NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muži, prohlížející si katalog
PROFESIONÁLOVÉ SPOLUPRACUJÍ S PROFESIONÁLY

V NEXT REALITY poskytujeme svým klientům jistotu a oporu v obchodování s nemovitostmi. Krom profesionálního přístupu, nabízíme plnohodnotný servis, který šetří čas i finanční prostředky. Veškeré náležitosti spojené s prodejem a nákupem nemovitostí řešíme pod jednou střechou. 

 

Letité působení v realitním oboru nás dovedlo ke kooperaci s partnery, kteří se řídí kvalitou. Se všemi společníky intenzivně pracujeme na zdokonalování námi poskytovaných služeb a prohlubování vzájemných vztahů.

Asociace realitních kanceláří ČR (ARK)

Generální ředitel NEXT REALITY, Robert Hanzl, je jedním ze členů Asociační výkonné rady ARK. Aktivně se v rámci své pozice podílí na strategii a směřování organizace.

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP)

NEXT REALITY je hrdým členem HKP, přičemž Robert Hanzl (generální ředitel NEXT REALITY) zastává funkci předsedy realitní sekce HKP.

Partners Financial Services, a.s. (Partners)

Oblast financování nedílně patří k realitnímu trhu. K zajištění kompletních služeb v rámci financování jsme si vybrali prověřeného a spolehlivého partnera. NEXT REALITY je výhradním dodavatelem realitních služeb společnosti Partners.

Českomoravský realitní fond, a.s. (ČMRF)

NEXT REALITY pomocí Českomoravského realitního fondu realizuje výkupy všech typů nemovitostí. Našim makléřům a franšízantům dodává nové příležitosti v obchodování.

CeMap - cenové mapy

Nejlepší ocenění nemovitostí přes software CeMap pro klienty NEXT REALITY.

logo chytře bydlím
Chytře bydlím

Podporujeme moderní způsob bydlení pro ty, kteří nemohou získat klasický hypotéční úvěr.

Realitní vzdělávací institut s.r.o.

Realitní vzdělávací institut (RVI) založili počátkem roku 2017 společně realitní praktici a zkušení makléři a manažeři: Ivana Cikánková, Miroslav Jonáš , Robert Hanzl a Jan Stejskal. V roce 2019 přistoupil do společnosti Ondřej Jaroš.

Dobrá rekonstrukce

NEXT REALITY ve spolupráci s Dobrou rekonstrukcí zajišťuje komplexní řešení fotovoltaiky (solární panely a tepelná čerpadla).

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

reality idnessrealitypenize