NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vašemu makléři panu Pavlovi Svobodovi z pobočky v Českých Budějovicích. Při prodeji naší nemovitosti byl velmi vstřícný, ochotný a uměl poradit. Byl opravdový profesionál a my jsme s ním byli naprosto spokojení. Na každý náš dotaz ochotně odpovídal a choval se k naprosté spokojenosti po celou dobu prodeje. Určitě bych ho doporučila všem mým známým, neboť s takovým přístupem se dneska málokdy setkám.

Maršíková Praha

Ke spolupráci s panem Kubešem nemám výhrad, vše proběhlo bez komplikací. Jako realitního makléře ho mohu jen doporučit.

Otto Likavec Jindřichův Hradec

Vše proběhlo bez problémů, profesionální přístup, mohu doporučit.

Radek Bárta České Budějovice 5

S prodejem chaty v Dobešicích u Kluk jsem s panem Kubešem byla spokojená. Díky profesionálnímu přístupu a velkému množství domluvený schůzek se podařilo najít nové majitele, kteří se budou starat a náročnou bonsaiovou zahradu. Smlouva a přepis proběhla v krátkém termínu k oboustranné spokojenosti.

Iva Šímová

Jsem 100% spokojená se spoluprací s paní makléřkou. Velmi vstřícné a vysoce profesionální jednání, spolehlivost a také komplexní služby kanceláře. Děkuji a vřele doporučuji.

Yvona Fabianová

Při prodeji bytu jsem byla s panem Kubešem velice spokojená, měla jsem všechny informace od začátku spolupráce až do konce. Oceňuji jeho přístup a jednání. Všechno řešil hned, bez zbytečných průtahů.

Jana Lahodná Jindřichův Hradec

Chci touto cestou moc poděkovat realitní makléřce pí. Blance Štalzerové za skvělou spolupráci, profesionální a lidský přístup při realizaci koupi bytu mými klienty. Vše bylo perfektní a sladěné. Pí. Štalzerové přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.

Junková Lucie Praha

Prodej mého bytu v Praze Strašnicích realizoval v letošním roce p. Ing. Vladimír Sušek. Spolupráce s ním byla velice příjemná a bezproblémová. Vždy mě podával informace o průběhu prodeje bytu. Jeho jednání jako zástupce vaší společnosti bylo profesionální a s jeho prací jsem byla plně spokojena. V případě potřeby v budoucnu ráda jeho služby opět využiji. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Smolíková Karlovy Vary

Dobrý den, chtěl bych mockrát poděkovat panu Ing. Milanu Brychovi za jeho vstřícný a profesionální přístup v prodeji mého bytu. Veškeré dotazy byly ihned zodpovězeny, se vším nám ochotně poradil a pomohl. Vřele pana Ing. Brycha doporučuji i dalším Vaším zákazníkům.

Ing. Ptáček Cheb

Ráda bych poděkovala za profesionální a příjemnou pomoc při prodeji bytu mojí maminky. Naší makléřkou byla paní Eva Šašková Mikešová, se kterou probíhala spolupráce hladce a k naší plné spokojenosti. Byt se podařilo prodat v poměrně krátké době a za velmi slušnou cenu. Pokud se v průběhu prodeje vyskytl problém, tak si s ním paní Eva hravě poradila a vždy měla nějaké řešení. Za vše tedy děkujeme jak jí, tak celé společnosti Next Reality.

Eva Trojanová Praha
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY