NAPIŠTE ŘEDITELI

DUŠAN MĚCHURA

Hodnocení: EXCELENTNÍ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Ředitel kanceláře - jednatel
O mně:
Moje cesta k realitám nebyla přímá, ale právě proto tak zajímavá a obohacující. Před vstupem na realitní trh jsem 20 let pracoval v logistice, kde jsem se naučil řešit komplexní problémy novými a inovativními způsoby. Tento přístup jsem si přinesl i do světa realit.

Změna bydlení byla pro mě vždy velkou výzvou a dobrodružstvím. S manželkou jsme před 25 lety zrekonstruovali náš první byt přesně podle našich představ. Když nám začal být malý, neváhali jsme a vyměnili ho za větší. Prošli jsme si rekonstrukcí starého domu, stavbou nového domu našich snů a nakonec jsme se usadili v menší novostavbě, která nám perfektně vyhovuje. Tyto osobní zkušenosti mě naučily, že štěstí a spokojenost nemusí záviset na velikosti prostoru, ale na tom, jak ho využíváme.

Realitní trh je pro mě fascinující zejména díky lidem, se kterými se setkávám. Každý klient má svůj jedinečný příběh a mě baví hledat nové cesty při řešení jejich problémů. Rád otevírám cesty k lepšímu životu a těší mě, že mohu využít své bohaté životní zkušenosti.

Za svou kariéru v realitách jsem prodal desítky nemovitostí, jejichž celková hodnota přesáhla jednu miliardu korun. Tento úspěch je pro mě nejen důkazem profesionálního růstu, ale také potvrzením, že má práce má smysl a přináší reálné výsledky.

Jsem tu, abych vám pomohl najít váš vysněný domov nebo realizovat výhodný prodej vaší nemovitosti. Společně najdeme to nejlepší řešení pro váš nový začátek.

Těším se na spolupráci s vámi.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Jeden z nejlepších makléřů, co jsem kdy poznal. Poděkování si zaslouzi i pan Koukal. Bravurni pristup i jednani

Petr Dvořák

Naprosto skvělý přístup, profesionální jednání i vstřícnost. Konečně člověk, který ví co dělá a je v tom sakra dobrý.

Lenka Plzáková Hrusice

Naprostý profesionál s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem. Snaží se vždy vyjít vstříc, vymyslet pro vás co nejlepší řešení. Je vidět, že své práci rozumí a že ho baví.

Iva Pantůčková Praha

Za mne super. Prodej nemovitosti je s nimi výrazně jednoduší, se vším pomůžou. Prodávám přes ně již několikátou nemovitost a vždy super.

Josef Houžvička

Velmi přátelským a profesionálním přístupem pana Dušana Měchury jsem byl velmi mile překvapen.

Pavel Čermák