NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Přes RK jsme kupovali rekreační chatu. V minulosti jsme měli s jinou realitní kanceláří velmi špatnou zkušenost, do vyřizování koupě jsme tedy šli více než obezřetně. Paní Marcela Trejbalová, pan Martin Trejbal, a i paní Věra Stanislavová, která byla shodou okolností prodávající dané nemovitosti, byli ve všech ohledech mimořádně vstřícní a ochotní, čehož si opravdu ceníme. S důvěrou bychom se na ně obrátili znovu a s čistým svědomím tuto RK rádi dále doporučíme. Jsou to skuteční profesionálové, kteří ovšem nezapomínají ani na lidskou stránku věci. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a starostí a tato zkušenost nás přesvědčila o tom, že i v realitním byznysu je přeci jen ještě možné narazit na skutečně kvalitní a slušnou realitní kancelář. Děkujeme!

manželé Ťuchovi Kladno

Mohu jen a jen doporučit. Na paní makléřku jsem se obrátil vzhledem k předchozí výtečné zkušenosti mé známé. Byt prodán za požadovanou cenu rychle a zcela bez problémů. Profesionální přístup, výborná komunikace a snaha vždy dobře poradit. Myslím, že podobný přístup se moc nevidí, o to více si toho cením. Děkuji a rád se v případě dalšího prodeje či nákupu na ní s důvěrou obrátím.

Michal Šídlo Praha

Touto cesto bychom chtěli vyjádřit velké poděkování paní Mgr. Veronice Chládkové. Její profesionality, rychlosti, empatie a vždy na 100% odvedené práce si velice vážíme a ceníme. Komunikovala s námi i ve svém osobním volnu, vše perfektně zařídila a včas doručila. Ani vzdálenost téměř 360 km komunikaci mezi námi nijak nenarušila. Vyjadřujeme jí tímto velké poděkování za perfektně zajištěný prodej našeho domu v krátkém čase. Moc si její práce vážíme a moc za ni děkujeme. Můžeme jen doporučit, jistota je zaručena.

Manželé Jelínkovi Šumperk

Kupovala jsem nemovitost která byla v nabídce RK a jednala jsem s p. Kubešem. Vždy byl ochotný, příjemný, o průběhu jsem dostávala informace. Když jsem měla nějaký dotaz nebyl problém mu zavolat, pokud nemohl zrovna volat, ozval se jak to bylo možné. K podpisům smluv jsem nemusela jet do Jindřichova Hradce, p. Kubeš přijel do Českých Budějovic, pro mne to byla veliká výhoda. Vše proběhlo podle domluvy. Na základě výborných zkušeností jsem dál s p. Kubešem jednala a pomohli mi s paní L. Lešetickou najít vhodné podnájemníky do koupené nemovitosti. Opět to bylo ochotné, příjemné a vstřícné vystupování. Jsem spokojená a doporučuji všem. Tuto recenzi si zasloužíte, děkuji moc a pokud bych někdy potřebovala, určitě se obrátím zase na Vás.

Zdena Zemanová Jindřichův Hradec

Jsem velmi spokojena s profesionalitou i osobním přístupem Vaší realitní makléřky paní Irenou Novákovou. Děkuji

Jaroslava Ctiborová Praha

Dobrý den. Chtěl bych velice poděkovat paní Marcele Trejbalové. Prodej domu pod jejím vedením proběhl naprosto hladce. Smekám před jejím přístupem a zvládnutím všeho okolo prodeje domu. Nemohu naprosto nic vytknout. Vysoce profesionální přístup a znalosti. Vše na rovinu bez jakýchkoliv tajností. Paní Trejbalová moc vám děkuji a vřele vás doporučuji všem kdo přemýšlí využít vaší práci. Hodně štěstí vám přeji.

Aleš Danda Tuchlovice

chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu Ing. Kosovi za jeho profesionální jednání při prodeji. Oceňuji jak jeho vstřícnost, ochotu, laskavé chování, tak celkový přístup. Myslím, že je to člověk, který svoji práci dělá tak, jak by měli všichni ostatní. Ještě jednou mu děkuji a byla bych ráda, aby se toto mé ocenění dostalo k vedení společnosti Next Reality.

Zuzana Píšová Praha

Paní Blanka Štalzerová prokázala, při jednání s prodávajícími nemovitosti, svoje profesionální kvality.

Tomáš Burian Praha

Pan Veverka nám byl doporučen a proto jsme ho kontaktovali. Velmi se nám líbila prezentace naší nemovitosti, která byla zanedlouho prodána. Pan Veverka je velmi milý a líbí se nám jeho osobité jednání. Jde vidět, že ho tato práce baví. Přejeme mu mnoho úspěchů v další práci.

Lenka Kratochvílová Vrbice

Pane řediteli, přijměte naše poděkování za úspěšné dokončení převodu členského podílu družstevního bytu do našeho vlastnictví. Při koupi se na straně prodávajícího objevily administrativní i logistické problémy, které nebylo jednoduché vyřešit. Ale díky Vám a i neutuchající energii a trpělivosti makléřky, paní Dagmar Chytilové, vše dospělo ke zdárnému konci. Děkujeme.

Vojtěch a Jarmila Vagounovi Ostrava
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY