NAPIŠTE ŘEDITELI

JAN ČERMÁK

Hodnocení: VELMI DOBRÉ!
pro více informací klikněte zde:
https://www.nextreality.cz/hodnoceni-makleru
Realitní makléř
Specializace: Prodej bytů, domů i komerčních objektů/ pronájmy bytů i komerce
Praxe: 13 let
Jazyková vybavenost: angličtina, němčina
O mně:
Pracuji tak, že se ke mně klienti vrací…

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, slova chvály pro p. Čermáka. Koupě nemovitosti bez problémů, osobní přístup, žádné kličky, vždy přímá odpověď. Můžeme doporučit...

Filip Drchota Česká Lípa

Díky panu Čermákovi jsme koupili nemovitost bez zbytečných komplikací, celý proces proběhl v klidu a pohodě. Příkladný přístup p. Čermáka směřující přímo k cíli.

Václav Marian Praha 10

Prodával jsem nemovitost a tento prodej mně zprostředkoval Váš makléř pan Jan Čermák. Jelikož mám již zkušenosti s prodejem nemovitostí, tak jeho přístup k věci samotné a velice profesionální vystupování mně velice ohromilo a tímto mu ještě jednou moc děkuji.

Alois Rak Česká Lípa

Perfektní domluva a komunikace. Výbnorné podávání informací o zájemcích. Je to borec.

Vratislav Vácha

Chtěl bych poděkovat Janu Čermákovi za prodej mého bytu. Vše proběhlo bez problémů k naprosté spokojenosti. Dobrá práce. Díky moc!

Jan Slezák Česká Lípa

Pan Jan Čermák je velice profesionální, ochotný, spolehlivý, komunikativní a příjemně se s ním spolupracuje. Moc děkuji a doporučuji všem.

Eva Zapletalová Česká Lípa

Přístup pana Čermáka, který nám prodej zprostředkoval, k celému procesu změny vlastníka bytu je skutečně nutné ohodnotit jako maximálně vstřícný s mimořádně přívětivou komunikací a ochotou. S podobným přístupem se člověk při hledání pomoci jen tak nesetká. Patří mu naše vřelé poděkování. Ing. Oldřich Halaška

Oldřich Halaška

Dobrý den, právě se nám podařilo prostřednictvím realitního makléře pana Jana Čermáka prodat byt v České Lípě. Skutečně nelze najít vhodná slova poděkování za jeho naprosto příkladný přístup a pomoc při realizaci předmětného prodeje. Jsme s manželkou důchodci ve věku 80 let a s tak obětavou pomocí jsme se nesetkali, zvláště pak v kontrastu s předchozími zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi (snad nejhorší mm-reality). Mnohokrát děkujeme a zaslouženě doporučíme pro případ potřeby Vaší realitku všem našim blízkým a známým. S přáním mnoha stejně spokojených zákazníků zdraví manželé Halaškovi.

Oldřich Halaška Česká Lípa

Úžasný lidský přístup a rychlé profesionální jednání.

Václav Šoltys

Velice příjemné vystupování, domluva a ochota.

Gabriela Brázdová

Chtěl bych tímto emailem vyjádřit naši spokojenost s prací pana Jan Čermáka, který prodával naši chatu. Byl po celou dobu velmi aktivní, komunikoval s námi a vše v závěru připravil a dohodl k naší spokojenosti. Děkuji

Martin Hájek Česká Lípa

Píši Vám, abych vyjádřil poděkování a naši spokojenost se zprostředkováním celého prodeje, komunikací i rychlosti vyřízení všech kroků, které byli spojeny se samotným prodejem, ale i s obstaráním podkladů pro potřeby hypotéky v naší bance. Pan Čermák na nás udělal velmi dobrý dojem. Až bude někdo v našem okolí hledat nemovitost nebo vstřícného a slušného realitního makléře, který plní své slovo, rádi doporučíme pana Čermáka i NEXT reality. Děkujeme.

Manželé Igor Lotocký a Stefanie Geerardyn Nový Bor

Pan Jan Čermák byl vynikající. Vše proběhlo rychle bez zbytečného čekání. Mohu vřele doporučit.

Karolína Sirková Česká Lípa

Vynikající realitní makléř. Velmi ochotný s lidským přístupem. Velmi seriózní, rychlé a pohodlné jednání. Maximální spokojenost.

Jan Koros

Chtěla bych napsat pochvalu a mé díky Vašemu zaměstnanci Janu Čermákovi, který se mnou spolupracoval ohledně prodeje bytu. Byla jsem s ním velmi spokojena a budu jej svým známým doporučovat. Děkuji

Lenka Ledvinová Česká Lípa