Pobočky

Makléři

Aktuality

Opékání buřtů s NEXT REALITY

K létu již tradičně patří i opékání špekáčků. Je to tak trochu naše národní specialita. A protože my v NEXT REALITY, ryze české firmě, ctíme tradice, rozhodli jsme se vyrazit ve středu 16.8. k ohništi.

Kdo se rád baví v práci, pracuje v NEXT REALITY

Nexti ve fotbalovém zápase "Realitního odpoledne" v Křičeni jasně zvítězili.

Nová verze "realitního zákona"

V poklidné, prakticky sváteční atmosféře, spatřila světlo světa další verze zákona o realitním zprostředkování.

Ke 20 nejlepším obchodníkům, kteří pojedou do Maroka, přibyla poslední jména!

Jak už se stává v NEXT REALITY tradicí, ti nejlepší z nás mají možnost podívat se do jedné z exotických destinací. Letos padl los na Maroko, přímořskou „perlu“ Afriky. Mezi dvacet nejlepších obchodníků, kteří byli známi již v lednu, přibyli další cestovatelé, kteří mohli zabojovat do 30. května.

Jak prodat nemovitost a získat nejvyšší cenu?

Pomyslné misky vah mezi prodávajícími a kupujícími jsou v dnešní době převáženy nebo chcete-li příznivější pro majitele nemovitosti.

Nový majitel licence NEXT REALITY PARTNER v Plzni je z úspěšného finančního sektoru

Tak, jako loni začala expanze značky NEXT REALITY PARTNER na Moravě, letos pokračuje úspěšným tažením také v Čechách. Nejnovější pobočka bude otevřena v Plzni.

Prodej na bazarovém serveru bez realitky? Prodávající – nenechte se okrádat, chtějte více! 1.díl.

Na 1. Odborné realitní konferenci, která se konala 11. 4. 2017 v hotelu Ambassador v Praze, jsem ve svém vystoupení poukázal na skutečnost, že je v České republice stále ještě relativně velké procento obchodů, kdy majitelé prodávají svou nemovitost mimo realitní kanceláře.

Vladimír Sušek: "Snažím se být stále akční. Duševně i fyzicky."

Vedoucí kladenské pobočky a skalní makléř NEXT REALITY Vladimír Sušek oslavil v lednu 60. narozeniny. Nemohli jsme si nechat ujít tuto příležitost, abychom s ním udělali krátký rozhovor a zjistili jsme, jak toto jubileum prožívá a jaké má osobní i pracovní plány do budoucna.

Blanka Štalzerová: "Pokud máme kolem sebe lidi, kteří nám věří a podporují nás, máme nejlepší předpoklady být úspěšní."

5x titul makléř roku • V realitách se pohybuje 6 let • V NEXT REALITY pracuje od roku 2010

Roman Záboj, nový člen Síně slávy: "Prioritní není získat nemovitost, ale klienta!"

Důležitá součást svátečního večera, kdy se vyhlašoval člen Síně slávy, patřila na lednové Konferenci NEXT REALITY Romanu Zábojovi. I když je s firmou neodmyslitelně spjat, přesto ho jmenování překvapilo a vlastně i dojalo. Nejdůležitější náplní jeho práce je vzdělávání, ale věnuje se i obchodu. A to tak dobře, že se v roce 2016 svými skvělými výsledky probojoval mezi nejlepší obchodníky, kteří se za odměnu podívají na firemní dovolenou do Maroka.

Archiv