NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři v oblecích
REALITNÍ SLUŽBY
OD A DO Z

V NEXT REALITY se nezaměřujeme pouze na prodej nemovitostí, nabízíme komplexní služby v realitní činnosti. Nechte si našimi experty vypracovat odhad ceny vaší nemovitosti zdarma, zároveň vám poradíme, zda se vyplatí vaši nemovitost prodávat právě teď nebo ji třeba pronajmout. 

Pokud potřebujete peníze ihned a nechcete čekat na kupce, využijte možnost okamžitého výkupu nemovitosti. Speciální služby poskytujeme také developerům, abychom jim ulehčili prodej nových nemovitostí.  

Pokud chcete naopak koupit byt či dům, pomůžeme vám s financováním nemovitosti, pořízením do družstevního vlastnictví a následně také s jejím pojištěním a převodem energií. Samozřejmostí je také profesionální právní a administrativní servis.

OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Cenu vaší nemovitosti zdarma odhadneme online, stačí jen vyplnit formulář. K nacenění využíváme nejlepší programy a cenové mapy, které stahují data z katastru nemovitostí a od realitních kanceláří. Odhad vám přijde do e-mailu spolu s kontakty na makléře, kteří působí ve vaší lokalitě.

Chci odhad nemovitosti zdarma
VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

Získejte hotovost do 48 hodin. Ušetříte čas a starosti a získané peníze můžete ihned použít. Nemovitosti vykupujeme přes Českomoravský realitní fond, a.s. až do výše 85 % tržní ceny. Poradíme si i s problémovými nemovitostmi. Zajistíme právní servis, vše kolem katastru nemovitostí, převodu médií i daní.

Mám zájem o výkup nemovitosti
FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Zajištění finančních prostředků pro kupující patří mezi základní služby moderní realitní kanceláře. U nás vše vyřídíte pohodlně pod jednou střechou. Nabídneme vám výběr z největších hypotéčních bank na trhu, nastavíme vám podmínky přesně dle vašich možností.

Spočítat hypotéku
DRUŽSTEVNÍ BYDLENÍ

Pořiďte si nemovitost družstevním financováním, bez nutnosti prokazování příjmů. Délku splácení můžete navíc nastavit až na 35 let a to v jakémkoliv věku. Samozřejmostí je převod do osobního vlastnictví, kdykoliv se sami rozhodnete. Jen s námi si po pořízení družstevního bydlení můžete říct CHYTŘE BYDLÍM.

Chci chytře bydlet
AUKCE NEMOVITOSTÍ
Pokud si nejste jisti prodejní cenou nemovitosti, je pro vás vhodná naše aukce. Ta probíhá způsobem, kdy všichni zájemci předkládají svoji nabídku na koupi. Majitel si tak může být jistý, že obdržel nejvyšší možnou cenu za prodávanou nemovitost.
Více o aukcích
POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTÍ

Pomůžeme vám s výběrem vhodného pojištění nemovitosti, a to jak domácnosti, stavby nebo obojí. Společně vybereme takové pojištění, které vám bude vyhovovat z pohledu ceny, míry spoluúčasti, možností připojištění, výše limitů pro jednotlivá rizika a výčtu těchto rizik.

Mám zájem o pojištění nemovitosti
DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Naši odborníci z oddělení NEXT DEVELOP vám pomohou se stanovením vhodné strategie prodeje, analýzou trhu a nastavením prodejnosti určitých typů nemovitostí. Zajistí kompletní marketing projektu, prohlídky nemovitostí, právní servis a pomůžeme také s financováním.

Více...
ZAHRANIČNÍ NEMOVITOSTI

Naše realitní kancelář se zabývá i prodejem nemovitostí v zahraničí. Právě pro vás připravujeme velkolepý projekt prodeje domů v Ománu.

Chci více informací