NAPIŠTE ŘEDITELI

BLANKA ŠTALZEROVÁ

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Vedoucí pobočky
Praxe: 14 let

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dostala jsem osobní doporučení na společnost NEXT REALITY. Kontaktovala mě paní Blanka Štalzerová. Prodej nemovitostí, které vlastní tři majitelé není nikdy bez problémů. Paní Štalzerová se k nám chovala velmi profesionálně. Dodržela všechny dohody a termíny. Vždy dokázala ve všech situacích reagovat klidně a s úsměvem. Měla jsem obavy ze spolupráce s realitním makléřem. To vyplývalo z čerstvé zkušenosti s jinou realitní společností. Paní Štalzerové touto cestou chci poděkovat. Opět jsem se přesvědčila, jak je důležité vybrat správné lidi na různé pracovní pozice.

Milena Kučerová Praha

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Blance Štalzerové za její práci. Bez problémů nám pomohla s prodejem nemovitosti a moc děkujeme i za její profesionální a zároveň milý přístup. Také jsem již pro ní hlasoval do Realiťáku roku.

Roman Bouška Úvaly

Ráda bych tímto způsobem poděkovala paní makléřce Blance Štalzerové za naprosto dokonalý a profesionální servis při prodeji mého RD. Dům jsem nabízela přes jinou realitní kancelář, kde to vše jakoby spalo. Odstoupila jsem tedy od jejich servisu a kontaktovala jsem paní Štalzerovou. Během pár dnů začali jezdit na prohlídky zájemci a dům se k mojí plné spokojenosti rychle prodal. Paní Štalzerová má decentní jednání a vše s čím měli problém kupující, bravurně vyřešila . Jsem s její prací naprosto spokojená a vím že se na paní Štalzerovou znovu obrátím až budu potřebovat realitní služby. DĚKUJI!

Hana Hrdličková Praha

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Štalzerové za velmi profesionální přístup k prodeji naši nemovitosti a že se nám i přes současnou turbulentní dobu podařilo nemovitost prodat vcelku rychle a k naší spokojenosti.

Filip a Michaela Petrjanosovi Plzeň

Moc děkujeme za poskytnuté služby paní Blankou Štalzerovou. Jako tradičně - vynikající.

Věra a Josef Veselých Praha

Chtěla bych poděkovat paní Blance Štalzerové za skvělou práci. Prodala nám 2 nemovitosti ve velmi krátké době. Je vidět že ji práce opravdu baví, a že pro ni má cit. Je velmi pohotová a má hodně zkušeností. Moc ji děkuji a doporučuji ji dalším Vašim zákazníkům. Ještě jednou ji moc děkuji a přeji hezký den.

Kučerová Praha

Děkuji paní Štalzerové za trpělivost se kterou mne seznámila s postupem při prodeji pozemku. Je velice ochotná, přívětivá, pohodová, přes velkou vzdálenost vždy dojednány a dodrženy časové termíny. Rychlé a kvalitní jednání, příprava a vyřízení všeho potřebného bez zbytečných průtahů. Je to odbornice na svém místě. S její prací jsem velmi spokojena.

Alena Navratilova Praha

Strašně příjemná a hlavně lidská realitní makléřka. Vřele doporučuji:)

Michaela Zdrůbecká Praha

Jsem Viktor Gundel a pisi vam ze zapadniho pobrezi KAnady, Britske Columbie. Mel jsem tu privilegii poznat Pi Blanku Stalzerovou profesionalne a tim take trosku osobne z nasi caste komunikaci ohledne prdeje me chaty ve Brezi u Rican. Neumim si predstavit potencionalne slozitejsi konstalaci podminek prodeje, nez byla ta nase, Myslim tim zapojeni generacne a emocionane zaangazovanych a velice rozdilnych zainteresovanych partii do procesu koupe nemovitosti. Vetsina z nich se nikdy osobne nepotkali, jsou deset tisic KM vzdaleni, a u nekterych (kupujicich) zijici s prezivajicich obav z negativnich zkusenosti, minulych obchodu. Pani Blanka aniz jsme ji nekdy potkali na mne predala okamzitou duveru a nasledovne mistrne navigovala cely proces s objektivni otevrenosti, v transparenci, s osobitym a pratelskym, profesionalnim pristupem, ktery v v jednoduchem a souhrnem vyjadteni, prekonal vsechny kroky procesu s pocitem hladkosti a positivni resoluce. Pri hlubsim zamysleni vsak, kazda zainteresovana strana si s jasnosti uvedomi tu nadstandartni zainteresovanost na strane Pani Blanky vytvorit takovou atmosferu, na udel jejiho spanku, vikendu a volneho casu. I kolegum ktereho delegovala v case sve cesty do Mexika, byl vybran s peclivosti stejneho ducha obchodu. Pani Blanka byla kazdym krokem o krucek dopredu, coz vydavalo pocit jistoty, absolutni informovanosti a profesionalni duveryhodnosti. Jeji otevrenost a schopnost asociovat a sdelit se/podelit se osobne, v tech pravych chvilich dovedlo, uklidnit napjate situace, a vzbudit realny pocit osobni a firmni eticke angazovanosti a kontroly nad situaci a take flexibilitou Moc si take vazim jeji porozumeni o dulezitosti dobre komunikace a rychleho prospusobeni diky jeji dobre intuice, mezi mnou, (deved hodin rozdilu naspet), mou 78 letou matkou a novymi vlastniky objeku. Na zaver bych si pral podekovat Vasi realitni firme za tu kvalitu lidi, etiku obchodu a kvality produktu krere nabizite. Rozhodne s velkou duverou budu a mohu doporuzcit vase sluzby druhym, V Cesku a u nas V Kanade. Bylo to me privilegium pouzit Vasich sluzeb a nehohu si predstavit lepsi representaci vasi firmy, nezli v Pi Blance. Omlouvam se za preklepy a chyby.

Viktor Gundel, (Fr.) BA, MTS, CCH Praha

Děkujeme moc paní B. Štalzerové, která nám velice rychle prodala náš byt vhodnému zájemci. Její práce byla naprosto bezchybná, a hlavně nás dostalo to, jak je velice sympatická, erudovaná a usměvavá. Doporučujeme a děkujeme!

L. a P. Klim. Vlašim

Všem vřele doporučuji paní Blanku Štalzerovou. Výborná - rychlá komunikace a profesionální jednání. Mockrát jí děkuji za zprostředkování koupi pozemku, kde vše běželo hladce, na profesionální úrovni a vždy mi vyšla vstříc. Ještě jednou jí moc DĚKUJI.

Martin Dubec Praha

Byla jsem velmi spokojena s profesionálním a velmi lidským jednáním paní makléřky Blanky Štalzerové. Trpělivě a jasně s námi probrala všechny záludnosti i možnosti převodu a velmi nám tak pomohla. Celou transakci sledovala a okamžitě na vše reagovala.

Lenka Pospíšilová Praha

Rozhodl jsem se touto cestou ocenit paní Blanku Štalzerovou, se kterou jsem měl tu čest spolupracovat když jsem sháněl pro sebe, přítelkyni a svého malého synka střechu nad hlavou. Měl jsem to štěstí, že u bytu, který se mi zalíbil, byla realitní makléřkou právě ona. Celá cesta od první prohlídky bytu až do nedělního (25. 11. 2018) předání klíčů proběhla k mé naprosté spokojenosti. Paní Štalzerová po celou tu dobu jednala rychle, profesionálně, o všem mě vždy okamžitě informovala a vždy mi vyšla maximálně vstříc. Vzhledem k tomu, že jsem poměrně mladý člověk a nikdy předtím jsem celým procesem ohledně koupi bytu neprošel, mnohokrát jsem byl nucen paní Štalzerové volat a ptát se - vždy ochotně a trpělivě pomohla a vše mi vysvětlila od základů tak, abych tomu porozuměl. Když paní Štalzerová zjistila, že je špatně udělaná vnější izolace, sama od sebe začala komunikovat s bytovým družstvem a zajistila řešení, aby se ""Vaše miminko mělo dobře a bylo v bezpečí"". Chtěl bych z pohledu obyčejného člověka říci, že je radost potkat takového profesionála s lidským přístupem, kterým paní Štalzerová skutečně je a já Vám děkuji za to, že takovéto profesionály v týmu máte.

Mgr. Jiří Najman Praha

Rádi bychom touto cestou poděkovali vaší makléřce paní Blance Štalzerové za neobyčejně profesionální a především lidský přístup. Celá transakce proběhla velmi rychle. Chtěli bychom ocenit zejména fakt, že paní Štalzerova dává přednost fér jednání před výší případné odměny. Pomohla nám v krátké době realizovat náš sen. Děkujeme a rádi ji v případě dalšího nákupu nemovitosti budeme znovu kontaktovat.

Michal a Renáta Sajfertovi Praha

Paní Blance patří obrovské DÍKY za pomoc s prodejem našeho domu v Předměřicích, její profesionalita a lidský přístup je neuvěřitelný. Mockrát děkujeme za obrovskou pomoc Blani:)

Martina Knotková Kladno

S paní Blankou jsem již prodal svoji druhou nemovitost. Vždy mi velmi pomohla, poradila a připravila nemovitost k prodeji tak, že jsem jí málem nechtěl prodat :-). V obou případech jsem dosáhl vyšší ceny než jsem si představoval. Velmi oceňuji její práci a určitě doporučuji všem klientům, kteří mají zájem prodat a navíc v klidné a přátelské atmosféře s dokonalým právním servisem . MP

Miroslav Petránek

Rádi bychom touto cestou poděkovali pani Štalzerové B. z NEXT REALITY za dobře a rychle odvedenou práci ohledně prodeje nemovitosti Horoušánky. Ještě jednou mnohé díky .

Vrána Vl. Praha

Připojujeme se k řadě kladných ohlasů na práci paní Blanky Štalzerové. I my byli s její prací velice spokojeni. Není mezi makléři tolik profesionálů. kteří vykonávají svoji práci s takovým nasazením a nadšením. Paní Štalzerová se nezalekla ani velice komplikované situace, v případě prodeje našeho domu a vyřešila ji s grácii jí vlastní. Práci paní Štalzerové vřele doporučujeme všem kupcům i prodejcům.

Renata Slunečková Praha

Paní Štalzerová provedla svojí práci velice rychle, kvalitně a profesionálně. Hodnotím to velice kladně.

Kuchař Praha

Velmi děkuji za hladký průběh zprostředkování koupě pozemku. P. Blanka Štalzerová je velice milá, ochotná, trpělivá a hlavně 100% profesionálka se kterou byla radost spolupracovat. Ještě jednou děkuji.

Józef Baczmański Jawor Polsko

Paní Blanka Štalzerová prokázala, při jednání s prodávajícími nemovitosti, svoje profesionální kvality.

Tomáš Burian Praha

Rád bych poděkoval za perfektní práci paní Blance Štalzerové při prodeji mého domu. Paní Štalzerová má velice vstřícné a milé jednání a profesionální přístup. Vždy mi zvedala telefony a ochotně mi pomohla řešit problémy. S její práci jsem nadmíru spokojený. Mohu všem vřele doporučit tuto výjimečnou a moc milou paní. Děkuji

Petr Šnajdr Jirny

Kdyz jsem hledala maklere pro prodej sve nemovitosti, pod heslem "nejlepsi makler" na me vyskocilo jmeno Blanka Stalzerova. Nyni po ukonceni celeho procesu mohu potvrdit, ze vyhledavac skutecne nelhal. Spoluprace s pani Blankou byla profesionalni, presto i ve svete tvrdeho byznysu velmi lidska. Vse postupovalo dle planu, rychle, bez komplikaci, coz byl take duvod, proc jsem se pustila s pani Blankou do prodeje dalsich dvou nemovitosti. Mohu jen doporucit.

Andrea Pernikarova Úvaly

Již jsem jednou psal o vaší obětavé a vždy usměvavé pracovnici p. Štalzerové, která má kdykoli čas vám pomoci, dokonce i v sobotu či v neděli. Koupil jsem díky ní dva byty, jedno parkovací stání a prodal jeden byt. Čtrnáct let jsem dělal managera v obchodním řetězci a takovou kolegyni bych hned angažoval.

Jan Paulus Praha

Při prodeji našich nemovitostí nám paní Štalzerová předvedla nejen naprostou profesionalitu a výkon nad rámec jejich povinností, ale i to, že celý proces lze provádět s úžasným humorem jím sobě vlastním. Až budeme zase něco prodávat nebo kupovat, tak jedině s NEXT REALITY paní Blankou Štalzerovou.

