NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 15 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

NAŠE REFERENCE

Závěrem bychom chtěli Vaší realitní kanceláři velice poděkovat a především Vašemu makléři Ing. Zdeňku Kábovi. Jeho lidský přístup a péče o klienta je naprosto dokonalá. Je to vysoce kvalifikovaný pracovník. Myslíme si, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Byla s ním radost spolupracovat a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.

David Andrusczyn Cheb

Prodával jsem byt na Praze 4 a za pomocí pana makléře Uhra se vše odehrálo hladce a bez problému. Mohu jen doporučit.

Krištof Kříž Praha

Chtěl bych poděkovat Vaší kolegyni paní Kláře Šaškové za velmi profesionální přístup a pomoc při prodeji bytu. Ačkoliv z rozhodnutí rodinné rady nakonec k prodeji nedošlo (byt v mém vlastnictví přebírá dcera a bude jej pronajímat), oceňuji skvělý přístup paní Šaškové, velmi dobrou přípravu na setkání a prohlídku bytu, jasné a přesné odpovědi na mé dotazy a přímý postup k cíli jednání. Zkušenosti s realitními kancelářemi v Táboře máme spíše negativní, v případě Vašeho týmu jsem však rád změnil názor v tom, jak může a má práce realitního specialisty vypadat a jak hladce lze záležitosti s prodejem či nákupem nemovitosti vyřešit. Děkuji za vaši perfektní práci a s Vaším dovolením bych všem svým známým, přátelům a příbuzným v případě potřeby Vaši kancelář doporučil.

Otakar Studnička České Budějovice

Velká spokojenost s prodejem bytu na Kladně, vše proběhlo podle naši domluvy, vše bylo perfektně připravené a precizní. Můžu všem jen doporučit.

Roman Krumpholc Praha

Práci realitního makléře, pana Petra Matičky, hodnotíme na výbornou. Byl velmi aktivní při nabízení nemovitosti a kdykoliv k dispozici či nápomocen.

Šlambor Ctibor Česká Lípa

Chtěl bych poděkovat panu Ing. Václavu Dohnalovi z vaší realitní kanceláře za zprostředkování nákupu bytu v Olomouci na Nových Sadech. S prací pana Dohnala jsme byli velice spokojeni, je to profesionál na svém místě a má velký přehled ve svém oboru. Vždy nám byl při ruce, když jsme cokoli potřebovali a byl velice ochoten se vším pomoci. Pane Dohnale, moc děkujeme a Vaše služby můžeme jen doporučit.

Bronislav Kurial

Příjemný dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat panu Zdeňku Novotnému za prodej mé nemovitosti. Jeho přístup byl naprosto profesionální a z lidského hlediska by si plno lidí z něho mohli vzít příklad, je vidět že svou práci dělá se 100% nasazením, za celou dobu co moji nemovitost prodával, vždy včas informoval o všem co se děje, byl ochotný, zdvořilý, prostě člověk na pravém místě. Každý klient by měl být spokojen a já byla naprosto spokojena.

Miloslava Procházková Louny

Přístup realitního makléře a jeho práce byly perfektní, služby kanceláře a rychlost se mi velice líbily, jsem naprosto spokojen.

Hanusch Pavel Česká Lípa

Vyjadřuji tímto velký dík panu Petru Čížkovi, který je skvělý a profesionální makléř. Vždy jedná nejen s ochotou i úsměvem, dovede moudře poradit. Jeho vrozená elegance je zároveň úctou ke všem klientům bez rozdílu věku. Nechť tedy Vaši společnost Next-reality díky mé zkušenosti při jednáních, Vás provází vždy jen vše dobré.

Marcela Máčalová Kladno

Hledal jsem s přítelkyní byt a narazil na p. Jana Kubeše, který si s námi domluvil hned druhý den schůzku. I když jsme neměli žádné dřívější zkušenosti s koupí bytu pan Kubeš nám vše do detailu vysvětlil. Doporučil nám financování ve spojení Partners. Vše postupovalo rychle a já nemusel nic řešit. Vše zařídil pan Kubeš, který je ochotný, příjemný a snaží se Vám ve všem vyhovět. S přítelkyní jsme byli maximálně spokojení.

Tomáš Louša Jindřichův Hradec