NAPIŠTE ŘEDITELI

Partners Financial Services, a.s. (Partners)

Partners logo

Od roku 2019 má NEXT REALITY s Partners propojené informační systémy. Našim klientům zajistíme konzultaci s více než 2100 finančními poradci po celé ČR. V rámci spolupráce zajistíme financování a pojištění nemovitosti. Opačně pak klientům Partners doporučíme vhodné investiční záměry. Společné pobočky Partners Market & NEXT REALITY jsou pohodlným řešením pro naše klienty, kteří mají k dispozici finanční službu “Moje Partners”.

Partners Financial Services, a.s. je českou společností poskytující finanční poradenství a zprostředkování finančních produktů. Je největší finančně poradenskou společností na českém trhu.

Česká společnost Partners Financial Services, a.s. zahájila svoji činnost v červnu roku 2007. Hlavní aktivitou je poskytování finančního poradenství. Heslem Partners je “Finanční poradenství JINAK”. V současnosti jsou Partners největší finanční společností na českém území, s více než miliardovým ročním obratem a téměř půl milionem klientů. Do skupiny dále spadá Partners investiční společnost, s.r.o., Partners media, s.r.o. (www.finmag.cz, www.penize.cz a tištěný Finmag), Partners akademie, s.r.o., Trigea a pojišťovna Simplea.