NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Profesionální přístup, bezproblémová spolupráce, výborná komunikace a spolehlivost. Takové je jednání s Klárou Šaškovou. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Kateřina Princová České Budějovice

Profesionální jednaní, ochota, trpělivost, vstřícnost. Děkujeme paní Nezvalové a panu Derkovi za dobře odvedenou práci, manželé Královi.

Eva Králová Senožaty

Velký dík pí. Andršové, opět i přes mnohé složitostí a cestovní strasti po dálnici D1dokázala se mnou dojít až do konce s úsměvem, klidem a profesionalitou. Všem doporučuji! Myslím, že nakonec vše dobře dopadlo pro obě strany.

Děkanová Praha

Chtěli bychom touto cestou, poděkovat Vaší realitní kanceláři, zvláště panu Čížkovi za zprostředkování koupě bytu v Praze. Jeho přístup byl maximálně profesionální a také velice lidský a trpělivý, díky tomu bylo celé jednání vždy vedeno ve výborné atmosféře. Pan Čížek umí jednat s lidmi, vše ochotně vysvětluje a nemůže opomenout, že pro laiky srozumitelně. Byl vždy ochotný poradit, kdykoliv jsme, cokoliv nevěděli, pohotově reagoval na každý náš dotaz. Průběžně nás informoval o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný profesionální přístup panu Čížkovi, určitě budeme realitní kancelář doporučovat známým a přejeme mnoho úspěšných prodejů, koupí a spoustu spokojených klientů jako jsme my.

Lenka K. a Stanislav K. Kladno

Marťo, moc děkujeme za skvělou spolupráci a za rychlý prodej domu. Jsi fakt profík 😇Doporučujeme 😇

Zuzana Rebrosova Osvětimany

Rád bych tímto způsobem poděkoval panu Jiřímu Jungmanovi za profesionální přístup, ochotu při řešení problémů a především za jeho neskonalou trpělivost. Vaší realitku a především tohoto konkrétního realitního makléře budu doporučovat.

Vojtěch Hlubuček Trutnov

Paní Kalužnou mohu vřele doporučit pro její profesionální služby a ochotu řešit proces i mimo standardní pracovní dobu. Zároveň oceníte její přímé kontakty na profesionály na financování i vyklízení nemovitosti

Ondřej Meier Úpice

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a to zejména panu Petržilkovi Bedřichovi za velmi profesionální přístup ve věci pronájmu komerčních prostor. Můžete být hrdý na to, jaké máte schopné lidi ve Vašem týmu. Zejména pana Petržilku budu vřele doporučovat mým známým. Ještě jednou děkuji

Dvořák Zdeněk st Hodonín

Velice jsem byla spokojená s makléřkou Marcelou Šedivou, vždy dokázala poradit a pomoci a vše vyřídila k mé spokojenosti. Tím ji strašně moc děkuji

Jana Dolečková Mladá Boleslav

Chtěl bych tímto poděkovat paní Veronice Chládkové za prodej mého bytu. Během prodeje jsem nemusel nic řešit, o vše se ochotně postarala paní Chládková. Je naprosto profesionální. Byla radost s ni spolupracovat. Děkuji

Martin Pavlů Šumperk
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY