NAPIŠTE ŘEDITELI

PAVEL KAŇKOVSKÝ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Perfektní jednání. Děkuji K

Kateřina Chocová

Pan Kaňkovský nás mile překvapil svým profesionálním a přitom velmi lidským a empatickým jednáním, otevřeností a vstřícností, se snahou maximálně vyhovět našim požadavkům. Dům byl profesionálně nafocen, pro zájemce byla připravena i jeho virtuální prohlídka, a vytvořen dokonale zpracovaný prospekt. Záhy se uskutečnil hladký prodej, s nímž jsme neměli sebemenší problém. Byla připravena smlouva, bankovní úschova, zajištěny ověřené podpisy a posléze i zápis na katastr. Vše proběhlo rychle, hladce a odborně. Moc děkujeme a těm, kdo si myslí, že nemohou najít dobrého makléře, s čistým svědomím doporučujeme makléře opravdu výborného, pana Kaňkovského.

Manželé Dyčkovi Větrušice

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali panu Kaňkovskému za dokonalou spolupráci. Pan Kaňkovský je realitní makléř v nejlepším slova smyslu, kromě jeho naprosté profesionality, odbornosti a znalosti kompletních administrativně-právních záležitostí oceňujeme zejména jeho férovost a schopnost najít řešení v okamžiku, kdy vše nejde úplně podle plánu. Velmi si vážíme i skutečnosti, že v našem realizovaném obchodě vždy platilo dané slovo a procesem koupě bytu jsme tak prošli naprosto hladce. Oceňujeme i zázemí a servis silné a etablované realitní kanceláře. Za nás můžeme s čistým svědomím služby pana Kaňkovského doporučit.

Martina Vendová a Pavel Jurčík Praha 8

Chceme pochválit Vašeho makléře pana Kaňkovského, který nám zabezpečoval nákup družstevního bytu v P7. Oceňujeme jeho ochotu, dochvilnost, pečlivost i to jak s námi prošel všemi fázemi nákupu bytu až po poslední úkon - záznam z předání bytu a předání všech dokladů notářce pro uvolnění uložených finančních prostředků a to vždy s velkou odborností. Předejte mu prosím toto naše poděkování. Děkujeme a zdravíme.

Jitka a Petr Egertovi Praha

Vse až doposud bez problémů a dle dohody. S Pavlem Kankovskym spolupráce na jednicku

Kamil Průša

Předání nemovitosti právě proběhne. Pan Kaňkovský zodpověděl vždy vše na co byl dotázán a vždy vystupoval jako profesionál. 7/24.

Martin Fott

Velmi rád se s Vámi podělím o moji zkušenost s makléřem Nextu panem Pavlem Kaňkovským. Jsem moc rád za jeho servis, pohotovost a flexibilitu, svoji práci zvládá bezchybně a dokonale a vždy nám byl nablízku radou či pomocí. Za mě je to profík, který má charakter a vystupování a díky jeho práci jsme měli s ženou snadnější život. Pokud tam máte více takových lidí, tak nezbývá než Vám pogratulovat. Také totiž pracuji s lidmi a znám a vím. Tak tedy díky ještě jednou a přeji hezký den.

Petr Semerád Praha

Rádi tímto potvrzujeme SKVĚLOU spolupráci s panem Kaňkovským. Jeho profesionální, ale zároveň i LIDSKÝ přístup významně přispěl ke zdárnému konci našeho společného projektu. Velice děkujeme a přejeme mnoho zdaru :-)

Martin Tomšů Praha