NAPIŠTE ŘEDITELI

BOHUMÍR FIALA

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř - Senior
Praxe: 20 let

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S panem Fialou už spolupracujeme téměř 14 let. Většinou nám zprostředkovával pronájmy našeho bytu v Praze. V lednu 2020 jsme se rozhodli pro prodej bytu. Pan Fiala pak v době velkých omezeních ( koronavir ) pracoval s obrovskou profesionalitou a zrealizoval prodej ve velmi krátké době. Ještě jednou děkujeme.

Eva Smutná Praha

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Bohumíru Fialovi za jeho profesionální přístup v prodeji mého bytu. S jeho prezentaci mého bytu a následným prodejem jsem byla velice spokojená. Ještě jednou moc děkuji.

Petra Šusteková Praha 10 Uhříněves

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Fialovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci, kterou předvedl když jsme se rozhodli koupit RD. Nebyl to jednoduchý případ ale z panem Fialou to všechno proběhlo naprosto v pořádku. Moc děkujeme za skvělou práce.

Tetiana Tsiryk Pyšely - Zaječice

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Bohumíru Fialovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Horních Měcholupech. Jeho přístup k zákazníků byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě i v době své dovolené. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.

ing. Ondřej Šmejkal Praha

Chcel by som touto cestou ešte raz poďakovať pánovi Fialovi za profesionálne a rýchlo odvedenú prácu. To, koľko banka vyžaduje podkladov na predhypotéku pre družstevný byt, človeka zamrazí. Samozrejme to má svoje dôvody. Krásny príklad toho, že sa dá kúpiť/predať aj družstevný byt, pokiaľ je pred zapísaním do osobného vlastníctva.

Matej Paulovič Praha

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Fialovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci, kterou předvedl při dvou úspěšně realizovaných společných akcích (prodej nemovitostí). Z pohledu zákazníka oceňuji zejména velmi vstřícné jednání, bezproblémový průběh celé akce z pohledu zákazníka a samozřejmě i rychlost celé akce.

Ing. Jaromír Kačer Praha

Chcel som len zanechať dobrú recenziu na pána Bohumíra Fialu za sprostredkovanie videoprehliadky bytu na Nusliach pred pár dňami. Komunikácia aj prehliadka boli na vysokej úrovni a aj keď sme sa pre byt nerozhodli, chcem sa odvďačiť aspoň takto.

Frederik Stasiuk Praha

Chci tímto spusobem poděkovat p.FIALU za to že nám pomohl koupit byt a vyřešit spousta papírování a zařizování co se týkalo prodavajicich. absolutne jsem ničemu nerozuměla jelikož jsem cizinka a proto jsem se rozhodla duverit situace maklerovy. Přiznám se že jsem z toho byla hodně nervózní. P.Fiala se snažíl situaci uklidnit .Vždy odpovídal když jsem volala nebo psala. Sto krát opakoval další postup když jsem ničemu ne rozuměla. Působí na mě moc elegantní a sympatický. Vše nakonec dopadlo podle mých představ jak přesně říkal Fiala. Za chvilku se stěhujeme do nového bydlení. A i po skončení spolupráce když jsem se ho na něco zeptala tak Vše vysvětlil a odepsal .doporučila bych ho všem .je vynikající ve své práci a je vidět že je velmi chytrý a rozumí úplně všemu. H Prostě ho hodnotím na 1...Moc vám děkuji. Jste skvělý

Vitaliya Myshchak Praha

Touto cestou chtěla bych poděkovat p. Fialoví za profesionalizmus a šanci bydlet v bytě který se nám libí a ne který nám dají!!! My jsme cizinci a měnili jsme hodně starosti s hledaní pronajmu, ale pro p. Fiala vůbec tento fakt ne byl problém, a díky jemu teď už máme byt a jsme moc spokojení. Ještě jednou děkujeme.

Desislava Petrova Praha