Pobočky

Makléři

Aktuality

Výprava NEXT THAJSKO 2019 předčila veškerá očekávání! Našim 20 nejlepším makléřům přinesla zážitky do konce života!

Exotická kuchyně, rozlehlé rýžové, čajové a kávové plantáže, jízda po řece, sloni, hadi, pavouci, divočina, nádherná příroda a k tomu přívětiví lidé-to vše a ještě víc splnila neopakovatelná výprava do srdce horské džungle v severním Thajsku našim TOP 20.

Rozhovor s provozním ředitelem NEXT REALITY Tomášem Kleinerem

Je to šest let, co Tomáš Kleiner přišel do naší kanceláře, aby se mohl plně podílet na jejím rozvoji. Zde si prošel nejdříve manažerskou pozicí, kde byly jeho hlavní náplní daně, a pokračoval až na pozici provozního ředitele. Přinášíme vám příběh muže, který se z malého moravského města dostal svou pracovní pílí až do vedení NEXT REALITY, ale zároveň nezapomněl normálně žít.

Zahraniční finančníci opouštějí Česko. Nebyli dost velcí

Z českého finančního trhu se chystá odejít celá řada investorů, kteří působí v bankovnictví a pojišťovnictví. Na odchodu je francouzská pojišťovna Axa, která plánuje prodej svých aktivit kromě Česka i v Polsku a na Slovensku. Ze střední Evropy se podle německého listu Handelsblatt stahuje i druhá největší německá banka Commerzbank. Chce prodat polskou divizi mBank, která působí také v Česku.

NEXT REALITY hlavním partnerem 5. odborné realitní konference Finfest Evoluce 2020

Kongresové centrum Clarion v pražských Vysočanech bylo dne 20. listopadu dějištěm konference Finfest Evoluce 2020. Jsme hrdí, že naše společnost NEXT REALITY byla hlavním partnerem této úspěšné akce.

LEA FILIPOVÁ: „Práce v NEXT REALITY je přesně to, co jsem hledala.“

Prvního člověka, kterého na centrále NEXT REALITY potkáte, je LEA FILIPOVÁ, asistentka a jedna z nejdůležitějších zaměstnanců společnosti, která má na starosti administrativu, organizaci a prvotní jednání s klienty.

Realitní zákon si „posvítí“ na realiťáky a ochrání klienty

Realitní zákon prošel v pátek 8. listopadu Sněmovnou v posledním čtení a nyní se tak čeká na schválení Senátem a podpis prezidenta.

Změny na realitním trhu konečně na obzoru? Nový zákon má za sebou třetí čtení ve Sněmovně

Dlouho očekávaný zákon o realitním zprostředkování má vést ke zkvalitnění práce makléřů a vyšší ochraně klientů. Sněmovna jej schválila se čtyřmi pozměňovacími návrhy a zákon může již brzy nabýt platnosti.

NEXT REALITY Vyškov se stala sponzorem úspěšné módní přehlídky

Prostory luxusního Golf hotelu Austerlitz ve Slavkově u Brna ožily 18. října společenským večerem s módní přehlídkou butiku Svatební ráj a salonu Divine.

Majitelé licencí NEXT PARTNER se sešli na týmovém workshopu

Půlroční setkání majitelů licencí NEXT PARTNER v TOP HOTELU PRAHA tak probíhalo od samého začátku ve velmi příjemné atmosféře. O to lépe se účastníci workshopu soustředili na připravený pracovní seminář.

KANCELÁŘ NEXT REALITY V PARDUBICÍCH ODSTARTOVALA DOBROČINNÝ PROJEKT

Majitel licence NEXT PARTNER pro Pardubice a Hradec Králové Zdeněk Mrňák: ,,Příběh malé Patričky mě velmi zasáhl. Každá koruna pomůže!“

Archiv
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím