NAPIŠTE ŘEDITELI
Realitní makléřka Blanka
NEXT REALITY
NEMOVITOSTI SNADNO
A JEDNODUŠE
Realitní makléřka Blanka
PRODÁVEJTE S PROFESIONÁLY
Realitní makléřka Blanka
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU
Realitní makléřka Blanka
URČÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI
Realitní makléřka Blanka
VYBERTE SI Z NAŠEHO TÝMU
Komplexní služby

Díky spolupráci s celou řadou partnerů, zejména z oboru financí a energií, ale i mnoha dalších, vám můžeme zaručit, že prodej nebo nákup vaší nemovitosti bude hračka. 

Blanka telefonuje
110 tisíc zrealizovaných obchodů
Nic nás nepřekvapí, máme zkušenosti s prodejem všech typů nemovitostí, poradíme si i s těmi problémovými.
Realitní makléř Petr Puchmertl
Tradice od roku 2006
Jsme ryze česká společnost, která klade důraz na poctivost, kvalitní péči o naše klienty a profesionální servis.
Realitní makléř Bohumír Fiala
Profesionální makléři
Všichni naši makléři splňují podmínky realitního zákona a zavázali se dodržovat přísný etický kodex.
Realitní makléřka Marcela Šedivá

VYHLEDEJTE NEMOVITOST

Vyberte oblast
HLEDAT

NAŠE REFERENCE

Několik let jsme hledali vhodný dům pro naši velkou rodinu a za tu dobu jsme se setkali s mnoha makléři. Spolupráci s panem Knagou hodnotíme jako nejlepší, na vysoké profesionální úrovni, s cílem maximálně pomoci zákazníkovi k uskutečnění jeho záměru. Zprostředkovávat transakci na vzdálenost 400km není pro makléře vůbec jednoduché, nicméně pan Knaga se s touto překážkou vyrovnal perfektně a my musíme znovu poděkovat a ocenit, že mnoha jednání a komunikaci s prodávajícími a úředními autoritami zvládal bez naší přítomnosti, případu se věnoval mnohdy o víkendech a večerech, pokud to situace vyžadovala, zkrátka jak již jsme řekli, vždy s velkou snahou udělat pro zákazníka maximum. Koupě nemovitosti a stěhování je vždy stresující a náročná záležitost, každopádně nám služby pana Knagy výrazně pomohly od řady starostí a můžeme jej bez váhání doporučit.

Manželé Bláhovi Ostrava

Začátkem tohoto roku jsme se rozhodli prodat náš byt a koupit dům. Naše volba padla na realitní kancelář pana Kubeše, který se hned pustil do práce. Měli jsme možnost být i prohlídky našeho bytu, kterou naplánoval. Vše bylo naprosto úžasné, profesionální a bez jediného problému. Moc děkujeme jemu i jeho asistence paní Lešetické, která vždy ochotně pomohla a se vším poradila. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný přístup a pomoc při prodeji a následně koupi.

Petra Štěrbová Jindřichův Hradec

David Skácel nesmírně pomohl celé naší rodině tím, že se mu podařilo prodat naší nemovitost v době, kdy jsme opravdu potřebovali, aby prodej vyšel. Bylo na to málo času. Bylo obtížné sehnat zájemce, který by byl ochoten jednat o námi požadovaném finančním rozmezí. Byl to prodej nemovitosti, která nezapadá do kategorie prestižních adres a luxusních vil. Byl to celkově náročný prodej a proto jsem hledal skutečného profíka, který nám pomůže. David Skácel dokázal splnit naše požadavky plně a já mu děkuji, vřele jej všem doporučuji a těším se na další spolupráci.

Karel Pošíval Hradec Králové

Ráda bych poděkovala paní Bauerové za její ochotný přístup a služby při zprostředkování prodeje bytu. Od začátku naší komunikace byla velice profesionální, skvěle připravená již od první prohlídky až po finální předání nemovitosti. Na rozdíl od jiných makléřů, se kterými jsme se setkali, byla komunikativní, milá a vždy ochotná cokoli vysvětlit. Tímto ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci!

Magda Mikulášová České Budějovice

Příjemné jednání. Spolehlivá domluva. Profesionalita webových stránek.

Irena Čejková Strašice

Oceňuji profesionální přístup paní Michalcové, bezchybný a rychlý servis spojený s prodejem nemovitosti. Všechny poklady byly pečlivě připraveny a v součinnosti s kupujícími vše proběhlo velmi hladce s minimálními časovými ztrátami pro zainteresované. V případě dalších případných transakcí s nemovitostmi se rád opětovně obrátím na společnost NEXT Reality zastoupenou paní Michalcovou.

Luboš Křivský Písek

Pane Čížku, já Vám mnohokrát děkuji za skvělou spolupráci při prodeji bytu a za Váš profesionální přístup. Doufám, že v brzké době nic prodávat nebudeme, ale pokud ano, víme, kam se obrátit. Mějte se moc hezky a ať se Vám i nadále daří.

Kristýna Č. Kladno

Paní Štalzerová provedla svojí práci velice rychle, kvalitně a profesionálně. Hodnotím to velice kladně.

Kuchař Praha

Dobrý den, s makléřem panem Koptou jsme byli velmi spokojeni. Skvělá komunikace, profesionální a rychlé jednání. Řešili jsme s spolu nákup pozemku pro stavbu našeho vysněného rodinného domu a vše proběhlo k naší spokojenosti. Jelikož nás pan Kopta zaujal svým lidským a zároveň profesionálním přístupem, tak jsem se mu rozhodli do rukou svěřit i prodej našeho stávajícího bytu a byla to skvělá volba. Úžasně zpracovaná prodejní prezentace zapůsobila a zájemce se našel velmi rychle. Takže opět velká spokojenost. Panu Koptovi moc děkujeme a pokud budeme v budoucnu opět něco řešit v oblasti realit, tak víme na koho se obrátit. Děkujeme

Jan Šafrata Praha

Pokud hledáte někoho, kdo je profesionál v oboru realit, tak určitě zvolte Ing. Moniku Veličkovou. Moji nemovitost prodala ve velmi krátkém čase, vše dle dohody. Příjemné vystupování, důkladná příprava a věnovaný čas. Jsem velmi spokojen a rozhodně doporučuji i dalším klientům.

Ladislav Lašák
Prodáváte či pronajímáte nemovitost?
Jsme připraveni vám se vším pomoci

NOVINKY