NAPIŠTE ŘEDITELI

Zdeněk Novotný

Vedoucí pobočky
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Děkujeme p. Novotnému za perfektně odvedenou práci. Lepší jednání, jak po stránce lidské, tak i profesionální, jsem ještě nezažil, proto děkujeme.

Karel Krupa Louny

Jednání s makléřem Zdeňkem Novotným bylo vstřícné, bezproblémové, rychlé a bez zbytečných komplikací, pan Novotný nám vyšel vstříc ve všem, co jsme od něj požadovali. Vše proběhlo bez problémů, prodej, nákup i předání nemovitostí bylo v pořádku.

Lenka Kameníková Louny

Děkujeme panu Zdeňkovi Novotnému za zprostředkování koupě bytu, byl velice ochotný dodržel vše na čem jsme se dohodli vřele doporučujeme jeho služby. Děkujeme

Horníkovi Louny

Podpora ze strany Vašeho kolegy, pana Zdeňka Novotného (pobočka Louny), velmi výrazně převyšuje, na základě mých předchozích zkušeností, úroveň služeb poskytovaných jinými RK v regionu,...

Malina Pavel Louny

Koupě či prodej nemovitosti je vždy do určité míry stresující zážitek. Jeden doufá v hladkou a bezproblémovou transakci, ale je také z medii a vyprávění svého okolí poučen, že se také často nemusí dočkat svých očekávaní. Měla jsem štěstí a koupi nemovitosti mi zprostředkoval pan Novotný z lounské pobočky firmy Next reality. Po naší rychlé, hladké a z jeho strany velmi profesionální a přitom ""lidsky"" zúčastněné spolupráci mám nyní, na jejím konci ( dočasném, protože se k panu Novotnému jednou už úplně bez obav zase vrátím), ten nejlepší možný dojem a pocit. Vřele jeho služby a talent doporučuji.

Petra Stepankova Louny

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za bezvadnou spolupráci, zprostředkování a ochotu při koupi nemovitosti panu Zdeňkovi Novotnému .

Martin Hejl Louny

Ráda bych poděkovala panu Zdeňkovi Novotnému za profesionalitu, lidský přístup, za ochotu a trpělivost při prodeji mého bytu a koupi rodinného domu. Děkuji za spolupráci a přeji hodně spokojených klientů.

Mária Vlachová Louny

Při prodeji naší chalupy v červnu 2016 jsme se rozhodli zvolit nabízené služby pana Zdeňka Novotného z pobočky Next Reality v Lounech. Panu Novotnému jsme dali důvěru ihned při našem prvním setkání – uzavřeli jsme smlouvu o výhradním zastupování a předali mu klíče od objektu. Pan Novotný nás seznámil s možnými variantami a průběhem prodeje. Ještě tentýž večer se objevila na předních stránkách realitních inzercí výstižná prezentace. Následovaly prohlídky, o kterých jsme byli vždy předem i po skončení informováni. Naplnila se přesně jedna z variant prodeje, kterou pan Novotný předpověděl. Za 35 dní bylo hotovo. Pan Novotný zařídil kromě prohlídek i vše ostatní od energetického auditu, odhad, kupní smlouvu, vklad na katastr, předání nemovitosti až po daňové přiznání – pro nás to byl absolutní komfort. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil. Postřehli jsme, že jeho profesionální jednání kladně ocenila i naše protistrana. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, znalost lokality, zkušenosti, spolehlivost, věcnost a přesnost, předvídavost, empatii, charisma a entusiasmus. Za perfektní práci také i tímto panu Novotnému děkujeme!

Möbiovi Louny

Spokojen jsem byl velmi, nemovitost se prodala ke spokojenosti všech. Dokonce jsem se zcela náhodou setkal i se zájemcem, kterého jsem nikdy před tím neviděl a který sice moji nemovitost v Černčicích u Loun nakonec nekoupil, ale velmi chválil pana Zdeňka Novotného z NEXT, který mě v prodeji nemovitosti zastupoval pro jeho vysokou odbornost, znalost příslušné nemovitosti a velmi obětavý přístup k požadavkům uchazeče.

Richtr Jaroslav Louny

Příjemný dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat panu Zdeňku Novotnému za prodej mé nemovitosti. Jeho přístup byl naprosto profesionální a z lidského hlediska by si plno lidí z něho mohli vzít příklad, je vidět že svou práci dělá se 100% nasazením, za celou dobu co moji nemovitost prodával, vždy včas informoval o všem co se děje, byl ochotný, zdvořilý, prostě člověk na pravém místě. Každý klient by měl být spokojen a já byla naprosto spokojena.

Miloslava Procházková Louny

Velice rád bych poděkoval za báječnou spolupráci s panem Novotným při koupi domu. Vše ochotně a pečlivě vysvětlil a zařídil. Takových lidí by mělo být více. Moc děkuji.

Vlastimil Bosanáč Louny

Dobrý den, chtěla bych se podělit o zkušenost při prodeji nemovitosti. S makléřem panem Novotným jsem byla celkově spokojena. Dodržel všechny termíny schůzek, na sjednaném místě byl vždy včas a bylo splněno vše co řekl. Děkuji za spolupráci, v případě zprostředkování dalšího obchodu se na něj určitě znovu obrátím.

Gabriela Oulická Louny

Děkujeme Vaši realitní kanceláři za seriózní prodej našich nemovitostí panem Zdeňkem Novotným. Pana Zdeňka Novotného budeme vždy doporučovat také našim přátelům.

Drahomíra Juppová a Zdeněk Budil Louny

Ráda bych pochválila a vyzdvihla práci pana Zdeňka Novotného, který nám pomohl s velmi nelehkým prodejem nemovitosti. Jednalo se o starý dům s množstvím potíží - přístupová cesta na pozemek nebyla majetkem obce, stavby na pozemku nebyly zkreslené v katastru.... Zkrátka spousta administrativních úskalí. Pan Novotný si věděl se vším rady, jednal se zastupiteli obce, se sousedy, zařídil nám zakreslení staveb na katastru. Jeho služby nám ušetřily spoustu času a starostí. Mohu vřele doporučit!

Karolína Hanušová Louny

Ráda bych poděkovala za báječnou spolupráci s panem Novotným při prodeji domu naší maminky. Vše nám ochotně a pečlivě vysvětlil - neuplynul ani měsíc a dům je prodaný. Pan Novotný je člověk na svém místě a mně bylo ctí a potěšením s ním spolupracovat.

Eva Brychcíová Louny

Dovoluji si tímto s potěšením zaslat zpětnou vazbu na práci Vašeho kolegy, pana Zdeňka Novotného, který zastupuje Vaši společnost na pobočce v Lounech. Na základě velmi pozitivní reference ze strany mých známých jsem v průběhu roku 2017 pověřil pana Novotného předvýběrem potenciálních domů ke koupi, následným procesováním této záležitosti a poté rovněž prodejem jiné nemovitosti, pro kterou jsme již v rámci rodiny neměli využití. Mohu Vás tímto ujistit, že po předchozích nepříjemných zkušenostech se zástupci jiných realitních kanceláří (zveřejním na webu, vyinkasuji provizi a o zbytek se moc nestarám) pan Novotný v mých očích jednoznačně rehabilitoval řemeslo realitního makléře. S ohledem na svou časovou vytíženost velmi oceňuji komplexnost služby, kterou mě a naší rodině Vaše kancelář prostřednictvím pana Novotného poskytla - předvýběr nemovitostí, plánování prohlídek, kontrola možných rizik spojených s nákupem, podpora při jednání s realitním makléřem prodávajících atd. + komplexní zajištění projede druhé nemovitosti. Jako velkou přidanou hodnotu práce Vašeho kolegy vidím časovou flexibilitu - vše bylo sladěno s našimi časovými možnostmi a komunikaci - vždy jsme měli dostatek informací k tomu, abychom se mohli komfortně rozhodnout jak v dané záležitosti dále pokračovat. Přístup pana Novotného k podpoře klienta bezezbytku splňuje mé požadavky na práci realitního makléře.

Pavel Malina Louny

Chtěla bych moc poděkovat panu makléři Novotnému, zvlášť za jeho trpělivost a ochotu, kterou vynaložil při zprostředkování prodeje mé nemovitosti(bytu v Černčicích u Loun). Vím, že zcela jistě pan makléř pomohl s prodejem nemovitosti již v mnoha případech, ale můj případ nebyl zrovna jednoduchý, protože 1/2 nemovitosti patřila mé nezl. dceři a proto jsme celou tuto záležitost museli řešit přes opatrovnický soud...Vše bylo velmi problematické, když už měl kupec vše vyřízené, tak zase pro změnu soud řešil nějaké věci s kolizním opatrovníkem mé dcery. Byla jsem opravdu zoufalá, protože náklady spojené s mou ještě tehdy nemovitostí mne velmi finančně zatěžovaly. Navíc hrozilo, že pan kupec odstoupí od smlouvy, protože nebude chtít čekat, až soud přistoupí k tomu, dát souhlas k prodeji poloviny bytu mé nezl. dcery. Po skoro dvouletém martyriu vše dobře dopadlo a já, pan makléř i pan kupec jsme si mohli konečně oddychnout, že je vše definitivně ukončeno a že vše nakonec dobře dopadlo a byt se úspěšně prodal. Jsem moc ráda, že jsem vše mohla svěřit Vaší realitní kanceláři, svépomocí bych vše spojené s prodejem jistě sama nezvládla. Ještě jednou moc děkuji za vše, co pro mne pan makléř udělal, že všechny ty nepříjemnosti se mnou ustál a byl mi vždy k dispozici, když jsem ho kontaktovala, svou práci odvedl precizně a já oceňuji jeho profesionální přístup.

M.Konvalinková Louny

Rádi by jsme se s Vámi podělil o čerstvou zkušenost s realitními kancelářemi. Prodávali jsme byt přes Euro Reality a z peněz které nám po prodeji zůstali jsme s manželkou plánovali koupit domek do kterého se přestěhujeme. Byla to taková akce ""kulový blesk""... Prodat byt, rychle koupit dům a pokud možno se hned nastěhovat. Nechci se moc rozepisovat o spokojenosti (nebo nespokojenosti) s makléřem z RK, která náš byt prodávala, ale jsem vděčný, že jsme při výběru domku narazili na Next reality a konkrétně pana Zdeňka Novotného. Jednání tohoto PANA makléře by mohlo být vzorem jiným. Vstřícný přístup, nevtíravé chování, rychlé reakce na naše potřeby, elegantní a upravený. Někteří realitní makléři působí jako veksláci nebo prodejci v pochybných autobazarech, to však o panu Novotném neplatí. Děkujeme za jeho služby a můžeme jen vřele doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti.

Márovi Louny

Pan Novotný je borec. Byl na něj spoleh, držel slovo, vše zařídil a k tomu byl moc milý a profík.

Ing. Radek Freimann Louny
0 nemovitostí v NABÍDCE