NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Míšu znám i mimo její zaměstnání, proto když jsem chtěla prodat byt byla pro mě první volbou. Dnes mohu říct, že jsem trefila výtečného realitního makléře. Práce ji baví a je to znát-na komunikaci, proaktivním přístupu, flexibilitě. Mohu jen doporučit.

Hana Pokorná České Budějovice

S koupí nemovitosti přes realitní kancelář jsme doposud neměli žádné zkušenosti a protože jsme konečně po dlouhém hledání našli přesně to, co jsme hledali, logicky jsme po důkladném pročtení všemožných zkušeností s jednáním různých realitních makléřů na internetu měli obavy. Ty se však prakticky ihned po setkání s panem Gabrielem rozplynuly a během následujících týdnů intenzívního kontaktu s ním jsme si říkali, jestli není ve svém oboru tak trochu výjimkou. Jeho znalost věci, skvělá komunikace, podpora nad rámec jeho povinností a v neposlední řadě jeho velmi lidský, v dobrém slova smyslu neformální a přitom profesionální přístup nás utvrdil v tom, že i v dnešním světě dravého businessu jsou stále ještě lidé, pro které není spokojenost klientů pouhým pojmem. Děkujeme za veškerou pomoc a vstřícnost, jste člověkem na správném místě!

Kamila Šebková

Ráda bych poděkovala realitní makléřce paní Kateřině Penkerové, za její snahu, pomoc, rady a přátelské jednaní při prodeji mého RD. Je to velmi zkušená makléřka s výbornými komunikačními schopnostmi, vůči oběma stranám. Vždy vyšla vstříc a pomohla. Jsem velmi spokojená a ještě jednou moc děkuji paní Penkerové z pobočky Uhříněves.

Simona Bašusová Praha

Naši zakázku - prodej parcel - zpracovával p. Ing. Novák. S jeho prací, přístupem, trpělivým a odborným jednáním jsme byli velmi spokojeni. Můžeme ho jen a jen pochválit a poděkovat.

Miluše Pumprová Praha

Při prodeji mého bytu bylo jednání s panem Janem Kubeše a jeho asistentkou Lenkou Lešetickou vstřícné a příjemné a vše bez problémů na profesionální úrovni zařídili. Vřele doporučuji, kdo by chtěl prodat nemovitost.

Jana Hlaváčová Jindřichův Hradec

Se službami realitního makléře, skutečného odborníka a velmi slušného člověka, pana Zdeňka Mrňáka, jsme byli velice spokojeni. Zaujal nás svou profesionální i lidskou rozvahou, obchodní prozřetelností, korektností (vč. komunikace, poskytování průběžných informací a vedení celého obchodního případu) a schopností náš pozemek rychle a dobře (myšleno za příznivou cenu a s veškerým profesionálním právním i jiným servisem) prodat. Rádi na něj vzpomínáme a můžeme jej rozhodně doporučit.

Ing. Zdeněk Mahler Pardubice

Dlouho jsme sháněli letní, snad i celoroční chaloupku. Když jsme se setkali s panem Gabrielem, nemohli jsme uvěřit s jakým nadšením a přátelským přístupem svou práci koná. Vyšel nám vstříc ve všech směrech, vše klaplo v nejkratším možném čase. Za vše ještě jednou mnohokrát děkujeme a určitě doporučujeme!

Vojtěch Hudeček

Chci touto cestou poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové za její vynikající spolupráci při prodeji mé garáže. Paní Trejbalová je velice milá a spolehlivá, vždy mě včas informovala o průběhu prodeje nemovitosti, dodržovala smluvené termíny a proto ji mohu doporučit dalším klientům. Erika Libá

Erika Libá Kladno

Chtěli bychom spolu s bratrem poděkovat za zcela profesionální přístup paní Bauerové při prodeji nemovitosti. Informace podávala vždy obratem, vyřizovala vše srozumitelně a jasně. Jsme velmi spokojeni s jednáním. Vřele doporučujeme tuto makléřku kontaktovat.

Jitka Veverková České Budějovice

Příprava domu před prodejem i vlastní realizace prodeje domu svěřená do rukou paní Petráčkové proběhla velice rychle a v příjemné atmosféře. Její přístup je více než profesionální a velmi lidský. Několikrát mi pomohla i nad rámec svých povinností za což jí děkuji. Nemohu jinak než paní Petráčkovou opravdu doporučit.

Josef Polák Senomaty
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY