NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Paní Hawlíková je skvělá makléřka. Milá, pozitivní a velmi schopná. Při dalším prodeji bych si ji vybrala zase. Tímto děkuji rovnou i za skvělou spolupráci a rychlý prodej nemovitosti.

Lucie Bílá Ostrava

S paní Lešetickou mám výborné zkušenosti, pomáhala mi s výběrem podnájemníků. Prohlídky bytu byly jen na ní, protože bydlím 70km od nemovitosti. Zájemcům se věnovala i o víkendech když bylo třeba, toho si cením protože musela dojíždět. Vždy mě informovala, jak o prohlídkách tak o lidech. Nevěděla jsem o pronájmu nic, takže mi vše vysvětlila a doporučila jak nastavit platby abych měla přehled atd. Vypracovala nájemní smlouvu a vše potřebné o nic jsem se nemusela starat. Nájemníci bydlí od 1.5.2019 a není žádný problém, jsme spokojeni obě strany, díky zodpovědnému a profesionálnímu přístupu p. Lešetické. Má příjemný, ochotný a lidský přístup. Pokud někdo bude potřebovat pomoct, určitě se s důvěrou obraťte na paní Lešetickou, vřele a ráda doporučuji. My jsme to zvládly i na dálku moc děkuju.

Zdena Zemanová Jindřichův Hradec

Ráda bych tímto způsobem poděkovala paní Bohdaně Podzimkové, která mě koupi bytu provedla k mé maximální spokojenosti. Velmi mile mě v dnešní době překvapila její laskavost, vstřícnost a profesionalita. Na čemkoli jsme se domluvily, vždy dodržela. Ještě jednou, dekuji!

Pekárková Renata Karlovy Vary

S potěšením zasílám VELKÉ díky paní Kataríně Jurkemíkové za profesionální a nadstandardní přístup k prodeji mé nemovitosti. Paní Katarína byla k dispozici doslova “ve dne v noci” a vždy jsem se mohl spolehnout na to, co jsme si domluvili. Jenom víc takových lidí, kteří dělají svoji práci na 100% a ještě jsou milí. Mnohokrát díky a zase někdy na shledanou.

Karel Klečka

Jsem velice spokojen s prací pana Ronalda Majera. Podává kvalitní a věcné informace, rychle reaguje na změny v rámci vyjednávání podmínek prodeje. Zodpovědný, otevřené, přímé jednání.

František Jirásek Karlovy Vary

Je to velký profesionál na právem místě. Svoji práci odvádi opravdu poctivě a vychází klientovi maximálně vstříc. Takového člověka chcete v dnešní době při prodeji nemovitosti! Zdendo, jsi jednička!

Rodina Zahradníkova Kovalovice

Rozhodla jsem se v tomto roce prodat chalupu v Hudlicích. Dlouho jsem se nemohla k prodeji odhodlat, odrazovala mě špatná pověst realitních kanceláří. Nakonec jsem se v únoru obrátila na NEXTREALITY- ujala se mě paní Blanka Śtalzerova. Prodej byl uskutečněn v dubnu. Už při prvním setkání s paní Štalzerovou, jsem se přestala bát. Vše mi srozumitelně vysvětlila, byla moc milá. HODNOCENI - v dotaznících se většinou uvádí tabulka spokojenosti, kde 10 bodů znamená nejvíce, 0 bodů nejméně , tak tedy - hodnocení paní Štalzerové: profesionalita = 10 bodů, vysvětlení všech mých dotazů = 10 bodů, trpělivost = 10 bodů, rychlost prodeje = 10 bodů, lidský přístup = tak tady 10 bodů nestačí = 1000 bodů. Pořád se mi zdá, že to byl jen krásný sen. Nebyl, díky paní ŠTALZEROVÉ, které si za celý průběh akce a její lidskost nesmírně vážím. Určitě NEXTREALITY budu doporučovat. Byla jsem pochválena i od kupujících, že jsem vybrala výbornou realitku. Na paní ŠTALZEROVÉ JE VIDĚT, ŽE JI PRÁCE BAVÍ.

Jitka Sedlecká Praha

S panem Kubešem se mi velmi dobře jednalo. Je spolehlivý a vstřícný a snažil se vždy ochotně vyřešit všechny naše i méně běžné požadavky. S jeho pomocí byl prodej bytu hračka. Ušetřil nás spousty starostí, které by jinak padly na naši hlavu.

Jiřina Chladová Jindřichův Hradec

Ráda bych vložila pozitivní referenci pro paní Marcelu Trejbalovou a jejího manžela. Vřele doporučuji. Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemnou a profesionální spolupráci ohledně prodeje pozemku. Rada se na Vás obrátím i v budoucnu. Dekuji.

Libuse Kubistova Kladno

Chtěl bych udělit pochvalu vašemu makléři Václavu Dohnalovi, který nás provázel při koupi domu.... Měl s námi trpělivost a dost času nám věnoval i při opakovaných prohlídkách. Hezký přístup a obětavost v každou hodinu komunikovat, když bylo potřeba... Next Reality, co se starají od začátku až do konce...

Col Jaromír
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY