NAPIŠTE ŘEDITELI

Druhý ročník NEXT REALITY OPEN

Mezi další akce NEXT REALITY s přívlastkem tradiční, lze zařadit i tenisový turnaj NEXT REALITY OPEN. Jeho druhý ročník proběhl v sobotu 26.8.2017 v centru Ltc Radotín Praha.

Do turnaje bylo nominováno 12 dvojic, včetně vítězů prvního ročníku Pavla Kaňkovského a Míry Petránka. Všichni zúčastnění podali maximální výkony, naděje některých favoritů zhasly již ve čtvrtfinále. Mezi překvapivými nepostupujícími do semifinále byla ostřílená dvojice z Karlových Varů Míra Podivín a Rony Majer, nebo finalisté z roku 2016 Robert Hanzl a Tomáš Kleiner. Velmi favorizovaný tým byl pod vedením Petra Zelenky, který svoje kvality potvrdil a postoupil přes dvojici Libor Vogel a Jindra Divíšek až do finále. Dvojka, která však nenašla přemožitele a zcela jistě získala i titul překvapení roku, byla z Říčan – jednalo se o naši kolegyni Markétu Polatovou s manželem. Ti převzali z rukou pořadatele Petra Zelenky putovní pohár a pozvání na třetí ročník, který proběhne v roce 2018.

Po sportu čekala na všechny zasloužená odměna ve formě gulášku a neformální zábavy, o kterou jde na akcích NEXT REALITY především.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při další akci, která proběhne již 14.9.2017 ve Floretu Průhonice.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT