NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Chtěla bych touto cestou poděkovat Michalovi Kleštincovi za skvělou spolupráci, lidský a přátelský přístup. Prodej naší nemovitosti probíhal naprosto v klidu. Vlastně jsme si ani nestihli uvědomit, že se něco děje a už bylo po všem :-) Michala všem vřele doporučuji!!!! Nemohli jsme zvolit lépe.. Míšo, děkujeme a přejeme spoustu úspěchů jak v životě tak v prodeji realit.

Hana Langrová Šumperk

Vyborná spolupráca s Martinom, bez problémov dokázal predat byt aj v Bratislave :) profesionalný prístup, maklér na ktorého sa da vždy spolahnuť, estě raz vďaka za super spoluprácu 👍

Mário Kohút Bratislava

Paní Humlová mě provedla celým procesem koupě pozemku v Sibřině. Díky své profesi se dostávám do dennodenního kontaktu s realitními makléři a jsou zde vidět veliké rozdíly v odbornosti a profesionalitě jednotlivců. Proto mě paní Humlová zaujala nejen svou odborností, připraveností, znalostí případu i obecné problematiky, ale také normálním lidským přístupem a uměním jednoduše vysvětlit složitou záležitost. Takže za mě velký palec nahoru, jen tak dál a doporučuji si takové lidi na své lodi udržet a náležitě odměnit.

Jakub Čížek Praha

Chci poděkovat za příkladnou, odpovědnou a profesionální práci vašich zaměstnanců, se kterými jsem od září 2017 až do současné doby, úzce spolupracoval na koupi mého nového domu, kdy poděkování jmenovitě patří panu makléři Ing. Václavu Dohnalovi a panu hypotečnímu poradci Jiřímu Dostálovi. Celá realizace koupě byla o to náročnější a složitější, neboť v rozhodné době jsem neměl sjednán žádný hypoteční úvěr a neměl jsem ani hotovostní vlastní finanční prostředky, neměl jsem prodanou svoji vlastní nemovitost, kterou jsem chtěl částečně krýt koupi nového domu, kdy tato byla navíc ještě zatížena nedoplatkem úvěru. Stejně tak i mnou nová kupovaná nemovitost nebyla v dané době ještě řádně zkolaudována a byla také zatížena nebankovním dluhem majitele od fyzické osoby. Jednalo se tedy o logisticky, pracovně, časově i fyzicky náročný proces se spoustou úskalí a možnostmi, že celá realizace může kdykoliv skončit neúspěchem. Přesto oba jmenovaní pánové, předvedli maximální zájem o realizaci prodeje a koupě, všechny záležitosti s tímto spojené řešili na profesionální úrovni, byli mi vždy plně nápomocni, byli kontaktní, o všech dílčích částech procesu a následných krocích jsem byl vždy řádně informován a bylo mi vše i opakovaně vysvětlováno. Jejich činnost byla v mnoha krocích i nad rámec jejich povinností, kdy zcela ochotně vyřídili některé agendy a podání za mou osobu. Výsledkem pak je zdařilá realizace, kdy se podařilo překonat veškeré překážky a já se díky tomu nyní mohu společně s rodinou radovat z nového bydlení.

Pavel Grofek

Chtěla bych ocenit profesionální přístup pana ing. Milana Brycha při prodeji mého nájemního domu, zvláště pak hledání toho nejlepšího řešení i ve složitějších situacích, které během prodeje nastaly. Určitě bych se na něj opět obrátila.

Mgr. Alena Borkovcová Cheb

Rok jsme realizovali složitý prodej komerčního objektu v Úpici s makléřem Jiřím Jungmanem z Next R. Rozhodně solidní a profesionální přístup. Makléř jednal samostatně a koordinoval celý prodej od prvotních jednání až po podpis kupní smlouvy.

Jiří a Iva Trutnov

S panem Ing. Petrošem jsem byla velmi spokojena, pronájem bytu proběhl bez sebemenších komplikací, oceňuji jeho lidský přístup.

Vlhová K. Ostrava

Přes pana Mrňáka jsem kupoval byt a celá záležitost proběhla více než hladce. S panem Mrňákem je radost komunikovat, reaguje rychle, vstřícně, je dobře informován a jeho přístup je ve všech ohledech naprosto profesionální. I nezkušeného člověka celým procesem prodeje od A do Z provede způsobem, že se snad ani nemůže nic pokazit :-) Budu-li v budoucnu opět řešit něco ohledně nemovitostí, tak doufám, že znovu s panem Mrňákem, můžu ho všem vřele doporučit!

Adam Vašina Pardubice

Chtěli bychom poděkovat panu Petržílkovi, prodal naši nemovitost rychle a byli jsme s jeho profesionálním jednáním velmi spokojeni. Chválíme a doporučujeme.

Renata Foltýnová Hodonín

Musím pochválit perfektní služby Vaší makléřky paní Mahovské, která mi zprostředkovala koupi garáže. Vysoce profesionální, bezchybné a hlavně rychlé jednání.

Veronika Richterová Kladno
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY