NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Děkuji panu Jungmanovi za prodej našeho bytu. Jeho přístup hodnotím velice kladně byl ochoten ve všech směrech, děkuji.

Horová Trutnov

S Janem Kubešem jako makléřem jsem měl čest spolupracovat již vícekrát. Ať už při prodeji mé nemovitosti, tak při nákupu nové nemovitosti. Díky němu bydlím podle svých představ a jeho odbornost a práce na mém případu byla více než skvělá. Vždy s ohledem a odborností zastupoval obě dvě zúčastněné strany. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Jan K.

Paní Michalcová je nejen krásná, ale taky špičková makléřka. Naši nemovitost prodala velmi rychle a bez problémů. Vřele doporučuji.

Josef Horálsk Písek

Milá usměvavá paní, která je se zákazníkem neustále v kontaktu a pomůže se vším. Já jako úplný neznalec všech potřebných informací jsem se bála, že sama nic nezvládnu. Ale naštěstí jsem narazila na Míšu, která mi dokázala vždy poradit. Pokud chcete koupit nemovitost v klidu a vědět, že za zády vám bude stát člověk, který tomu rozumí a nebude vás tlačit do nesprávných kolejí, kontaktujte právě ji. Já moc děkuji, Míšo.

Gabča Dvořáková České Budějovice

Touto cesto bychom chtěli vyjádřit velké poděkování paní Mgr. Veronice Chládkové. Její profesionality, rychlosti, empatie a vždy na 100% odvedené práce si velice vážíme a ceníme. Komunikovala s námi i ve svém osobním volnu, vše perfektně zařídila a včas doručila. Ani vzdálenost téměř 360 km komunikaci mezi námi nijak nenarušila. Vyjadřujeme jí tímto velké poděkování za perfektně zajištěný prodej našeho domu v krátkém čase. Moc si její práce vážíme a moc za ni děkujeme. Můžeme jen doporučit, jistota je zaručena.

Manželé Jelínkovi Šumperk

Vřele doporučuji lidem, kteří nechtějí mít žádné starosti a opravdu spolehlivého člověka, který jim zařídí pronájem nebo koupi nemovitosti. Poprvé jsem řešila něco takového a pokud v budoucnu budu řešit pronájem nebo koupi nemovitosti, tak se 100 % obrátím opět na p. Veroniku Chládkovou.

Hana Novosadová Šumperk

Pan Varaďa je velmi seriózní makléř. O vše se řádně staral, vše zařídil, s ničím neměl problém. Přejeme spoustu prodaných nemovitostí.

Hanka Ježová Kroměříž

Nemáme žádné výhrady. Práce makléře byla naprosto precizní, vstřícná a makléř pracoval i nad rámec své povinnosti. Vaši společnost budu vždy doporučovat.

Josef Horník Liberec

Byli jsme velmi spokojeni s panem makléřem, jeho služby byly nadstandardní, uměl vyřešit všechny problémy a na naše dotazy uměl odpovědět a vše rychle zjistit. Ještě jednou moc děkujeme.

Ing. Luboš Lhoták Cheb

Při koupi bytu prostřednictvím realitní kanceláře jsem do jednání vstupoval s předsudky a nedůvěrou, a to díky předchozí osobní i profesní zkušenosti s více realitními makléři, byl jsem však mile překvapen profesionalitou přístupu pana Schimmera. Jeho vystupování bylo nejenom milé, ale zejména seriózní a pohotové. Obchod probíhal ku spokojenosti všech zúčastněných stran a co se domluvilo, platilo. Díky této zkušenosti bych pana Schimmera doporučil každému a bez váhání s ním opětovně spolupracoval. Lze jen ocenit jeho evidentní zkušenosti a praxi v oboru.

Jan Sůva Trutnov
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY