NAPIŠTE ŘEDITELI

JAN KUBEŠ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel
Praxe: 9 let

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Jednalo se o prodej bytu v Jindřichově Hradci. V lednu 2020 zadáno a i přes "" krizi"" a ""karanténu"", která vše zkomplikovala, byl uzavřen úspěšný prodej nemovitosti. Pan Kubeš je velmi flexibilní člověk, dokázal vždy najít čas ke schůzce i v ČB, kde pracuji. Zařídil vše potřebné, vysvětlil mě neznámé pojmy a dojmy a asistentka paní Lešetická je očividně pravou rukou v tomto týmu. Podpis smluv, přepis bytu, doplacení hypotéky, odhlášení plynu a elektřiny..... vše vyřešeno. Ještě jednou díky za skvělou zkušenost a spolupráci mohu jen a jen doporučit.

Vladimír Školka Jindřichův Hradec

Spolupráce s panem Kubešem mě příjemně překvapila, prodej bytu proběhl rychle, jednání pana Kubeše bylo profesionální.

Jan Voráček Jindřichův Hradec

Děkuji panu Kubešovi i všem jeho spolupracovníkům včetně právního zastoupení pana Mgr. Písečky za příjemný a ryze profesionální přístup. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Budu všem doporučovat.

Zdeněk Musil Liberec 3

Při prodeji mého bytu bylo jednání s panem Janem Kubešem na profesionální úrovni, korektní, rychle si u mě získal plnou důvěru a vše proběhlo v klidu tak, jak by to mělo vypadat. Proto jmenovaného makléře a jeho spolupracovníky vřele doporučuji všem, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost. Dávám jedničku.

Vladimír Glovan Jindřichův Hradec

Pan Kubeš má naprosto profesionální přístup. Schopný obchodník, který dotáhnul prodej obou mých nemovitostí až do konce, vetne vyřízení všech náležitostí s převodem energií. Při dalších prodejích či nákupech nemovitosti budu vždy kontaktovat pana Kubeše.

Richard Honzovic Jindřichův Hradec

Skvělý přístup i pomoc

Barbora Karafiátová Praha 4

S panem Kubešem jsme spolupracovali při koupi bytu. Musím říct, že vše proběhlo nad očekáváni - velmi rychle a hladce. Pana Kubeše doporučuji všemi deseti. Velký dík patří i paní Lešetické, která zařídila veškeré následné formality. Děkujeme

Adéla Kloudová České Budějovice

Kupovala jsem byt v Plané nad Lužnicí. Zprostředkovatel byl právě pan Kubeš a musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Skvělá domluva na termínech jak prohlídky, podpisů, předání i vyřízení potřebných formalit. Prodej proběhl ke spokojenosti všech stran. Děkuji.

Pavla Marie Šedivá Jindřichův Hradec

Pana Kubeše můžu jen a jen doporučit. Kupovali jsme byt v ČB ,který jsme našli na stránkách. Velice milé jednání, na vše vždy rychle reagoval, nemuseli jsme se v podstatě vůbec nic řešit. Určitě bych ho doporučila všem.

Jiřina Lhotková České Budějovice

Oslovil jsem pana Kubeše při prodeji bytu. Pan Kubeš byl ochotný, velice rychle sehnal kupce a vše potřebné za mě vyřídil. Vím, že bych pana Kubeše znova kontaktoval pro další spolupráci.

Jaroslav Lidinský Jindřichův Hradec

Začátkem tohoto roku jsme se rozhodli prodat náš byt a koupit dům. Naše volba padla na realitní kancelář pana Kubeše, který se hned pustil do práce. Měli jsme možnost být i prohlídky našeho bytu, kterou naplánoval. Vše bylo naprosto úžasné, profesionální a bez jediného problému. Moc děkujeme jemu i jeho asistence paní Lešetické, která vždy ochotně pomohla a se vším poradila. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný přístup a pomoc při prodeji a následně koupi.

Petra Štěrbová Jindřichův Hradec

Vřele děkuji za spolupráci s panem Kubešem při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo hladce, profesionálně, vše za nás zařídila i jeho asistentka paní Lešetická. Byl jsem velice spokojený a pana Kubeše rozhodně všem doporučuji.

Josef Vlk Jindřichův Hradec

Pan Jan Kubeš je veliký sympaťák a člověk na svém místě. Určitě by jsme ho doporučili našim známím a okolí. S pozdravem Stropkovi

Václav Stropek

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Děkuji hlavně Janu Kubešovi, jeho práce si vážím.

Jan Novák Jindřichův Hradec

Měli jsme možnost koncem loňského roku spolupracovat s panem Kubešem. Pan Kubeš jako realitní makléř splnil naše veškeré požadavky na profesionálním přístupu. Je nadmíru ochotný, vstřícný, důvěryhodný, dochvilný a spolehlivý, korektní a příjemně vystupující. Vše z hlediska jeho profese zajistí s dokonalostí a grácií, bez zbytečných odkladů a s naprostou jistotou. Můžeme vřele doporučit.

Manželé Koneční Jindřichův Hradec

Pan Kubeš je profesionál, moje velká spokojenost, není co vytknout, děkuji.

Václav Sedláček Borovany

S pomocí pana Kubeše při prodeji chaty jsme byli maximálně spokojeni a nedovedeme si představit prodej bez jeho zkušeností. Jednání bylo rychlé. Pana Jana Kubeše doporučujeme dalším klientům pro jeho profesionální a pohodový přístup.

D. a P. Havlíkovi Jindřichův Hradec

Pan Kubeš byl moc příjemný pán, vše probíhalo bez problémů mohu jen doporučit

Marek Kubasek Jindřichův Hradec

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Kubešovi , je to skvělí makléř a člověk. Prodává mi byt a pomáhá mi i s koupí nového bytu. Jezdí se mnou i do nového města kde vše za mě vyřizuje s makléřkou. Pomáhá mi i v mnoha dalších věcech , které souvisejí s novým bytem. Je na něj opravdu spolehnutí . je vidět, že svou práci má rád a že ji rozumí. Jeho přístup k lidem je skvělý, má mnoho porozumění. Ještě jednou obrovský dík, pane Kubeš.

Vlasta Jelínková Jindřichův Hradec

Děkuji za velmi dobrou službu. Kvalita, rychlost, jistota. Mohu pouze doporučit.

Martina Šulcová Jindřichův Hradec

Hledal jsem byt v oblasti Jižních Čech a na webu jsem našel jeden zajímavý byt v Bechyni, který nabízel pan Kubeš. Ihned se mi ozval na můj ohlas a i když jsem ještě byl jenom v stadiu prodeje předešlého bytu, kde bylo potřeba ještě čekat asi měsíc, byl pan Kubeš velice ústřetový a ukázal mi několik bytů, všechny moje požadavky mi kdykoliv a v nejbližší době vždy vyplnil, vyšel v ústřety i v otázce zálohy a sepsaní všech potřebných dokumentů pro mně výhodně v Praze. Prostě se s ním pracovalo velice dobře. Vždy byl milý, usmívavý a vstřícný. Velice mu tímto za vše děkuji a všem ho rád a vřele doporučuji.

Ing. Karol Neznik Jindřichův Hradec

Vstřícné jednání, kvalitní a podrobné informace o nemovitosti, rychlá příprava podkladů pro převod nemovitosti. Všem doporučuji.

Milan Šmíd Jindřichův Hradec

Se spoluprací s panem Kubešem jsem velmi spokojen. Na čem jsme se dohodli, tak to platí, jeho přístup je velmi vstřícný a férový. Pana Kubeše mohu všem s klidným svědomím velmi doporučit. Zároveň bych chtěl velmi poděkovat paní Lešetické, spolupráce s ní je vynikající. Kéž by všichni realitní makléři odváděli svojí práci ve srovnatelné kvalitě. Děkuji moc.

Jan Kaiser Jindřichův Hradec

Realitní služby pana Kubeše můžeme vřele doporučit. Vše spolehlivě zařídil a vyšel nám maximálně vstříc. Paní Lešetická je taktéž člověk na svém místě, komunikace s ní proběhla na jedničku. Děkujeme.

Hanuš Tejkal Jindřichův Hradec

Byla jsem spokojená s jednáním pana Kubeše při prodeji nemovitosti. Vždy jsme se na všem dohodli a vyřešili všechny situace k oboustranné spokojenosti.

Pavlína Širůčková Jindřichův Hradec

Pan Jan Kubeš byl šikovný a rychlý makléř, vše dobře vysvětlil a vyřídil a budu ho všude doporučovat pro známé v mém okolí.

Součková Jindřichův Hradec

S Janem Kubešem jako makléřem jsem měl čest spolupracovat již vícekrát. Ať už při prodeji mé nemovitosti, tak při nákupu nové nemovitosti. Díky němu bydlím podle svých představ a jeho odbornost a práce na mém případu byla více než skvělá. Vždy s ohledem a odborností zastupoval obě dvě zúčastněné strany. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Jan K. Jindřichův Hradec

Rozhodla jsem se, že prodám byt a zároveň koupím menší. Díky špatné spolupráci s oslovenou realitní kanceláří jsem se dostala do ""patové situace"". Shodou náhod se objevil pan Kubeš, se zájmem vyslechl můj problém a vzápětí začal jednat. Byla jsem překvapená jeho zájmem, ochotou a vstřícností. Během pár měsíců jsme společně, ale hlavně jeho přičiněním, vše zvládli. Bydlím, bez starostí a nejistoty. Byla jsem velice spokojená s jeho přístupem a zájmem, ve spolupráci s jeho asistentkou paní Lenkou Lešetickou jsme vše zajistili a vyřídili. Odvedli skvělou práci, na které je vidět, že ji dělají rádi a že je baví. Chválím, chválím a ještě jednou chválím. Všem doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Jitka Jeřábková Jindřichův Hradec

Od pana Kubeše byl výborný přístup i přes nečekané komplikace v případu. Vždy nám byl velmi nápomocen a informoval nás o průběhu případu. Mohu jen vřele doporučit.

Pavla Šedivá Jindřichův Hradec

Byli jsme velmi spokojeni s panem Kubešem, neboť má velice solventní přístup a lidské jednání, snaží se dělat maximum pro spokojenost zákazníků, jsme rádi, že jsme takového realitního makléře dohledali.

Kočovi Jindřichův Hradec

Výrazně nadprůměrný přístup i veškeré služby. Velice děkuji za realizaci prodeje a příjemnou zkušenost v tomto sektoru.

Jan Riesz

Prodávali jsme dům. Tuto realitku můžu jen doporučit. Vstřícnost a ochota je zde na prvním místě. P. Lešetická má velmi milý a profesionální přístup.

Monika Svačinová Jindřichův Hradec

Hledal jsem s přítelkyní byt a narazil na p. Jana Kubeše, který si s námi domluvil hned druhý den schůzku. I když jsme neměli žádné dřívější zkušenosti s koupí bytu pan Kubeš nám vše do detailu vysvětlil. Doporučil nám financování ve spojení Partners. Vše postupovalo rychle a já nemusel nic řešit. Vše zařídil pan Kubeš, který je ochotný, příjemný a snaží se Vám ve všem vyhovět. S přítelkyní jsme byli maximálně spokojení.

Tomáš Louša Jindřichův Hradec

Při prodeji mého bytu bylo jednání s panem Janem Kubeše a jeho asistentkou Lenkou Lešetickou vstřícné a příjemné a vše bez problémů na profesionální úrovni zařídili. Vřele doporučuji, kdo by chtěl prodat nemovitost.

Jana Hlaváčová Jindřichův Hradec

Spolupráce s panem Kubešem mne velmi příjemně překvapila. Velice si vážím nejen profesionálního přístupu, ale i lidskosti, milého přístupu a chování. Cítila jsem k němu důvěru. A to jsou bonusy k jeho už tak perfektně odvedené práci. Děkuji. Dokonce jsem jej doporučila přítelkyni, která byla také spokojená.

Renata Volfová Jindřichův Hradec

Doporučuji realitní kancelář Next reality zastoupenou panem Janem Kubešem a asistentkou paní Lenkou Lešetickou. Prodej mojí nemovitosti proběhl po všech stránkách velice profesionálně bez jakýchkoli problémů .Super jednání.

Venuše Silbernaglová Kladno

Na jaře tohoto roku jsme s panem Kubešem nasdíleli svůj investiční záměr a díky jeho znalostem a zkušenostem na trhu nemovitostí jsme naši investici úspěšně zrealizovali. Jeho služby a jeho profesionální přístup tímto velmi oceňujeme.

Radek Havlík Jindřichův Hradec

Velké díky patří panu Kubešovi za jeho rychlý profesionální přístup s velkorysou pomocí nad rámec jeho povinností . Profesionální přístup, příjemné vystupování a ochota pomoci k nezaplacení, děkuji ještě jednou a v budoucnu se na Vás určitě obrátím .

Lucie Zástěrová České Budějovice

Spolupráci s panem Kubešem můžeme jen doporučit. Je to velice spolehlivý a profesionální odborník v oblasti realit. Měl naši plnou důvěru a jsme mu vděční za kvalitní služby a úspěšně zrealizovaný obchod. I zde platí, že když dva dělají totéž, není to totéž a že práce odvedená se srdcem je cítit. Děkujeme moc.

Renáta Růžková Jindřichův Hradec

Děkuji za zprostředkování koupě nemovitosti. Ze strany pana Kubeše je jednalo o velmi kvalitní, profesionální a lidský přístup. Pana Kubeše rozhodně doporučuji. Příjemné a profesionální vystupování.

Karel Beneš Jindřichův Hradec

Ráda bych poděkovala panu Kubešovi za pomoc při koupi bytu. Spolupráce probíhala bez komplikací s maximálním nasazením a snahou vyhovět všem mým požadavkům. Doporučuji a ještě jednou děkuji.

Maria Andrusiak České Budějovice

Děkujeme p. Kubešovi a jeho asistence p. Lešetické za perfektně odvedenou práci při zprostředkování prodeje domu. Zejména musíme vyzdvihnout férové, kvalitní a rychlé jednání ,ochotu, příjemné a vstřícné vystupování . P. Lešetická vždy ochotně se vším pomohla a poradila. Díky za opravdu profesionální přístup a odvedenou práci. Vřele doporučujeme!

manželé Raušerovi Netolice

S panem Kubešem jsme byli při koupi chaty v Novém Bozděchově velice spokojeni. Pan Kubeš je velice příjemný a ochotný. Ostatním klientům pana Kubeše vřele doporučujeme.

M. a R. Vodičkovi Jindřichův Hradec

Vše proběhlo OK. Děkuji a DOPORUČUJI !!!

Marie Strosserová České Budějovice 5

Maximální spokojenost s panem Kubešem. Perfektní komunikace i v ne-jednoduchém prodeji. Taktéž skvělá práce od paní Lešetické. Skvělý tým. Děkuji.

Milan Semerad Jindřichův Hradec

Kupovala jsem nemovitost která byla v nabídce RK a jednala jsem s p. Kubešem. Vždy byl ochotný, příjemný, o průběhu jsem dostávala informace. Když jsem měla nějaký dotaz nebyl problém mu zavolat, pokud nemohl zrovna volat, ozval se jak to bylo možné. K podpisům smluv jsem nemusela jet do Jindřichova Hradce, p. Kubeš přijel do Českých Budějovic, pro mne to byla veliká výhoda. Vše proběhlo podle domluvy. Na základě výborných zkušeností jsem dál s p. Kubešem jednala a pomohli mi s paní L. Lešetickou najít vhodné podnájemníky do koupené nemovitosti. Opět to bylo ochotné, příjemné a vstřícné vystupování. Jsem spokojená a doporučuji všem. Tuto recenzi si zasloužíte, děkuji moc a pokud bych někdy potřebovala, určitě se obrátím zase na Vás.

Zdena Zemanová Jindřichův Hradec

S panem Kubešem se mi velmi dobře jednalo. Je spolehlivý a vstřícný a snažil se vždy ochotně vyřešit všechny naše i méně běžné požadavky. S jeho pomocí byl prodej bytu hračka. Ušetřil nás spousty starostí, které by jinak padly na naši hlavu.

Jiřina Chladová Jindřichův Hradec

Jak s panem Kubešem, tak s jeho asistentkou paní Lešetickou jsem byl velmi spokojen. Veškerá komunikace byla vedena profesionálně a srozumitelně. V průběhu celé spolupráce nenastal žádný problém. Sám jsem vybíral zprostředkovatele realitních služeb podle internetových recenzí a tuto můžu upřímně doporučit. Vyzdvihnul bych přímé a férové jednání, skvělou flexibilitu v domlouvání jakýchkoliv termínů a ochotu pomoci nejenom v úřednických záležitostech. Z vlastní zkušenosti vím, že v realitních službách se ne vždy potkáte s tak výborným přístupem, jaký nabízí pan Kubeš a paní Lešetická. Ještě jednou Vám děkuji.

Josef Drobilič Jindřichův Hradec

Při koupi bytu jsem byl ve všem spokojen a mohu pana Jana Kubeše všem doporučit.

Martin Schacherl České Budějovice

Při prodeji mé chaty na Orlické přehradě jsem kontaktovala pana Kubeše. Pan Kubeš byl velice vstřícný, měl profesionální přístup, vše zařídil za mě včetně smluvní dokumentace i návrhu na vklad. Přestože to nebyl úplně jednoduchý prodej, zvládl to na jedničku. Všem mohu pana Kubeše vřele doporučit.

MUDr. Jana Roberta Sereghy Jindřichův Hradec

S prodejem chaty v Dobešicích u Kluk jsem s panem Kubešem byla spokojená. Díky profesionálnímu přístupu a velkému množství domluvený schůzek se podařilo najít nové majitele, kteří se budou starat a náročnou bonsaiovou zahradu. Smlouva a přepis proběhla v krátkém termínu k oboustranné spokojenosti.

Iva Šímová Jindřichův Hradec

Vše proběhlo bez problémů, profesionální přístup, mohu doporučit.

Radek Bárta České Budějovice 5

Rozhodli jsme se pro koupi domu, který byl prodáván prostřednictvím pana Jana Kubeše z Next reality. Oceňuji především skvělou komunikaci, vstřícnost, ochotu a rychlost, s jakou celý prodej proběhl. Pan Kubeš s kolegyní paní Lešetickou vyřídili veškeré potřebné smlouvy co se koupě týče, zařídili i pomohli s přihlášením k odběru energií, což nám ušetřilo velmi práce a zařizování, takže ve finále se tak celá koupě domu zdála velice jednoduchá a pohodlná. Tímto velice doporučuji skutečně profesionální tým pana Kubeše a ještě jednou moc děkujeme.

Pavlína Dymáková Jindřichův Hradec

S prací pana Jana Kubeše jsem spokojená na 100%. Zařídil mi prodej bytu v Praze v návaznosti na koupi bytu v Českých Budějovicích. Velice ochotný, sympatické vystupování. Vzniklé problémy uměl vyřešit. V polovině března 2020 jsem začala řešit prodej X koupi bytu, 1.6.2020 jsem již bydlela v ČB.

Zdenka Kracíková Jindřichův Hradec

Obchod proběhl rychle dle našich požadavků. Problémy vyřešeny obratem. Velmi ochotný člověk. Líbilo se nám, že věděl co prodává, je dobře obeznámen s nemovitostí. Velmi lidský přístup.

Ludmila Crdlíková Jindřichův Hradec

Byli jsme velmi spokojeni s prací pana Kubeše při prodeji našeho bytu v Českých Budějovicích. Vše proběhlo v pořádku a ze strany pana Kubeše profesionálně. Doporučujeme.

Maurenzovi Jindřichův Hradec

Při prodeji bytu jsem byla s panem Kubešem velice spokojená, měla jsem všechny informace od začátku spolupráce až do konce. Oceňuji jeho přístup a jednání. Všechno řešil hned, bez zbytečných průtahů.

Jana Lahodná Jindřichův Hradec

Děkuji za vstřícné a rychlé jednání ze strany pana Kubeše a jeho asistentky. Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem a komunikací, která byla jak osobní, telefonická i mejlová.

Iva Šímová Písek

Rozhodla jsem se oslovit pana Jana Kubeše pro prodej bytu v Č.Budějovicich. Již po první schůzce jsem byla ráda, že jsem zvolila NEXT REALITY s panem Kubešem, který za mě vše zařídil a zajistil potřebné formality. Touto cestou, bych mu chtěla ještě poděkovat za velice vstřícné a lidské jednání. Jeho schůzky byly vždy pečlivě a časově naplánované předem, aby oběma vyhovovaly. Poděkování i asistence paní Lence Lešetické, která zařídila vše potřebné pro převody bytu a energií. Určitě moc doporučuji. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Jana Honsová České Budějovice

S celým procesem prodeje nemovitosti jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo rychle a dle domluvených podmínek. Přístup byl vstřícný a férový.

Radek Křiklán Jindřichův Hradec

Dobrý den, na p. Kubeše jsem se obrátil s nabídkou prodeje bytu. Během velice krátké doby byl byt prodán, prodával jsem tzv. na klíč, to znamená, že p. Kubeš veškeré náležitosti samostatně vyřídil. Mohu vyslovit absolutní spokojenost.

René Honzík Třeboň

Pan Jan Kubeš prodal moji chatu v Ševětíně velmi rychle, to je pro prodávajícího přínosné. Vystupování měl sympatické, odborně na úrovni, dodržel dohodu (např. termín + hodina setkání). Toto vše platí i pro jeho asistentku paní Lešetickou. Kdyby někdo z mých příbuzných, kolegů atp. v budoucnosti chtěl prodávat nějakou nemovitost, rád na něho a jeho asistentku upozorním a doporučím.

G. Kubovec Jindřichův Hradec

Děkuji p. Kubešovi a p. Lešetické za ochotné a vstřícné jednání při koupi bytu. Spolupráci s tímto týmem vřele všem doporučuji. V budoucnu se kdykoliv budu potřebovat na ně obrátím o pomoc.

Lenka Štemberková Písek

Děkuji panu Kubešovi i jeho asistentce paní Lešetické za výborně odvedenou práci. Rychlé jednání, kvalita, příjemné vystupování a vše vyřídili za mě. Mohu vřele doporučit.

Jaroslav Zevel Jindřichův Hradec

Děkuji za zprostředkování prodeje nemovitosti. Ze strany pana Kubeše bylo vše kvalitní a profesionální. Hlavně musím poděkovat paní Lešetické, která vše zajistila a já se de facto nemusela o nic starat. Hlavně ta rychlost se kterou byla nemovitost prodána. Doporučuji všem tuto společnost.

Iva Anderle Jindřichův Hradec

Ke spolupráci s panem Kubešem nemám výhrad, vše proběhlo bez komplikací. Jako realitního makléře ho mohu jen doporučit.

Otto Likavec Jindřichův Hradec

Při koupi bytu jsme byli spokojeni s profesionalitou, rychlostí, vstřícností a příjemným jednáním realitního makléře firmy NEXT REALITY Group a.s. pana Jana Kubeše a jeho pracovním týmem.

Vavříkovi Písek

Výborná spolupráce, vstřícné a pohotové jednání, výborná komunikace. Obchod proběhl rychle, bez problémů. Velmi mě potěšil kompletní servis, kdy za mě bylo vyřízena potřebná administrativa a já neztrácel čas papírováním a běháním po úřadech. Pan Kubeš má výbornou asistentku, která se v jeho nepřítomnosti snaží vše řešit obratem tak, aby jste měli vždy aktuální informace o stavu prodeje.

Zdeněk Přech Jindřichův Hradec

Rád bych vyjádřil svoji spokojenost s panem Kubešem, který mě provedl koupí bytu v Českých Budějovicích. Vše proběhlo bez zádrhelu, pan Kubeš vždy vyšel vstříc, jeho vystupování je slušné a profesionální. Podávané informace byly vždy jasné a přesné. Vřele každému doporučuji.

Jan Mercl Jindřichův Hradec

Maximální spokojenost

Milena Škarletová

Oslovila jsem pana Kubeše s prodejem mého bytu. Jeho jednání, zkušenosti, způsob komunikace mě přesvědčili, že je profesionál. Nakonec jsme se domluvili na pronájmu bytu. Pan Kubeš s paní Lešetickou vše zařídili, byt pronajali, bez toho abych musela cokoli zařizovat. Bydlím od uvedeného bytu daleko, nemusím tam ani jezdit a na účet mi chodí peníze. :-) Skvělá spolupráce. :-) Děkuji a vřele doporučuji.

Jarmila Králová Jindřichův Hradec

Děkuji panu Kubešovi i jeho asistentce paní Lešetické za skvěle odvedenou práci při prodeji mého bytu v Praze. Rychlé, milé a kvalitní jednání, příjemné vystupování. Všechny potřebné dokumenty vyřídili za mne. Vřele mohu pana Kubeše i paní Lešetickou doporučit.

Eva Nechanická Jindřichův Hradec