NAPIŠTE ŘEDITELI

Ing. Vladimír Sušek

Realitní makléř

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěl bych vyjádřit svoji spokojenost s profesionální úrovní služeb realitní kanceláře NEXT REALITY. Především oceňuji spolupráci s panem Vladimírem Suškem při nákupu nemovitosti.

Ladislav Vašků Karlovy Vary

Děkuji Vám za prodej nemovitosti v Kladně, který zprostředkoval Váš makléř Ing. Vladimír Sušek vedoucí kladenské pobočky.

E. Zabuďková Karlovy Vary

Kupovali jsme dům přes Next Reality, naším makléřem byl pan Vladimír Sušek. Nemohli jsme narazit na lepšího makléře :-) pan Sušek je moc ochotný a vstřícný, se vším rád poradil, několikrát s námi na dům dojel a byl k dispozici na telefonu, když jsme potřebovali. Vřele pana Suška všem doporučuji :-)

Barbora Sýkorová Karlovy Vary

Jako kolega makléř z jiné kanceláře mohu pochválit velice férové a slušné jednání.

Jakub Karlovy Vary

Ráda bych poděkovala za velmi profesionální jednání.

Emanuela Zabuďková Karlovy Vary

Prodej mého bytu v Praze Strašnicích realizoval v letošním roce p. Ing. Vladimír Sušek. Spolupráce s ním byla velice příjemná a bezproblémová. Vždy mě podával informace o průběhu prodeje bytu. Jeho jednání jako zástupce vaší společnosti bylo profesionální a s jeho prací jsem byla plně spokojena. V případě potřeby v budoucnu ráda jeho služby opět využiji. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Smolíková Karlovy Vary

Chtěla bych Vám poděkovat za služby vaší realitní kanceláře NEXT, obzvláště za služby které pro mne a mou rodinu dělá pan Ing. Vladimír Sušek. Poslední zakázku kterou pro mne vyřizoval ( prodej chalupy Tanvald ) , byla obzvlášť náročná, a proto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat za jeho ochotu a veškeré vyřizování v dané situaci.

Fraibišová Karlovy Vary

Jako kolega makléř z jiné kanceláře mohu pochválit velice férové a slušné jednání.

Jakub Karlovy Vary

Ing. Vladimír Sušek kterého jsem si vybral na doporučení mne od samého začátku realizace prodeje mého bytu nenechával na pochybách, že je skutečný profesionál. S přehledem a rychle vyřešil vše potřebné. Hodnocení jeho práce nemůže být jiné než vynikající.

Vlastimil Strejček Karlovy Vary

Dobrý den, Chtěl bych velmi poděkovat za rychlý a bezproblémový prodej mého bytu, díky velice profesionální práci pana Vladimíra Suška, který vše zajistil ke spokojenosti mé a troufám si říci, že i kupujících.

David Loučka Karlovy Vary

Byl jsem velmi mile překvapen s profesionálním přístupem pana Ing. Vladimíra Suška. Celkový průběh prodeje nemovitosti byl z jeho strany veden k mojí spokojenosti. Moc děkuji

Jan Forchheim Karlovy Vary

Chtěla bych Vám i panu Suškovi moc poděkovat nejenom za Vaše služby při koupi bytu v Praze Hostivaři, ale především za lidský přístup, se kterým se již v poslední době často nesetkávám, a za trpělivost, se kterou jste v naší věci postupovali. Velmi výrazně kladně hodnotím Vaše služby především v porovnání s dalšími institucemi jako je např. Modrá pyramida. Kdyby bylo v obchodě s nemovitostmi více lidí a firem jako jste Vy a ta Vaše, nejenom že by lidé byli spokojenější, ale také by jim šel obchod mnohem lépe. Vaši realitní společnost mohu velmi vřele doporučit a to také budu.

Jitka Bicanová Karlovy Vary

Rád bych touto cestou poděkoval za ukázkovou práci Vašich makléřů Ing. Vladimíra Suška a Stanislava Plecitého, kteří se perfektně starali o prodej naší nemovitosti v Kolešovicích. Jejich jednání bylo vždy na profesionální úrovni a vycházeli nám ve všem maximálně vstříc. Prohlídky zajišťované p. Plecitým byly vždy věcné a perfektně z organizované. Problémy, které vznikly na straně kupujícího (hypotéka, podpisy, ...) byly vždy řešeny k naší maximální spokojenosti a o všem jsme byli vždy neprodleně informováni. I přes vzniklé nestandartní obtíže se nakonec vše dotáhlo do zdárného konce a za cenu, kterou jsme požadovali. Práci makléřů hodnotím na nejvyšší úrovni a opět jsem se na ně obrátil s prodejem další naší nemovitosti (pozemek). Věřím, že opět budeme 100% spokojeni. Na závěr bych chtěl jen říct, že takto si práci makléřů představuji a nemůžu absolutně nic vytknout!

Ing. Martin Mužík Ph.D. Karlovy Vary
0 nemovitostí v NABÍDCE