NAPIŠTE ŘEDITELI

EVA MIKEŠOVÁ

Hodnocení: SKVĚLÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Vedoucí pobočky
Specializace: Domy, byty, chaty, prodej, pronájmy, výkupy
Praxe: 15 let
O mně:
V realitách se pohybuji již 12 let. Mojí základnou je česká realitní kancelář NEXT REALITY GROUP, která je na trhu 15 let. Cítím se v jejích barvách tak dobře, že si už nedokážu představit, že bych někdy pracovala pro jinou realitní kancelář.

Zaměřuji se na prodej a pronájem domů a bytů. Řídím se heslem, že bez spokojených klientů by mne práce netěšila a nedávala smysl. Právě jim vděčím za to, že mne moje práce živí a současně naplňuje. Přátelská, pohodová atmosféra a férové jednání pro mě nejsou jen prázdná slova. Vždy jsem se podle nich řídila a bez otevřeného přístupu bych se nikdy nedostala tam, kde jsem nyní. Mám ráda legraci a jsem upřímná, což ale někdy může být i na škodu.

Pokud preferujete makléře, který s Vámi bude mluvit na rovinu, vždy si na Vás najde dostatek času a vše Vám důkladně vysvětlí či upozorní na možná úskalí nebo naopak vyzdvihne pozitiva, jsem tu pro Vás. Vězte, že se mnou nebudete ztrácet čas a ručím Vám za to, že se díky mým dlouholetým zkušenostem, nadhledu a empatii společně dobereme ke zdárnému cíli.

Věřím v čestnost a lidský přístup, jenž dokáže odlehčit i složitější situace, které mohou trh s nemovitostmi provázet. Mám tři děti a dodnes jsem vděčná těm, kteří mne kvůli tomu nechtěli zaměstnat. Právě proto jsem se rozhodla pro oblast realit, kde si náplň práce plánuji sama. NEXT REALITY je moje druhá rodina. Neměnila bych!

„Jednám vždy přátelsky a fér“

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Rád bych zde zanechal pár upřímných a pravdivých slov. Osobně jsem byl spokojený s navázáním spolupráce a ochotou prohlídek a osobní komunikací. Hlavně velkou pomoci co se týče možností jak vyhovět klientovi. Děkuji za zprostředkování koupě již našeho domu, který díky tomu udělal naši rodině střechu nad hlavou a dal i možnost v Uhříněvsi založit Kung Fu by HSCP centrálu: CVIČENÍ PRO DĚTI, ŽENY I MUŽE. Takže jménem HSCP i rodiny Kolínských děkuji a doporučuji!

František Kolínský Praha

Ráda bych touto cestou vyslovila velké poděkování makléřce Evě Mikešové. Poprvé jsem se s paní makléřkou setkala před 10 lety při prodeji bytu v Kladně. Dostala jsem na ní velmi dobré doporučení. Podruhé při prodeji bytu v Mladé Boleslavi jsem paní makléřku opět oslovila. Je to profesionál ve všech směrech. Usměvavá, milá. Vždy má vše perfektně připravené k jednání ať už s prodávajícími tak i s kupujícími. Nic pro ní není problém. Dochvilná i přes dojezdovou vzdálenost. Je evidentní, že svoji práci dělá ráda. Pokud bych někdy prodávala nebo kupovala nemovitost, tak jedině ve spolupráci s paní Evou Mikešovou. Určitě doporučuji její služby. Ještě jednou velké díky Eva a Jiří Dürichovi.

Eva Dürichová Kobylnice 38

Paní Mikešové jsem zadal prodej tří pokojového bytu v Praze 4 a byl jsem velice spokojený. Provedla to velice profesionálně. Dobře poradila, cena bytu skvělá a vůbec celá transakce probíhala podle mých představ. Mohu jenom chválit a to bez nad sázky.

Karel Stranský Praha

Před několika měsíci jsem spolupracoval s paní Evou Mikešovou ve věci koupi bytu. Velmi příjemně mne překvapila ochota a profesionalita paní Mikešové. Mohu její služby jen vřele doporučit ostatním klientům.

Jakub Pěch Praha

Velice ráda bych pochválila paní makléřku Evu Mikešovou. Díky její profesionalitě jsme byli schopni velice rychle vyřídit pronájem bytu. Jednání z její strany bylo balzámem na duši. Všechny podklady dodala v termínu a během pár dní. Dokonce poslední úpravy ve smlouvách musela připravovat i o víkendu. Takto si představuji, že by měl realitní makléř pracovat. Oproti našim předchozím zkušenostem je to něco zcela nového a nečekaného. Nemohu než paní Mikešovou doporučit. Rozhodně se na ni v budoucnu obrátíme, pokud budeme potřebovat jakékoliv realitní služby.

Lucie Veselá Praha

Chtěl bych ocenit profesionální realizaci nákupu bytu v Klánovicích ve spolupráci s Vaší makléřkou paní Mikešovou. Poskytnutý servis zcela odpovídal evropskému standardu a její reakční doba především v rámci finalizace převodu byla bleskurychlá.

