NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Paní Pavla Kunc je člověk na svém místě. Nemovitost jsem prodávala poprvé, a snad i naposledy. Při mém prodeji bytu nastalo spoustu situací, kdy jsem nevěděla co dělat, jak jednat, ale paní Kunc mi vždy všechno a klidně i několikrát vysvětlila, poradila, pomohla. Prostě když to napíšu, jak mi "zobák narostl", je to skvělá ženská. Přeji vám spoustu dalších spokojených klientů.

Ságnerová Markéta Vyškov

Velice děkuji Tomáši Grecovi, Tomáši Böhmovi a dalším pracovníkům Next Reality za rychlé a hlavně vysoce profesionální zpracování ocenění nemovitosti. Z mé strany bylo třeba dodat jen to nejnutnější, vše ostatní pánové zařídili. Jasné, rychlé, vstřícné a profi. Skvělá práce.

Jan Tolar Praha

Spolupráci s paní Korbelářovou mohu jen doporučit. Vždy jednala profesionálně, rychle a její komunikace byla vždy stručná, jasná. Paní Korbelářové jsem svěřil pronájem dvou bytů a vždy mě našla pohodové a perspektivní nájemníky. Děkuji a těším na další spolupráci.

Petr Skoč Kladno

Chtěli bychom tímto vyzvednout práci realitní makléřky paní ing. Kamily Kopřivové, se kterou jednáme ve věci koupě bytu v Mohelnici. Je to paní makléřka s velice příjemným a vstřícným vystupováním. Své schůzky má vždy pečlivě připravené, je spolehlivá a její práci můžeme ve všech směrech a s klidným svědomím ohodnotit za velmi profesionální. Její služby všem ostatním vřele doporučujeme.

Josef Kučera a Petr Sedlák

Hledal jsem byt v oblasti Jižních Čech a na webu jsem našel jeden zajímavý byt v Bechyni, který nabízel pan Kubeš. Ihned se mi ozval na můj ohlas a i když jsem ještě byl jenom v stadiu prodeje předešlého bytu, kde bylo potřeba ještě čekat asi měsíc, byl pan Kubeš velice ústřetový a ukázal mi několik bytů, všechny moje požadavky mi kdykoliv a v nejbližší době vždy vyplnil, vyšel v ústřety i v otázce zálohy a sepsaní všech potřebných dokumentů pro mně výhodně v Praze. Prostě se s ním pracovalo velice dobře. Vždy byl milý, usmívavý a vstřícný. Velice mu tímto za vše děkuji a všem ho rád a vřele doporučuji.

Ing. Karol Neznik

Při prodeji bytu jsem byla s panem Kubešem velice spokojená, měla jsem všechny informace od začátku spolupráce až do konce. Oceňuji jeho přístup a jednání. Všechno řešil hned, bez zbytečných průtahů.

Jana Lahodná Jindřichův Hradec

Děkuji panu Hošťálkovi za přístup a profesionalismus, trpělivost a ochotu. Člověk na pravém místě. Vždy se rádi na něj, nesmím zapomenout i na pana Jungmana z Trutnova, velmi rádi obrátíme.

Milan Šantavý Kroměříž

Potřebovala jsem prodat byt rodičů. Oslovila jsem pana Fidlera a byla jsem mile překvapena. Vše proběhlo rychle, bez komplikací. Spolupráce na jedničku, vřele doporučuji.

Benešová D.

Rádi bychom poděkovali paní Veličkové za vstřícný přístup. Profesionální a rychlé jednání. Z naší strany velká spokojenost.

Marcela Matušinská Olomouc

chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu Ing. Kosovi za jeho profesionální jednání při prodeji. Oceňuji jak jeho vstřícnost, ochotu, laskavé chování, tak celkový přístup. Myslím, že je to člověk, který svoji práci dělá tak, jak by měli všichni ostatní. Ještě jednou mu děkuji a byla bych ráda, aby se toto mé ocenění dostalo k vedení společnosti Next Reality.

Zuzana Píšová Praha
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY