Pobočky

Makléři

Aktuality

Změny na realitním trhu konečně na obzoru? Nový zákon má za sebou třetí čtení ve Sněmovně

Dlouho očekávaný zákon o realitním zprostředkování má vést ke zkvalitnění práce makléřů a vyšší ochraně klientů. Sněmovna jej schválila se čtyřmi pozměňovacími návrhy a zákon může již brzy nabýt platnosti.

NEXT REALITY Vyškov se stala sponzorem úspěšné módní přehlídky

Prostory luxusního Golf hotelu Austerlitz ve Slavkově u Brna ožily 18. října společenským večerem s módní přehlídkou butiku Svatební ráj a salonu Divine.

Majitelé licencí NEXT PARTNER se sešli na týmovém workshopu

Půlroční setkání majitelů licencí NEXT PARTNER v TOP HOTELU PRAHA tak probíhalo od samého začátku ve velmi příjemné atmosféře. O to lépe se účastníci workshopu soustředili na připravený pracovní seminář.

KANCELÁŘ NEXT REALITY V PARDUBICÍCH ODSTARTOVALA DOBROČINNÝ PROJEKT

Majitel licence NEXT PARTNER pro Pardubice a Hradec Králové Zdeněk Mrňák: ,,Příběh malé Patričky mě velmi zasáhl. Každá koruna pomůže!“

Partnerská franšíza NEXT REALITY PRAHY 6 získala do výhradní spolupráce exklusivní prodej bytů v developerském projektu REZIDENCE ZA ŘEKOU

Jen několik měsíců od svého založení si může naše franšíza NEXT REALITY Praha 6, v čele s majiteli kanceláře Michaelou a Jiřím Landrgottovými, připsat velký obchodní úspěch. Získala totiž do výhradní spolupráce exklusivní developerský projekt - REZIDENCE ZA ŘEKOU. Nyní už je rozjetá i velká reklamní a inzertní kampaň v pražském MHD, která má tento projekt více přiblížit zájemcům o nové bydlení.

Franšízová síť NEXT PARTNER rozšiřuje svoji působnost v českých regionech.

Po nedávno otevřené kanceláři v Českých Budějovicích, podepsal ředitel partnerské sítě Petr Zelenka, další franšízovou smlouvu s obchodními partnery v Brně.

Praha hostila golfovou smetánku. Společnost NEXT REALITY byla u toho

Kdo alespoň trochu sleduje golf, ten zná D+D Real Czech Masters. Turnaj, který je součástí European Tour, se každoročně pořádá v rezortu Albatross Golf Club v Praze a účastní se ho golfová smetánka z celého světa.

Zákon o realitním zprostředkování

Dlouho diskutovaný zákon o realitním zprostředkování má za sebou první čtení v poslanecké sněmovně.

Zastavte se na stánku NEXT REALITY v turnajové vesničce

DD Real CZECH MASTERS

NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Nároky na makléře se neustále zvyšují. Klienti od něj očekávají co nejvyšší kvalitu a odbornost. Vstříc jim přitom vychází nová legislativa, neboť chystaný zákon o realitním zprostředkování razantně zvýší požadavky na makléřovo vzdělání.

Archiv
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím