NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 17 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

Chtěla bych poděkovat Vaší realitní kanceláři za pomoc s prodejem bytu v Čechách. Zvláště bych chtěla poděkovat panu Čížkovi, který nám pomáhal při prodeji. Bydlíme v Kanadě a měla jsem obavy z prodeje, jednak už dlouho nežijeme v Čechách a neznáme nové zákony, a také vzdálenost přes půl světa na vyřizování všeho, co je potřeba při prodeji zařídit, se mi zdála velikou překážkou. Naši kamarádi žijící v Čechách nám doporučili vaši kancelář a pana Čížka, neboť jim prodával byt a byli s ním velice spokojeni. Pan Čížek vždy okamžitě odepsal na moje e-maily, odpověděl na všechny moje otázky a poslal mi naskenované dokumenty a návrhy smluv. Na jaře jsme přiletěli do Čech a byli jsme domluveni s panem Čížkem na první schůzce s ním. Díky naší korespondenci, jsem měla všechny potřebné doklady a mohli jsme sepsat smlouvu. Dali jsme panu Čížkovi plnou moc nás zastupovat po dobu naší nepřítomnosti v Čechách a vrátili jsme se do Kanady. Když jsem po čase dostala e-mail, že pan Čížek má vážného zájemce, odletěli jsme znovu do Čech. Teď je byt prodaný a my jsme rádi, že máme o jednu starost méně. Pan Čížek byl velice ochotný, vždy se přizpůsobil naším časovým možnostem, organizoval vše, co jsme v našem krátkém pobytu nestihli a vše řešil s úsměvem. Vytvořil příjemnou a přátelskou atmosféru při jednáni s námi i s kupujícími. Celkově jsme měli pocit, že jednáme s kamarádem, který se nám snaží pomoci. Ještě jednou děkuji Vaší kanceláři za perfektní spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů do budoucnosti.

Jana B. Kladno

Rád bych touto cestou poděkoval Vašemu makléři pobočky v Plzni panu Janu Kulhánkovi, na kterého jsme se s manželkou obrátili ohledně pronájmu bytu. Vše vyřešil velmi profesionálně a hlavně rychle - do týdne! Dále se mu povedlo ve značné konkurenci najít nájemce do naší prodejny, která se uvolnila po výpovědní době a následné exekuci na předcházejícího nájemce a to do dokonce během 5 dnů! S takovým ochotným a profesním přístupem jsem se ještě nesetkal, a to jsme zkoušeli několik realitek v Plzni. Chtěli bychom ještě jednou mnohokrát poděkovat za jeho služby a pokud to bude jen trochu možné též doporučovat našim známým.

Libor Luňák

Pan Šulista nám se vším poradil, pomohl, vše vysvětlil velice ochotně. Celkově mohu hodnotit jen a jen kladně. Děkujeme

Pavel Tóth České Budějovice

"Děkuji Vám pane Koukale za umožnění prohlídky domu 6+2 na Machovické ulici v Újezdě nad lesy. Děkuji také za Váš profesionální, férový a otevřený přístup. Kdyby takto vystupovali všichni realitní makléři, trh s nemovitostmi v ČR by se posunul na vyšší úroveň srovnatelnou s jeho fungováním v Západní Evropě.”

Tomáš Heisler Újezd nad Lesy

Rád bych se podělil o svou pozitivní zkušenost s realitním makléřem panem Ing. Adamcem. Jeho profesionální a vstřícný přístup při prodeji mého bytu byl skutečně úžasný. Pan Adamec projevil hluboké znalosti realitního trhu a byl schopen mi poskytnout cenné rady a doporučení. Jeho komunikace byla vždy promptní a jasná, a věnoval mi dostatečnou pozornost, abych se cítil v bezpečí a informovaný o každém kroku prodejního procesu. Díky jeho závazku a úsilí byl prodej bytu velmi rychlý a efektivní. Pan Adamec se postaral o všechny administrativní záležitosti a zajistil, že všechny dokumenty byly správně vyřízeny. Jeho profesionální přístup mi výrazně ulehčil celý proces prodeje. Rád bych poděkoval panu Adamcovi za jeho skvělou práci a vřele ho doporučil všem, kteří hledají spolehlivého a kvalitního realitního makléře. Jeho odborné znalosti, ochota naslouchat a profesionální přístup jsou vynikající a zajišťují pozitivní zkušenost při prodeji nemovitosti. Děkuji ještě jednou, za vaši skvělou službu a úsilí, které jste věnoval prodeji mého bytu. Jsem s vaší prací více než spokojen a přeji vám mnoho dalších úspěchů ve vaší kariéře.

MVDr. Jan Hejný Vyškov

S paní Jiřinou se jednalo výborně, trpělivě poskytla všechny dostupné informace o nemovitosti a dohledala dodatečné informace na požádání. Organizace termínu a samotná prohlídka nemovitosti na jedničku. Celkově velmi vstřícné jednání.

Zbynek Cierny Rosice

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné jednání a spolupráci Paní Jiřině a Martinovi Procházkovým veliká spokojenost.

Zdeňka Effenbergerova Brno

Díky moc za zprostředkování nemovitosti. Michal Kleštinec vše vyřídil za krátký čas. Spolupráce s ním byla fakt super!

Vojtěch Špatný Libina

Ráda bych zde ještě jednou poděkovala paní Mgr. Bauerové za zprostředkování pronájmu bytu. Po mé předchozí negativní zkušenosti s pronájmem (jiná RK) to pro mne byla osvěžující, nadějná a pozitivní zkušenost - skvělý přístup, profesionalita, přitom lidsky přívětivé a vlídné jednání, pro mne vše bez jakýchkoliv starostí. Připojuji se k positivním referencím, děkuji a doporučuji!

Eva Alterová České Budějovice

Chtěli bychom pochválit Vašeho realitního makléře p. Fraňka Petra. S jeho službami jsme byli velice spokojeni, jakoukoliv nově nastalou situaci s námi ochotně rozebral a snažil se najít vždy nejschůdnější řešení. Naprosto skvělá komunikace a spolupráce. Příjemné vystupování a ochota. Děkujeme mnohokrát za jeho služby.

Jaroslava a Josef Šlachtovi