NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Skvělá, skvělá, skvělá ;) moc všem doporučuji tuto slečnu. Co slíbila splnila na 1* Ještě jednou děkuji Moniko 😊

Miloslav Ševčík Olomouc

Gratuluji Vám, že máte ve svém týmu paní Evu Kalembovou. Tato úžasná paní nám přes určité problémy zprostředkovala koupi vysněného pozemku. Udělala pro nás naprosté maximum, neváhala poskytnout služby nad rámec svých povinností. Moc jí děkujeme za profesionální přístup a ochotu.

Jitka Jelínková Praha

Přes problémy se změnami zastupující osoby, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Máme v úmyslu další investice a tak asi využijeme znovu pana Lánera.

Partschová

Ráda bych poděkovala za velmi profesionální, rovný a lidský přístup realitní makléřky paní Katariny Jurkemikové. Kontakt jsem dostala od mé švagrové a musím říci, že po všech stránkách kladné reference na paní Jurkemikovou , jsou opodstatněné. Naše spolupráce nadále pokračuje a pokud bych i do budoucna makléřské služby potřebovala, opět se na paní Jurkemikovou s plnou důvěrou obrátím. Rovněž ji vřele doporučím i svým známým. Opravdu není co vytknout. 100% nasazení, profesionalita, jasný a pevný postoj. Pokud bych mohla ohodnotit bodově, dala bych plný počet a ještě něco navíc :)

Pavla Janečková

Moc panu Gabrielovi děkuji za úžasně profesionální a přitom velmi milý a vřelý přístup k prodeji bytu. Všechno proběhlo tak rychle a hladce, že tomu ani ještě nemohu pořádně uveřit. Pokud bych měla někdy někomu doporučit makléře, tak jedině pana Gabriela. Opravdu moc děkuji a rozhodně jeho služby všem doporučuji. Díky.

Dora Čejková

Spolupráci s paní Chládkovou můžu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup po celou dobu prodeje nemovitosti. Férové a rychlé jednání. Se vším nás vždy srozumitelně seznámila a pokud se objevil v průběhu prodeje jakýkoliv problém, byl po vzájemné komunikaci ihned vyřešen. Opravdu člověk na svém místě.

Roman Smrž Šumperk 1

Ráda bych poděkovala za profesionální a příjemnou pomoc při prodeji bytu mojí maminky. Naší makléřkou byla paní Eva Šašková Mikešová, se kterou probíhala spolupráce hladce a k naší plné spokojenosti. Byt se podařilo prodat v poměrně krátké době a za velmi slušnou cenu. Pokud se v průběhu prodeje vyskytl problém, tak si s ním paní Eva hravě poradila a vždy měla nějaké řešení. Za vše tedy děkujeme jak jí, tak celé společnosti Next Reality.

Eva Trojanová Praha

Ráda bych touhle cestou poděkovala paní Veronice Chládkové v souvislosti s nákupem našeho vysněného domečku. Vždy jsme se setkali s velmi milým jednáním, naprostou vstřícností a spolehlivostí ve věci termínů schůzek i ostatní komunikace. Služby poskytované paní Chládkovou včetně veškerého zařizování náležitostí na příslušných úřadech jsou velice profesionální a ušetří konečnému klientovi mnoho času a starostí. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Nahodilovi Šumperk

Po zdárném procesu prodeje nemovitosti, je mou radostí napsat pár pozitivních vět, na účet realitní makléřky, se kterou jsem měl možnost jednat. Paní Pavla Kunc vždy vystupuje s klidnou a trpělivou elegancí jí vlastní, ať už po telefonu, psaném projevu nebo při osobním setkání. Vše nutné a nezbytné bylo vysvětleno, podáno a vyřešeno velmi jasně, pochopitelně a zřetelně. Byla to velmi příjemná a pohodová spolupráce a tímto dopisem rád poskytuji paní Kunc své osobní doporučení.

Josef Javora

Ocenil jsem vysoce vstřícný přístup, tvořivé nacházení originálních řešení a ""tah na bránu"". Děkuji!

Alois Špůrek
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY