměrné. I ukazatele našich rezervovaných a realizovaných případů vzrostly meziročně o desítky procent.

10.5.2024
2 MIN ČTENÍ
Hledáme nové kolegy. Zkuste práci v oboru, který zažívá růst

Zvyšující se poptávka po nemovitostech a pozvolný růst cen představuje příležitost pro kvalitní zkušené makléře, ale i pro nováčky.

6.5.2024
2 MIN ČTENÍ
Thajsko a Vietnam, to jsou destinace, které čekají na NEXŤÁKY

V roce 2023 to byla Srí Lanka, letos to bude Thajsko a příští rok Vietnam.

3.5.2024
3 MIN ČTENÍ
ČÁST Z PROVIZE VĚNUJEME FOTBALOVÉMU KLUBU!

Realitní společnost NEXT REALITY se stala partnerem Středočeského krajského fotbalového svazu. Její zástupci společně s předsedou Tomášem Neumannem dali také život projektu Podpoř svůj klub, ve kterém se vzdávají části své provize ve prospěch fotbalového klubu ve Středních Čechách, který se klient rozhodne podpořit.

23.4.2024
200 000 Kč pro NADACI NEXT

Zakoupením lístku do tomboly, každý pomohl. Letos jsme vybrali krásných 96.750,- Kč. Společně s Romanem jsme částku zaokrouhlili na 200.000,- Kč. Ať finanční prostředky co nejvíce pomohou.

19.4.2024
2 MIN ČTENÍ
Jak se dařilo v růstu nových franšízantů za rok 2023?

V roce 2023 jsme do našich řad přivítali nové franšízanty z Brna, Kroměříže, Třebíče a Prahy. Jsme velmi poctěni, že k nám zájemci o podnikání v realitách mají důvěru a vydávají se s námi na dlouhodobou misi, a to i v tak složité době, kterou jsme na trhu jako realitní zprostředkovatelé prošli.

19.4.2024
5 MIN ČTENÍ
Vítáme nové členy SÍNĚ SLÁVY

Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy. Je čestné, nelze změřit žádným výkonem, ale oddaností ke značce NEXT REALITY.

16.4.2024
2 MIN ČTENÍ
Jsme členové České asociace umělé inteligence

S potěšením oznamujeme, že společnost NEXT REALITY se stala členem české asociace umělé inteligence, což je významný krok v našem závazku k inovacím a technologickému rozvoji v oblasti umělé inteligence.

16.4.2024
3 MIN ČTENÍ
NAROZENINOVÁ KONFERENCE NEXT REALITY 2024

Poděkování za účast na konferenci a galavečeru, uspořádanou u příležitosti 18. narozenin společnosti NEXT REALITY.

13.3.2024
5 MIN ČTENÍ
Investiční strategie: Jaký byt vybrat pro nejvyšší návratnost?

Na dnešním dynamickém realitním trhu stojí investoři před mnoha rozhodnutími, která ovlivňují úspěšnost jejich investic. Jedním z klíčových rozhodnutí je výběr typu bytu na investici s cílem dosáhnout optimálního výnosu z pronájmu.

29.2.2024
2 MIN ČTENÍ
Pomáháme podporovat pěstounské rodiny

Spolu s pobočkou NEXT REALITY CENTRAL jsme za rok 2023 darovali částku 100.256 Kč nadačnímu fondu Rozum a cit.

28.2.2024
5 MIN ČTENÍ
Novostavba versus starý dům: Cesta k ekonomičtějšímu bydlení

V posledních letech se lidé v České republice často rozhodují pro přechod z bydlení ve starších domech do moderních novostaveb. Tento trend není jen módní záležitostí, ale odráží i hledání vyššího komfortu a především ekonomické účelnosti.

13.2.2024
4 MIN ČTENÍ
Rok 2023 je za námi. Jak dopadl v holdingu NEXT REALITY?

Rok 2023 je za námi. Jak dopadl v holdingu NEXT REALITY? Na to jsme se zeptali Roberta Hanzla, generálního ředitele

6.2.2024
3 MIN ČTENÍ
Starší zástavba nebo novostavba, co vybrat?

Při rozhodování mezi koupí staršího bytu a novostavby se kupující setkávají s řadou důležitých faktorů, které je třeba zvážit. Oba typy nemovitostí nabízejí jedinečné výhody i potenciální nevýhody. V tomto článku se podíváme na klíčové aspekty obou možností, abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí.

31.1.2024
5 MIN ČTENÍ
Jak ušetřit na energiích a zároveň tak pomoci planetě?

Není tajemstvím, že naše spotřeba energie má vliv na životní prostředí. Avšak existují jednoduché kroky, které můžeme podniknout přímo v našich domovech, abychom nejen ušetřili energii, ale také pomohli chránit planetu.

17.1.2024
3 MIN ČTENÍ
Daň z nemovitých věcí v roce 2024

Prodali jste v roce 2023 nemovitost? Koupili jste v roce 2023 nemovitost? V tom případě čtěte dál...

12.1.2024
2 MIN ČTENÍ
Hodnocení makléřů

Ve světě realitního trhu přinášíme transparentnost. Naše realitní kancelář se pyšní zavedením systému hodnocení makléřů pomocí hvězdiček. Díky tomu vytváříme důvěru a poskytujeme maximální transparentnost, abychom zajistili optimální spokojenost našich klientů.

10.1.2024
5 MIN ČTENÍ
Trendy v cenách a nabídce bytů v ČR od roku 2016

V poslední době se na realitním trhu v České republice odehrávají klíčové změny, zejména ve velkých městech. Proto Vám přinášíme detailní analýzu vývoje cen a nabídky bytů k prodeji od roku 2016.

10.1.2024
5 MIN ČTENÍ
Pár zajímavých tipů pro investory do nemovitostí

S ohledem na různorodé potřeby investorů jsme vybrali několik klíčových faktorů, které mohou být rozhodující při hledání té správné investice.

20.12.2023
1 MIN ČTENÍ
Vánoční otevírací doba 2023

Vážení klienti a příznivci NEXT REALITY, rádi bychom vás informovali o provozu call-centra během vánočních svátků. Přejeme vám všem krásné prožití vánočních svátků a úspěšné vkročení do roku 2024.

20.12.2023
5 MIN ČTENÍ
Kde a jak nejlépe zaparkovat váš vůz?

Přemýšlíte o tom, kde je nejlepší zaparkovat své auto? V našem článku se dnes zaměříme právě na tuto otázku, abychom vám přinesli užitečné tipy a úvahy ohledně různých možností parkování a výhod, které každá z nich nabízí.

29.11.2023
4 MIN ČTENÍ
Průvodce prvním bydlením: Jak najít svůj ideální domov

Krok do světa vlastního bydlení je vzrušující a plný nových možností. Ale jak se v tomto moři nabídek a rozhodnutí zorientovat? Zde je průvodce, který vám pomůže udělat váš první krok ke svému vlastnímu bydlení.

14.11.2023
5 MIN ČTENÍ
Systém úschovy: Přehled čtyř možností

Existují čtyři hlavní typy úschovy: advokátní, notářská, bankovní a realitní úschova. Každý z těchto subjektů poskytuje své vlastní výhody a nevýhody. Jaké to jsou, si dnes ukážeme...

3.11.2023
5 MIN ČTENÍ
Jak se starat o nemovitost a prodloužit tak její životnost?

Nemovitost je investicí na celý život a jakýkoli majitel by měl usilovat o prodloužení životnosti svého majetku. Starost o nemovitost zahrnuje nejen péči o její estetiku, ale také zajištění, že bude v dobrém technickém stavu po mnoho let.

2.11.2023
3 MIN ČTENÍ
Pro a proti bydlení ve městě vs. na venkově

Volba místa, kde budeme bydlet, je jedním z důležitých rozhodnutí v našem životě. Ať už preferujeme rušné městské ulice nebo klidnou idylu venkova, obě možnosti mají své výhody a nevýhody. V tomto článku se podíváme na argumenty pro a proti bydlení ve městě a na venkově.

31.10.2023
3 MIN ČTENÍ
Jak efektivně vytápět a zároveň ušetřit na energiích?

S příchodem chladného období přichází i zvýšené náklady na vytápění. Ale nemusíte se obávat, existují způsoby, jak efektivně vytápět a zároveň ušetřit na energiích. Dnes vám v tomto článku přinášíme užitečné rady a tipy na to, jak vytápění zvládnout co nejefektivněji

10.10.2023
3 MIN ČTENÍ
Boj s vlhkostí v nemovitostech

Vlhkost v nemovitostech může být pro majitele a obyvatele zdrojem mnoha problémů a nepříjemností. Není-li řádně řešena, může vést k vážným strukturálním poškozením budovy a problémům se zdravím.

4.10.2023
3 MIN ČTENÍ
Jak volba lokality ovlivňuje hodnotu vaší nemovitosti?

Mnoho faktorů ovlivňuje cenu nemovitosti, ale jedním z nejvýznamnějších aspektů, který nelze opomenout, je lokalita. Volba místa, kde se rozhodnete koupit nemovitost, může mít dramatický vliv na její hodnotu.

2.10.2023
3 MIN ČTENÍ
Koupě chaty či chalupy na podzim má své výhody!


Když přemýšlíte o nákupu chaty nebo chalupy, může se vám zdát, že jaro je ideálním obdobím pro tento krok. Nicméně, existuje několik dobrých důvodů, proč byste měli zvážit nákup právě na podzim.

8.9.2023
4 MIN ČTENÍ
Je výhodnější nechat prodej nemovitosti na realitním makléři?

Prodej nemovitosti je záležitost, která vyžaduje nejen čas a energii, ale také odborné znalosti a zkušenosti. Realitní makléři mají hluboké znalosti trhu s nemovitostmi, včetně aktuálních cen a trendů.

8.9.2023
3 MIN ČTENÍ
Energetická certifikace nemovitosti a její vliv na cenu

Energetická certifikace nemovitostí je důležitým nástrojem, který pomáhá informovat budoucí majitele nebo nájemce o energetické efektivitě a spotřebě budovy. Tato certifikace se stala v mnoha zemích povinnou.

8.9.2023
5 MIN ČTENÍ
Smart Bydlení: Budoucnost je dnes


V dnešním rychle se rozvíjejícím světě technologie nezůstává pozadu ani oblast bydlení. Smart bydlení, neboli "chytré domovy," jsou stále běžnější a přinášejí životní komfort a efektivitu.

16.8.2023
5 MIN ČTENÍ
Jak poznáte dobrou realitní kancelář?

Rozpoznání dobré realitní kanceláře je důležité, pokud plánujete koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost. Dnes se podíváme na několik znaků, na které byste se měli zaměřit při hledání dobré realitní kanceláře.

10.8.2023
3 MIN ČTENÍ
Trvalé bydliště v pronajatém bytě. Je to možné?

Pokud jste se přestěhovali do nového nájemního bydlení, máte právo si zde zřídit trvalé bydliště? Co když vám to majitel bytu nechce dovolit? Má na to zákonné právo?

7.8.2023
3 MIN ČTENÍ
Reforma vyúčtování nákladů na vytápění

Dne 31. července 2023 uspořádalo Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) diskuzní setkání, během kterého představilo připravované reformy vyhlášky týkající se rozúčtování nákladů na vytápění v bytových domech.

7.8.2023
3 MIN ČTENÍ
Jak se určují ceny nemovitostí?

Také vás už někdy napadlo, kde se vlastně berou ceny nemovitostí? Pokud prodáváte nebo kupujete byt, rodinný dům nebo třeba chalupu, kdo nebo co rozhoduje o tom, kolik peněz dostanete nebo naopak zaplatíte?

31.7.2023
3 MIN ČTENÍ
Jak zabezpečit byt nebo dům, když se chystáte na dovolenou?

Statistiky uvádějí, že v tuzemsku dojde k více jak deseti vloupáním do bytů nebo rodinných domů denně. Za rok je to víc jak 3600 případů.

29.6.2023
7 MIN ČTENÍ
Video z konference NEXT REALITY 2023

Připomeňme si společně ještě před létem a s odstupem času atmosféru naší poslední konference, která se konala tentokrát v moderním prostoru hotelu a kongresového centra OREA v Brně, prostřednictvím krátkého videa z této akce.

29.6.2023
3 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY výroční konference Velkolepá oslava 17. narozenin firmy v Brně

Orea Congress Hotel Brno, kteří Brňané více znají pod původním názvem Voroněž, byl vybrán coby místo konání další výroční konference NEXT REALITY. NEXŤáků je dnes hodně a pro akce tohoto typu už malé a střední sály nestačí

26.5.2023
3 MIN ČTENÍ
Robert Hanzl v podcastu pro FINMAG

Ideální chvíle pro koupi investiční nemovitosti! Ceny šly nebývale dolů! Kvůli propadu poptávky zlevnily nemovitosti v Česku za poslední rok až o 30%. Další zlevňování se ale prý čekat nedá.

26.5.2023
3 MIN ČTENÍ
Robert Hanzl v rozhovoru pro ČAP

Co může trh rozpohybovat a stalo se tak již? Jak by měli k aktuální situaci na trhu přistupovat realitní makléři? A která rizika při koupi nemovitosti se řeší nejčastěji?

17.5.2023
6 MIN ČTENÍ
Chalupaření v 21. století? Ne v Brdech, ale u jižních moří

Brzy to bude 50 let, co režisér František Filip natočil legendární a dodnes reprízovaný seriál Chalupáři. Dnes je oblíbené točit remaky někdejších filmových šlágrů, jak by vypadali Chalupáři v roce 2023?

15.5.2023
1 MIN ČTENÍ
Objev roku 2022 NEXT REALITY

Jde o staronovou kategorii. Proč staronovou? Tato kategorie se dříve nazývala Nováček roku, ale v případě letošního vítěze bylo potřeba ji přejmenovat, protože ten kdo ji vyhrál se zdaleka nemůže nazývat nováčkem.

10.5.2023
5 MIN ČTENÍ
Pobočka roku 2022 v NEXT REALITY

Jen co na zem dosedly konfety, které ohlásily korunování Zdendy Mrňáka makléřem roku, došlo k ohlášení další kategorie cen. Nejlepších poboček NEXT REALITY za rok 2022.

9.5.2023
6 MIN ČTENÍ
Makléř roku 2022 NEXT REALITY

Po osmé hodině večerní došlo na výroční konferenci NEXT REALITY ke zveřejnění výsledků ankety Makléř roku. Každý rok jde o jeden z nejsilnějších momentů, i když vítěz této ankety je poslední roky stejně očekávatelný jako vítěz Zlatého slavíka v dobách, kdy pódiím vládl Karel Gott.

21.4.2023
4 MIN ČTENÍ
Uvedení do VIP klubů NEXT REALITY 2023

Neoddělitelnou součástí výročních konferencí NEXT REALITY je představení nových členů jednotlivých klubů. Podmínkou pro vstup je celoroční obrat na provizích.

12.4.2023
5 MIN ČTENÍ
Síň slávy NEXT REALITY se rozšířila o dvě nová jména

Jedním z vrcholů výroční konference NEXT REALITY, která se konala 30. 3. 2023 v Brně, bylo uvedení dalších makléřů do Síně slávy. Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy.

15.2.2023
5 MIN ČTENÍ
NEXT SRÍ LANKA 2023

V termínu 26. 1. – 6. 2. 2023 vyrazila za odměnu a skvělé výsledky parta TOP makléřů z NEXT REALITY na společnou dovolenou. Srí lanku jsme vybrali již v roce 2019 v Thajsku, protože po trojnásobném Maroku, Tenerife a právě Thajsku, jsme chtěli nejvíce opět Asii. Koho by tenkrát napadlo, že budeme muset čekat přes tři roky!

6.2.2023
5 MIN ČTENÍ
HLEDÁME KOLEGU NA POZICI OBCHODNÍK - JUNIOR!

Jsme mladá a flexibilní firma, nebudeme tě unavovat složitými procesy. V našem vedení jsou zakladatelé 2 největších realitek v ČR, jejichž know-how budeš moci čerpat. Máme stabilní financování, v zádech naši sesterskou společnost NEXT REALITY a jsme od začátku v zisku.

2.2.2023
5 MIN ČTENÍ
Dušan Měchura, ředitel kanceláře NEXT REALITY EXCLUSIVE

V realitním oboru se Dušan pohybuje sedm let. Než se z něj však stal realiťák, vlastnil a řídil logistickou firmu. Po 20 letech se ale rozhodl pro změnu a začal budovat kariéru v realitách. „Začátek v realitách byl pro mě velmi náročný. Nejprve jsem přes 2 roky pracoval pro místní realitku v Benešově, kde jsem udělal prvních pár obchodů a získal počáteční potřebné zkušenosti.

26.1.2023
5 MIN ČTENÍ
Jaký byl rok 2022 pro franšízový koncept NEXT REALITY?

V minulém roce jsme se domluvili se 13 novými partnery, pro srovnání - v roce 2021 to bylo 11 partnerů. V kontextu událostí minulého roku je to dle mého velmi dobrý výsledek a jednoznačné potvrzení faktu, že máme zájemcům o licenci NEXT PARTNER co nabídnout.

20.1.2023
3 MIN ČTENÍ
Jaký bude rok 2023 v realitách a budou konečně padat ceny?

Jaký bude rok 2023 v realitách a budou konečně padat ceny? To jsou nejčastější dotazy, které mi v poslední době pokládají novináři

6.1.2023
3 MIN ČTENÍ
V letošním roce nás čeká podpis několika nových franšízových smluv

V letošním roce nás čeká podpis několika nových franšízových smluv se stávajícími NEXT PARTNERY. Je to situace, kdy rekapitulujeme a hodnotíme předchozích pět let vzájemné spolupráce, podpory a přínosu.

30.11.2022
2 MIN ČTENÍ
Vánoční otevírací doba NEXT REALITY

Vážení klienti a příznivci NEXT REALITY, rádi bychom vás informovali o provozu callcentra během vánočních svátků.

28.11.2022
3 MIN ČTENÍ
Medailonek Romana Vlasáka

Roman Vlasák, výkonný ředitel v ČMRF, který působí v realitách téměř 17 let. Společnost Českomoravský realitní fond je součástí holdingu NEXT REALITY a zajišťuje především výkupy nemovitostí.

28.11.2022
Medailonek Miroslava Jonáše

Miroslav Jonáš, obchodní ředitel ČMRF, který se pohybuje v realitním oboru téměř 18 let. Společnost Českomoravský realitní fond je součástí holdingu NEXT REALITY a zajišťuje především výkupy nemovitostí.

25.11.2022
3 MIN ČTENÍ
REKLAMNÍ SPOT CHYTŘE BYDLÍM

Podívejte se na příběh pana Jiřího, který objevil novou formu financování nemovitostí, bez dokládání příjmů a složitého papírování. Díky tomu si mohl pořídit větší bydlení pro svoji rodinu a spokojeně bydleT.

18.11.2022
3 MIN ČTENÍ
Medailonek Roberta Hanzla

Robert Hanzl, zakladatel a generální ředitel NEXT REALITY, který se pohybuje v realitním oboru téměř 20 let. V roce 2006 spoluzaložil realitní síť NEXT REALITY, která po deseti letech fungování odstartovala novou éru rozvoje pomocí franšízingu.

16.11.2022
3 MIN ČTENÍ
Medailonek Petra Zelenky

Petr Zelenka je ředitel partnerské sítě NEXT REALITY, na této pozici působí téměř 6 let, ale v NEXTu je jíž osmým rokem. V práci se řídí především svým instinktem a na svém týmu si nejvíce cení zapálenosti do práce.

14.11.2022
3 MIN ČTENÍ
Lituj jen toho, co jsi nezkusil!

To je motto Jiřího Vagnera, který působí jako Obchodní ředitel v Chytře bydlím. Chytře bydlím, je projekt NEXT REALITY, který zajištuje družstevní financování nemovitostí tak, aby se možnost vlastního bydlení, otevřela co nejvíce lidem.

14.11.2022
3 MIN ČTENÍ
13,5 % - to je meziroční růst obratu v NEXT REALITY.

V měnící se době je to skvělý výsledek. Velké dík patří všem našim makléřům, franšízantům a podpoře z centrály. Hlavně oceňuji, že si všichni reálně uvědomujeme, jaká je situace a hledáme možnosti, jak se přizpůsobit a využít ji.

9.11.2022
3 MIN ČTENÍ
VEŠKERÉ STAROSTI NECHTE NA NÁS!

Trápíte se a navíte si rady s prodejem vaší nemovitosti? Veškeré starosti nechte na nás, jsme NEXT REALITY!

3.11.2022
3 MIN ČTENÍ
REKLAMNÍ SPOT NEXT REALITY

Toto je příběh rodiny Procházkových, kteří se přidali k našim 150 000 spokojeným zákazníkům! 

1.11.2022
UŽ NESTOJÍME VE FRONTĚ! Říká Roman Vlasák

Poptávka po výkupech nemovitostí rapidně stoupá! Vysoké úrokové sazby hypoték, drahé energie a rostoucí životní náklady na jedné straně, přestřelené ceny nemovitostí na straně druhé. To vše způsobuje, že poptávka po nemovitostech klesá.

17.10.2022
Stabilní a rostoucí firma hledá ÚČETNÍ PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA (znalost účetnictví NADACE je velké plus)

Pro rozvíjející se divizi správy bytových družstev aktuálně hledáme novou kolegyni/kolegu se specializací na účetnictví BD, více o projektu se dozvíte přímo z webu společnosti: https://www.chytrebydlim.cz/

8.7.2022
5 MIN ČTENÍ
Zájem o chaty a chalupy klesá! Proč tomu tak je?

Zájem o nákup chat a chalup po dvou letech ochladl. Proti loňskému roku klesla touha lidí pořídit si rekreační nemovitost o 20 až 30 procent. Vyplývá to z informací realitní kanceláře NEXT REALITY. Ing. Jan Babka, marketinkový ředitel společnosti NEXT REALITY byl hostem vysílání Rádia Z a zde je přepis živého rozhovoru.

7.7.2022
3 MIN ČTENÍ
Jaká je momentálně situace na realitním trhu?

"Na trhu aktuálně sledujeme zásadní pokles poptávky po nákupech nemovitostí a díky tomu růst počtu nabídek v realitních kancelářích. U některých typů, jako jsou například rodinné domy nad 10 mil. Kč a větší byty se jedná o více než poloviční propad zájmu a třetinové navýšení počtu nabídek.

10.6.2022
5 MIN ČTENÍ
S NEXT REALITY získáte odhad ceny nemovitosti zdarma

Kdy nejvýhodněji prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Říká se, že vhodný čas je jaro, kdy se kromě přírody probouzí také zájemci o koupi nemovitosti. Aktivní poptávající znamenají vyšší konkurenční prostředí, a to pro prodej nemovitostí znamená zrychlení. Také se říká, že ceny nemovitostí letí v (post)covidovém období nahoru a že se vyplatí počkat si na skutečně výhodnou nabídku.

9.6.2022
3 MIN ČTENÍ
Lidé berou na milost nájemní bydlení. Poptávka roste

Bytů a domů na prodej v nabídce povážlivě ubylo, a tak v roce 2022 lidé berou na milost i dříve nepopulární nájemní bydlení. Pronájem bytů či domů byl dříve považován za doménu studentů, důchodců a chudších vrstev. Většina jednotlivců nepřipouštěla v otázce bydlení jinou variantu než vlastní nemovitost. To se teď mění.

7.6.2022
4 MIN ČTENÍ
NEXT GARDEN PARTY

V NEXTU bylo minulý čtvrtek opět rušno. Celá nextí rodina se sešla na zahradě naší centrály na Olbrachtova 5, účast byla velká, jídlo vynikající a atmosféra skvělá.

1.6.2022
1 MIN ČTENÍ
NOVÁČEK ROKU Munir Hassairi

Pražský makléř, který působí na naší pobočce na adrese Anglická 11, Vinohrady, Praha 2. Dříve se věnoval psychologii, tudíž je pro něho osobitý přístup ke klientovi na prvním místě. Přinášíme Vám krátký rozhovor s naším Nováčkem roku, který probíhal na Vinohradské pobočce.

27.5.2022
2 MIN ČTENÍ
Jak vidí současnou situaci na trhu náš makléř měsíce Zdeněk Mrňák?

Zdeněk Mrňák je ostřílený nexťák, který za svou karieru nasbíral již mnoho ocenění. Je to nováček síně slávy a také člen platinového týmu. Při příležitosti slavnostního oběda a předání ocenění makléře měsíce, jsme se ho zeptali na pár otázek. Například, jak vidí současnou situaci.

24.5.2022
2 MIN ČTENÍ
NEXT AKADEMIE - Seminář Elišky Vyhnánkové

Sociální sítě jsou v dnešní době opravdu velké téma, je to neustále měnící se mechanismus, který když se naučíme používat, dokáže nám přinést nové a nové klienty. Ve čtvrtek 19. května jsme se v rámci naší nově vzniklé NEXT AKADMIE zúčastnili přednášky na téma Marketing na Facebooku a Instagramu, kterou provázela expertka v oboru Eliška Vyhnánková, lektorka v oblasti social medií.

20.5.2022
4 MIN ČTENÍ
Velkolepé otevření pobočky v Táboře

Dne 11.5.2022 jsme dali vzniku nové pobočce, na adrese Vančurova 2904 v krásném jihočeském městě Tábor. Přejeme celému týmu stejně zářnou budoucnost, jako start, kterého jsme se zúčastnili.

18.5.2022
20 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY výroční konference 7. 4. 2022. Opět to stálo za to

Společnost NEXT REALITY opět oslavila narozeniny ve velkém stylu. Místem oslavy bylo tentokrát kongresové centrum Aldis v Hradci Králové. A zájem o účast na konferenci byl obrovský.

11.5.2022
Hvězdička mezi našimi makléři Anna Hatlapatková

Anna Hatlapatková, velice příjemná a inspirativní žena, která patří k naší rodině již druhým rokem. Dokázala, že tvrdá práce opravdu přináší ovoce. Anna získala druhé místo při letošním vyhlášení makléře roku za rok 2021. Jak se dostala k práci makléře, co jí pomohlo a hlavně zda opravdu existuje osvědčený recept na úspěch, na to jsme se Anny zeptali při našem rozhovoru.

10.5.2022
5 MIN ČTENÍ
Uvedení našich makléřů do klubů NEXT REALITY

NEXT REALITY tradičně oceňuje píli svých makléřů nad rámec standardního provizního systému klubovými klasifikacemi, do kterých se může makléř zapsat na základě svého ročního obratu.

9.5.2022
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc duben

Novopečený člen Síně slávy NEXT REALITY se opět vyznamenává. Zdenda Mrňák zase jednou zaválel a pro Pardubice vybojoval letošní první ocenění za pobočku měsíce. Sám získal cenu pro makléře měsíce. Nováčkem měsíce je dáma, je jí Anička Linhartová z Žatce.

4.5.2022
6 MIN ČTENÍ
Pro nováčky i pokročilé. Startuje NEXT AKADEMIE

„Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí.“ To napsal slavný spisovatel Napoleon Hill v knize Přemýšlej & Zbohatni.

3.5.2022
4 MIN ČTENÍ
Otevření nové pobočky PROPERTY v Berouně

Ve čtvrtek 28. 4. 2022 Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě a Petr Fára, regionální manažer společně s makléři z NEXT REALITY PROPERTY a poradci franšízy PARTNERS MARKET BEROUN rozšířili svou sít poboček o další kancelář, která sídlí v centu města Beroun na adrese Havlíčkova 110

2.5.2022
4 MIN ČTENÍ
Slavnostní otevření pobočky v Rakovníku

Za účasti ředitele partnerské sítě Petra Zelenky a regionálního manažera Petra Fáry jsme dne 28. 4. 2022 slavnostně otevřeli novou pobočku v rámci naší sítě NEXT REALITY

26.4.2022
4 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY vítá nového člena Síně slávy.

Zdenda Mrňák – nexťácký kabrňák! Kdo pracuje u NEXT REALITY alespoň krátkou chvíli, ten toto jméno musí znát. Muž ověnčený mnoha oceněními buď pro makléře měsíce nebo pro pardubickou pobočku, pro niž pracuje. Zdeněk ale není „řadovým“ realitním makléřem. Je to úkaz na poli realitního byznysu, rodinné stříbro firmy.

19.4.2022
3 MIN ČTENÍ
„S realitkou, nebo bez?“

Jak Češi a Slováci doopravdy věří realitním kancelářím? Doposud jsme si tuto otázku zodpovídali spíše na základě našich pocitů. Do dnešních dnů chyběla tvrdá data.

14.4.2022
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc březen

Březnové ceny si mezi sebe rozdělily metropole. Po jednom ocenění jsme podělily svorně Prahu, Brno a Plzeň. Jaký rozdíl proti měsíci únoru, kdy naopak kralovala menší města, konkrétně Vyškov a Vrchlabí. Letos nemá žádná pobočka hegemonii, každý měsíc posíláme ceny do jiných měst. Tak to má být – daří se mnoha pobočkám a je to mezi nimi vyrovnané!

29.3.2022
3 MIN ČTENÍ
Západní mzdy, západní ceny!

Pražské byty za deset let zdraží na dvojnásobek, odhaduje Robert Hanzl, šéf realitky NEXT REALITY. „Když budeme dotahovat západní platy, není důvod, aby byla Praha levnější, než je Mnichov.“

22.3.2022
3 MIN ČTENÍ
Mediální zájem při prodeji nevadí, psaní nepravd ano

V prosinci minulého roku jsme si podali ruce s novým klientem. Na tom by nebylo nic zvláštního – i v dnešní situaci, kdy poptávka převyšuje nabídku, pravidelně přinášíme zájemcům vysněné možnosti bydlení. Co překvapilo, byla srážka s mediálním světem.

18.3.2022
2 MIN ČTENÍ
Jak se projeví válka na Ukrajině na realitním trhu?

Lze očekávat další vlnu zdražování, nebo se naopak přehřátý trh zklidní a ceny zamíří opačným směrem?

10.3.2022
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc únor

Před dvěma lety se v Česku objevila nemoc Covid-19. Počáteční obavy, jak epidemie zničí celá ekonomická odvětví, byly rozptýleny. Některé segmenty – a realitní trh mezi ně patří – vyšly z tohoto období silnější než předtím. NEXT REALITY nadále každý měsíc oceňuje nejlepší pobočky i jednotlivé makléře. Jak to dopadlo v měsíci únoru?

14.2.2022
1 MIN ČTENÍ
Jsme partneři festivalu Jiřího Menzela!

Od 23. do 28. dubna 2022 proběhne v Divadle Bez zábradlí ve spolupráci s Nadačním fondem Jiřího Menzela festival věnovaný památce jednoho z nejvýznamnějších českých filmových a divadelních tvůrců.

14.2.2022
1 MIN ČTENÍ
Reakce na článek peníze.cz

Ceny nemovitostí mohou klesnout. Tady jsou důvody... Píše server peníze.cz, přečtěte si reakci generálního ředitele NEXT REALITY, Roberta Hanzla na tento článek.

14.2.2022
15 MIN ČTENÍ
Rozhovor s generálním ředitelem NEXT REALITY na ČT24

Ceny hypoték rostou! To bylo hlavní téma rozhovoru na ČT24, kde byl hostem Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY. Jak se bude vyvíjet vlastnické a nájemní bydlení v příštích letech? Kam až budou stoupat úroky hypoték? Jak to bude s cenami nemovitostí, budou ještě více stoupat, nebo začnou klesat?

11.2.2022
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc leden

Poměrně teplý leden skončil. Teplota na bod mrazu neklesla – a věříme, že stejné je to s náladou našich lidí v NEXT REALITY. Zažili jsme další velice úspěšný měsíc. Přinášíme tradiční ocenění pro makléře NEXT REALITY. Makléře měsíce získává zkušená a mnoha oceněními ověnčená Marcela Šedivá. V ostatních kategoriích ale nacházíme nová jména.

7.2.2022
4 MIN ČTENÍ
Jaký se dá předpokládat vývoj na realitním trhu v roce 2022?

Situaci na trhu s nemovitostmi bude i nadále ovlivňovat zájem po bytech o velikosti do 70 m2, levnější domy a pozemky. U těchto typů nemovitostí očekáváme i mírný růst cen, protože jich je na trhu nedostatek. Pomalá výstavba malometrážních bytů nebude ani v nadcházejícím roce uspokojovat poptávku.

5.2.2022
2 MIN ČTENÍ
Rok 2021 byl ve znamení růstu a rekordů

Rok 2021 byl ve znamení růstu a rekordů. Obrovský zájem o nemovitosti, příznivé podmínky pro jejich nákup a obava před devalvací finančních prostředků, to je výčet hlavních důvodů, proč byly služby realitních makléřů velmi poptávané. Jak se to projevilo do čísel holdingu NEXT REALITY shrnul generální ředitel Robert Hanzl.

20.1.2022
6 MIN ČTENÍ
Jaký byl rok 2021 pro franšízový koncept NEXT REALITY?

Loňský rok byl pro nás absolutně rekordní. Rostli jsme meziročně o 100 % v obratu celé sítě. Obecně se dařilo realitnímu byznysu. Rozjeli jsme naplno projekt družstevního bydlení Chytře bydlím, který začíná generovat velmi zajímavá čísla a dokážeme tak obsloužit další významnou množinu klientů kupujících.

10.1.2022
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc prosinec

Oceněním NEXT REALITY za prosinec uzavíráme rok 2021. Nyní už můžeme říct naplno, že do nové dekády vstoupila společnost NEXT REALITY úspěšně. Všem makléřům a spolupracovníkům přejeme šťastný, spokojený a zdravý rok 2022. A nyní již k posledním oceněním starého roku.

10.12.2021
1 MIN ČTENÍ
Vánoční otevírací doba

Vážení klienti a příznivci NEXT REALITY, rádi bychom vás informovali o provozu centrály NEXT REALITY a callcentra během vánočních svátků.

8.12.2021
5 MIN ČTENÍ
Realitní trh v roce 2022? Zpomalí, pokles cen ale nečekejte

Trh s nemovitostmi je už několik měsíců přehřátý. Přítrž tomu má udělat zpřísnění hypoték. Šéf Next Reality Robert Hanzl ale zásadní pokles poptávky neočekává. I příští rok se podle něho budou dobře prodávat byty a pozemky.

7.12.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc listopad

Listopadové výsledky soutěže pro makléře a pobočky NEXT REALITY jsou poslední, které letos zveřejňujeme. Ty prosincové totiž budou ohlášeny až začátkem ledna 2022. Úvodem se tedy sluší poděkovat všem makléřům za jejich celoroční práci. Byl to celkově vzato hektický rok, který přinesl spoustu nových výzev. Na závěr roku ale musí veškerý shon a stres stranou – přejeme všem klidné a pohodové strávení vánočních svátků.

23.11.2021
2 MIN ČTENÍ
Poděkování za účast a shrnutí REALITYfest 2021

Děkujeme všem za zájem a účast na festivalu FINfest & REALITYfest. Bez Vás by to nešlo! 8. listopadu jsme se konečně mohli po dvouleté pauze společně potkat a užít si konferenci FINfest a REALITYfest a to jak fyzicky, tak online.

22.11.2021
3 MIN ČTENÍ
Aktuální opatření COVID 22. 11. 2021

Informace k usnesení vlády ze dne 18. listopadu 2021 č. 1028 o mimořádných opatřeních k ochraně obyvatelstva před dalším rozšířením onemocnění covid-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 ve vztahu k fungování maloobchodních provozoven. (Provozovnami v tomto smyslu jsou kanceláře realitních zprostředkovatelů)

19.11.2021
2 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY stále roste. Hledají se noví franšízanti

Franšízový koncept funguje v mnoha oborech lidské činnosti. Reality nejsou výjimkou. Vedoucí pobočky je stále samostatným podnikatelem, ale na svoji práci není sám. Zázemí mu poskytuje silný partner a jeho osvědčený systém.

15.11.2021
1 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY se stává partnerem Dynamo Eclot

„NEXT REALITY je realitní kancelář, která si zakládá na moderních informačních technologiích a zároveň jsme nadšenci do sportu obecně. Právě proto máme radost, že můžeme sponzorovat poměrně nový obor sportu, kde se tyto světy prolínají.

10.11.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc říjen

Říjen přináší další velké úspěchy pardubické pobočky, která je letos po sedmé pobočkou měsíce. Ani v kategorii makléře měsíce nedochází k převratnému překvapení. Ocenění přebírá Zdenda Mrňák, který je po dlouhá léta spjat právě s pardubickou pobočkou. A tak je jediným oceněním, které míří mimo Pardubice, nováček měsíce. Cenu obdrží Štěpánka Šindelářová z Tábora.

22.10.2021
5 MIN ČTENÍ
Obchodů přes realitky přibývá. Lidé chtějí prodat co nejdráž

Šance prodat dům nebo byt za dobré peníze je teď velká. Ceny lukrativních nemovitostí šponují aukce, jeden z posledních trendů. „Majitelé chtějí nemovitost prodat za co nejvíce a my k tomu máme nástroje. I proto se přes realitky prodává více nemovitostí než kdy jindy,“ říká v rozhovoru Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY.

21.10.2021
4 MIN ČTENÍ
Prodej nemovitostí atraktivní moderní formou. NEXT REALITY spouští aukční portál

V aukci se prodávají umělecká díla, starožitnosti, v dnešní době internetu i spotřební zboží. Jde o starou a osvědčenou formu prodeje, která existuje už od samého počátku tržního hospodářství. Aukce probíhaly ve starém Římě, což vychází už ze samotného názvu (Auctio v latině znamená „zvýšit“). Nejde tedy o nic nového. Přesto je pro mnoho lidí překvapením, že se v aukci dají koupit také nemovitosti.

8.10.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc září

Měsíc září byl ve znamení krásného, stále ještě letního počasí, příprav na nadcházející parlamentní volby – a v případě realitní společnosti NEXT REALITY také ve znamení pokračujících prodejních úspěchů. Hlad po nemovitostech neutichá a česká firma NEXT REALITY se těší velké důvěře klientů.

7.10.2021
3 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY spouští novou aplikaci

Získat představu o ceně vaší nemovitosti nebylo nikdy tak snadné. NEXT REALITY spustila elektronického asistenta. Debata s tímto robotickým makléřem je příjemná. Není nutné si s ním domlouvat schůzku – online makléř je k dispozici kdykoli, 24 hodin denně.

1.10.2021
5 MIN ČTENÍ
Oficiální otevření centrály NEXT REALITY

21. 9. 2021 jsme přestřihnutím pásky oficiálně otevřeli budovu OLBRACHTOVA 5 - novou centrálu holdingu NEXT REALITY.

30.9.2021
4 MIN ČTENÍ
Realitní zprostředkování zažívá zlaté časy. „Sháníme nové kolegy“

Vysoká poptávka po nemovitostech a jejich růst cen představuje příležitost pro kvalitní makléře. Dobrou zprávou je také nedávné schválení zákona o realitním zprostředkování. Na makléře jsou kladeny vyšší nároky než dříve. Jde tedy o váženou profesi.

10.9.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc srpen

V oceněních pro makléře měsíce NEXT REALITY zaznamenáváme po delší době zajímavé změny. Pro svoje první vítězství v individuální kategorii si došel Pavel Kaňkovský. V kategorii pobočka měsíce se v TOP 5 umístily tři pražské a jedna brněnská pobočka, ale na nejvyšším stupni stanul nečekaně Vyškov. Cena pro nováčka tentokrát putuje do Rakovníka.

10.9.2021
6 MIN ČTENÍ
Za investiční příležitostí do Krušných hor

Nemovitost coby investiční nástroj. Byt, dům a pozemek, to je ideální pojistka pro horší časy. O nemovitosti bude vždy zájem, neztrácí na hodnotě ani v dobách krize.

27.8.2021
Prestižní golfový turnaj CZECH MASTERS letos opět za účasti NEXT REALITY

Kdo chce vidět světový golf v Česku, ten míří každý rok na D+D REAL Czech Masters. Za sedm let existence se tento turnaj stal velkou událostí, kde není nouze o přítomnost velkých hvězd světové scény. Firma NEXT REALITY Czech Masters podporuje už od druhého ročníku, tedy od roku 2016.

26.8.2021
4 MIN ČTENÍ
Oslavy 30. výročí založení Asociace realitních kanceláří ČR

České odborníky a podnikatele z realitního trhu sdružuje pod svá křídla Asociace realitních kanceláří. K jejímu založení došlo 22. srpna 1991. Letos tedy uplynulo přesně 30 let od tohoto památného okamžiku, a to už stojí za oslavu.

18.8.2021
Oslava 30. výročí založení Asociace realitních kanceláří ČR s obhajobou vítězství v beach volejbale týmem NEXT REALITY

V pátek 20. srpna se v pražských Žlutých Lázních uskuteční druhý ročník beach volejbalového klání mezi zástupci realitních kanceláří. Prvenství obhajuje tým NEXT REALITY

6.8.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc červenec

Velká krasojízda Pardubic pokračuje. Tato pobočka se v červenci stává pobočkou měsíce potřetí v řadě za sebou. Celkově je to letos už páté ocenění ze sedmi možných. Podaří se tuto hegemonii narušit? Je paradoxní, že nejlepší tři makléři v kategorii individualit nejsou z Pardubic.

4.8.2021
3 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY pomáhá jižní Moravě

Otázka bydlení je ústřední téma společnosti NEXT REALITY. Coby přední česká realitní kancelář sdílíme každý měsíc radost se stovkami klientů, jimž se podařilo najít nové bydlení. A stejně tak máme pochopení pro lidi, které krutá rána osudu o jejich domov připravila.

21.7.2021
2 MIN ČTENÍ
Tisková zpráva: Síti NEXT REALITY se daří. Meziročně rostla o 90 %

Nárůst počtu nových kanceláří, přísun obchodních příležitostí a příznivá situace na trhu zprostředkování nemovitostí jsou hlavními faktory růstu obratů realitní skupiny NEXT REALITY.

20.7.2021
4 MIN ČTENÍ
Vlastní zahrada nad zlato. Češi chtějí pěstovat, ale nemají kde

Někteří mají vlastnictví zahrady spojené s hodinami a hodinami namáhavé práce, která nepřináší velký užitek. Zdá se ale, že tito lidé jsou v dnes v menšině. Poptávka po chatách, chalupách či jednoduše zahradách v koloniích láme rekordy. Zájem mnohonásobně převyšuje nabídku.

12.7.2021
3 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc červen

Doba dovolených je v plném proudu, ale v NEXT REALITY se čilý ruch nezastavil. Také v červnu byly k vidění mimořádné prodeje. Všem makléřům a pobočkám patří velký dík, ty nejlepší si připomeneme v rámci tradičního výčtu ocenění.

8.7.2021
1 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY je hlavním partnerem CZECH MASTERS

D+D REAL Czech Masters je jediným turnajem mužské golfové série European Tour ve střední a východní Evropě. To platí už od roku 2014, kdy se koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

1.7.2021
2 MIN ČTENÍ
Oficiální poděkování NEXT REALITY za nové webové stránky

Bez dobré webové prezentace to dnes zkrátka nejde. Prostřednictvím webových stránek si klient utváří první dojem a dále si společnost s klientem buduje následný vztah.

10.6.2021
4 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc květen

29. dubna proběhlo výroční vyhlášení cen NEXT REALITY 2020, kde vůbec nejvíce cen posbírala pobočka Pardubice. A měsíc květen znamená pokračování tohoto trendu. Pardubice nadále pokračují v excelentní práci a stávají se pobočkou měsíce. Individuální ocenění ale tentokrát získali makléři z jiných měst.

8.6.2021
7 MIN ČTENÍ
Výroční vyhlášení cen NEXT 2020

29. dubna 2021 se sešli makléři NEXT REALITY k tradičnímu výročnímu vyhlášení cen NEXT 2020. Místem konání byly příjemné moderní prostory nové centrály společnosti NEXT REALITY na Olbrachtově 5 v Praze 4.

31.5.2021
6 MIN ČTENÍ
NEXT REALITY jede na SRI LANKU

Nablýskané poháry a hodnotné věcné ceny udělají radost, ale tím nejlepším dárkem je zážitek. Proto NEXT REALITY zakončila výroční ocenění makléřů zlatým hřebem. Byl ohlášen seznam jednotlivců, kteří se zúčastní zájezdu do exotických končin. Letos je na programu ostrov koření, čaje, kokosových palem, slonů a levhartů – Srí Lanka.

28.5.2021
4 MIN ČTENÍ
Na pokles cen nemovitostí určitě nečekejte. Naopak, kupujte nyní

„Chtěla bych koupit nemovitost, ale počkám, až se sníží ceny“. To je občasná reakce klientů. Jaká je tedy vlastně dnes situace na trhu a lze očekávat, že přijde pokles cen?

27.5.2021
5 MIN ČTENÍ
Aukce nemovitostí. Ostražitost je na místě

Aukce nemovitostí jsou fenoménem této doby. Za zvýšeným zájmem o tuto službu stojí zcela jistě aktuální situace na trhu nemovitostí. Velký přetlak poptávky žene ceny nemovitostí nahoru a pro realitní makléře je někdy obtížné z cenových map určit odpovídající prodejní cenu. Proto ji určí až aktuální zájem ze strany poptávajících.

24.5.2021
3 MIN ČTENÍ
AML = Anti Money Laundering

AML, GDPR, FAÚ, PEP… to jsou zkratky, které se nám postupně vkrádají do realitního zprostředkování. Symbolizují povinnosti, které na nás kladou legislativci v souvislostí s prověřováním našich klientů. Nechám nyní stranou polemiku nad tím, jestli to má logiku nebo ne.

17.5.2021
1 MIN ČTENÍ
Vyjádření na téma aukce nemovitostí

Aukce jsou zcela legitimní nástroj volený při prodeji nemovitosti. Jsou běžné nejenom v ČR, ale i v jiných státech.

11.5.2021
2 MIN ČTENÍ
Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc duben.

Skoro v one man show – či spíše one woman show – se proměnilo dubnové ocenění makléřů NEXT REALITY. V hlavní roli je Anna Hatlapatková z Brna, která převzala cenu za nejlepší pobočku.

10.5.2021
1 MIN ČTENÍ
Pravidla pro jednání s klienty

Jednání s klienty v uzavřených místnostech provozoven realitních zprostředkovatelů, od 10.5.2021.

10.5.2021
2 MIN ČTENÍ
Aktuální opatření COVID 10. 5. 2021

Aktuální opatření COVID 10. 5. 2021 a informace pro jednotlivé situace při prodeji nemovitosti a jejich řešení.

16.4.2021
4 MIN ČTENÍ
Myšlenka družstevního bydlení je živá i v roce 2021. Šanci na vlastní bydlení nabízí nový program Chytře bydlím

Když se řekne družstevní bydlení, na mnohé dýchne závan retra. Družstevní byty začaly v Československu vznikat v 60. letech 20. století, a protože tuto formu výstavby podporoval i stát, brzy se začalo stavět družstevních bytů mnohem více než státních, individuálních nebo podnikových. Družstevní byty, to byl pojem: v letech 1966-1970 tvořily 56,2 % všech dokončených bytů.

15.4.2021
40 MIN ČTENÍ
Podcast sníDANĚ s Šárkou

Podcast je moderní forma šíření informací a těší se v poslední době velké oblibě. Poslechněte si pořad sníDANĚ s Šárkou, kde je hostem Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY.

12.4.2021
Nové webové stránky NEXT REALITY!

Navrhli jsme, vyrobili a v roce 2021 spustili nové webové stránky společnosti NEXT REALITY.

17.3.2021
2 MIN ČTENÍ
POSLEDNÍ OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2020

Rok 2020 nepatří mezi ty, za kterými by se většina z nás ráda ohlížela. Zvykli jsme si na zásadní změny v našem každodenním životě a přijali do svého slovníku nová slova: distanční výuka, home office, respirátor, promoření, rouškomil… a samozřejmě Covid-19.

26.11.2020
Vyplatí se dnes koupit nebo prodat nemovitost?

V posledních týdnech se naši realitní makléři často setkávají s otázkou, zdali je nyní vhodná doba pro nákup či prodej nemovitosti. Tak jak to tedy je?

19.11.2020
Makléř & Reality

Realitní makléři čekají spíše další růst cen nemovitostí, zákon přinesl profesi legitimitu

10.11.2020
NEXT REALITY hlavním partnerem HC Dynamo Pardubice.

NEXT REALITY jsou od nové sezóny hlavním partnerem HC Dynamo Pardubice.

5.11.2020
Výkupem nemovitosti zachráněna rodina

Dostali jste se do svízelné situace a potřebujete ihned peníze za svoji nemovitost? Tak co to zkusit jako Šestákovi z Benešova? Vsadili v poslední chvíli na realitního makléře, který věděl, jak v dané situaci reagovat a rodině tak splnit sny. V článku si přečtěte jak na to.

24.10.2020
Kdy koupit nemovitost? Právě nyní, protože je to výhodné.

Asi každý, kdo se chystá koupit nemovitosti, si klade otázku, zdali je nyní ta správná doba. Vězte tedy, že se právě nacházíme v období, které je pro nákup nemovitosti z několika pohledů zajímavý.

22.10.2020
Pád sazeb hypoték pokračuje. Banky reagují na velký zájem o nemovitosti

Průměrná úroková sazba hypoték pokračuje v prudkém poklesu. Jestliže v březnu tohoto roku překračovala hodnotu 2,4 %, v září se dostala na 2,07 %. Tak nízko byla sazba naposledy v září 2017. Banky očekávají, že letos objem poskytnutých hypoték překročí hranici 200 miliard korun.

16.10.2020
Nevíte, jak nastavit prodejní cenu vaší nemovitosti? Zkuste s námi aukci a získejte maximální částku!

Na začátku to byl klasický prodej bytu 2+kk na blanenském sídlišti. Výsledkem byla částka o cca 642 tisíc vyšší, než si majitel původně přál. Jak se to stalo?

5.9.2020
Podporujeme charitativní projekt POMOZTE DĚTEM

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala mimořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

5.9.2020
Šek na 35 000 Kč nadačnímu fondu Rebečina Křídla

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem.

5.9.2020
Dětské postýlky pro nemocnici na Bulovce

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala mimořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

26.8.2020
Vítězství NEXT REALITY v 1. REALITNÍM VOLEJBALE

NEXT REALITY FORZA se zúčastnilo prvního realitního volejbalu a hned z toho bylo vítězství!

23.6.2020
Novinka v nájemních vztazích. Smluvní pokuta až do výše trojnásobku sjednaného nájemného

Jste majitelem bytu, který pronajímáte? Nebo řešíte svoje bydlení formou nájmu? Pak zbystřete. Od 1. července 2020 se totiž mění pravidla pro nájemní smlouvy v oblasti smluvních pokut.

8.6.2020
Platba daně z nabytí nemovitosti odsunuta do konce roku

Ministerstvo financí předložilo na pondělním jednání vlády návrh tzv. Liberačního balíčku III, který odkládá platbu daně z nabytí nemovitosti a rozšiřuje některá další prominutí daně.

1.6.2020
Slavnostní ohlédnutí za rokem 2019

Máme za sebou vyhlášení nejlepších z NEXT REALITY za rok 2019. Sice netradičně, ale za to inovativně a s nutnou dávkou humoru, tak jak to v umíme jen my v NEXTu.

22.5.2020
Krize nekrize, zdražování bytů nebere konce, vyplývá z cenové mapy

V minulém roce se v Praze postavilo jen 6002 bytů. Podle Generálního ředitele NEXT REALITY Roberta Hanzla, je to jeden z důvodů, proč ceny klesat nebudou.

12.5.2020
Nová doba ve vzdělávání

Předávání informací a vzdělávání, to je velké téma v celé realitní branži. Práce realitních makléřů je neskutečně pestrá a vyžaduje znalosti z nejrůznějších profesí. Jako příklad lze zmínit, krom klasických obchodních dovedností, oblast právní, ekonomickou, stavební či marketingovou.

9.5.2020
Do dalšího dílu videoblogu úspěšných makléřů NEXT REALITY přijal pozvání Mirek Fiala z Prahy

Mirek pracuje v oboru 17 let. Z velké realitní kanceláře odešel zkusit štěstí sám na sebe, aby pak své zkušenosti zúročil u nás v Nextu. Za svoji kariéru prodal nebo pronajal přes 600 nemovitostí s obratem přes 40 mil. Kč. Právem tak patří do elitní společnosti nejproduktivnějších makléřů (nejen) v NEXT REALITY.

7.5.2020
Franchising SOS s Robertem Hanzlem z Next Reality

Přinášíme vám rozhovor s Robertem Hanzlem na téma franšízingu v realitách.

1.5.2020
Vláda schválila zrušení daně z nabytí nemovitých věcí

Vyjádření realitní kanceláře NEXT REALITY

28.4.2020
Nová kancelář NEXT REALITY KLADNO

Naše franšízová síť představuje svoji další kancelář - NEXT REALITY KLADNO.

27.4.2020
NEXT REALITY - pobočky otevřeny

Aktualizace otevírací doby poboček NEXT REALITY.

22.4.2020
Realitní trh se zasekl. Kupující vyčkávají na slíbené zrušení daně z nabytí

Návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti komplikuje transakce na realitním trhu. Ministryně financí Alena Schillerová jej avizovala už koncem března, stále však není jasné, zda jej vláda přijme. Zájemci o nemovitosti nevědí, jestli budou muset čtyřprocentní sazbu hradit, a s nákupem vyčkávají. Podle pražských makléřů nyní své rozhodnutí odkládá zhruba 80 procent kupujících.

13.4.2020
Budoucnost v realitách je v partnerství, synergiích a servisu

S ČERSTVÝM PŘÍRŮSTKEM DO SBÍRKY ZÁKONŮ JSME SE OBRÁTILI NA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE NEXT REALITY ROBERTA HANZLA, KTERÝ STÁL OD POČÁTKU U ZRODU REALITNÍHO ZÁKONA. PARTNERSTVÍ A SYNERGIE, TO JSOU JEHO CÍLE UVNITŘ OBORU I SMĚREM KE KLIENTŮM.

12.4.2020
Prémiové bydlení i skvělá investice! Exklusivní prodej bytů v projektu RYBOVA REZIDENCE získala naše partnerská kancelář NEXT REALITY v Hradci Králové!

Jste z Hradce Králové a hledáte nový domov, anebo máte chuť úspěšně investovat do koupě nadstandardního bytu? Tak se podívejte na webové stránky tohoto unikátního projektu a nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost!

30.3.2020
Komentář Roberta Hanzla k tématu zrušení daně z nabytí nemovitosti a k situaci na realitním trhu

Včera jsem se vyjadřoval několika novinářům k avizovanému zrušení daně z nabytí nemovitosti. Tato daň je snad tou nejhloupější. Trestá ty, kteří si za svoje těžce vydělané a často několikrát zdaněné peníze kupují nemovitost na území ČR.

26.3.2020
Makléři NEXT REALITY nyní pracují převážně online. V práci nehodlají polevit ani přes nouzový stav v ČR

Na situaci, která v České republice momentálně panuje, musí reagovat i naše franšízové kanceláře, jichž se přijatá opatření přímo nedotkla, ale vliv na ně mají. Jejich pobočky mohou být otevřené, práce realitních makléřů tak není nijak omezena, tedy do určité míry.

20.3.2020
Nařízení vlády ze dne 19.3.2020

Nařízení se na realitní kanceláře nevztahuje, více v naší aktualitě!

20.3.2020
Senát schválil návrh zákona, který opět výrazně omezuje předkupní právo spoluvlastníků! Platit by měl od 1. července 2020.

V únoru prošla Sněmovnou a 18.3. schválil Senát ČR novelu občanského zákoníku, která prakticky znamená opětovné zrušení tohoto předkupního práva spoluvlastníků. Pokud legislativní proces potvrdí podpisem pan prezident, tak bude zákon účinný od 1. července 2020.

20.3.2020
Čtěte pozorně! Důležité informace a opatření v souvislosti s činností realitních zprostředkovatelů během aktuálního nouzového stavu v ČR!

Vážení klienti, věnujte prosím pozornost následujícím bezpečnostním opatřením při realizaci obchodních případů s realitními makléři NEXT REALITY.

13.3.2020
Aktuální stav realitního trhu v situaci mimořádných opatření na území ČR

Současná koronavirová krize drasticky hýbe finančními trhy. Mezi těmi, které pociťují propad, ale rozhodně nepatří trh s realitami.

12.3.2020
MAKLÉŘEM MĚSÍCE ÚNORA 2020 se stala Blanka Štalzerová

Naše tradiční soutěž má opět tradiční vítězku. Tentokrát si vedle ceny pochutnala na výborném obědě.

9.3.2020
Videoblog s vedoucí NEXT REALITY v Českých Budějovicích Kláru Šaškovu

Tentokrát jsme v našem videoblogu vyzpovídali jednu z vedoucích naší kanceláře v Českých Budějovicích Kláru Šaškovu. Do své práce dává nejen maximum své energie, ale i srdce. Díky tomu je jedna z našich nejúspěšnějších makléřek.

6.3.2020
Nás zákon nezaskočí. Od 3.3. nastala účinnost zákona o realitním zprostředkování, dle kterého se musí řídit všichni zprostředkovatelé prodejů a pronájmů v ČR.

Realitní makléři NEXT REALITY jsou na nová pravidla připraveni, klienti se na ně mohou s jistotou obracet.

4.3.2020
Zákon o realitním zprostředkování - důležité body !

Od 3.3.2020 je účinný zákon. č 39/2020 Sb. o realitním zprostředkování. Všichni realitní zprostředkovatelé jsou povinni dle něj postupovat.

2.3.2020
S franšízanty musíme mít stejné hodnoty

Po celý rok jsme se aktivně zajímali a připravovali na nabytí účinnosti nového Zákona o realitním zprostředkování a s tím souvisejících novinek. Ředitel NEXT PARTNER Petr Zelenka se proto v rozhovoru pro server franchising.cz věnoval především tomuto tématu. Z jeho pohledu je tento zákon pozitivním signálem nejen pro budoucí klienty, ale je to i cesta, jak uspět a být na špičce realitního trhu v poskytování odborných služeb.

27.2.2020
NEXT REALITY FORZA byla v lednu NEJLEPŠÍ!

Vedení NEXTu, v čele s generálním ředitelem Robertem Hanzlem a ředitelem partnerské sítě Petrem Zelenkou, se rozhodlo ocenit lednový úspěch kanceláře NEXT REALITY FORZA slavnostním obědem.

26.2.2020
NAVŠTIVTE NOVOU KANCELÁŘ NEXT REALITY 4YOU PŘÍMO V CENTRU PRAHY!

Minulý týden proběhlo oficiální otevření kanceláře NEXT REALITY 4YOU v Lazarské ulici v Praze.

10.2.2020
Zveme vás k účasti na 14. výroční konferenci NEXT REALITY!

Dne 31. 3. 2020 od 12.00 hodin se v Hotelu Jezerka na Seči uskuteční každoroční konference spojená s oslavou narozenin naší společnosti.

5.2.2020
Krátké zamyšlení k zákonu o realitním zprostředkování

V poslední době se u nás v NEXT REALITY nejvíce mluví o novém zákoně o realitním zprostředkování, který 2. března vejde v platnost. Novinářům se právě do rukou dostává i vyjádření našeho generálního ředitele Roberta Hanzla, který ve své úvaze celou záležitost objasňuje.

22.1.2020
Novým majitelem licence NEXT PARTNER Branch v Karviné se stal pan Petr Balog

Ředitel NEXT PARTNER Petr Zelenka včera oficiálně představil dalšího majitele licence naší franšízy, pana Petra Baloga.

21.1.2020
Lednový meeting NEXT PARTNER informoval majitele kanceláří o novinkách v novém realitním zákoně!

První měsíc v roce se u nás v NEXT REALITY pojí se zvýšenou aktivitou! Začátkem března totiž vejde v platnost dlouho očekávaný Zákon o Realitním zprostředkování. A právě proto byl tradiční meeting naší franšízové sítě NEXT PARTNER z velké části ve znamení této novely, jejího dopadu a souvisejících činností – pojištění a vázané živnosti.

21.1.2020
Naše franšízová kancelář NEXT REALITY v Pardubicích oslavila svůj další triumf! V prosinci opět dosáhla milionového obratu!

Konec roku 2019 byl pro naší pardubickou kancelář velmi zdařilý.

20.1.2020
Vzdělání nebo zkoušky. Nový zákon zpřísňuje pravidla pro realitní makléře

Realitní trh čeká již brzy malá revoluce. Během února totiž začne platit nový zákon, který zpřísní pravidla pro výkon profese realitního makléře. Nově tak bude nutné dokládat vzdělání nebo skládat zkoušky. Opatření má vést k větší ochraně kupujících.

17.1.2020
Drahé bydlení vyhání mladé rodiny za hranice měst a k prarodičům

Neustále rostoucí ceny nemovitostí nutí Čechy slevit z nároků na bydlení. Stále víc lidí situaci řeší dojížděním do měst z „levnějších“ lokalit v jejich okolí nebo volbou menšího bytu či domu. Další možností je pak odkládání stěhování na dobu, až ceny klesnou. Kvůli tomu by se v blízké budoucnosti mohl vrátit i trend vícegeneračních domácností.

29.12.2019
Výprava NEXT THAJSKO 2019 předčila veškerá očekávání! Našim 20 nejlepším makléřům přinesla zážitky do konce života!

Exotická kuchyně, rozlehlé rýžové, čajové a kávové plantáže, jízda po řece, sloni, hadi, pavouci, divočina, nádherná příroda a k tomu přívětiví lidé-to vše a ještě víc splnila neopakovatelná výprava do srdce horské džungle v severním Thajsku našim TOP 20.

2.12.2019
Rozhovor s provozním ředitelem NEXT REALITY Tomášem Kleinerem

Je to šest let, co Tomáš Kleiner přišel do naší kanceláře, aby se mohl plně podílet na jejím rozvoji. Zde si prošel nejdříve manažerskou pozicí, kde byly jeho hlavní náplní daně, a pokračoval až na pozici provozního ředitele. Přinášíme vám příběh muže, který se z malého moravského města dostal svou pracovní pílí až do vedení NEXT REALITY, ale zároveň nezapomněl normálně žít.

27.11.2019
Zahraniční finančníci opouštějí Česko. Nebyli dost velcí

Z českého finančního trhu se chystá odejít celá řada investorů, kteří působí v bankovnictví a pojišťovnictví. Na odchodu je francouzská pojišťovna Axa, která plánuje prodej svých aktivit kromě Česka i v Polsku a na Slovensku. Ze střední Evropy se podle německého listu Handelsblatt stahuje i druhá největší německá banka Commerzbank. Chce prodat polskou divizi mBank, která působí také v Česku.

26.11.2019
NEXT REALITY hlavním partnerem 5. odborné realitní konference Finfest Evoluce 2020

Kongresové centrum Clarion v pražských Vysočanech bylo dne 20. listopadu dějištěm konference Finfest Evoluce 2020. Jsme hrdí, že naše společnost NEXT REALITY byla hlavním partnerem této úspěšné akce.

25.11.2019
LEA FILIPOVÁ: „Práce v NEXT REALITY je přesně to, co jsem hledala.“

Prvního člověka, kterého na centrále NEXT REALITY potkáte, je LEA FILIPOVÁ, asistentka a jedna z nejdůležitějších zaměstnanců společnosti, která má na starosti administrativu, organizaci a prvotní jednání s klienty.

21.11.2019
Realitní zákon si „posvítí“ na realiťáky a ochrání klienty

Realitní zákon prošel v pátek 8. listopadu Sněmovnou v posledním čtení a nyní se tak čeká na schválení Senátem a podpis prezidenta.

12.11.2019
Změny na realitním trhu konečně na obzoru? Nový zákon má za sebou třetí čtení ve Sněmovně

Dlouho očekávaný zákon o realitním zprostředkování má vést ke zkvalitnění práce makléřů a vyšší ochraně klientů. Sněmovna jej schválila se čtyřmi pozměňovacími návrhy a zákon může již brzy nabýt platnosti.

19.10.2019
NEXT REALITY Vyškov se stala sponzorem úspěšné módní přehlídky

Prostory luxusního Golf hotelu Austerlitz ve Slavkově u Brna ožily 18. října společenským večerem s módní přehlídkou butiku Svatební ráj a salonu Divine.

15.10.2019
Majitelé licencí NEXT PARTNER se sešli na týmovém workshopu

Půlroční setkání majitelů licencí NEXT PARTNER v TOP HOTELU PRAHA tak probíhalo od samého začátku ve velmi příjemné atmosféře. O to lépe se účastníci workshopu soustředili na připravený pracovní seminář.

25.9.2019
KANCELÁŘ NEXT REALITY V PARDUBICÍCH ODSTARTOVALA DOBROČINNÝ PROJEKT

Majitel licence NEXT PARTNER pro Pardubice a Hradec Králové Zdeněk Mrňák: ,,Příběh malé Patričky mě velmi zasáhl. Každá koruna pomůže!“

23.9.2019
Partnerská franšíza NEXT REALITY PRAHY 6 získala do výhradní spolupráce exklusivní prodej bytů v developerském projektu REZIDENCE ZA ŘEKOU

Jen několik měsíců od svého založení si může naše franšíza NEXT REALITY Praha 6, v čele s majiteli kanceláře Michaelou a Jiřím Landrgottovými, připsat velký obchodní úspěch. Získala totiž do výhradní spolupráce exklusivní developerský projekt - REZIDENCE ZA ŘEKOU. Nyní už je rozjetá i velká reklamní a inzertní kampaň v pražském MHD, která má tento projekt více přiblížit zájemcům o nové bydlení.

20.9.2019
Franšízová síť NEXT PARTNER rozšiřuje svoji působnost v českých regionech.

Po nedávno otevřené kanceláři v Českých Budějovicích, podepsal ředitel partnerské sítě Petr Zelenka, další franšízovou smlouvu s obchodními partnery v Brně.

11.9.2019
Praha hostila golfovou smetánku. Společnost NEXT REALITY byla u toho

Kdo alespoň trochu sleduje golf, ten zná D+D Real Czech Masters. Turnaj, který je součástí European Tour, se každoročně pořádá v rezortu Albatross Golf Club v Praze a účastní se ho golfová smetánka z celého světa.

6.9.2019
Zákon o realitním zprostředkování

Dlouho diskutovaný zákon o realitním zprostředkování má za sebou první čtení v poslanecké sněmovně.

7.8.2019
Zastavte se na stánku NEXT REALITY v turnajové vesničce

DD Real CZECH MASTERS

17.6.2019
NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Nároky na makléře se neustále zvyšují. Klienti od něj očekávají co nejvyšší kvalitu a odbornost. Vstříc jim přitom vychází nová legislativa, neboť chystaný zákon o realitním zprostředkování razantně zvýší požadavky na makléřovo vzdělání.

25.5.2019
Investiční byt koupený na hypotéku? Možnosti stále jsou!

Aktuálně platná regulace ČNB na hypotéčním trhu zastavila růst cen realit v celé ČR s výjimkou Prahy a Středočeského kraje. Současně s tím ovšem také vzrostly ceny nájemního bydlení a banky zdražily hypotéky. Vyplatí se za této situace investovat do bytu na pronájem?

23.5.2019
Prodej nemovitostí se vleče, na kupce bytu lidi čekají i půl roku

Prodat byt v Česku je stále těžší. Téměř ve všech regionech se oproti loňsku prodloužila doba inzerce. Na kupce si majitelé počkají čtvrt roku i déle. Nejhorší je situace v Karlových Varech a v Olomouci.

20.5.2019
Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici na Bulovce. A pomoc pokračuje!

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocnici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala pořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

12.5.2019
NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Realitní makléř je v neustálém klinči. Na jednu stranu je zde tlak ze strany jeho zaměstnavatele, případně tlak, který na sebe klade on sám, aby neustále uzavíral nové a nové zakázky.

12.4.2019
V pořadu Rozstřel na iDNES TV diskutoval Generální ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl s ministryní Klárou Dostálovou a ředitelem Reality iDNES Petrem Makovským

Téma připravovaný zákon o realitním zprostředkování!

21.3.2019
Sněmovna projednává zákon o realitním zprostředkování, který má zvýšit důvěru v realitní makléře

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (nestraník za ANO) představila nový zákon o realitním zprostředkování.

16.3.2019
Představujeme vám Davida Eichlera, který se umístil na 1. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Liberecký kraj a zároveň byl i v TOP 20 pro celou ČR.

David spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2017. Za tu dobu zrealizoval desítky obchodů.

15.3.2019
Představujeme vám Václava Dohnala, který se umístil na 2. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Olomoucký kraj a zároveň byl i v TOP 20 pro celou ČR

Václav spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2016. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

14.3.2019
Představujeme vám Marcelu Šedivou, která se umístila na 4. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Středočeský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR

Marcela spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2015. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

8.3.2019
Realitky si vylobbovaly zachování úschov. Ty přitom vedly k řadě případů zpronevěry!

Začátkem února předložila vláda sněmovně návrh zákona o realitním zprostředkování.

23.2.2019
Představujeme vám Renatu Pfisterovou, která se umístila na 1. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Karlovarský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR

Renata spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2013. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

21.2.2019
Prodáváte byt a myslíte, že se obejdete bez profesionálních služeb realitního makléře?

Prodávejte s NEXT REALITY!

20.2.2019
PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠE KOLEGY - MAJITELÉ LICENCÍ Z PARTNERSKÉ SÍTĚ NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Trutnov – pan Miroslav Schimmer

18.2.2019
NEXT REALITY VYŠKOV – NOVÝ PARTNER

NEXT REALITY posiluje na jižní Moravě. Byla podepsána další licence pod českou realitní kanceláří NEXT REALITY pro město Vyškov

12.2.2019
Představujeme vám Blanku Štalzerovou, která se umístila na 3. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Středočeský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR.

Blanka spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2010. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

11.2.2019
PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠE KOLEGY - MAJITELÉ LICENCÍ Z PARTNERSKÉ SÍTĚ NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Mladá Boleslav – paní Marcela Šedivá

10.2.2019
Makléř neuměl udělat výpis z katastru!

„Realiťáci“ i ministryně věří v novinku

1.2.2019
Dvě úspěšné české firmy uzavírají spolupráci. Partners a NEXT REALITY propojují svoje služby

NEXT REALITY GROUP a.s. a Partners Financial Services, a.s. od začátku letošního roku zahajují éru aktivní spolupráce.

30.1.2019
Úbytek realitních makléřů jejich služby nezdraží!

Předpokládaný úbytek realitních makléřů po zavedení nového zákona o realitním zprostředkování podle ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové nezdraží jejich služby.

29.1.2019
Úspěchy makléřů NEXT REALITY v soutěži Realiťák roku 2018

15. ledna 2019 došlo při 4. Odborné realitní konferenci k vyhlášení výsledků prvního ročníku soutěže Realiťák roku.

11.1.2019
NEXT REALITY Comfort Znojmo – nový partner

Hned zkraje roku byla podepsána další licence, tentokrát v malebném jihomoravském městě Znojmo.

9.1.2019
NEXT REALITY Trutnov – nový partner

Královéhradecký region se podpisem smlouvy v Trutnově stal nejsilnějším krajem v ČR co do počtu aktivních partnerských licencí v rámci sítě NEXT REALITY.

7.1.2019
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Brdy – pan Libor Vogel

31.12.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Zlín – paní Pavla Jahodová

17.12.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Plzeň – pan Mirek Lebl, Ing. Petra Bínová

10.12.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Třinec– pan Jozef Papík

3.12.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Nový Bydžov – pan Pavel Novák

26.11.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Kroměříž – pan Ivan Hošťálek

19.11.2018
RVI má akreditaci od MMR

Realitní vzdělávací institut s.r.o. (dále jen RVI) získalo od Ministerstva pro místní rozvoj Akreditaci pro vzdělávání v oboru „Obchodník s realitami“. Co to v praxi znamená?

19.11.2018
Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Jindřichův Hradec – pan Jan Kubeš

9.10.2018
Expedice NEXTROKO Maroko 2018 ukončena! Skupina vyvolených hlásí úspěšný návrat do REALIT(k)Y.

Letošní dovolená pro nejlepší z nejlepších byla již třetím pokračováním série společných zážitků, které každoročně připravuje vedení firmy.

20.9.2018
O zábavu v Nextu není nouze - Next Cup 2018

V krásný sobotní den 15.9.2018 se uskutečnil další, již 3. ročník tenisového turnaje NEXT REALITY 2018 v deblech.

17.9.2018
O naše NEXT partnery se skvěle staráme

Tradiční půlroční porada franšízantů NEXT PARTNER proběhla 13.9. na firemní chatě Panorama v Horní Malé Úpě.

12.9.2018
Rozdali jsme další zlatý iPhone

Za kompletní využití našich služeb jsme rozdali již několik zlatých Iphonů. Ten poslední byl předán v České Lípě panu Jakubovi Holečkovi.

27.8.2018
První výherce naší soutěže na Czech Masters 2018

Výherkyní naší tipovací soutěže za první den je paní Šestáková! Gratulujeme.

22.8.2018
Proč je Next Partner pro nové frenšízanty dobrá volba? Na to jsme se zeptali nového Partnera Pavla Nováka z Nového Bydžova.

Next reality jsem si vybral po pečlivém prostudování trhu a neuvěřitelném množství schůzek se zástupci nebo majiteli snad všech realitních kanceláří, které provozují franchisingové sítě.

5.8.2018
Next partner pobočkám se daří

Gratulujeme ke skvělým výsledkům partnerské pobočce v Mladé Boleslavi

18.6.2018
Next partner Nový Bydžov – nová franšiza

Královéhradecký region vítá další franšízu. Po Vrchlabí se dalším účastníkem partnerského konceptu NEXT Partner stává pobočka v Novém Bydžově. K podpisu smlouvy došlo 11. června - přítomen byl jak pan Petr Zelenka, ředitel NEXT Partner pro Čechy, tak i hrdý majitel licence – pan Pavel Novák.

29.5.2018
Next reality Partner Mladá Boleslav slavnostně otevřena

29.5.2018 slavnostně otevřena staronová pobočka na exkluzivním místě v centru Mladé Boleslavi.

16.5.2018
Next reality součástí první fullservisové agentury pro developery

Velcí hráči realitního trhu přicházejí s přelomovou novinkou. Společně zakládají Centrum pro developery, kde chtějí nabízet komplexní služby malým a středním developerům. Od konzultací ve fázi projektu přes výběr dodavatelů až po marketing a prodej jednotek.

30.4.2018
Společnost NEXT REALITY nejen slavila, ale i pomáhala! Dvě nové kojenecké postýlky pro Nemocnici Na Bulovce!

Není nad to, když se spojí příjemné s užitečným. Z tomboly, která korunovala oslavu 12. narozenin NEXT REALITY, nemají užitek jen šťastlivci, kteří si zakoupili vítězné losy, ale také pediatrické oddělení Nemocnice na Bulovce. Právě pro něj byl výtěžek z tomboly určen.

24.4.2018
Pravidelné setkání s našimi Partnery

Pravidelné setkávání Partnerů s vedením společnosti a odborníku je v Nextu samozřejmostí. Vždy si odnesou mnoho užitečných informací, které jim pomohou v dalším rozvoji svého podnikání.

19.4.2018
NEXT REALITY oslavil 12 let! Vydařená oslava se protáhla dlouho do noci

Symbolicky ve 12 hodin byl minulé úterý zahájen program 12. narozenin společnosti NEXT REALITY. Jako místo určení byl tentokrát vybrán Golf resort Kunětická hora, jen malý kousek od stejnojmenného krásného gotického hradu.

26.3.2018
Dobrý anděl v NEXT REALITY. Vedoucí českolipské pobočky se rozhodl pomoci potřebným!

Některé pobočky NEXT REALITY dávají dobrý příklad nejen zásluhou skvělých obchodních výsledků. Vedoucí pobočky v České Lípě pan František Roller se rozhodl přispět na dobrou věc. Od prosince 2017 je hrdým držitelem certifikátu Dobrého anděla.

22.3.2018
Next partner České Budějovice – nová franšíza

Trend vznikání nových franšíz pod hlavičkou NEXT REALITY pokračuje. V jižních Čechách vyroste již druhá – po Jindřichově Hradci se pro nový směr v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí odhodlala také pobočka v krajském městě, v Českých Budějovicích.

17.3.2018
Ples s NEXT REALITY v Žilině na Novojičínsku. Jak propagovat značku v malých obcích?

Kromě osmdesátitisícové Žiliny na Slovensku existují obce s týmž názvem i v naší zemi. Jedna z nich je k nalezení kousek od Nového Jičína a žije v ní lehce přes 500 obyvatel.

8.3.2018
Mateřská školka v Písku obdržela vestičky pro děti

Dar od naší pobočky NEXT REALITY PÍSEK

22.2.2018
Vyšší ochrana dat klientů neboli GDPR

Zavedení vyšší ochrany dat našich klientů neboli GDPR je už za dveřmi. Připravte se, dopad bude mít na nás všechny.

13.2.2018
Změna místa pobočky v Liberci – Next Reality bude více na očích

Od prvního ledna se zájemci o reality v Liberci mohou přijít poradit do krásných nových prostor. NEXT REALITY hlásí stěhování, nová pobočka má adresu Jablonecká 283. Jde o velmi výhodnou lokalitu, mezi Starým Městem a Kristiánovem.

13.2.2018
Nová franšíza Dobříš

V městečku Dobříš poblíž Příbrami najdete nejen krásný rokokový zámek, ale také nově i další franšízu společnosti NEXT REALITY. O její otevření se nejvíce zasadil pan Libor Vogel, regionální ředitel.

12.2.2018
Next Partner Mladá Boleslav – nová franšíza

Od nového roku začaly růst jako houby po dešti! Řeč je o franšízách NEXT REALITY. Je to ovšem skvělá zpráva. Je dobré vidět, kolik makléřů má odvahu postavit se na vlastní nohy a coby franšízový partner zahájit novou etapu podnikání na realitním trhu.

5.2.2018
Next partner Jindřichův Hradec – nová franšíza

NEXT REALITY přibírá pod svá křídla další franšízu. Tentokrát v malebných jižních Čechách. Symbolická stužka byla přestřižena v Jindřichově Hradci. Licenci zde získal zkušený realitní profesionál Jan Kubeš a pan Petr Zelenka, ředitel NEXT REALITY Partner pro Čechy mu srdečně popřál hodně spokojených klientů a vzkvétající pobočku.

8.1.2018
Nový charitativní kalendář postavil znevýhodněné děti po bok sportovců

Charitativních kalendářů existuje celá řádka, tento je ale trochu jiný. Na fotografiích představuje nejen známé tváře ze světa sportu, ale také ty, pro něž vlastně je tento projekt určený – děti, ke kterým se osud nezachoval hezky.

