NAPIŠTE ŘEDITELI

Pavel Kaňkovský

Ředitel kanceláře - jednatel
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Velmi rád se s Vámi podělím o moji zkušenost s makléřem Nextu panem Pavlem Kaňkovským. Jsem moc rád za jeho servis, pohotovost a flexibilitu, svoji práci zvládá bezchybně a dokonale a vždy nám byl nablízku radou či pomocí. Za mě je to profík, který má charakter a vystupování a díky jeho práci jsme měli s ženou snadnější život. Pokud tam máte více takových lidí, tak nezbývá než Vám pogratulovat. Také totiž pracuji s lidmi a znám a vím. Tak tedy díky ještě jednou a přeji hezký den.

Petr Semerád Praha

Pan Kaňkovský nás mile překvapil svým profesionálním a přitom velmi lidským a empatickým jednáním, otevřeností a vstřícností, se snahou maximálně vyhovět našim požadavkům. Dům byl profesionálně nafocen, pro zájemce byla připravena i jeho virtuální prohlídka, a vytvořen dokonale zpracovaný prospekt. Záhy se uskutečnil hladký prodej, s nímž jsme neměli sebemenší problém. Byla připravena smlouva, bankovní úschova, zajištěny ověřené podpisy a posléze i zápis na katastr. Vše proběhlo rychle, hladce a odborně. Moc děkujeme a těm, kdo si myslí, že nemohou najít dobrého makléře, s čistým svědomím doporučujeme makléře opravdu výborného, pana Kaňkovského.

Manželé Dyčkovi Větrušice

Chceme pochválit Vašeho makléře pana Kaňkovského, který nám zabezpečoval nákup družstevního bytu v P7. Oceňujeme jeho ochotu, dochvilnost, pečlivost i to jak s námi prošel všemi fázemi nákupu bytu až po poslední úkon - záznam z předání bytu a předání všech dokladů notářce pro uvolnění uložených finančních prostředků a to vždy s velkou odborností. Předejte mu prosím toto naše poděkování. Děkujeme a zdravíme.

Jitka a Petr Egertovi Praha