NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Jednání i služby na vysoké profesionální úrovni. Maximální snaha vyřešit všechny požadavky klienta, přátelský přístup, jednoznačně doporučuji!

Jana Bagyon Otmarov

Rád bych poukázal na naprosto dokonalou a výbornou spolupráci při prodeji nemovitosti s realitní makléřkou Ing. Kamilou Kopřivovou z realitní kanceláře NEXT-REALITY a.s. Je ve všech směrech naprosto spolehlivá, vždy byla velmi dobře připravená, pracovala i působila velice profesionálně a zároveň velice mile. Velmi jsem ocenil její citlivý přístup i ke kupujícím klientům. Při prodeji a koupi nemovitosti nevyvíjí na své klienty žádný nátlak, ale naopak se jim snaží pomoci i nad rámec smlouvy a svého vlastního času. Chtěl bych jí proto touto cestou ještě jednou moc poděkovat za veškeré vynaložené úsilí, profesionální přístup a zastoupení při prodeji mé nemovitosti. Pokud hledáte realitního makléře s opravdu nefalšovaným smyslem pro empatii, VŘELE DOPORUČUJI!!!

Radko Radenkov

Služby paní Mgr. Bauerové můžeme vřele doporučit. Nákup nemovitosti nám velice usnadnila a patří jí náš velký dík. Již její inzerát nás zaujal a byt nám moc hezky odprezentovala. Ve všech našich požadavcích nám vyšla vstříc a zajistila nám potřebné dokumenty. Paní Bauerová s námi jednala velice férově a při osobním kontaktu byla vždy přátelská. S jejími službami jsme byli velice spokojení.

Lukáš Mlčoch a Terezie Carbová České Budějovice

Vynikající spolupráce i přístup. Plně doporučuji.

Tomáš U. Karviná

Chtěl bych moc poděkovat paní Bauerové za skvěle odvedenou práci při prodeji bytu. I v těžké době koronaviru bojovala za prodej, patří jí neskutečný dík, klobouk dolů. Vím, že toho nemá málo, já jako OZ zrovna také ne. Ale přesto prodej dotáhla do finále. Za to jí budu vděčný do konce života. Je to profesionálka na svém místě. Vřele doporučuji všem, kdo potřebuje prodat, pronajmout nebo třeba koupit nemovitost. Ještě jednou moc děkuji za vše, co paní Bauerová pracovně udělala. I pro mě to bylo vysvobození ze stresu. Navíc je to pracovitá, nádherná, krásná a slušná žena. Přeji jen to nejlepší, moc si jí vážím.

Milan Borový České Budějovice

Koupila jsem od Vaší realitní společnosti dům v Petrovicích u Humpolce. Chtěla bych poděkovat za příjemnou spolupráci s paní Mokrou.

Markéta Kočková

Píši Vám, abych vyjádřil poděkování a naši spokojenost se zprostředkováním celého prodeje, komunikací i rychlosti vyřízení všech kroků, které byli spojeny se samotným prodejem, ale i s obstaráním podkladů pro potřeby hypotéky v naší bance. Pan Čermák na nás udělal velmi dobrý dojem. Až bude někdo v našem okolí hledat nemovitost nebo vstřícného a slušného realitního makléře, který plní své slovo, rádi doporučíme pana Čermáka i NEXT reality. Děkujeme.

Manželé Igor Lotocký a Stefanie Geerardyn Nový Bor

Byli jsme velmi spokojeni s panem Kubešem, neboť má velice solventní přístup a lidské jednání, snaží se dělat maximum pro spokojenost zákazníků, jsme rádi, že jsme takového realitního makléře dohledali.

Kočovi Jindřichův Hradec

Když jsem zvažovala koupi bytu, ihned jsem měla jasno, koho oslovit na hledání vysněné nemovitosti. Martina znám od začátku jeho kariéry realitního makléře a kvůli nespočtu spokojených klientů jsem i já zvolila jeho. Jednání bylo velmi efektivní, rychlé. Kvůli vzdálenosti kupované nemovitosti byla realizace náročnější, ale díky Martinovi to šlo vše hladce. Velmi jsem ocenila jeho profesionalitu, osobní přístup a pomoct při zodpovězení otázek a řešení problémů. Za mě velké děkuju a budu se těšit na další spolupráci.

Lenka Vlková Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat NEXT REALITY a jejímu makléři Marianu Viktorinovi, za kvalitně poskytnuté služby při prodeji domu mé ženy. Pan Viktorin nás oslovil s nabídkou služeb v této oblasti, podrobně a profesionálně popsal celý předpokládaný průběh prodeje s upozorněním na důležité související aspekty. Po podpisu smluvních dokumentů vše proběhlo hladce a přesně tak, jak bylo prezentováno. S touto naší zkušeností se určitě podělíme a budeme Vaši společnost a Pana Viktorina doporučovat.

Martin Žůrek
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY