NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléř Vladimír Kopta gestikuluje rukama
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléř Vladimír Kopta telefonuje
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléř Vladimír Kopta s tabletem v ruce
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléř Vladimír Kopta s mobilem v ruce
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Panu Lánerovi dlužíme se sestrou obrovské díky, prodej našeho pozemku byl neuvěřitelně komplikovaný a on nám pomohl vyřešit každou jednu maličkost. Jen díky němu byl prodej dotažen do konce a můžu s čistým svědomím říct, že se na něj obrátíme i v budoucnu. Děkujeme moc.

Barbora Knausová

Díky paní Medkové jsme pronajali byt v ČR, i když žijeme v zahraničí. Vše zorganizovala a zařídila tak, že pronájem byl uzavřen v krátké době. Velmi oceňuji, že je paní Medková vždy v kontaktu, věděli jsme o každém jejím kroku a o všem si sami rozhodovali. Její spolehlivost, profesionalita, znalost oboru a příjemné vystupování jsou důvody, proč ji doporučujeme dále a v budoucnu rádi opět využijeme jejich služeb.

Petra Másílková České Budějovice

Častěji píši stížnosti a reklamace, nebo jiné projevy nespokojenosti, ale tentokrát musím jen chválit, především pana Martina Vlasáka, ale i chod celé Vaší RK. Vše probíhalo jak má, mělo by to být běžné, ale v dnešní době jste spíš výjimka. Před nedávnem jsem měla co do činění s jinou pražskou RK a do byl doslova DĚS, proto jsme byli (já i můj právní zástupce) ze začátku jednání s panem Vlasákem velice ostražití. Ještě jednou děkuji, měla jsem štěstí i na slušného prodávajícího.

Jana Barterová Praha

Pan Gabriel je naprostý profesionál v tom nejlepším slova smyslu. S jeho jednáním, radami i pomocí, dodržením všech slibů a termínů, jsme byli maximálně spokojeni. Mohu ho jen doporučit. Kdyby realitní kancelář nabízela jako součást zprostředkování prodeje i vypracování daňových přiznání (z nabytí nemovitosti a z nemovitostí), bylo by to už úplně na 100 %.

Dora Čejková

Vstřícné jednání, kvalitní a podrobné informace o nemovitosti, rychlá příprava podkladů pro převod nemovitosti. Všem doporučuji.

Milan Šmíd

Dobrý den, s jistotou říkám, že jste mi zachránili život a budoucnost. S vaší prací jsem byla velmi spokojená, cokoliv bylo potřeba se vyřešilo okamžitě. Když jsem potřebovala poradit, hned jste reagovali. Přístup jak váš, tak pana Derky byl úžasný. Nápady a způsoby jak zajistit nejvyšší cenu prodeje nemovitostí a následná realizace proběhla přesně tak, jak jsme se domluvili. Nové informace jste podávali okamžitě. Věřím, že tento váš přístup není jen z nějakého školení, ale vaše osobní, lidské vcítění máte v sobě. Zajistili jste veškerý servis, o nic jsem se nemusela starat, prodej proběhl rychle. Vřele doporučuji.

Irena Mede Kačice

Velice oceňujeme profesionální jednaní pana Petra Mrňáka, byli jsme velice spokojeni. Můžeme jen vřele doporučit!

Děkuji Šimkovi Hradec Králové

Chtěli bychom vyzdvihnout výbornou spolupráci s realitní makléřkou Pavlou Kunc při nákupu naší nemovitosti. Komunikativní, spolehlivá, lidská, milá žena. Děkujeme.

Kukrechtovi Vyškov

S právním servisem zatím nemám zkušenost, ale předpokládám, že bude stejně výborný jako všechno. Váš realitní makléř pan Jungman je super, moc dekuji.

Dagmar Háková Trutnov

Dobrý den, rádi bychom poděkovali panu Dubcovi, za velmi vstřícné a profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Jelikož se nejednalo zrovna o jednoduchý prodej, pan Dubec nám vše trpělivě vysvětloval, zajišťoval potřebné podklady, pomáhal ve všech směrech. Nebyl problém mu kdykoliv zavolat, vždy si udělal čas a když bylo potřeba ochotně přijel. Pan Dubec je naprosto profesionální člověk s lidským přístupem a pochopením. Můžeme jen doporučit a ještě jednou moc poděkovat.

Řípovi Světlá nad Sázavou
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY