NAPIŠTE ŘEDITELI

Eva Mikešová

Vedoucí pobočky
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Ráda bych poděkovala za profesionální a příjemnou pomoc při prodeji bytu mojí maminky. Naší makléřkou byla paní Eva Šašková Mikešová, se kterou probíhala spolupráce hladce a k naší plné spokojenosti. Byt se podařilo prodat v poměrně krátké době a za velmi slušnou cenu. Pokud se v průběhu prodeje vyskytl problém, tak si s ním paní Eva hravě poradila a vždy měla nějaké řešení. Za vše tedy děkujeme jak jí, tak celé společnosti Next Reality.

Eva Trojanová Praha

Jsem velice rád, že jsem s prodejem nemovitosti oslovil právě paní Mikešovou. Nejen, že se o vše perfektně postarala, ale dokázala i ve věcech poradit. Jsem naprosto spokojený s celkovým přístupem a nejvíce si považuji jejího lidského jednání. Děkuji za Vaše služby, určitě Vás budu doporučovat.

Tomáš Židlický Praha

Chtěl bych ocenit profesionální realizaci nákupu bytu v Klánovicích ve spolupráci s Vaší makléřkou paní Mikešovou. Poskytnutý servis zcela odpovídal evropskému standardu a její reakční doba především v rámci finalizace převodu byla bleskurychlá.

Mika Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali makléřce Evě Mikešové za ochotu a profesionální přístup při koupi bytu. Vzhledem k tomu, že jsem kupovali nemovitost v Praze a sami žijeme na Moravě, vše jsme mohli vyřešit korespondenčně a elektronicky. Byla velmi milá a se vším poradila. Je to člověk na svém místě. Také bychom chtěli poděkovat paní Drahomíře Kleinerové za zpracování podkladů pro přiznání k dani z NNV. Děkujeme.

Yousefovi Praha

Rád bych zde zanechal pár upřímných a pravdivých slov. Osobně jsem byl spokojený s navázáním spolupráce a ochotou prohlídek a osobní komunikací. Hlavně velkou pomoci co se týče možností jak vyhovět klientovi. Děkuji za zprostředkování koupě již našeho domu, který díky tomu udělal naši rodině střechu nad hlavou a dal i možnost v Uhříněvsi založit Kung Fu by HSCP centrálu: CVIČENÍ PRO DĚTI, ŽENY I MUŽE. Takže jménem HSCP i rodiny Kolínských děkuji a doporučuji!

František Kolínský Praha

Paní Mikešové jsem zadal prodej tří pokojového bytu v Praze 4 a byl jsem velice spokojený. Provedla to velice profesionálně. Dobře poradila, cena bytu skvělá a vůbec celá transakce probíhala podle mých představ. Mohu jenom chválit a to bez nad sázky.

Karel Stranský Praha

Maximální spokojenost. Nejen že má velmi profesionální přístup, ale dokáže to spojit s lidskostí, ohleduplností a porozuměním pro všechny strany. Pro nás vlastně díky ní nebyl prodej starost ale radost. Vše proběhlo tak jak mělo a myslím, že její péče byla nadstandartní. Ještě jednou moc děkujeme a za nás velká spokojenost.

Karel Stolín Uhříněves

Velmi spokojen, jelikož i v tak složité situaci, jakou zvládla (rozvod,ukrutně šťouravý kupec a neůstupná ex atp.), dokázala být milá a nápomocna. Svoji provizi si zcela jistě zasloužila a rád se s ní kdykoli pracovně i mimo zase potkám.

František Veselý Praha

Rád bych touto formou poděkoval paní Mikešové za velmi profesionální a lidský přístup , velmi rychlé a bezproblémové vyřízení i ochotu . V dnešní době je realitní trh přesycen různými společnostmi které se rádoby tváří jako seriozní ,ale opravdu seriozních je velmi málo Next reality v zastoupení paní Mikešové patří mezi ně a Já jí za to moc děkuji.

Josef Franc Praha

Velice ráda bych pochválila paní makléřku Evu Mikešovou. Díky její profesionalitě jsme byli schopni velice rychle vyřídit pronájem bytu. Jednání z její strany bylo balzámem na duši. Všechny podklady dodala v termínu a během pár dní. Dokonce poslední úpravy ve smlouvách musela připravovat i o víkendu. Takto si představuji, že by měl realitní makléř pracovat. Oproti našim předchozím zkušenostem je to něco zcela nového a nečekaného. Nemohu než paní Mikešovou doporučit. Rozhodně se na ni v budoucnu obrátíme, pokud budeme potřebovat jakékoliv realitní služby.

Lucie Veselá Praha

Před několika měsíci jsem spolupracoval s paní Evou Mikešovou ve věci koupi bytu. Velmi příjemně mne překvapila ochota a profesionalita paní Mikešové. Mohu její služby jen vřele doporučit ostatním klientům.

Jakub Pěch Praha

Chci vyjádřit poděkování paní Šaškové-Mikešové z pobočky Praha 10 za vstřícný a profesionální přístup při vyřizování našeho složitého ""případu"" při prodeji nemovitosti.

Drahomíra Horáková Praha

Maximální spokojenost. Nejen že má velmi profesionální přístup, ale dokáže to spojit s lidskostí, ohleduplností a porozuměním pro všechny strany. Pro nás vlastně díky ní nebyl prodej starost ale radost. Vše proběhlo tak jak mělo a myslím, že její péče byla nadstandartní. Ještě jednou moc děkujeme a za nás velká spokojenost.

Karel Stolín Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali společně s manželem paní Evě Mikešové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Uhříněvsi v období 10 -12/2017. Děkujeme.

Manželé Macko Praha

Letos jsem spolupracovala s paní Evou Mikešovou na prodeji našeho domu. Chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci s ní. Byla velmi milá a profesionální. Vše, co domluvila vždy platilo. Služby poskytovala s maximální rychlostí a k naší plné spokojenosti. Děkuji za spolupráci

Blanka Konrádová Praha