NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Rádi bychom poděkovali paní Veličkové za vstřícný přístup. Profesionální a rychlé jednání. Z naší strany velká spokojenost.

Marcela Matušinská Olomouc

Vstřícné jednání, kvalitní a podrobné informace o nemovitosti, rychlá příprava podkladů pro převod nemovitosti. Všem doporučuji.

Milan Šmíd

Chcel som len zanechať dobrú recenziu na pána Bohumíra Fialu za sprostredkovanie videoprehliadky bytu na Nusliach pred pár dňami. Komunikácia aj prehliadka boli na vysokej úrovni a aj keď sme sa pre byt nerozhodli, chcem sa odvďačiť aspoň takto.

Frederik Stasiuk Praha

Děkuji za profesionální a výborně odvedenou práci paní Kalembové, mohu všem jen doporučit.

Andrea Malečková Praha

Paní Jitka Mahovská pro nás zprostředkovala prodej bytu. Ocenili jsme profesionální i lidský přístup při jednání. Proces prodeje proběhl velmi rychle, zejména jsme ocenili úsporu našeho času při prohlídkách bytu a profesionalitu při uzavírání smluv. Od té doby jsme služeb Vaší RK, resp. paní Mahovské využili opětovně a doporučili ji rodinným příslušníkům i přátelům. Rádi se na ni obrátíme znovu a budeme ji dále vřele doporučovat.

manželé Horákovi Kladno

Chtěl bych poděkovat panu Ing. Václavu Dohnalovi z vaší realitní kanceláře za zprostředkování nákupu bytu v Olomouci na Nových Sadech. S prací pana Dohnala jsme byli velice spokojeni, je to profesionál na svém místě a má velký přehled ve svém oboru. Vždy nám byl při ruce, když jsme cokoli potřebovali a byl velice ochoten se vším pomoci. Pane Dohnale, moc děkujeme a Vaše služby můžeme jen doporučit.

Bronislav Kurial

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Fialovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci, kterou předvedl při dvou úspěšně realizovaných společných akcích (prodej nemovitostí). Z pohledu zákazníka oceňuji zejména velmi vstřícné jednání, bezproblémový průběh celé akce z pohledu zákazníka a samozřejmě i rychlost celé akce.

Ing. Jaromír Kačer Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali společně s manželem paní Evě Mikešové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Uhříněvsi v období 10 -12/2017. Děkujeme.

Manželé Macko Praha

Po dlouhé rozvaze jsme se rozhodli prodat chalupu. Nastala obava z výběru realitní kanceláře. Rozhodli jsme se, že dáme na doporučení lidí, kteří již nemovitost prodávali a měli dobrou zkušenost a udělali jsme dobře. Paní Irena Nováková odvedla velmi dobrou práci. Její komunikativnost, ochota, trpělivost, přátelské jednání a empatická schopnost nacítit klienta nám pomohla od obav z prodeje. Rozhodli jsme se i na podpis exkluzivní smlouvy. Spolupráce byla na velmi dobré úrovni. Je znát, že paní Novákovou práce baví a je to žena na svém místě, která dělá svojí odpovědnou prací dobré jméno NEXT reality. Všem vřele tuto makléřku doporučujeme!!!

Jiřina a Jaroslav Pospíšilovi Praha

Od pana Kubeše byl výborný přístup i přes nečekané komplikace v případu. Vždy nám byl velmi nápomocen a informoval nás o průběhu případu. Mohu jen vřele doporučit.

Pavla Šedivá
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY