NAPIŠTE ŘEDITELI
SNADNÁ CESTA
K NOVÉMU BYDLENÍ
Nechcete nebo nemůžete získat běžnou hypotéku? Máme pro vás řešení.
Využijte družstevní bydlení

Družstevní bydlení je v ČR hluboce zakořeněné a má více než stoletou historii. Těží z velké opory v legislativě, práva člena družstva na bydlení jsou srovnatelná s osobním vlastnictvím nemovitosti. V současnosti u nás působí přes 8000 bytových družstev. Projekt Chytře bydlím navazuje na tyto tradice a celé řadě našich klientů nabízí velmi zajímavou alternativu ke klasickému hypotéčnímu financování. Družstevní bydlení klienti vyhledávají především pro jeho jednoduchost. Celý proces sjednání je nenáročný a přináší výhodu v úspoře času na straně nepovinného předkládání dokumentace, žádostí o výši příjmů, podnikatelé oceňují absenci dokládání daňových přiznání. Produkt hojně využívají i zahraniční klienti, kteří nesplňují podmínky pro poskytnutí běžných úvěrů.

Jak to funguje?

Vyberte si byt nebo rodinný dům, který pro vás bytové družstvo zakoupí. K takto nabyté nemovitosti máte výlučné užívací právo, spojené s podílem a členstvím v družstvu. Splácení formou anuitních splátek můžete vybrat v rozmezí 5 až 35 let, případně můžete učinit mimořádné splátky nebo splacení celé anuity najednou. Převod do osobního vlastnictví nebo na třetí osobu je možný prakticky kdykoliv (za splnění podmínek k převodu).

Nejvýhodněji v Chytře bydlím

Chytře bydlím patří do holdingu NEXT REALITY. Na realitním trhu jsme od roku 2006, v současnosti máme 45 poboček na území celé České republiky. Družstevní bydlení jsme spustili díky značné poptávce klientů, kterým nevyhovují klasické produkty bank. V dnešní době, kdy rostou úrokové sazby, zvyšují se ceny nemovitostí a banky stále více prověřují bonitu, je Chytře bydlím pro celou řadu klientů ta nejvýhodnější cesta k vlastnímu bydlení.

HLAVNÍ VÝHODY

Stačí pouze 20 % vlastních zdrojů
Nemovitost můžete kdykoliv převést do osobního vlastnictví
Bez žádosti o doložení příjmů a složitého prověřování bankou
Splátky jako hypotéka, až na 35 let a v jakémkoliv věku

OSOBNÍ PŘÍSTUP PRO VÁS

Na trhu poskytování hypotečních úvěrů a financování nemovitostí nejsme žádnými nováčky. Máme mnoholeté zkušenosti a stojí za námi více než tisíc spokojených klientů.

Obchodní ředitel
Jiří Vagner
+420 724 004 146
vagner@chytrebydlim.cz
Výkonná ředitelka
Bc. Veronika Hanzlová, DiS.
hanzlova@chytrebydlim.cz

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Jako podnikatel jsem nemohl zakoupit nemovitost přes hypotéční úvěr, protože jsem nebyl bance schopen prokázat příjmy. V Chytře bydlím šlo vše velmi jednoduše, bez zbytečného papírování. Velmi jsem ocenil profesionalitu pana Vagnera, který mi vše vysvětlil a provedl celým procesem.

Jiří Vojnar, byt 2+kk Slaný

Přes Chytře bydlím jsem formou družstevního financování pořídila druhý byt v Brandýse nad Labem, na který bych přes banku a klasický hypoteční úvěr jako cizinka nedosáhla. Službu mohu jen doporučit!

Alina Novitská, byt 3+kk Brandýs nad Labem

Děkuji za pomoc při nákupu rodinného domu formou družstevního bydlení. Vše proběhlo rychle, hladce a bez komplikací. Oceňuji zejména možnost nastavení splátek na 35 let i v mém pokročilém věku a poskytnutí všech potřebných informací, které mi usnadnily život.

František Modrý, rodinný dům Brno