Tak, jako loni začala expanze značky NEXT REALITY PARTNER na Moravě, letos pokračuje úspěšným tažením také v Čechách. Nejnovější pobočka bude otevřena v Plzni.
„Plzeňským partnerem se stal veleúspěšný majitel franšízové licence z finančního zprostředkování hypoték Miroslav Lebl. Propojení finančního zprostředkování a realit je velmi zajímavé a není zdaleka posledním PARTNEREM, se kterým jednáme v jiných městech,“ řekl ředitel sítě NEXT REALITY PARTNER v Čechách Petr Zelenka. Oba segmenty jsou dle něj extrémně úzce propojené, a proto dává smysl se o partnerství bavit s úspěšnými lidmi z finančního sektoru.
Jednání o licenci začaly s Miroslavem Leblem na přelomu zimy a jara, kdy se po úvaze otevřít realitní kancelář rozhodl zvolit právě cestu zakoupení franšízy. „Zásadní důvod, proč zakoupit franšízu NEXT REALITY, byla širší škála služeb a v neposlední řadě také dobré jméno této značky. Velkou výhodou pro nás je rovněž fungování a kooperace sítě v rámci celé republiky,“ upřesnil Miroslav Lebl. Ten vždy vnímal, že NEXT REALITY patří do seriózní části realitního byznysu, navíc s jasnou vizí fungování společnosti, rozšiřování služeb a s důrazem na kvalitu.
I když se plzeňská pobočka úspěšně rozjíždí, k oficiálnímu otevření dojde v létě. V tuto chvíli se doplňuje stav makléřů a hypotečních a investičních specialistů. „Budeme klást větší důraz na kvalitu, výkonnost a efektivitu jednotlivých lidí, než na jejich počet,“ dodal Miroslav Lebl.
Další partnerská pobočka v Čechách na sebe nenechá dlouho čekat a bude otevřena v Pardubicích.
Petr Zelenka je ředitel partnerské sítě NEXT REALITY, na této pozici působí téměř 6 let, ale v NEXTu je jíž osmým rokem. V práci se řídí především svým instinktem a na svém týmu si nejvíce cení zapálenosti do práce.
V měnící se době je to skvělý výsledek. Velké dík patří všem našim makléřům, franšízantům a podpoře z centrály. Hlavně oceňuji, že si všichni reálně uvědomujeme, jaká je situace a hledáme možnosti, jak se přizpůsobit a využít ji.
Trápíte se a navíte si rady s prodejem vaší nemovitosti? Veškeré starosti nechte na nás, jsme NEXT REALITY!
To je motto Jiřího Vagnera, který působí jako Obchodní ředitel v Chytře bydlím. Chytře bydlím, je projekt NEXT REALITY, který zajištuje družstevní financování nemovitostí tak, aby se možnost vlastního bydlení, otevřela co nejvíce lidem.