NAPIŠTE ŘEDITELI
Franšízanti Martin Lípa a Petr Svoboda
SÍŇ SLÁVY

Do síně slávy společnosti NEXT REALITY vstoupili vybraní spolupracovníci, kteří měli zásadní přínos pro celou firmu. Tuto kategorii udělují přímo majitelé společnosti Robert Hanzl a Roman Vlasák.

Vladimír Sušek
Ing. Vladimír Sušek
Vláďa nastupoval do firmy v roce 2009, která v té době čítala jen pár lidí. Od té doby se vypracoval na profesionála, v roce 2010 a 2011 vyhrál titul makléř roku, vedl také pobočku v Kladně.
Blanka Štalzerová
Blanka Štalzerová
Blanka je úspěšná makléřka a manažerka a dlouhodobě patří k nejúspěšnějším realitním makléřům v celé ČR. 28x vyhrála titul makléřka měsíce, pod jejím vedením vyhrála pobočka v Úvalech 4x titul pobočka roku. Pracuje u nás od října 2010.
Petr Puchmertl
Mgr. Petr Puchmertl
Petr nastoupil do NEXTu v září 2009 z pozice obchodního ředitele v konkurenční realitní kanceláři. Reality dělá už od roku 1995. Vede pobočku Praha II., se kterou vyhrál v roce 2017 titul pobočka roku.
Libor Vogel
Libor Vogel
Libor je u nás od kvěnta 2010. Přispěl k rozvoji pobočkové sítě NEXT REALITY, kdy v letech 2010 až 2017 působil jako regionální ředitel. Dnes vlastní pobočku v Dobříši.
Roman Záboj
Ing. Roman Záboj
Roman Záboj je pojem ve vzdělávání. V realitách působil jako lektor už před nástupem do NEXT REALITY v roce 2009. Za celou dobu fungování mu prošlo pod rukama tisíce makléřů, které naučil vše od základů až po pokročilé znalosti.
Eva Mikešová
Eva Mikešová
Eva u nás pracuje od června 2009. Za ty roky poctivé práce se vypracovala na špičku v oboru. Několikrát dosáhla úspěchů v soutěži makléřka měsíce a makléřka roku. Jako vedoucí působí na pobočce v Uhříněvsi.
Bedřich Petržílka
Bedřich Petržilka
Bedřich je obrovský srdcař a nexťák. Jeho klienti si na něm cení férovosti a maximální péče. Působí jako makléř a vedoucí na své pobočce v Hodoníně. V NEXTu je s námi od dubna 2010.
Ronald Majer
Ronald Majer
Rony je parťák do nepohody. Obrovský profík z Karlových Varů, který za roky v realitách zrealizoval spousty úspěšných obchodů. V NEXTu ho máme od října 2009.
František Roller
František Roller
Franta dosahuje úspěchů v České Lípě, kde řadu let vede pobočku. S kolegy vytvořili tým profesionálů a posbírali řadu ocenění ve firemních soutěžích. Nexťákem je od prosince 2010.
Arnošt Blatný
Ing. Arnošt Blatný
Arnošt patří k matadorům realitního trhu v Chebu. Vede zde pobočku a žádná pořádná firemní akce se bez něj neobejde. Jeho přítomnost si užíváme od června 2011.
Miroslav Podivín
Miroslav Podivín
Míra je s námi od října 2009. Je majitelem kanceláře v Karlových Varech. Ta patří k pilířům celé sítě NEXT REALITY. Spolecně se svým týmem dosáhl spousty úspěchů, 2x se umístili na prvním místě v soutěži pobočka roku.
Zdeněk Mrňák PARDUBICE
Zdeněk je v NEXTu pouhých pět let a i přes tak krátkou dobu byl uveden na konferenci NEXT REALITY 2022 do síně slávy. Splnil nejen obratové kritérium, ale hlavně je NEXŤÁK tělem i duší.
Zdeněk Novotný
Zdeněk nastoupil do NEXTu 9. 5. 2012, 10 let pracoval jako makléř a také vedl pobočku v Lounech. V roce 2023 se stal právoplatným členem síně slávy.
Pavel Kaňkovský
Pavel je majitelem franšízy NEXT REALITY FORZA a již přes deset let je velký NEXŤÁK. Do síně slávy vstoupil na výroční konferenci v Brně.
Jan Čermák
Honza působí v realitách již druhým desetiletím, realizoval více než 500 zakázek, svou kariéru spojil s městem Česká Lípa, kde sídlí i stejnojmenná kancelář NEXT REALITY.
Bc. Marcela Šedivá
Marcela je zkušená pětihvězdičková makléřka s mnoha oceněními, působí v NEXT REALITY od roku 2018 a je majitelka kanceláře v Mladé Boleslavi.
Bohumír Fiala
Míra úspěšně podniká na realitním trhu od roku 2003. S NEXT REALITY svou profesní dráhu spojil před 12 lety, zasloužil se také o firemní software NEXTAPP.
Čestný člen síně slávy
Mgr. Jiří Trunečka
Dva realitní makléři v kanceláři, jeden sedí u počítače, druhý mu kouká přes rameno
STAŇTE SE NAŠÍM MAKLÉŘEM I VY