NAPIŠTE ŘEDITELI

Expedice NEXTROKO Maroko 2018 ukončena! Skupina vyvolených hlásí úspěšný návrat do REALIT(k)Y.

Letošní dovolená pro nejlepší z nejlepších byla již třetím pokračováním série společných zážitků, které každoročně připravuje vedení firmy.

         

Po Tenerife v roce 2016 a Maroku v roce 2017, si nexťáci v minulém roce rozhodli, že i letos chtějí do stejné země, tedy do Maroka. Průvodce skupiny byl známý expert Oroň. I letos se vše neslo v duchu nevšedních zážitků, skvělé party a neskutečně dobrých hostin, kdy se stoly doslova prohýbaly pod nejrůznějšími pochutinami lokální kuchyně. Kdo si snad myslí, že stravování bylo v turistických restauracích, či hotelech, je na velkém omylu. 

Jak vědí zasvěcení, to nejlepší se skrývá mimo hlavní proudy turistů a nexťáci měli možnost zkusit tuto, podstatně zajímavější, formu dovolené. Z fotek to možná vypadá, že se pouze jedlo, ale není tomu tak. Skvělá gastronomie doplnila úžasné scenérie a kulturní památky, kterých Maroko nabízí neskutečné množství. 

Dalo by se v této zemi strávit ne jeden, ale několik týdnů a stále by bylo co poznávat. Realitní trh v ČR a klienti však nečekají a i když nexťákům dovolená právě končí, nové výzvy opět přicházejí. Jako každý rok si totiž skupina může zvolit destinaci a formu dovolené pro rok příští. Ve společném hlasování, do kterého se mimochodem nominovala i možnost týdenní dovolené na lodi po středozemním moři (hlasování pro tuto formu dovolené byl totální propadák) si skupina drtivou většinou vybrala Thajsko. Zapomeňme však na známá letoviska na jihu země či ostrovy. Nebyli by to totiž nexťáci, kdyby nechtěli něco nevšedního. V roce 2019 se začátkem listopadu poletí do destinace Chiang Rai v severní části Thajska. 

Překrásná příroda, památky, teplé počasí, čajové plantáže, bombastická lokální kuchyně a hlavně, úžasná parta – kdo by sem nechtěl letenku jako hlavní výhru v soutěžích NEXT REALITY pro letošní rok.

Děkujeme všem za účast v Maroku a v soutěži o Thajsko přejeme hodně úspěchů!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT