NAPIŠTE ŘEDITELI

Jan Kubeš

Ředitel kanceláře - majitel licence

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Maximální spokojenost s panem Kubešem. Perfektní komunikace i v ne-jednoduchém prodeji. Taktéž skvělá práce od paní Lešetické. Skvělý tým. Děkuji.

Milan Semerad Jindřichův Hradec

Při prodeji mé chaty na Orlické přehradě jsem kontaktovala pana Kubeše. Pan Kubeš byl velice vstřícný, měl profesionální přístup, vše zařídil za mě včetně smluvní dokumentace i návrhu na vklad. Přestože to nebyl úplně jednoduchý prodej, zvládl to na jedničku. Všem mohu pana Kubeše vřele doporučit.

MUDr. Jana Roberta Sereghy Jindřichův Hradec

Na jaře tohoto roku jsme s panem Kubešem nasdíleli svůj investiční záměr a díky jeho znalostem a zkušenostem na trhu nemovitostí jsme naši investici úspěšně zrealizovali. Jeho služby a jeho profesionální přístup tímto velmi oceňujeme.

Radek Havlík Jindřichův Hradec

Byla jsem spokojená s jednáním pana Kubeše při prodeji nemovitosti. Vždy jsme se na všem dohodli a vyřešili všechny situace k oboustranné spokojenosti.

Pavlína Širůčková Jindřichův Hradec

Děkuji za zprostředkování prodeje nemovitosti. Ze strany pana Kubeše bylo vše kvalitní a profesionální. Hlavně musím poděkovat paní Lešetické, která vše zajistila a já se de facto nemusela o nic starat. Hlavně ta rychlost se kterou byla nemovitost prodána. Doporučuji všem tuto společnost.

Iva Anderle Jindřichův Hradec

Realitní služby pana Kubeše můžeme vřele doporučit. Vše spolehlivě zařídil a vyšel nám maximálně vstříc. Paní Lešetická je taktéž člověk na svém místě, komunikace s ní proběhla na jedničku. Děkujeme.

Hanuš Tejkal Jindřichův Hradec