NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 15 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

prodej nemovitosti

NAŠE REFERENCE

Děkuji za vstřícný profesionální přístup a stálou pohodu při jednáních o prodeji z nichž jsem cítil jistotu bezproblémového prodeje, Vaše kolegyně paní Blanka Štazlerová je jistota i pro další klienty. Děkuji

Koudela Praha

Chci tímto vřele poděkovat panu Jaroslavu Vaníčkovi, s nímž jsem dojednával prodej mého domu. Jeho vystupování a jednání bylo velmi vstřícné, přátelské a profesionální. Jeho přístupu si cením o to více, že záhy po podpisu zprostředkovatelské smlouvy došlo na mé straně ke změně v rodinné situaci a dohodě, že nemovitost uchováme v rámci rodiny. Přestože jej mnou podepsaná smlouva opravňovala k inzerování nemovitosti a hledání kupujících za účelem zisku z jejího prodeje a vymáhání případných sankcí v okamžiku, kdy bych s prodejem nesouhlasil, pan Vaníček se zachoval velmi profesionálně a lidsky a dohodli jsme se, že pozastavíme veškeré kroky, které by k prodeji vedly. Tento přístup, který je pro mě samozřejmý v mém podnikání, zdaleka nepovažuji za samozřejmý ve všech službách a o to víc si jej cením, protože nakonec to není o tom, jak se váš obchodní partner chová, když jde všechno hladce, ale jak se zachová, když nastanou komplikace. Pan Vaníček obstál se ctí, plně si zaslouží označení ""solidní makléř"" a jej na základě své zkušenosti vřele doporučuji!

Ing. Martin Chmelař Hradec Králové

Na Veroniku Chládkovou a Dům snů jsme se s manželem obrátili v momentě, kdy už jsme přestali věřit, že bychom vůbec někdy mohli v současné situaci na realitním trhu na Šumpersku najít naše vysněné bydlení. Od prvního setkání jsme věděli, že tohle je ono. Nejen že nám paní Chládková nabídla širokou škálu služeb od A až do Z, ale hlavně nám ukázala, že realitka, pokud jedná solidně a transparentně, nemusí být nutně nepřítelem v cestě za koupí nemovitosti, ale významným a důležitým spojencem. Moc děkujeme!

Lucie Hejlová Šumperk

Ráda bych vyjádřila mou vděčnost milé paní Jitce Mahovské za její veškerou obětavou pomoc při prodeji našich dvou nemovitostí,především za její velmi profesionální a lidský přístup.Díky paní Jitce Mahovské jsem byla schopna obě prodeje uskutečnit ze zahraničí s lehkostí a bez jediného zádrhelu!Paní Mahovské si velice vážím nejen jako profesionální makléřky,ale i jako člověka na pravém místě a vřele ji doporučuji všem nejen u nás doma,ale i v zahraničí,kteří vyhledávají realitní služby.

Jaroslava Karfusová Kladno

Děláme v realitách dlouho,ale schopných makléřů je opravdu málo,pro to se musí člověk narodit.Můj názor je,že paní Blanka Štalzerová je jednou z mála,která opravdu je na svém místě a patří k těm co to mají v sobě.Maximální spokojenost z naší strany (prodávající),stačilo jen párkrát zvednout telefon,nic víc nebylo třeba a veškerý obchod zajistila na klíč od úplného začátku až do úplného konce včetně podpisu KS v místě našeho bydliště. Jednička s hvězdičkou třikrát podtržená.

Pavel Beran Praha

Maximální spokojenost. Nejen že má velmi profesionální přístup, ale dokáže to spojit s lidskostí, ohleduplností a porozuměním pro všechny strany. Pro nás vlastně díky ní nebyl prodej starost ale radost. Vše proběhlo tak jak mělo a myslím, že její péče byla nadstandartní. Ještě jednou moc děkujeme a za nás velká spokojenost.

Karel Stolín Praha

Děkujeme Vaší realitní kanceláři za uskutečnění prodeje bytu v Harrachově, zvláště pak makléřce paní Zdeňce Davidové, která nám v této věci ochotně a profesionálně pomáhala.

manželé Medkovi Liberec

Na začátku roku 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi pozemku . Díky panu Jungmanu vše dobře dopadlo, on se o vše postaral. Děkuji vám.

Jiří G. Trutnov

Chtěla bych moc poděkovat panu makléři Novotnému, zvlášť za jeho trpělivost a ochotu, kterou vynaložil při zprostředkování prodeje mé nemovitosti(bytu v Černčicích u Loun). Vím, že zcela jistě pan makléř pomohl s prodejem nemovitosti již v mnoha případech, ale můj případ nebyl zrovna jednoduchý, protože 1/2 nemovitosti patřila mé nezl. dceři a proto jsme celou tuto záležitost museli řešit přes opatrovnický soud...Vše bylo velmi problematické, když už měl kupec vše vyřízené, tak zase pro změnu soud řešil nějaké věci s kolizním opatrovníkem mé dcery. Byla jsem opravdu zoufalá, protože náklady spojené s mou ještě tehdy nemovitostí mne velmi finančně zatěžovaly. Navíc hrozilo, že pan kupec odstoupí od smlouvy, protože nebude chtít čekat, až soud přistoupí k tomu, dát souhlas k prodeji poloviny bytu mé nezl. dcery. Po skoro dvouletém martyriu vše dobře dopadlo a já, pan makléř i pan kupec jsme si mohli konečně oddychnout, že je vše definitivně ukončeno a že vše nakonec dobře dopadlo a byt se úspěšně prodal. Jsem moc ráda, že jsem vše mohla svěřit Vaší realitní kanceláři, svépomocí bych vše spojené s prodejem jistě sama nezvládla. Ještě jednou moc děkuji za vše, co pro mne pan makléř udělal, že všechny ty nepříjemnosti se mnou ustál a byl mi vždy k dispozici, když jsem ho kontaktovala, svou práci odvedl precizně a já oceňuji jeho profesionální přístup.

M.Konvalinková Louny

Pan Kubeš byl moc příjemný pán, vše probíhalo bez problémů mohu jen doporučit

Marek Kubasek Jindřichův Hradec