NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Dobrý den, právě se nám podařilo prostřednictvím realitního makléře pana Jana Čermáka prodat byt v České Lípě. Skutečně nelze najít vhodná slova poděkování za jeho naprosto příkladný přístup a pomoc při realizaci předmětného prodeje. Jsme s manželkou důchodci ve věku 80 let a s tak obětavou pomocí jsme se nesetkali, zvláště pak v kontrastu s předchozími zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi (snad nejhorší mm-reality). Mnohokrát děkujeme a zaslouženě doporučíme pro případ potřeby Vaší realitku všem našim blízkým a známým. S přáním mnoha stejně spokojených zákazníků zdraví manželé Halaškovi.

Oldřich Halaška Česká Lípa

Jelikož jsem, měl tu čest využít služeb Vašeho makléře, touto zpětnou vazbou se pokusím sdělit zkušenost, která mě „zavazuje“ doporučit jeho služby každému. Dokonce přiznávám, že díky němu jsem definitivně opustil myšlenku prodat či pronajmout si nemovitost vlastními silami. V jeho osobě totiž dostane zákazník skutečného profesionála, který každým krokem potvrzuje, že je mu práce koníčkem, baví ho a dle mého názoru i skutečně naplňuje. Tím vytváří ten správný mix a pozvedá tuto službu na vyšší úroveň. Prostě volí tvůrčí přístup nespadá do rutiny a nebojí se nad svou prací přemýšlet – Tato vlastnost mi byla na něm asi nejvíce sympatická a neznám moc lidí, kteří výše jí mohlo chlubit. Myslím, že bych měl vysvětlit, jak jsem k Vám dostal a jaký byl můj prvotní záměr. Pracuji jako Fin. poradce a Vašich služeb jsem vlastně ani využít nechtěl. A to myslím služeb jakékoliv realitní kanceláře. To nebo spíše Kdo vůbec způsobil, že začnu uvažovat nad možnou změnou názoru byla moje klientka, které jsem doporučil prodej jednoho ze svých bytů v rámci diverzifikace majetku a její překvapivě kladné doporučení na vašeho makléře i přes to, že před prodejem sdílela podobný názor jako já, mělo tu zmiňovanou váhu a ve mně navíc probudilo zvědavost se minimálně s dotyčným min. nezávazně setkat a pak se rozhodnout. Již po prvním tel.hovoru jsem chtě nechtě musel uznat, že se celkem i těším na osobní setkání. Už nebudu dále uvádět další superlativa – myslím, že by to mohlo působit skoro jak reference na objednávku což by mě upřímně mrzelo. Proto pevně věřím, že vyzním jako klient, který přes původně skeptický (i když otevřený) přístup obecně k službám RK, dokázal změnit svůj názor a proto po úspěšném obchodu odešel plný respektu k osobě pana Lea a to nejen díky jeho profesionalitě a férovosti ve svém jednání, ale především pro to, že jsem měl možnost ho poznat i jako člověka, který mi fakt sednul. Toť vše a i když je to můj subjektivní názor věřím, že se najde dostatečný počet lidí, kteří budou po zkušenosti s jeho službami a přístupem sdílet podobný názor – známí, kteří dali již na mé doporučení jsou již jasným důkazem.

Jan Studený

V roce 2016 jsem jako soudní znalec prováděl ocenění bývalého autoservisu v Čáslavi. Práce byla objednaná panem Mgr. Petrem Puchmertlem. Spolupráce při prováděném ocenění byla velmi dobrá. V budoucnu budu rád, pokud bude spolupráce i nadále pokračovat.

Josef Liška Praha

Po vlastní zkušenosti při prodeji stavebního pozemku ve Vrchlabí Podhůří mohu upřímně doporučit paní Hylmarovou Adrianu z NEXT reality Vrchlabí, jako makléřku, která velmi profesionálním a zároveň lidským přístupem ke všem účastníkům zrealizovala mnou zadaný obchod ke spokojenosti mé i nového pana majitele.

Karel Havlíček Vrchlabí

Moc bych chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři za perfektně odvedenou práci. Děkuji panu Trejbalovi, a hlavně panu Kaplanovi, neměl to jednoduché, bylo plno zádrhelů z naší strany, ale poradil si s tím (klobouk dolů). Moc děkuji a přeji hodně nových klientů.

Alena S.

Chtěl bych moc poděkovat paní Bauerové za skvěle odvedenou práci při prodeji bytu. I v těžké době koronaviru bojovala za prodej, patří jí neskutečný dík, klobouk dolů. Vím, že toho nemá málo, já jako OZ zrovna také ne. Ale přesto prodej dotáhla do finále. Za to jí budu vděčný do konce života. Je to profesionálka na svém místě. Vřele doporučuji všem, kdo potřebuje prodat, pronajmout nebo třeba koupit nemovitost. Ještě jednou moc děkuji za vše, co paní Bauerová pracovně udělala. I pro mě to bylo vysvobození ze stresu. Navíc je to pracovitá, nádherná, krásná a slušná žena. Přeji jen to nejlepší, moc si jí vážím.

Milan Borový České Budějovice

S paní Kalužnou máme ty nejlepší zkušenosti a můžeme jí každému jen doporučit. Profesionální, lidské a rychlé jednání. Moc se těšíme na další spolupráci.👍🏻👍🏻👍🏻

Radek Vodička Slaný

Velice kladně hodnotím práci paní ing. Kamily Kopřivové. Její přístup je nadstandardní, je vysoce orientovaný na spokojenost klientů. Cením si jejího osobního přístupu a milého vystupování. Při náročnějším sladění prodeje bytu a současné koupi nemovitosti nám její profesionální práce ušetřila mnoho starostí, vyřizování a hlavně času. Takhle si představuji práci realitního makléře. Děkujeme.

Zdeňka Kozáková

Chtěl bych udělit pochvalu vašemu makléři Václavu Dohnalovi, který nás provázel při koupi domu.... Měl s námi trpělivost a dost času nám věnoval i při opakovaných prohlídkách. Hezký přístup a obětavost v každou hodinu komunikovat, když bylo potřeba... Next Reality, co se starají od začátku až do konce...

Col Jaromír

Spolupráce s paní Nezvalovou a panem Derkem při prodeji našeho bytu a následně při koupi našeho nového domu byla nadstandardní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše probíhalo v naprostém pořádku a my byli nadmíru spokojeni. Velice rádi všem doporučujeme.

Manželé Gregorovi Tlumačov
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY