NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Velmi dobrá komunikace s paní makléřkou. Mohu ji jen doporučit.

Pavel Coufal Byšice

Paní Andršová byla velice ochotná a příjemná. Od začátku nám byla nápomocná s čímkoli jsme si nebyli jistí a ve všem jsme se na ni mohli obrátit. Komunikace byla vždy rychlá a vstřícná. Její jednání je plně profesionální, avšak vždy s lidským přístupem. Určitě bychom paní Andršovou doporučil všem, kteří chtějí svoji nemovitost prodat, nebo chtějí do nové nemovitosti investovat. Děkujeme.

Gabriela Slaninková a Jiří Marek Praha

Rád bych zde zanechal pár upřímných a pravdivých slov. Osobně jsem byl spokojený s navázáním spolupráce a ochotou prohlídek a osobní komunikací. Hlavně velkou pomoci co se týče možností jak vyhovět klientovi. Děkuji za zprostředkování koupě již našeho domu, který díky tomu udělal naši rodině střechu nad hlavou a dal i možnost v Uhříněvsi založit Kung Fu by HSCP centrálu: CVIČENÍ PRO DĚTI, ŽENY I MUŽE. Takže jménem HSCP i rodiny Kolínských děkuji a doporučuji!

František Kolínský Praha

Rok jsme realizovali složitý prodej komerčního objektu v Úpici s makléřem Jiřím Jungmanem z Next R. Rozhodně solidní a profesionální přístup. Makléř jednal samostatně a koordinoval celý prodej od prvotních jednání až po podpis kupní smlouvy.

Jiří a Iva Trutnov

Ráda pochválím vaše realitní makléře p. Veverku a p. Adamce. Hlavně p. Veverku. Obdivuji styl a profesionální jednání p. Veverky. Člověk slyší i mezi řádky - tento realitní makléř se jeví jako čestný, slušný a pracovitý partner při prodeji všech mých nemovitostech. Věřte, že mám, s kým a s čím porovnat. Držte si p. Veverku zuby nehty. Je to DOKONALÝ PROFESIONÁL. Zároveň děkuji za zveřejnění mých inzerátů a spolupráci. Pochvalte oba výše jmenované pány. Máte diamanty mezi realitníma makléři....

Anna Vítková Vyškov

Ráda přidávám další kladné hodnocení pro paní Mgr. Lucii Andršovou. Paní Lucii jsem oslovila na pomoc při převodu mého družstevního podílu, kolem nějž bylo i pár nejasností. Paní Lucie se se všemi těžkostmi a nástrahami velice profesionálně a obětavě popasovala a dovedla prodej do úspěšného konce, se kterým jsem velice spokojená. Celý ten proces, mimochodem netrval vůbec dlouho, probíhal pro mě v klidu a jistotě, že vše je ve spolehlivých rukách. Jestli mě může něco mrzet, tak jen to, že naše spolupráce již skončila... Pokud by se v naší rodině či u známých vyskytla potřeba služeb RK, určitě budu paní Mgr. Andršovou Lucii vřele doporučovat.

Hana Smržová Praha

Velmi ráda bych poděkovala Vaší společnosti za profesionální a zároveň lidský přístup k zákazníkovi. Zejména panu makléři Viktorinovi z Hodonínské pobočky, který mi velmi pomohl při koupi nemovitosti. Byl velmi trpělivý, bral mi telefon i v pozdějších hodinách nebo i o víkendu, což velmi oceňuji. Nerozlišoval jestli je pracovní nebo volný den. Vždy se přizpůsobil a jednal velmi korektním způsobem a musím říct, že vždy s úsměvem. Moje koupě proběhla sice na konci července, ale protože jsem se nedávno potřebovala spojit s bývalým majitelem, zavolala jsem panu makléři , který mi to hned zvednul a zeptal se s čím mi může ještě pomoci. Zavolal bývalému majiteli a poté mi odeslal jeho kontakt. Tímto panu Viktorinovi velmi děkuji za pomoc a skvělý přístup ke klientovi.

Jana Buchtová

Chtěla bych poděkovat paní Zuzaně Kouklové, za profesionální přístup, rychlé jednání a super komunikaci Jelikož jsem v zahraniční, veškerá komunikace probíhala přes e-mail, děkuji.

Palubova Praha

Rád bych za celou naši rodinu poděkoval makléři panu Fidlerovi (pobočka Šternberk). Je přesně takový, jak si realitního makléře představuji - příjemné vzezření i vystupování, dochvilný, vstřícný. Přestože se vyskytlo pár zádrhelů, vše vždy věcně a hlavně zavčasu vykomunikoval. Vždy byl k dispozici, nebyl problém řešit s ním věci i o víkendu. Vřele doporučuji dalším zájemcům o koupi nebo prodej nemovitosti v oblasti Šternberska.

Jan Kouřil

Jsem velice spokojen s prací pana Ronalda Majera. Podává kvalitní a věcné informace, rychle reaguje na změny v rámci vyjednávání podmínek prodeje. Zodpovědný, otevřené, přímé jednání.

František Jirásek Karlovy Vary
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY