NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 16 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

S realitním makléřem panem Ronaldem Majerem jsme velmi spokojeni, jak při koupi tak prodeji nemovitosti. Všem mohu vřele doporučit tuto realitní kancelář, rychlé a profesionální jednání. Děkujeme.

Libor Tomka Karlovy Vary

Dovoľte mi i touto cestou vyjadriť poďakovanie pánovi Ing.Václavovi DOHNALOVI z Vašej pobočky v Olomouci. Jeho prístup bol absolútne profesionálny a zároveň si dovolím povedať i priateľský. To výrazným spôsobom napomohlo tomu, že v neuveriteľnej krátkej dobe som sa stal majiteľom nehnuteľnosti ma krásnej Hané. Keďže som (bol) cudzinec, výrazne oceňujem jeho prístup a pomoc k riešeniu záležitostí smerom ku všetkým inštitúciám, s ktorými bolo potrebné komunikovať. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobre.

Ing. Juraj LAUKO

Se spoluprací s paní makléřkou jsem byl velmi spokojen. Oceňuji její profesionalitu, dochvilnost a pomoc při jednání o smlouvě v cizím jazyce.

Jan Montag České Budějovice

Paní Kalužnou z Next Reality v Hradci Králové mohu všem vřele doporučit (včetně jejího skvělého týmu). Od chvíle, kdy se ujala prodeje nemovitosti, kde bylo více vlastníků, s kterými nebyla řeč, tak se mi neuvěřitelně ulevilo. Komunikovala s nimi už pouze ona a o všem mě informovala. Trvalo to přes rok a nebýt jí, tak to ještě ani teď není vyřešené. Vlastně jsem na konci jen podepsala smlouvu a jsem ji za to opravdu velmi vděčná. Je to profesionál, který dělá svou práci srdcem. VŠEM DOPORUČUJI!! 👍🙂

Petra Jiřičná Jevíčko

Perfektní přístup paní makléřky, vše proběhlo bez komplikací. Úpravy ve smlouvě velmi rychle zařídila a do týdne od prvního kontaktu jsme měli od výrobních prostor klíče. Rozhodně doporučuji a nemám sebemenší výtku!

Martin Mařík České Budějovice

Kupovala jsem nemovitost která byla v nabídce RK a jednala jsem s p. Kubešem. Vždy byl ochotný, příjemný, o průběhu jsem dostávala informace. Když jsem měla nějaký dotaz nebyl problém mu zavolat, pokud nemohl zrovna volat, ozval se jak to bylo možné. K podpisům smluv jsem nemusela jet do Jindřichova Hradce, p. Kubeš přijel do Českých Budějovic, pro mne to byla veliká výhoda. Vše proběhlo podle domluvy.

Zdena Zemanová

Mou transakci měl na starosti realitní makléř pan Puchmertl. Mohu potvrdit, že jeho služby byly maximálně profesionální. S jeho celkovým přístupem k projednávání akvizice jsem byla maximálně spokojená.

Hana Šantrochová Praha

Pane Trejbale chtěl bych poděkovat Vám i paní Korbelové za skvělou spolupráci a profesionální přístup a obětavost při koupi a prodeji naší nemovitosti. Celá příprava prodeje byla od inzerce až po podepsání všech dokumentů profesionálně připravena. S Vaší realitní kanceláří to byla už druhá zkušenost. Oceňuji lidský a osobní přístup. Vše proběhlo bez problémů k naší spokojenosti. Děkujeme.

Manželé Jánští

Velké dík patří paní Frantíkové za pomoc s prodejem mého bytu. Vše proběhlo bez problémů a po celou dobu prodeje jsem se nemusela skoro o nic starat, což pro mě bylo velké + Nebýt paní Frantíkové, tak byt prodávám určitě ještě teď. Určitě všem moc ráda doporučím a kdybych měla někdy v budoucnu nějakou nemovitost prodat, bez váhání se ozvu právě paní Frantíkové 🙏🏼 Ještě jednou velké díky za vše!♥️

Pavla Šmídová Bujanov

S panem Jugmanem jsem byl velmi spokojen, za prvé v pracovní rovině, kde ve spolupráci se mnou jako finančním poradcem na něm nikdy nic nevázlo a reagoval rychle a flexibilně, tak v osobní rovině, kde mi jako prodejci bytu nezištně poradil s problémem a díky němu jsem problém úspěšně vyřešil.

Martin Šimůnek Trutnov