Zuzana a Jiří Stejskalovi Praha

Tímto bych chtěla poděkovat celému Vašemu týmu za skvělou práci při prodeji mého bytu ( bytů). Obzvláště pak "" Mé "" makléřce paní Blance Štalzerové, spolupráce s ní byla skvělá nejen po profesní stránce, ale i té lidské. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků

Diana Holotová Praha

Děkujeme paní Štalzerové za profesionální a rychlý prodej domu naší rodiny. Makléřku vřele doporučuji P. Veselá

Petra Veselá Praha

Prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsme realizovali prodej bytu. Naší realitní makléřkou byla paní Blanka Štalzerová, pod jejíž režií byl prodej úspěšně proveden. Jsme velice spokojeni s prací paní Štalzerové, všechny její návrhy, postupy a realizace proběhly v naprostém pořádku a bez zbytečných průtahů. Děkujeme a jsme rádi, že jsme využili služeb NEXT REALITY.

Roman a Jiřina Krejčovi Praha

Paní realitní makléřka Blanka Štalzerová byla vynikající, moc za ní děkuji!

Barbora Hlinková Praha

Rozhodně doporučuji paní Blanku je suprová rychlá a jednání má na nejvýš perfektní. Děkuji a vřele doporučuji.

Martin Burda Lhota

Rozhodla jsem se v tomto roce prodat chalupu v Hudlicích. Dlouho jsem se nemohla k prodeji odhodlat, odrazovala mě špatná pověst realitních kanceláří. Nakonec jsem se v únoru obrátila na NEXTREALITY- ujala se mě paní Blanka Śtalzerova. Prodej byl uskutečněn v dubnu. Už při prvním setkání s paní Štalzerovou, jsem se přestala bát. Vše mi srozumitelně vysvětlila, byla moc milá. HODNOCENI - v dotaznících se většinou uvádí tabulka spokojenosti, kde 10 bodů znamená nejvíce, 0 bodů nejméně , tak tedy - hodnocení paní Štalzerové: profesionalita = 10 bodů, vysvětlení všech mých dotazů = 10 bodů, trpělivost = 10 bodů, rychlost prodeje = 10 bodů, lidský přístup = tak tady 10 bodů nestačí = 1000 bodů. Pořád se mi zdá, že to byl jen krásný sen. Nebyl, díky paní ŠTALZEROVÉ, které si za celý průběh akce a její lidskost nesmírně vážím. Určitě NEXTREALITY budu doporučovat. Byla jsem pochválena i od kupujících, že jsem vybrala výbornou realitku. Na paní ŠTALZEROVÉ JE VIDĚT, ŽE JI PRÁCE BAVÍ.

Jitka Sedlecká Praha

Paní Štalzerová prodala moji nemovitost s velkou profesionalitou. Přesto, že jsme neměly podepsánu žádnou smlouvu, jen jsme si věřily. Pro realizaci obchodu neváhala zjišťovat jakékoli údaje na úřadech a od kompetentních osob. Její aktivní přístup k mému ne zcela standardnímu případu a současně hluboce lidský přístup, mne přesvědčily o tom, že je skvělá makléřka a člověk na svém místě. Určitě se na ni obrátím, až budu chtít koupit další nemovitost.

Iva Reitmeierová Praha

S paní makléřkou Blankou Štalzerovou jsem spolupracovala již po několikáté a vždy jsem byla s jejími službami nadmíru spokojená. Je naprostý profesionál, ale při tom neztrácí přátelský a empatický přístup.

Jaroslava Zedníková Praha

Bylo vše jak má být. Děkujeme

Jana Havránková

S prodejem nemovitosti a s prací paní makléřky Blanky Štalzerové jsem byl velmi spokojen. Ochota, rychlost v jednání a férový přístup je u této makléřky samozřejmostí. Velký dík patří paní Štalzerové. Výborný byl i servis Vašeho právního odd., konkrétně paní Mgr. Holubové. Pobočku v Úvalech mohu jen vřele doporučit. Děkuji

Miroslav Petránek Praha

Realitní makléřka paní Štalzerová je anděl mezi makléři. Neskutečně milá, ochotná, vždy přirozená a vlídná při obchodním jednání. Naprosto a úplně jsem jí důvěřovala a budu dále důvěřovat při případné další spolupráci. Je balzámem na duši po nedobrých zkušenostech s jinými RK a makléři. Kdybyste měli v hodnocení 10 hvězdiček, dám jich 100.

Helena Rudolská

chtěla bych vyjádřit uznání paní makléřce Blance Štalzerové, která pro nás ve velmi krátkém čase a s naprosto hladkým průběhem zrealizovala nákup i prodej nemovitostí. Máte ve svém týmu odborníka, který vaší realitní kancelář skvěle reprezentuje. Děkujeme.

Jaroslava Boubínová Praha

Paní Blanka Štalzerová je báječná! Opravdová profesionálka, zároveň má ale milý a lidský přístup. Klientský servis perfektní, rychlá komunikace, okamžitá zpětná vazba. Hledáte super realitního makléře? Už jste ho našli...

Jan Rubeš Dolní Lomnice u Kunic

Velká spokojenost při prodeji domu Vodslivy prostřednictvím vaší makléřky paní Blanky Štalzerové,100% servis a spolupráce. Ještě jednou pochvala paní Štalzerové..

Richard Drápela Praha

Paní B. Štalzerové, bych chtěla touto cestou poděkovat za profesionální přístup, rychlost, vstřícnost a trpělivost. Byli jsme na 100% spokojeni. Ještě jednou děkujeme . Ivana a Radek

Ivana a Radek Praha

V minulém týdnu jsem měla tu čest absolvovat prohlídku bytu s paní Blankou Štalzerovou. Nejen že to bylo setkání velice lidsky příjemné ale nejprofesionálnější, s jakým jsem se setkala. Ač jsem nabízenou nemovitost nekoupila, budu se snažit s touto PANÍ makléřkou nadále spolupracovat a doufat, že to bude právě ona, kdo mi zprostředkuje koupi nějaké jiné. Ještě jednou díky.

Irena Přibylová Praha

S paní Blankou jsem již prodal svoji druhou nemovitost. Vždy mi velmi pomohla, poradila a připravila nemovitost k prodeji tak, že jsem jí málem nechtěl prodat :-). V obou případech jsem dosáhl vyšší ceny než jsem si představoval. Velmi oceňuji její práci a určitě doporučuji všem klientům, kteří mají zájem prodat a navíc v klidné a přátelské atmosféře s dokonalým právním servisem. MP

Miroslav P. Praha 3 - Žižkov

Dobrý den, chtěla bych zde velice poděkovat za skvělou spolupráci s paní Blankou Štalzerovou z Next Reality, která pro nás od začátku dělala vše, řekla bych nad rámec jejích pracovních povinností. Velmi dobře se nám s ní spolupracovalo, vždy nám vyšla vstříc, od začátku nám dala všechny informace, ne proto aby za každou cenu prodala, ale abychom se mohli správně rozhodnout a byli spokojeni. Vždyť místo k bydlení si člověk vybírá jen párkrát za život.. Dokonce byla ochotna se s námi sejít ve večerních hodinách, abychom nemuseli jako pracující čerpat dovolenou a stihli dojezd až z Vysočiny.. Vždy jsme s ní pořešili, co jsme potřebovali, vždy nám ochotně poradila i další návaznosti např. ohledně financování, spolupracovala se všemi zúčastněnými stranami, vždy nám vše pomohla připravit (smlouvy), byla dostupná na telefonu, e-mailu a osobně velmi milá a usměvavá. Přítel je neslyšící a ani jeho handicap nebyl problém. Při jednání se počkalo na tlumočení a v případě potřeby zopakovalo. Dokonce jsme ani neměli hlídání a návštěvu v pražské kanceláři jsme absolvovali s dětmi a i to se zvládlo. Kéž by všichni realitní makléři byli takoví trpěliví a lidští! Děkujeme, jsme rádi, že po dlouhém hledání na internetu jsme našli ten správný pozemek a myslím, že hlavně díky ní to vše doběhlo do zdárného konce, neboť i když na něj bylo více zájemců a my museli řešit financování, tak pozemek je konečně zaplacený a nyní se přepisuje na katastru.. :-) Přejeme Vašim klientům, aby měli také takové štěstí jako jsme měli my. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké jarní dny.

Havlíčková Praha

Chci touto cestou moc poděkovat realitní makléřce pí. Blance Štalzerové za skvělou spolupráci, profesionální a lidský přístup při realizaci koupi bytu mými klienty. Vše bylo perfektní a sladěné. Pí. Štalzerové přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.

Junková Lucie Praha

Děkuji paní Blance Štalzerové za profesionální a velmi vstřícný přístup a pomoc při nákupu nemovitosti. Je vidět, že je skutečný odborník a že ji tato práce baví. Přeji mnoho dalších úspěchů!

PhDr. Jan Bitter Praha

Naše společnost v minulém roce navázala spolupráci s vaší makléřkou, paní Blankou Štalzerovou. Jejím prostřednictvím (současně ještě s jiným samostatným makléřem) jsme nabízeli a následně i prodali nemovitost, kterou naše firma stavěla jako vlastní, developerský projekt. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dvojdům a projekt nabízeli dva makléři bez exkluzivní smlouvy, máme výborné srovnání jejich práce, protože každý z makléřů nakonec prodal jednu polovinu domu. Na základě této zkušenosti jsme se rozhodli další naše projekty realizovat výhradně s vaší makléřkou, paní Blankou Štalzerovou. Nemůžeme říci, že by druhý makléř nebyl snaživý a nakonec rovněž úspěšný, ale paní Blanka svou práci odvádí s neuvěřitelnou grácií, humorem, lehkostí, profesionalitou, spolupracuje s vynikajícími hypotečními poradci, právníky a každé naše společné jednání pro mne byla radostná schůzka s milým člověkem. Přeji celé firmě mnoho úspěchů a co nejvíce takových makléřů, jako je paní Štalzerová.

Petr Sádlo Praha

Chci poděkovat a moc pochválit paní Blanku Štalzerovou za její vstřícné jednání a vydařený prodej nemovitosti. Kontakt mám uložený a rád doporučím její služby dál. Ještě jednou díky.

Senohrábek Praha

Realitní makléřka paní Blanka Štalzerová je velká profesionálka. Patří jí můj dík. Doporučuji Všem kdo si přejí projít koupí nebo prodejem své nemovitosti beze strachu, v klidu a s radostí, ať se na ni obrátí. Děkuji

Sosnovcová Iveta Praha

S paní Štalzerovou se mi komunikovalo velice dobře, vždy se ozvala, když jsem něco potřebovala projednat. Je to profesionálka. Pokud budu ještě něco prodávat či kupovat, ráda se na ni obrátím.

Irena Ajjanová Praha

Skvělá práce - nejen profesionálně, ale i lidsky. Díky, paní Blanko! Už potřetí. :)

KK Praha

S prací a přístupem makléřky pí.Štalzerové jsem byl po celou dobu prodeje nemovitosti velice spokojen. Děkuji

Josef Šálek Praha

Maximální spokojenost po všech stránkách, vysoká profesionalita, ochota, komunikace.

Martin Stloukal

Děláme v realitách dlouho,ale schopných makléřů je opravdu málo,pro to se musí člověk narodit.Můj názor je,že paní Blanka Štalzerová je jednou z mála,která opravdu je na svém místě a patří k těm co to mají v sobě.Maximální spokojenost z naší strany (prodávající),stačilo jen párkrát zvednout telefon,nic víc nebylo třeba a veškerý obchod zajistila na klíč od úplného začátku až do úplného konce včetně podpisu KS v místě našeho bydliště. Jednička s hvězdičkou třikrát podtržená.

Pavel Beran Praha

Paní Štalzerová byla od první chvíle velmi milá s profesionálním přístupem. Na rovinu nám vždy řekla plusy a mínusy daného pozemku. Snažila se maximálně vyjít vstříc všem našim požadavkům. Celá koupě pozemku byla s její pomocí naprosto bez problémů a až nečekaně jednoduchá. Moc Vám děkujeme.

Svobodovi Praha

Děkuji za vstřícný profesionální přístup a stálou pohodu při jednáních o prodeji z nichž jsem cítil jistotu bezproblémového prodeje, Vaše kolegyně paní Blanka Štazlerová je jistota i pro další klienty. Děkuji

Koudela Praha

Před několika týdny jsme prostřednictvím Vaši firmy koupili byt. Při této příležitosti bych jen rád vyzdvihl spolupráci s paní Štalzerovou. Je to zkušená paní makléřka, která nám svým klidem a citem pro komunikaci velmi ulehčila celý proces koupě a převodu nemovitosti. Vše šlo velmi rychle a bez problémů. Touto cestou bych jí tedy ještě jednou rád poděkoval.

Tomáš Benko Praha

Profesionální, srozumitelné a rychle jednani,100% spokojenost. Doporučuji! 🙂

Viktoriia Radionova Brandýs nad Labem

Velké díky patří p. makléřce Blance Štalzerové za příjemný, rychlý a bezproblémový nákup nemovitosti. Její vstřícný přístup učinil z nákupu nemovitosti, který je většinou spojen s určitým stresem, úplnou radost. Děkujeme.

Galuskovi Praha

Byla jsem velice spokojená! Houdková S.

Simona Houdková