NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 15 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

Děkuji panu Hošťálkovi za přístup a profesionalismus, trpělivost a ochotu. Člověk na pravém místě. Vždy se rádi na něj, nesmím zapomenout i na pana Jungmana z Trutnova, velmi rádi obrátíme.

Milan Šantavý Kroměříž

Ráda bych poděkovala Bc. Martinu Vlasákovi z NEXT Reality za skvělý přístup při zprostředkování pronájmu bytu. Jsem ráda, že jsem vše svěřila do rukou odborníka, a tím ušetřila čas i peníze. Vše proběhlo hladce a během několika dnů. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji!

Klára Prachařová Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři, panu Tomáši Böhmovi, který byl tak laskav a zrealizoval s mojí osobou a mojí partnerkou v pátek dne 11. září 2020 v 17:00 hodin v obci Chrást nad Sázavou-Krhanice prohlídku bytu nabízeného k prodeji. Musím podotknout, že s mojí partnerkou jsme se v poslední době setkali s několika makléři a makléřkami různých realitních společností, avšak u daných makléřů a makléřek jsem se nesetkal s tak ochotným přístupem a laskavým jednáním jako právě u pana makléře Tomáše Böhma. Pan Tomáš Böhm mě velmi mile překvapil svým profesionálním vystupováním na úrovni a bez jakýchkoliv ústupných nebo výmluvných manévrů, narozdíl od ostatních makléřů, kteří mě tak od další spolupráce s nimi odradili, nám pan Böhm představil byt nabízený k prodeji. Byť se moje partnerka nakonec pro koupi tohoto bytu nerozhodla, musím říci, že jednání pana Böhma ve mě zanechalo opravdu velmi dobrý dojem a bude pro mě ctí, pokud se s panem makléřem Tomášem Böhmem někdy v blízké budoucnosti opět setkám třeba právě při prohlídce nemovitosti, kterou bychom se rozhodli zakoupit. Pana makléře Tomáše Böhma mohu jen a jen doporučit.

Martin Carvan Praha

Výborná komunikace a spolupráce. Neměl jsem žádné výhrady a vše vždy dopadlo jak bylo domluveno. Next reality mně byla doporučena a budu ji doporučovat všem jako profi realitku.

Martin Pangrác Trutnov

Chtěli bychom poděkovat za spolupráci s certifikovanou realitní makléřkou Jitkou Mahovskou při koupi nemovitosti. S paní Mahovskou se nám spolupracovalo velice dobře, ochota a vstřícnost byla na místě. Vše bylo rychle a příjemně vyřízeno, a to nám velice vyhovovalo. Určitě Vaše služby, resp. paní Mahovské doporučíme i našim známým. Vyskytne-li se další obchodní příležitost určitě se obrátíme na paní Jitku Mahovskou a Vaši společnost. S pozdravem a přáním hezkého dne

Ondřej a Tereza L. Kladno

Pokud prodáváte nemovitost či plánujete koupi nové , neváhejte a svěřte se do péče makléřky Ing.Kamily Kopřivové , která pracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY a.s.. Její naprostá profesionalita a spolehlivost, navíc doprovázená milým a příjemným vystupováním byla velmi dobrou příležitostí k porovnání vztahů v oblasti obchodní činnosti, kterými jsme dnes a denně v různé formě vystavováni. Velmi rád ji za tuto práci, vykonávanou s energií a přehledem touto cestou ještě jednou děkuji.

Lubomír Kesl

Chtěli bychom vyjádřit poděkování za profesionálně odvedené služby při pronájmu naší nemovitosti. Oceňujeme zejména rychlost, vstřícnost, dokonalé vystupování a korektnost. Váš makléř pan Vlasák je skvělým reprezentantem Vaší firmy. Budeme se s ním těšit na další spolupráci

Řehákovi Praha

K napsání této reference jsem se bohužel nedostala dříve, ale o to upřímněji bych chtěla poděkovat vaší kanceláři a zejména panu makléři Vladimíru Koptovi za vynikající služby při koupi bytu. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany pana makléře se nám dostávala veškerá potřebná péče. S ohledem na fakt, že žijeme v zahraničí byl proces koupě poněkud složitější, ale díky skvělému přístupu pana Kopty vše proběhlo neuvěřitelně snadno a k veškeré spokojenosti obou stran. Panu Koptovi velmi záleží na spokojenosti zákazníka a to v dnešní době není vždy běžné. Vřele doporučujeme a děkujeme.

Helena Mahuas Praha

Oslovil jsem pana Kubeše při prodeji bytu. Pan Kubeš byl ochotný, velice rychle sehnal kupce a vše potřebné za mě vyřídil. Vím, že bych pana Kubeše znova kontaktoval pro další spolupráci.

Jaroslav Lidinský Jindřichův Hradec

Ráda bych touto cestou poděkovala Klárce Šaškové z NEXT Reality za spolupráci. vstřícnost, ochotu se na všem domluvit a tím získat pro mě a mou rodinu vysněný dům. Klára je velká profesionálka ve svém oboru, staví spokojenost svých klientů na první místo a žádná překážka není pro ní dostatečně velká, aby se nedala překonat. O to víc si toho cením, protože sama pomáhám klientům s financemi a bydlením již 25 let a tentokrát jsem se ocitla sama v pozici klientky a zažila vše z druhé strany. Další díky patří i straně developera, se kterým spolupracuje. Vše proběhlo, tak jak bylo domluveno a my krásně bydlíme.

Alena Nídlová České Budějovice