NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 16 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

Chtěli bychom velmi poděkovat paní Sládkové za vynikající pomoc a spolupráci při zprostředkování koupě bytu. Její profesionální a přitom osobní přístup v kombinaci s rychlým, vstřícným a velmi milým jednáním jsme velmi ocenili. Vždy ochotně a trpělivě zodpověděla naše dotazy a vycházela nám velmi vstříc při řešení našich požadavků i nad rámec svých pracovních povinností. Byli jsme velmi spokojeni a její služby můžeme všem upřímně doporučit.

Lenka a František Roubalovi

Pan Veverka nám byl doporučen a proto jsme ho kontaktovali. Velmi se nám líbila prezentace naší nemovitosti, která byla zanedlouho prodána. Pan Veverka je velmi milý a líbí se nám jeho osobité jednání. Jde vidět, že ho tato práce baví. Přejeme mu mnoho úspěchů v další práci.

Lenka Kratochvílová Vrbice

S panem Mgr. Petrem Puchmertlem jsme již zrealizovali dva obchody. Poprvé nákup nemovitosti a nyní prodej nemovitosti. V obou případech proběhlo vše hladce a bez problémů. Pan Mgr. Puchmertl nám vše vysvětlil a též vše zařídil, můžeme říct, že doslova od A do Z . Spolupráci s Vaší společností a s panem Mgr. Petrem Puchmertlem můžeme Všem vřele doporučit.

Vladislav a Nadiya Březinovi Praha

Rád bych touto cestou vyjádřil velkou spokojenost se službami Vaší paní kolegyně - makléřky - paní Ireny Novákové, se kterou jsme společně s manželkou řešili koupi chaty. Paní Nováková se nám věnovala velmi nadstandardně i v rámci svého volna, včetně prohlídky nemovitosti navíc. Chatu jsme nakonec nevybrali, což bylo způsobeno pro nás nedostatečnou prostorností, o to více však oceňujeme přístup. Rádi tedy vyjadřujeme naši spokojenost, paní Nováková výborně reprezentuje spol. NEXT REALITY.

Ing. Mgr. Aleš Kalousek, MBA Praha

Paní makléřku Andršovou jsme vybrali z několika oslovených makléřů, protože nabídla pro prodej naší nemovitosti nejlepší podmínky. Ochotně přistoupila na specifické požadavky výboru naší organizace a po celou dobu byla jednání s ní příjemná a profesionální. Své přísliby beze zbytku splnila, s přístupem profesionála zvládla i náročná jednání s právníkem kupujících, stejně jako přípravu nemovitosti do nejlepší prodejní podoby. Pokud bychom nějakou nemovitost prodávali v budoucnu, vybrali bychom si ji opět.

Zdeněk Vermouzek, ČSO, ředitel Praha

Pana Petra Puchmertla nám doporučila známá, které pomáhal s prodejem bytu. Byla s ním 100% spokojená a my také. Kvalita jeho služeb a osobní přístup nás velmi mile překvapil. Kéž by bylo víc lidí, kteří by tak dobře rozuměli své práci a tak dobře jí odváděli.

Marie Pospíšilová Praha

S potěšením konstatuji, že po celou dobu jednání od první prohlídky nemovitosti až po předání klíčů probíhalo vše hladce, profesionálně a zároveň v přátelské atmosféře. Termíny jednotlivých kroků byly ze strany pana Hošťálka vždy přesně dodrženy dle domluvy, nebylo třeba nic urgovat, ba naopak - pokud jsem navrhl více termínů, vždy mi pan Hošťálek vyšel vstříc a realizace proběhla v tom nejkratším možném termínu. Je fakt, že jsem se nejdříve pozastavil nad výší rezervačního poplatku, která není zrovna malá, nicméně chápu, že vydělat musí každý a pokud poskytujete klientovi tak kvalitní, rychlý a profesionální servis a přístup, rád se s touto částkou smířím. Na závěr jedno doporučení - v prezentaci na internetu bylo uvedeno, že chata nemá vlastní studnu, ale je možno vodu odebírat ze společné studny určené pro celou chatovou osadu, která je vzdálená několik set metrů od objektu. Až při předání klíčů nám bylo sděleno, že studna je již nefunkční. Naše chyba - měli jsme si skutečný stav prověřit hned při obhlídce. Nám je to v podstatě jedno, máme své záměry, jak si vodu zajistit, píšu to jen jako poznámku k zamyšlení - možná jiný klient by z toho mohl udělat problém. Takže pokud mám vynést celkový verdikt, řekněme na stupnici 1 -10, přičemž desítka je nejlepší, dávám 9,7. Přeji mnoho spokojených klientů

Radovan Hajda Kroměříž

S profesionálním přístupem pana Marcela Varadi jsem byla velmi spokojena. Postaral se o vše ohledně prodeje bytu a jednal s ohledem na kupujícího i prodávajícího, což velmi oceňuji. V případě dalšího případného prodeje nemovitosti se jistě obrátím právě na něj. Moc děkuji.

Inka Koutná Kroměříž

Pan Veverka je velmi spolehlivý, velmi ochotný. Dostala jsem na Pana Veverku doporučeni a doporučuji dal. Jsem nad míru spokojená, vše zařídil a pomohl mi se vším co bylo potřeba a čemu jsem nerozuměla. Moc milí pán a za vše mu srdečně děkuji.

Eva Klusakova Břeclav

Dobrý den paní Nezvalová i pane Derko, co se týče spolupráce s realitní kanceláří NEXT REALITY, tak nemohu jinak, než chválit: Od prvního setkání byl přístup velice profesionální a současně i lidský. Po celou dobu transakce o nás bylo skvěle pečováno a to nejen během samotného prodeje, ale i po něm při předávání prodaného bytu. Nikdy před tím jsem byt neprodávala, takže jsem vůbec nevěděla, co mě čeká, ale s Vaší pomocí mě ani jednou nepřepadl pocit obav a nejistoty. Ještě jednou za všechno moc děkuji.

Alice Dvořáková Brno