Mika Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali makléřce Evě Mikešové za ochotu a profesionální přístup při koupi bytu. Vzhledem k tomu, že jsem kupovali nemovitost v Praze a sami žijeme na Moravě, vše jsme mohli vyřešit korespondenčně a elektronicky. Byla velmi milá a se vším poradila. Je to člověk na svém místě. Také bychom chtěli poděkovat paní Drahomíře Kleinerové za zpracování podkladů pro přiznání k dani z NNV. Děkujeme.

Yousefovi Praha

Velice rychle a příjemné jednání. Pěkná prezentace.

Tereza Suchomelová

Rád bych touto formou poděkoval paní Mikešové za velmi profesionální a lidský přístup , velmi rychlé a bezproblémové vyřízení i ochotu . V dnešní době je realitní trh přesycen různými společnostmi které se rádoby tváří jako seriozní ,ale opravdu seriozních je velmi málo Next reality v zastoupení paní Mikešové patří mezi ně a Já jí za to moc děkuji.

Josef Franc Praha

Chci vyjádřit poděkování paní Šaškové-Mikešové z pobočky Praha 10 za vstřícný a profesionální přístup při vyřizování našeho složitého ""případu"" při prodeji nemovitosti.

Drahomíra Horáková Praha

Oceňuji naprosto spolehlivou práci makléřky Evy Mikešové. Její přístup byl přirozený, lidský. Přitom je z osobních jednání patrné, že své práci rozumí. Budu-li v budoucnu potřebovat, rád opět využiji jejích služeb.

David Nechvátal Praha 5

Ráda bych poděkovala za profesionální a příjemnou pomoc při prodeji bytu mojí maminky. Naší makléřkou byla paní Eva Šašková Mikešová, se kterou probíhala spolupráce hladce a k naší plné spokojenosti. Byt se podařilo prodat v poměrně krátké době a za velmi slušnou cenu. Pokud se v průběhu prodeje vyskytl problém, tak si s ním paní Eva hravě poradila a vždy měla nějaké řešení. Za vše tedy děkujeme jak jí, tak celé společnosti Next Reality.

Eva Trojanová Praha

Velmi spokojen, jelikož i v tak složité situaci, jakou zvládla (rozvod,ukrutně šťouravý kupec a neůstupná ex atp.), dokázala být milá a nápomocna. Svoji provizi si zcela jistě zasloužila a rád se s ní kdykoli pracovně i mimo zase potkám.

František Veselý Praha

Jsem velice rád, že jsem s prodejem nemovitosti oslovil právě paní Mikešovou. Nejen, že se o vše perfektně postarala, ale dokázala i ve věcech poradit. Jsem naprosto spokojený s celkovým přístupem a nejvíce si považuji jejího lidského jednání. Děkuji za Vaše služby, určitě Vás budu doporučovat.

Tomáš Židlický Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali společně s manželem paní Evě Mikešové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Uhříněvsi v období 10 -12/2017. Děkujeme.

Manželé Macko Praha

Ráda bych poděkovala za velmi dobrou spolupráci s Vaší makléřkou paní Evou Šaškovou Mikešovou, vedoucí pobočky. Paní E. Šašková Mikešová zajistila v letošním roce naprosto profesionálně, rychle a svědomitě prodej mojí rekreační nemovitosti s rozsáhlým pozemkem v obci u Rokycan. Velice oceňuji její příjemné jednání se mnou, tj. prodejcem, ale i všemi potencionálními kupujícími. Byla vždy ochotná, dochvilná a často pomáhala a zajišťovala i to, co určitě nebylo přímo její povinností. Prostě všestranný profesionál. Přeji paní E. Šaškové Mikešové i celému kolektivu do vaší náročné práce hodně úspěchů a spokojených klientů. Do nového roku 2022 přeji hlavně zdraví, ale i štěstí a radosti z dobře vykonané práce.

Eugenie Chlustinová Praha

S prací a přístupem paní Mikešové jsem byl velmi spokojen. Při prodeji našeho pražského bytu nám poskytla profesionální a naprosto komplexní služby, od úvodní prezentace až po konečné předání novému majiteli a pomoc s přepisem energií v samotném závěru. Všechny termíny a dohody platily. Jednání bylo slušné a korektní. Byli jsme nadmíru spokojeni a její služby můžeme bez připomínek doporučit.

Stejskal Jihlava

Letos jsem spolupracovala s paní Evou Mikešovou na prodeji našeho domu. Chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci s ní. Byla velmi milá a profesionální. Vše, co domluvila vždy platilo. Služby poskytovala s maximální rychlostí a k naší plné spokojenosti. Děkuji za spolupráci

Blanka Konrádová Praha

Maximální spokojenost. Nejen že má velmi profesionální přístup, ale dokáže to spojit s lidskostí, ohleduplností a porozuměním pro všechny strany. Pro nás vlastně díky ní nebyl prodej starost ale radost. Vše proběhlo tak jak mělo a myslím, že její péče byla nadstandartní. Ještě jednou moc děkujeme a za nás velká spokojenost.

Karel Stolín Praha