NAPIŠTE ŘEDITELI
Dva realitní makléři, muž a žena, s diářem v ruce
PRODEJTE NEMOVITOST
S PROFESIONÁLY

S ČÍM VÁM PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI POMŮŽEME

Prodej nemovitostí je složitá věc, která vyžaduje hodně trpělivosti a času. Profesionální makléř zná trh a detailně všechny procesy, náležitosti prodeje a ušetří vám spoustu času i starostí. 

Za více než 16 let na trhu víme, že žádný obchodní případ nebyl stejný jako ten předtím. Na začátku vybere makléř vhodnou strategii pro prodej vaší nemovitosti a pak už vás bude pouze informovat o průběhu nabízení a následně prodeje. Pro spoustu z nás je čas ta z nejcennějších komodit. Nechte tedy starosti s prodejem na nás a budete spokojeni. 

Bezchybná prezentace a propagace

Vaše nemovitost bude profesionálně nafocena s ohledem na nejmodernější technologické trendy a poté umístěna na největší a nejznámější inzertní servery v ČR.

Bezchybná prezentace
Rychlost prodeje
Ročně prodáme tisíce nemovitostí ve všech regionech ČR, máme nastavené procesy tak, abychom byli při prodeji maximálně efektivní a přinesli našim klientům finanční prostředky v co nejkratším čase.
Realitní makléř Jan Kmoníček
Maximální cena a kompletní servis
Zvolíme postup, na základě kterého vaši nemovitost prodáme v danou chvíli za maximální možnou cenu, včetně kompletního servisu.
Realitní makléřka Marcela Šedivá
Jistota pro kupujícího
Pro kupujícího je nákup nemovitosti prostřednictvím NEXT REALITY jistotou, že obchod proběhne dle pravidel a maximálně profesionálně. I tato záležitost je nesmírně důležitá při prodeji.
Realitní makléř Petr Puchmertl

JAK PROBÍHÁ PRODEJ NEMOVITOSTI

Poskytujeme kompletní službu pod jednou střechou. Od úvodního nacenění, určení prodejní ceny a vhodné prodejní strategie, případné úpravy nemovitosti, profesionální fotografie, přes prezentaci zakázky na všech hlavních realitních serverech, prohlídky nemovitosti, rezervaci, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a zajištění finančních prostředků na nákup, až po předání nemovitosti včetně převodu energií. To vše maximálně profesionálně a v souladu s pravidly zákona o realitním zprostředkování.

 

VYBERTE SI SVÉHO MAKLÉŘE

NAŠE REFERENCE

Pane Trejbale ráda bych Vám a paní Jitce Mahovské chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální přístup, ochotu a neuvěřitelnou obětavost při prodeji nemovitosti. Je na Vás 100% spolehnutí a Vaše služby vřele doporučím všem svým známým. Jste moc hodný lidičky na pravém místě. A to se jen tak nevidí. Přeji Vám mnoho úspěchů, ať se Vám daří co nejlépe. Moc děkuji a přeji hezký den.

Zdenka Bláhová Kladno

Chtěl bych tímto emailem vyjádřit naši spokojenost s prací pana Jan Čermáka, který prodával naši chatu. Byl po celou dobu velmi aktivní, komunikoval s námi a vše v závěru připravil a dohodl k naší spokojenosti. Děkuji

Martin Hájek Česká Lípa

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Skácelovi za profesionální přístup, milé jednání a ochotu. Prodej nemovitosti byl díky němu rychlý, bezproblémový a pan Skácel zabezpečil dokonalou koordinaci všech zúčastněných stran a procesů. Ještě jednou děkuji!

Gabriela Zvonařová Zeleneč

Spokojen jsem byl velmi, nemovitost se prodala ke spokojenosti všech. Dokonce jsem se zcela náhodou setkal i se zájemcem, kterého jsem nikdy před tím neviděl a který sice moji nemovitost v Černčicích u Loun nakonec nekoupil, ale velmi chválil pana Zdeňka Novotného z NEXT, který mě v prodeji nemovitosti zastupoval pro jeho vysokou odbornost, znalost příslušné nemovitosti a velmi obětavý přístup k požadavkům uchazeče.

Richtr Jaroslav Louny

Klára Šašková je spolehlivá, komunikativní a rychlá. Co jiného si přát.

Radek Bezkočka České Budějovice

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a to zejména panu Petržilkovi Bedřichovi za velmi profesionální přístup ve věci pronájmu komerčních prostor. Můžete být hrdý na to, jaké máte schopné lidi ve Vašem týmu. Zejména pana Petržilku budu vřele doporučovat mým známým. Ještě jednou děkuji

Dvořák Zdeněk st Hodonín

Rádi bychom touto cestou poděkovali makléřce Evě Mikešové za ochotu a profesionální přístup při koupi bytu. Vzhledem k tomu, že jsem kupovali nemovitost v Praze a sami žijeme na Moravě, vše jsme mohli vyřešit korespondenčně a elektronicky. Byla velmi milá a se vším poradila. Je to člověk na svém místě. Také bychom chtěli poděkovat paní Drahomíře Kleinerové za zpracování podkladů pro přiznání k dani z NNV. Děkujeme.

Yousefovi Praha

Pan Beneš je velice ochotný, solidní a příjemný realitní makléř. Komunikace s ním byla vždy bezproblémová. I v době kdy je příšerný nedostatek bytů a poptávka vysoká, tak se choval slušně a profesionálně. Moc díky!!

Katka Hradec Králové

Při jednání o koupi bytu s paní Lešetickou příjemné a profesionální jednání. Vřele mohu doporučit.

Martin Urbánek Jindřichův Hradec

S paní Walouszkovou jsem se setkala při koupi bytu. Nejen, že je velmi schopná, rychlá a spolehlivá, ale nad to je i milá a lidská. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit. Děkuji.

Michaela Hájíčková České Budějovice