12.12.2017
V badmintonovém turnaji NEXT REALITY kralovala dvojice David Uher – Milan Kadlec

Poslední listopadový den roku se v Badminton Areně Skalka uspořádal badmintonový turnaj Nextí košíček 2017. Atmosféra byla přátelská a uvolněná. To však nijak nesnižovalo kvalitu sportovních výkonů.

5.12.2017
Realitní makléři na velbloudech – zaměstnanci NEXT REALITY podnikli zájezd do Maroka

Jak vypadá východ slunce nad pouští? Jak se smlouvají ty nejlepší ceny na trhu? Jak chutná mořský ďas, šnečí vývar, beraní plíce... anebo písek v puse, když začne pravá nefalšovaná písečná bouře?

23.11.2017
Golfisté podporovaní Next Reality v extralize vybojovali krásné 5. místo!

Golf, hra pro pravé gentlemany. Je to jeden z mála sportů, kde není zapotřebí rozhodčí. Příznivci této krásné hry měli na konci léta dostaveníčko v nádherném areálu Panorama Golf Resort Kácov.

21.11.2017
Když realiťáci pomáhají... Next reality přispělo do Národní potravinové sbírky

Mezi nakupujícími v pražském hypermarketu Globus byl v sobotu 11. listopadu k vidění také realitní makléř Martin Vlasák s přítelkyní. Jejich dva vrchovaté vozíky ale nepředstavovaly železné zásoby na víkend. Cílem bylo pomoci potřebným.

21.11.2017
Miliónové pobočky se sešly nad sklenkou dobrého vína v Lednici

Většina milovníků kvalitního vína ctí jako hlavní listopadový svátek 11. listopadu, kdy začíná prodej svatomartinského vína. To zaměstnanci poboček NEXT REALITY z Úval, Karlových Varů a Olomouce si letos dopřáli o den dříve!

25.10.2017
Výherce tipovací soutěže v rámci doprovodného programu D+D Real Czech Masters 2017

Pan Milan Mareš přebírá hlavní cenu GOLF BAG BRIDGESTONE na centrále NEXT REALITY.

23.10.2017
NEXT REALITY hvězdou Burčákových slavností 2017

Sobota 14. října patřila v Chrámcích tradičním Burčákovým slavnostem. Tak jako každý rok, ani letos nemohl při této oblíbené akci chybět stánek NEXT REALITY se svými atrakcemi, z nichž největší úspěch zaznamenal nový skákací hrad pro děti. Na své si však přišli samozřejmě i dospělí. Nejen díky ochutnávání různých druhů lahodných burčáků, domácích specialit, ale i dalšího zajímavého programu.

19.10.2017
Hledáme specialistu výkupů a investic

Těší nás, jsme NEXT REALITY a jsme ryze česká síť realitních kanceláří. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Prodej, pronájem, oceňování a přímý výkup všech druhů nemovitostí jsou denním chlebem našich realitních makléřů, jejichž činnost doplňují specialisté výkupů a investic. Ti se starají o přípravu analýz pro předvýběr a případně zhodnocují investice. Prověřují doporučené nabídky k výkupu. Jednají s majiteli nemovitostí a o průběhu obchodu. Jsou v úzké spolupráci s makléři. Jsou komunikativní, přátelští, svědomití a pečliví.

13.10.2017
Hledáme právničku/právníka juniora

NEXT REALITY je ryze česká síť realitních kanceláří. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Zabýváme se prodejem, pronájmem, oceňováním a přímým výkupem všech druhů nemovitostí. Patříme mezi nejrychleji rostoucí realitní kanceláře v ČR.

21.9.2017
Zářijová konference NEXT REALITY byla poučná, inovativní i zábavná

Čtvrtek 14. září patřil v NEXT REALITY dlouho očekávané celofiremní akci v hotelu Floret v Praze Průhonicích. Program konference praskal ve švech, a proto není divu, že byl o účast enormní zájem z řad makléřů, manažerů, vedoucích poboček a samozřejmě rozrůstající se sítě Partnerů.

13.9.2017
Den otevřených dveří NEXT REALITY Praha 2

Den otevřených dveří se bude konat v termínu 25. – 26. 9. na pobočce Praha 2. Nově otevřené klientské centrum poslouží pro všechny obyvatele Vinohrad po celé dva dny.

31.8.2017
Druhý ročník NEXT REALITY OPEN

Mezi další akce NEXT REALITY s přívlastkem tradiční, lze zařadit i tenisový turnaj NEXT REALITY OPEN. Jeho druhý ročník proběhl v sobotu 26.8.2017 v centru Ltc Radotín Praha.

24.8.2017
Školení NEXT REALITY PARTNER se neslo v duchu revolučních novinek z vlastní dílny

Úterý 8. a středa 9. srpna patřily prvnímu školení Partnerů NEXT REALITY, jejichž počet se neustále rozrůstá. V tuto chvíli jedenáct Partnerů se sjelo na firemní chalupu Panorama v Malé Úpě s překrásným výhledem na Sněžku, aby v tomto jedinečném prostředí vyslechli několik přednášek z mnoha oborů. Na tomto intenzivním školení, jak už je u „NEXTŮ“ zvykem, byla nosným tématem kvalita, která je vždy na prvním místě.

22.8.2017
NEXT REALITY partner Czech Masters věnuje byt v hodnotě 1,6. mil. Kč za Hole in one.

Svátek pro všechny české golfisty se blíží. Ve dnech 31. 8. až 3. 9. 2017 se v resortu Albatross u Prahy uskuteční další ročník nejvyšší evropské golfové tour - DD Real Czech Masters.

19.8.2017
Opékání buřtů s NEXT REALITY

K létu již tradičně patří i opékání špekáčků. Je to tak trochu naše národní specialita. A protože my v NEXT REALITY, ryze české firmě, ctíme tradice, rozhodli jsme se vyrazit ve středu 16.8. k ohništi.

14.8.2017
Kdo se rád baví v práci, pracuje v NEXT REALITY

Nexti ve fotbalovém zápase "Realitního odpoledne" v Křičeni jasně zvítězili.

7.7.2017
Nová verze "realitního zákona"

V poklidné, prakticky sváteční atmosféře, spatřila světlo světa další verze zákona o realitním zprostředkování.

27.6.2017
Ke 20 nejlepším obchodníkům, kteří pojedou do Maroka, přibyla poslední jména!

Jak už se stává v NEXT REALITY tradicí, ti nejlepší z nás mají možnost podívat se do jedné z exotických destinací. Letos padl los na Maroko, přímořskou „perlu“ Afriky. Mezi dvacet nejlepších obchodníků, kteří byli známi již v lednu, přibyli další cestovatelé, kteří mohli zabojovat do 30. května.

21.6.2017
Jak prodat nemovitost a získat nejvyšší cenu?

Pomyslné misky vah mezi prodávajícími a kupujícími jsou v dnešní době převáženy nebo chcete-li příznivější pro majitele nemovitosti.

19.6.2017
Nový majitel licence NEXT REALITY PARTNER v Plzni je z úspěšného finančního sektoru

Tak, jako loni začala expanze značky NEXT REALITY PARTNER na Moravě, letos pokračuje úspěšným tažením také v Čechách. Nejnovější pobočka bude otevřena v Plzni.

30.5.2017
Prodej na bazarovém serveru bez realitky? Prodávající – nenechte se okrádat, chtějte více! 1.díl.

Na 1. Odborné realitní konferenci, která se konala 11. 4. 2017 v hotelu Ambassador v Praze, jsem ve svém vystoupení poukázal na skutečnost, že je v České republice stále ještě relativně velké procento obchodů, kdy majitelé prodávají svou nemovitost mimo realitní kanceláře.

29.5.2017
Blanka Štalzerová: "Pokud máme kolem sebe lidi, kteří nám věří a podporují nás, máme nejlepší předpoklady být úspěšní."

5x titul makléř roku • V realitách se pohybuje 6 let • V NEXT REALITY pracuje od roku 2010

29.5.2017
Vladimír Sušek: "Snažím se být stále akční. Duševně i fyzicky."

Vedoucí kladenské pobočky a skalní makléř NEXT REALITY Vladimír Sušek oslavil v lednu 60. narozeniny. Nemohli jsme si nechat ujít tuto příležitost, abychom s ním udělali krátký rozhovor a zjistili jsme, jak toto jubileum prožívá a jaké má osobní i pracovní plány do budoucna.

22.5.2017
Roman Záboj, nový člen Síně slávy: "Prioritní není získat nemovitost, ale klienta!"

Důležitá součást svátečního večera, kdy se vyhlašoval člen Síně slávy, patřila na lednové Konferenci NEXT REALITY Romanu Zábojovi. I když je s firmou neodmyslitelně spjat, přesto ho jmenování překvapilo a vlastně i dojalo. Nejdůležitější náplní jeho práce je vzdělávání, ale věnuje se i obchodu. A to tak dobře, že se v roce 2016 svými skvělými výsledky probojoval mezi nejlepší obchodníky, kteří se za odměnu podívají na firemní dovolenou do Maroka.

16.5.2017
V NEXT REALITY je práce zábava

Zaslouženou odměnu si vybrala pobočky Úvaly.

8.5.2017
Vyhlášení velké podzimní soutěže o iPhone 7 a dalších 50 hodnotných cen

Gratulujeme všem výhercům z velké podzimní soutěže.

8.5.2017
Výprava do Maroka

Známe 20 nejlepších z NEXT REALITY, kteří letos poletí na zaslouženou dovolenou

10.4.2017
Nová posila do vedení NEXT FINANČNÍ služby

Novým ředitelem projektu se stal 1. dubna Jiří Vagner. V celém projektu vidí velký potenciál pro růst.

6.4.2017
Otevíráme novou pobočku v Hradci Králové.

Další majitel licence na provoz realitní kanceláře NEXT REALITY PARTNER startuje provoz na východě Čech.

27.3.2017
NEXT REALITY na TV Barrandov

Naši makléři radí v novém pořadu Nový začátek, který vysílá TV Barrandov každé úterý v hlavním vysílacím čase (od 20:15).

21.3.2017
Lidé z Nextreality myslí opět na děti, myslí na jejich bezpečnost

Tým makléřů z pobočky Karlovy Vary opět naspořil peníze a společně se domluvili na další finanční podpoře dětem.

15.3.2017
Robert Hanzl: Přerušení projednávání realitního zákona nejvíce nahrává těm, kteří na trhu parazitují

Projednávání očekávaného realitního zákona v minulých dnech přerušila Legislativní rada vlády.

12.3.2017
Nová pobočka NEXT REALITY otevřena v Jindřichově Hradci.

Vítáme do rodiny NEXT REALITY další město, kde od 9.3.2017 oficiálně působíme.

8.3.2017
Čtyřicet tisíc korun, putovalo do Nadačního fondu

Na Výroční konferenci společnosti NEXT REALITY se podařilo vybrat úctyhodných 40 tisíc korun na Nadační fond IMPULS, který podporuje pacienty s roztroušenou sklerózou. Tyto peníze předala ve středu 25. ledna výkonná ředitelka NEXT FINANČNÍ Veronika Hanzlová zástupkyni NFI Marcele Horákové.

7.3.2017
Pobočka v Jeseníku darovala dětem vestičky

Bezpečněji se může cítit dvacet dětí z Mateřské školy Jiráskova od pátku 16. prosince, kdy obdrželo reflexní vestičky od nově otevřené pobočky NEXT REALITY v Jeseníku. Na bezpečnost těch nejmenších musíme dbát nejvíce, a proto tato „vestičková mise“ nekončí.