NAPIŠTE ŘEDITELI

BOHUMÍR FIALA

Realitní makléř - Senior
Praxe: 19 let

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Fialovi za perfektně a profesionálně odvedenou práci, kterou předvedl při dvou úspěšně realizovaných společných akcích (prodej nemovitostí). Z pohledu zákazníka oceňuji zejména velmi vstřícné jednání, bezproblémový průběh celé akce z pohledu zákazníka a samozřejmě i rychlost celé akce.

Ing. Jaromír Kačer Praha

Touto cestou chtěla bych poděkovat p. Fialoví za profesionalizmus a šanci bydlet v bytě který se nám libí a ne který nám dají!!! My jsme cizinci a měnili jsme hodně starosti s hledaní pronajmu, ale pro p. Fiala vůbec tento fakt ne byl problém, a díky jemu teď už máme byt a jsme moc spokojení. Ještě jednou děkujeme.

Desislava Petrova Praha

Chcel som len zanechať dobrú recenziu na pána Bohumíra Fialu za sprostredkovanie videoprehliadky bytu na Nusliach pred pár dňami. Komunikácia aj prehliadka boli na vysokej úrovni a aj keď sme sa pre byt nerozhodli, chcem sa odvďačiť aspoň takto.

Frederik Stasiuk Praha

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Bohumíru Fialovi za jeho profesionální přístup v prodeji mého bytu. S jeho prezentaci mého bytu a následným prodejem jsem byla velice spokojená. Ještě jednou moc děkuji.

Petra Šusteková Praha 10 Uhříněves

Chcel by som touto cestou ešte raz poďakovať pánovi Fialovi za profesionálne a rýchlo odvedenú prácu. To, koľko banka vyžaduje podkladov na predhypotéku pre družstevný byt, človeka zamrazí. Samozrejme to má svoje dôvody. Krásny príklad toho, že sa dá kúpiť/predať aj družstevný byt, pokiaľ je pred zapísaním do osobného vlastníctva.

Matej Paulovič Praha

S panem Fialou už spolupracujeme téměř 14 let. Většinou nám zprostředkovával pronájmy našeho bytu v Praze. V lednu 2020 jsme se rozhodli pro prodej bytu. Pan Fiala pak v době velkých omezeních ( koronavir ) pracoval s obrovskou profesionalitou a zrealizoval prodej ve velmi krátké době. Ještě jednou děkujeme.

Eva Smutná Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Bohumíru Fialovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Horních Měcholupech. Jeho přístup k zákazníků byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě i v době své dovolené. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.

ing. Ondřej Šmejkal Praha