NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Milý prodávající a kupující. Chci touto cestou moc poděkovat panu Veverkovi za jeho spolupráci a pomoc s prodejem mě nemovitosti. Pan Veverka je nejenom profesionální, ale také velmi ochotný, trpělivý a hlavně lidský. Jeho přístup k klientům je velmi přátelský a odhodlaný jít s ním i do ohně. Můžu pana Veverku opravdu všem jen doporučit. Po celou dobu byl náš vztah přátelský. Nikdy mu nezapomenu co pro nás udělal. Pro je je ten něj Makléř s deseti hvězdičkami. Ještě jednou velké díky.

Ilona Efstathiou Heilbronn

Chtěli bychom poděkovat panu Jungmanu za jeho profesionální přístup ke svým klientům. Několikrát jsme se setkali s makléři protože pronajímáme byty, ale s takovým nadstandardem a profesionalitou jsme se ještě od žádného makléře nesetkali. Pan Jungman je vždy na vše připravený, jasný, zřetelný, informuje o veškerém pohybu a co je hlavní vždy velmi slušný a stojí za svým klientem. Děkujeme a rozhodně s Vámi budeme nadále spolupracovat. Pokud mohu doporučit, využijte jeho služeb a věřte, že budete spokojeni, rozhodně nebudete litovat. Touto cestou zároveň posíláme velký dík.

Nico a Magda de Geus Trutnov

V minulosti jsem měl spíše špatné zkušenosti s realitkami. Proto, když jsme kupovali domek, jsem byl ze začátku skeptický co se týká komunikace a přístupu RK. Ale po pár dnech mi pan Láner dokázal, že i v tomto oboru se najdou lidé, které tato práce baví a dělají ji s potěšením. Veškeré dotazy na které jsme si vzpomněli ať už byly zásadní, doplňkové nebo z naší strany jen zvídavé nám zodpověděl hned nebo do pár minut, pokud musel kontaktovat původní majitele. Celou transakcí nás od prohlídky, přes podpis smluv až do předání klíčů provázel a instruoval jak bylo potřeba. Dokonce i teď když už měsíc bydlíme a ladíme ještě pár věcí nám radí, kde je nejlepší zajít s danými papíry. Za nás s touto realitkou a konkrétně s panem Lánerem a panem Dostálem absolutní spokojenost a doporučil bych známým.

Martin Pospíšil

Rádi by jsme se s Vámi podělil o čerstvou zkušenost s realitními kancelářemi. Prodávali jsme byt přes Euro Reality a z peněz které nám po prodeji zůstali jsme s manželkou plánovali koupit domek do kterého se přestěhujeme. Byla to taková akce ""kulový blesk""... Prodat byt, rychle koupit dům a pokud možno se hned nastěhovat. Nechci se moc rozepisovat o spokojenosti (nebo nespokojenosti) s makléřem z RK, která náš byt prodávala, ale jsem vděčný, že jsme při výběru domku narazili na Next reality a konkrétně pana Zdeňka Novotného. Jednání tohoto PANA makléře by mohlo být vzorem jiným. Vstřícný přístup, nevtíravé chování, rychlé reakce na naše potřeby, elegantní a upravený. Někteří realitní makléři působí jako veksláci nebo prodejci v pochybných autobazarech, to však o panu Novotném neplatí. Děkujeme za jeho služby a můžeme jen vřele doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti.

Márovi Louny

Při prodeji mého bytu bylo jednání s panem Janem Kubešem na profesionální úrovni, korektní, rychle si u mě získal plnou důvěru a vše proběhlo v klidu tak, jak by to mělo vypadat. Proto jmenovaného makléře a jeho spolupracovníky vřele doporučuji všem, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost. Dávám jedničku.

Vladimír Glovan

Bydlíme daleko, a tedy jsme velmi oceňovali, že pan Láner provedl kompletní prodej bytu, včetně všech náležitostí, předávání a přepisu energií, naprosto samostatně a spolehlivě. Usiloval pro nás o co nejvyšší možnou cenu a opravdu v dané výši a ve slíbeném termínu uzavřel rezervaci. O situaci v dané lokalitě má výborný přehled, na všechny schůzky byl skvěle připraven, na naše požadavky reagoval ochotně, svižně a spolehlivě. Jsme velmi spokojeni s naprosto hladkým průběhem, velké díky a každému pana Lánera vřele doporučujeme!

Dagmar Kubalkova Olomouc

S absolutní profesionalitou a velmi milým a příjemným jednáním jsme byli zastupováni pani Ing. Kamilou Kopřivovou při koupi nemovitosti. Její ochotu a přístup musíme hodnotit jako velice nadstandartní. Touto cestou chceme poděkovat a popřát hodne úspěchů. Velké díky.

A Felbinger, I Kašpárková

Pan Uher byl při prohlídce bytu velmi milý, zdvořilý a velmi ochotný. Jednání s ním bylo naprosto korektní a kultivované. Vše probíhalo velmi pružně a byl přístupný, mohla jsem se na něj kdykoliv obrátit s dotazem. Jeho služby vřele doporučuji.

Lenka Feldsteinová Praha

Předal jsem byt k prodeji a o víc jsem se nestaral. Přesně jak jsem potřeboval.

Fousek Jiří Písek

Doporučuji tuto realitní společnost, jsou to profíci!

Radek Nedbal Znojmo
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY