NAPIŠTE ŘEDITELI

Jan Čermák

Realitní makléř
Specializace: Prodej bytů, domů i komerčních objektů/ pronájmy bytů i komerce
Praxe: 12 let
Jazyková vybavenost: angličtina, němčina
O mně:
Pracuji tak, že se ke mně klienti vrací…
Získaná ocenění:

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Dobrý den, slova chvály pro p. Čermáka. Koupě nemovitosti bez problémů, osobní přístup, žádné kličky, vždy přímá odpověď. Můžeme doporučit...

Filip Drchota Česká Lípa

Chtěl bych poděkovat Janu Čermákovi za prodej mého bytu. Vše proběhlo bez problémů k naprosté spokojenosti. Dobrá práce. Díky moc!

Jan Slezák Česká Lípa

Píši Vám, abych vyjádřil poděkování a naši spokojenost se zprostředkováním celého prodeje, komunikací i rychlosti vyřízení všech kroků, které byli spojeny se samotným prodejem, ale i s obstaráním podkladů pro potřeby hypotéky v naší bance. Pan Čermák na nás udělal velmi dobrý dojem. Až bude někdo v našem okolí hledat nemovitost nebo vstřícného a slušného realitního makléře, který plní své slovo, rádi doporučíme pana Čermáka i NEXT reality. Děkujeme.

Manželé Igor Lotocký a Stefanie Geerardyn Nový Bor

Pan Jan Čermák byl vynikající. Vše proběhlo rychle bez zbytečného čekání. Mohu vřele doporučit.

Karolína Sirková Česká Lípa

Chtěl bych tímto emailem vyjádřit naši spokojenost s prací pana Jan Čermáka, který prodával naši chatu. Byl po celou dobu velmi aktivní, komunikoval s námi a vše v závěru připravil a dohodl k naší spokojenosti. Děkuji

Martin Hájek Česká Lípa

Chtěla bych napsat pochvalu a mé díky Vašemu zaměstnanci Janu Čermákovi, který se mnou spolupracoval ohledně prodeje bytu. Byla jsem s ním velmi spokojena a budu jej svým známým doporučovat. Děkuji

Lenka Ledvinová Česká Lípa

Díky panu Čermákovi jsme koupili nemovitost bez zbytečných komplikací, celý proces proběhl v klidu a pohodě. Příkladný přístup p. Čermáka směřující přímo k cíli.

Václav Marian Praha 10

Pan Jan Čermák je velice profesionální, ochotný, spolehlivý, komunikativní a příjemně se s ním spolupracuje. Moc děkuji a doporučuji všem.

Eva Zapletalová Česká Lípa

Prodával jsem nemovitost a tento prodej mně zprostředkoval Váš makléř pan Jan Čermák. Jelikož mám již zkušenosti s prodejem nemovitostí, tak jeho přístup k věci samotné a velice profesionální vystupování mně velice ohromilo a tímto mu ještě jednou moc děkuji.

Alois Rak Česká Lípa