NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 17 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

Velice oceňujeme spolupráci s Martinem Vlasákem. Spolupráce s ním, při prodeji našeho bytu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Vlasák byl velice vstřícný, empatický, ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny situace. Byli jsme maximálně spokojeni se službami společnosti NEXT reality, co se týče právního servisu a rychlosti prodeje nemovitosti.

Eva a Martin Vágnerovi Praha

Chtěli bychom vyzdvihnout výbornou spolupráci s realitní makléřkou Pavlou Kunc při nákupu naší nemovitosti. Komunikativní, spolehlivá, lidská, milá žena. Děkujeme.

Kukrechtovi Vyškov

S paní Nezvalovou a panem Derkou jsme byli při koupi domu v nad míru spokojeni. Zajišťovali prodej domu v Říčanech u Prahy, který byl kvůli exekucím původního majitele extrémně komplikovaný. Když si vzpomenu kolik stran a právníků do toho řízení vstupovalo je až s podivem, že to všechno dobře dopadlo a v domě dnes bydlíme. Velmi jsme ocenili i to, že ačkoli na nemovitost byla řada kupců, pan Derka s paní Nezvalovou upřednostnili rodinu, která bydlení zoufale potřebovala na rozdíl od někoho, kdo chtěl dům třeba na investici, či mohl platit rovnou bez úvěru. Jednání obou i jejich právníků bylo profesionální a jsme rádi že jsme narazili v této branži na někoho, kdo tu práci nebere jen jako byznys, ale je i naprosto férový a lidský. Kdybychom v budoucnu opět řešili bydlení, určitě bychom se na ně jak s prodejem tak koupí obrátili.

Martin Bišof Říčany u Prahy

Milý pane Kerhate, moc děkuji za Vaší bezvadnou spolupráci při prodeji bytu. Váš přístup byl vždy vstřícný, příjemný a hlavně lidský. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitní služby, obrátím se s důvěrou jedině na Vás. Moc děkuji.

Jitka Hatlová

Paní Frantíkovou doporučuji všem svým přátelům. Zajistila nám pronájem našeho bytu, kompletní servis od začátku do úspěšného konce, nebyli jsem nuceni se o pronájem jakkoliv starat. Vše vyřídila na profesionální úrovni.

Filip Duda České Budějovice

Díky panu Veverkovi, se náš sen o vlastním bydlení stal skutečností. Skvělý a profesionální přístup a hlavně neskutečná rychlost. Děkujeme a doporučujeme.

Veronika Hrabalíková Hrušovany nad Jevišovkou

Touto cestou chci poděkovat makléřce Petře Štěpánové z pobočky Pardubice za profesionální řešení a vyřešení prodeje mého bytu a následně koupi jiného. Byla velmi ochotná, aktivní a znalá v oblasti realit. Moc děkuji.

Ing.Josef Mrkus Pardubice

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu makléři Bedřichu Petržílkovi za jeho profesionální přístup k zákazníkovi. Po setkání s ním jsem nabyl dojmu, že mu nevadí jestli je noc nebo den a vždy Vám ochotně vše vysvětlí se vším pomůže. Vřele doporučuji ostatním zákazníkům.

Jar. Vlček Hodonín

Jednanie bolo rýchle, profesionálne a príjemné. Realizácia obchodu prebehla hladko, bez komplikácii. Doporučujem.

Miroslav Pokryvač

Dovoluji si tímto s potěšením zaslat zpětnou vazbu na práci Vašeho kolegy, pana Zdeňka Novotného, který zastupuje Vaši společnost na pobočce v Lounech. Na základě velmi pozitivní reference ze strany mých známých jsem v průběhu roku 2017 pověřil pana Novotného předvýběrem potenciálních domů ke koupi, následným procesováním této záležitosti a poté rovněž prodejem jiné nemovitosti, pro kterou jsme již v rámci rodiny neměli využití. Mohu Vás tímto ujistit, že po předchozích nepříjemných zkušenostech se zástupci jiných realitních kanceláří (zveřejním na webu, vyinkasuji provizi a o zbytek se moc nestarám) pan Novotný v mých očích jednoznačně rehabilitoval řemeslo realitního makléře. S ohledem na svou časovou vytíženost velmi oceňuji komplexnost služby, kterou mě a naší rodině Vaše kancelář prostřednictvím pana Novotného poskytla - předvýběr nemovitostí, plánování prohlídek, kontrola možných rizik spojených s nákupem, podpora při jednání s realitním makléřem prodávajících atd. + komplexní zajištění projede druhé nemovitosti. Jako velkou přidanou hodnotu práce Vašeho kolegy vidím časovou flexibilitu - vše bylo sladěno s našimi časovými možnostmi a komunikaci - vždy jsme měli dostatek informací k tomu, abychom se mohli komfortně rozhodnout jak v dané záležitosti dále pokračovat. Přístup pana Novotného k podpoře klienta bezezbytku splňuje mé požadavky na práci realitního makléře.

Pavel Malina Louny