NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Pan Veverka nám byl doporučen a proto jsme ho kontaktovali. Velmi se nám líbila prezentace naší nemovitosti, která byla zanedlouho prodána. Pan Veverka je velmi milý a líbí se nám jeho osobité jednání. Jde vidět, že ho tato práce baví. Přejeme mu mnoho úspěchů v další práci.

Lenka Kratochvílová Vrbice

Oslovila jsem pana Kubeše s prodejem mého bytu. Jeho jednání, zkušenosti, způsob komunikace mě přesvědčili, že je profesionál. Nakonec jsme se domluvili na pronájmu bytu. Pan Kubeš s paní Lešetickou vše zařídili, byt pronajali, bez toho abych musela cokoli zařizovat. Bydlím od uvedeného bytu daleko, nemusím tam ani jezdit a na účet mi chodí peníze. :-) Skvělá spolupráce. :-) Děkuji a vřele doporučuji.

Jarmila Králová

Dobrý den, s jistotou říkám, že jste mi zachránili život a budoucnost. S vaší prací jsem byla velmi spokojená, cokoliv bylo potřeba se vyřešilo okamžitě. Když jsem potřebovala poradit, hned jste reagovali. Přístup jak váš, tak pana Derky byl úžasný. Nápady a způsoby jak zajistit nejvyšší cenu prodeje nemovitostí a následná realizace proběhla přesně tak, jak jsme se domluvili. Nové informace jste podávali okamžitě. Věřím, že tento váš přístup není jen z nějakého školení, ale vaše osobní, lidské vcítění máte v sobě. Zajistili jste veškerý servis, o nic jsem se nemusela starat, prodej proběhl rychle. Vřele doporučuji.

Irena Mede Kačice

V měsíci březnu 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi bytu 3+1. Díky profesionálnímu i osobnímu přístupu pana Jungmana vše proběhlo v pořádku, dle naších představ... Je to člověk na svém místě. Ještě jednou Díííky...

Jiří Hofman Trutnov

Profesionální přístup ve všech směrech. Mohu jen doporučit.

Luděk Vladeka Krhovice

Byl jsem velice spokojený. Vše proběhlo v pořádku. Vstřícnost pana Mgr. Grossera byla nad mé očekávání . Všem vaši společnost doporučuji .

Černý Pavel Karlovy Vary

S realitní makléřkou Kristýnou Petržilovou jsem spolupracovala již několikrát a spolupráce byla naprosto profesionální. Je spolehlivá a velmi příjemná. Pronájem prostor zajistila rychle, všem ji vřele doporučuji.

Jana Holá Praha 2

Kolem bytu vše nakonec proběhlo v pořádku, i vyúčtování. Děkuji za bezproblémový prodej. Vše bylo v pořádku, zajistil jste nejen všechny "papíry", návštěvy zájemců i převod energií. Byla jsem ráda, že jsem se nemusela o nic starat. Ať se Vám daří v práci a máte další spokojené klienty.

Ivana Hanušová Pardubice

Paní Štalzerová prodala moji nemovitost s velkou profesionalitou. Přesto, že jsme neměly podepsánu žádnou smlouvu, jen jsme si věřily. Pro realizaci obchodu neváhala zjišťovat jakékoli údaje na úřadech a od kompetentních osob. Její aktivní přístup k mému ne zcela standardnímu případu a současně hluboce lidský přístup, mne přesvědčily o tom, že je skvělá makléřka a člověk na svém místě. Určitě se na ni obrátím, až budu chtít koupit další nemovitost.

Iva Reitmeierová Praha

S přítelkyní jsme dlouhé měsíce chodili na prohlídky bytů a nedařilo se nám nic sehnat. Až do doby, než jsme našli pana Čížka. Nejen že nám našel nemovitost podle představ, které jsme mu řekli, ale dotáhnul to s námi až do úplného konce. Od prohlídky, přes veškeré papírování, přípravy a podepisování smluv, předání klíčů a vyřízení na katastru nemovitostí. Ještě jednou bychom mu chtěli tímto poděkovat za jeho pracovitost, přátelský, ale přesto profesionální přístup, ochotu a rychlost. Můžeme jedině doporučit.

Tomáš Votava Bratronice
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY