NAPIŠTE ŘEDITELI

Petr Čížek

Certifikovaný realitní makléř - Senior
Specializace: Rodinné domy, byty, developerské projekty, pozemky, prodej
Praxe: 9 let
Jazyková vybavenost: Německý jazyk
O mně:
Svým klientům zajišťuji kompletní servis při realizaci prodeje nemovitostí, který stavím na osobním přístupu a vzájemné důvěře.

Pro prezentaci nemovitostí využívám nejmodernějších technologií a se svým týmem profesionálů připravíme každou nemovitost tak, abychom maximalizovali její cenu a udělali z ní to nejlepší zboží na trhu. Každý obchod je příběh několika lidí a já dohlédnu na to, aby měl příběh každého klienta šťastný konec.
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Chtěli bychom touto cestou, poděkovat Vaší realitní kanceláři, zvláště panu Čížkovi za zprostředkování koupě bytu v Praze. Jeho přístup byl maximálně profesionální a také velice lidský a trpělivý, díky tomu bylo celé jednání vždy vedeno ve výborné atmosféře. Pan Čížek umí jednat s lidmi, vše ochotně vysvětluje a nemůže opomenout, že pro laiky srozumitelně. Byl vždy ochotný poradit, kdykoliv jsme, cokoliv nevěděli, pohotově reagoval na každý náš dotaz. Průběžně nás informoval o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný profesionální přístup panu Čížkovi, určitě budeme realitní kancelář doporučovat známým a přejeme mnoho úspěšných prodejů, koupí a spoustu spokojených klientů jako jsme my.

Lenka K. a Stanislav K. Kladno

Vše šlo rychle a pohodlně bez mé fyzické přítomnosti. Super spolupráce.

František Kompan Kladno

Jednání s panem Čížkem bylo velice profesionální. Ocenila jsem, že byl velmi vstřícný a ochotný pomoci. Měla jsem k němu plnou důvěru, vše trpělivě vysvětlil a byl vždy k dispozici na telefonu pro mé dotazy. Děkuji panu Čížkovi za příjemnou spolupráci během celého procesu koupě mého bytu.

Marie H. Kladno

V nedávné době jsem prodával byt na Kladně a využil jsem služeb Vaší RK, konkrétně jsem spolupracoval s realitním makléřem Petrem Čížkem. Touto cestou bych rád vyjádřil svou hlubokou spokojenost s jeho přístupem. Historicky mám s jinou RK zkušenost veskrze zápornou, proto jsem rád, že nyní jsem měl tu čest spolupracovat právě s panem Čížkem. Jeho vztah k prodeji je nejen velice profesionální, vstřícný, ale také lidský. Za dobu prodeje jsem se setkával jen s usměvavým člověkem, který dokáže věcně argumentovat, své názory vysvětlí, ale současně nechává mně/klientovi prostor pro vlastní rozhodnutí. Pan Čížek je nejen profesionál a zná a dělá svou práci dobře, ale navíc se s ním laik nebojí řešit i sebehloupější dotazy:) Zpětná vazba v dnešní době funguje hlavně pro stížnosti/řešení problémů. Jsem rád, že touto cestou můžu vyzdvihnout Vašeho zaměstnance - věřím, že stejně jako já, tak i Vy jste si vědomi jeho kvalit. Děkuji tímto za zprostředkování prodeje mého bytu a těším se na další spolupráci!

Jan Huml Kladno

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za Váš nejen profesionální přístup při prodeji bytu, ale i perfektní servis, kterým jste mi velmi usnadnil život. Vše probíhalo naprosto skvěle. Jsem ráda, že jsem Vás oslovila a rozhodla se využít Vašich služeb. Veškerá komunikace a komplikace byly vyřešeny velice rychle a vždy k mé maximální spokojenosti. Hlavně se mi na Vás líbí, že nepřistupujete ke klientovi jako jen ke klientovi, ale dokázal jste se i na chvíli stát součástí naší rodiny, což se mi moc líbilo. Přeji Vám v budoucnu hodně úspěchů a určitě Vás doporučíme i našim známým.

PM Kladno

Pan Čížek nám pomáhal s prodejem nemovitosti. Jeho přístup byl vysoce profesionální a vstřícný. Pokud bych prodávala znovu, nerozhodla bych se jinak. Před prodejem nám poskytl cenné rady, na schůzky dorazil vždy včas a perfektně připravený. Během období prohlídek nás vždy informoval o aktuální situaci. Pan Čížek je usměvavý člověk s nadhledem, který má velký přehled (nejen) v oblasti nemovitostí. Veškeré potřebné informace umí sdělit lidsky, tak aby byly všem jasné. Po prodeji se mi líbil přístup k novým majitelům, kde byla vidět jeho snaha jim co nejvíce pomoci. Jsem si jistá, že jeho chování bylo fér k oběma stranám.

Katka Nejedlá Okr. Kladno

V minulém roce jsme prostřednictvím pana Čížka z vaší kanceláře kupovali byt v Bratronicích. Protože jsme byli velmi spokojeni, doporučili jsme pana Čížka a vaši realitní kancelář naší kamarádce Janě, která žije v Kanadě a chtěla prodat byt po rodičích u Příbrami. Určitě to takto na dálku nebylo jednoduché, ale všechno se podařilo a pan Čížek to zvládnul skvěle. Vyslovujeme vám i panu Čížkovi velkou pochvalu a poděkování.

Zuzana a Ladislav K. Kladno

S panem Čížkem jsme měli tu čest již dvakrát a při příští příležitosti se opět obrátíme na něj, kdekoliv v republice se budeme nacházet. Velmi profesionální a ochotný přístup, neuvěřitelná flexibilita a milá lidská upřímnost. Pokud toto čte nějaký potencionální zákazník, tak vám radím - neváhejte. Řešit cokoliv s pánem Čížkem je radost a pokud vás něco překvapí, tak vždy jen mile. Děkujeme za všechno!

T.F. Chýně

Koupě pozemku 5000 m2 u Berouna. Výborná spolupráce.

Libor Mikulica Ochoz u Brna

S přítelkyní jsme dlouhé měsíce chodili na prohlídky bytů a nedařilo se nám nic sehnat. Až do doby, než jsme našli pana Čížka. Nejen že nám našel nemovitost podle představ, které jsme mu řekli, ale dotáhnul to s námi až do úplného konce. Od prohlídky, přes veškeré papírování, přípravy a podepisování smluv, předání klíčů a vyřízení na katastru nemovitostí. Ještě jednou bychom mu chtěli tímto poděkovat za jeho pracovitost, přátelský, ale přesto profesionální přístup, ochotu a rychlost. Můžeme jedině doporučit.

Tomáš Votava Bratronice

Rádi bychom poděkovali touto cestou Vašemu realitnímu makléři p. Petru Čížkovi, za velice rychlý prodej rodinného domu, za jeho velmi příjemné chování, vstřícnost a velikou ochotu. Rádi se na Vás vždy obrátíme a budeme Vás všem známým doporučovat. Moc děkujeme.

Markovi Kladno

Pana Čížka mohu jen doporučit. Je velmi profesionální, má velký přehled ve svém oboru a oplývá výbornými komunikačními dovednosti. Je velmi spolehlivý. O všech podniknutých krocích všechny strany vždy informuje. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší do budoucnosti!

Daniel Chochel Slaný

Chtěla bych poděkovat Vaší realitní kanceláři za pomoc s prodejem bytu v Čechách. Zvláště bych chtěla poděkovat panu Čížkovi, který nám pomáhal při prodeji. Bydlíme v Kanadě a měla jsem obavy z prodeje, jednak už dlouho nežijeme v Čechách a neznáme nové zákony, a také vzdálenost přes půl světa na vyřizování všeho, co je potřeba při prodeji zařídit, se mi zdála velikou překážkou. Naši kamarádi žijící v Čechách nám doporučili vaši kancelář a pana Čížka, neboť jim prodával byt a byli s ním velice spokojeni. Pan Čížek vždy okamžitě odepsal na moje e-maily, odpověděl na všechny moje otázky a poslal mi naskenované dokumenty a návrhy smluv. Na jaře jsme přiletěli do Čech a byli jsme domluveni s panem Čížkem na první schůzce s ním. Díky naší korespondenci, jsem měla všechny potřebné doklady a mohli jsme sepsat smlouvu. Dali jsme panu Čížkovi plnou moc nás zastupovat po dobu naší nepřítomnosti v Čechách a vrátili jsme se do Kanady. Když jsem po čase dostala e-mail, že pan Čížek má vážného zájemce, odletěli jsme znovu do Čech. Teď je byt prodaný a my jsme rádi, že máme o jednu starost méně. Pan Čížek byl velice ochotný, vždy se přizpůsobil naším časovým možnostem, organizoval vše, co jsme v našem krátkém pobytu nestihli a vše řešil s úsměvem. Vytvořil příjemnou a přátelskou atmosféru při jednáni s námi i s kupujícími. Celkově jsme měli pocit, že jednáme s kamarádem, který se nám snaží pomoci. Ještě jednou děkuji Vaší kanceláři za perfektní spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů do budoucnosti.

Jana B. Kladno

Naše rodina před nedávnem přes pana Čížka kupovala chatu u Rokycan a máme jen slova chvály na pana makléře a vůbec celou tuto pobočku Next Reality. Celý proces od začátku až do konce proběhl hladce. Pan Čížek byl naprosto profesionální, navíc vždy milý a usměvavý. Moc nám pomohl! Asi nejlepší zkušenost za dobu co se v realitách pohybuji, to jest cca 20 let. Děkujeme mnohokrát. Podobnou recenzi jsem napsal i na Google a Firmy.cz.

Jirikoo Kladno

Vřele doporučuji a to já doporučuji málokoho. Pan Čížek je kompetentní, důvěryhodný, spolehlivý a navíc milý a vtipný. Doporučí nejlepší postup. Vše vždy vyřídí na čas. Dokonce předvídá všemožné komplikace a snaží se jim předcházet. Když už komplikace nastanou, tak je s velmi pozitivním přístupem hned vyřeší. Takový přístup a proaktivita se už dneska moc nevidí. Člověk prostě ví, že se na pana Čížka může spolehnout a vysloveně rád s ním spolupracuje. Kupovali jsme přes něj nemovitost na bydlení, a pak nám pronajímal a prodával byt v Praze. Až budu příště něco potřebovat ráda zase zavolám.

MBK Praha a Beroun

Služby pana Čížka můžu vřele doporučit. Minulý rok jsme s manželem kupovali dům z jeho nabídky a přístup i profesionalita pro nás byly milým překvapením. Hledali jsme bydlení přes rok a s žádným realitním makléřem ani developerem nebyla naše zkušenost taková, jako právě s panem Čížkem. Perfektně prezentovaná nemovitost, znalost problematiky, skvělá komunikace s naši právničkou i finančním poradcem. Nikdy jsme necítili nátlak, abychom podepsali něco, co naše právnička neschválila. Podpis smluv se přizpůsobil našemu hektickému režimu a nejasnosti byly hned vysvětleny. I dva měsíce po prodeji nás kontaktoval, jestli je vše v pořádku. Kdybychom v budoucnu potřebovali služby realitního makléře, tak jedině pana Čížka. Děkujeme!

Daniela S. Kladno

Vážený pane Trejbale, ráda bych Vám a celé Vaší realitní kanceláři touto cestou velmi poděkovala za Vaše služby při koupi, dnes už našeho, domu v Unhošti. Profesionální, a při tom velice milé a vstřícné vystupování Vašeho realitního makléře pana Petra Čížka nás velice potěšilo. Jeho přístup nám naše rozhodování usnadnil a jsme tomu moc rádi. Při tak velkém rozhodování, realizování našeho snu o pěkném bydlení, nám byl ve všem víc než nápomocný, uměl nám se vším poradit a pomoci. Dokázal si najít čas pro jednání a skloubit jeho určitě časově náročný program s tím naším a paní Čámské. Nebylo mnohdy lehké najít termín a čas pro společné jednání. Dnes už je vše zařízeno a převedeno. Dům je náš, a to díky Vám a Vaší realitní kanceláři. Rovněž musím vyzdvihnout i profesionální, a přitom milý a bezprostřední přístup pana Jaroslava Kudely, který nám velmi dobře uměl najít správné řešení při finančních otázkách. Neváhal s pomocí a vše vyřešil k naší spokojenosti. Spojení s tímto finančním poradcem bylo určitě pro nás výhrou. Jeho dovednosti a znalosti v oblasti financí nás dovedly k cíli. Také mi dovolte, pane Trejbale, Vám i všem zaměstnancům Vaší skvělé realitní kanceláře, popřát hodně a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti i v osobním životě. S pozdravem a velkým díkem

Dagmar S. s manželem a synem Kladno

Po neúspěšném hledání nového nájemníka pro můj byt 2+ kk v Praze - Karlíně na stránkách ""bez realitky"" jsem se o této skutečnosti zmínil svému známému z Plzně. Od něj jsem dostal kontakt na realitní kancelář, konkrétně pana Čížka. Vše šlo následně velmi rychle a díky velmi profesionální práci této RK mi byl nový nájemník mého bytu velmi rychle nalezen a za necelý měsíc od prvního kontaktu jsem již s novým nájemníkem uzavřel nájemní smlouvu dle svých představ. Vše probíhalo ve velmi přátelském a vstřícném duchu vč. vzájemné důvěry. Ještě jednou děkuji!

Jiří Novák Kladno

Pan Čížek má ode mně za své služby 15 bodů z 10! Naprostý profesionál, který oplývá něčím, co se dnes již moc nenosí a to je slušnost. Od A do Z jsem vše nechal na něm a dobře jsem udělal. Od A do Z totiž vše klapalo. Vice pánů Čížků a to nejen v realitách. Vděčný účastník jeho reality show Karel Havránek

Karel Havránek Praha 9

S panem Čížkem úspěšně spolupracujeme již několik let. Společně jsme jeden byt prodali a další dva pronajímáme. Spolupráci s panem Čížkem považuji za výjimečnou. Pan Čížek je skutečným profesionálem ve svém oboru. Je vždy možné se na něj stoprocentně spolehnout. Velmi rychle reaguje na potřeby a dotazy. Zároveň velmi oceňuji jeho milý a velmi lidský přístup. Jedná vždy s úsměvem a pozitivní energií. Kombinace vysoké profesionality, lidského přístupu a maximální důvěry z pana Čížka pro mě dělá jednoznačně realitního makléře číslo jedna. Je skutečnou radostí pro mě s ním spolupracovat.

Ing. Lenka Drobná Kladno

Vyjadřuji tímto velký dík panu Petru Čížkovi, který je skvělý a profesionální makléř. Vždy jedná nejen s ochotou i úsměvem, dovede moudře poradit. Jeho vrozená elegance je zároveň úctou ke všem klientům bez rozdílu věku. Nechť tedy Vaši společnost Next-reality díky mé zkušenosti při jednáních, Vás provází vždy jen vše dobré.

Marcela Máčalová Kladno

Rádi bychom vyslovili velkou spokojenost a chválu pro Petra Čížka, který nás ohromil svým přehledem, profesionalitou a připraveností na každou naší schůzku. Celá procedura koupě bytu proběhla velmi rychle a perfektně. Naše dotazy byly zodpovězeny bez odkladu a to i o víkendu, nebo večer. Ještě jednou díky za vaše služby odvedené Profesionálem Petrem Čížkem. Přejeme vám mnoho spokojených zákazníků jako jsme my.

Petr P. a Helena K. Kladno

chtěla bych osobně poděkovat realitnímu makléři Petru Čížkovi za ochotu a vynikající spolupráci při koupi naší nemovitosti. Mohu doporučit všem budoucím klientům. S pozdravem a veliké díky.

Iryna Yovzhiy s rodinou Kladno

Veľmi pekne ďakujem p.Čížkovi za jeho pomoc pri kúpe bytu. Jeho prístup bol veľmi profesionálny a najmä ústretový, nakoľko moje sťahovanie bolo potrebné zariadiť vo veľmi krátkom čase, p.Čížek bol veľmi nápomocný, flexibilný a s jeho pomocou kúpa bytu prebehla úplne podľa mojích predstáv.

Dávid Račko Praha

Pane Čížku, já Vám mnohokrát děkuji za skvělou spolupráci při prodeji bytu a za Váš profesionální přístup. Doufám, že v brzké době nic prodávat nebudeme, ale pokud ano, víme, kam se obrátit. Mějte se moc hezky a ať se Vám i nadále daří.

Kristýna Č. Kladno