NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc prosinec

Oceněním NEXT REALITY za prosinec uzavíráme rok 2021. Nyní už můžeme říct naplno, že do nové dekády vstoupila společnost NEXT REALITY úspěšně. Všem makléřům a spolupracovníkům přejeme šťastný, spokojený a zdravý rok 2022. A nyní již k posledním oceněním starého roku.

Úvalům to na vítězství v kategorii pobočka měsíce těsně nevyšlo. Ale v pobočce v jižní části Prahy určitě budou mít důvod ke spokojenosti – vedoucí Blanka Štalzerová je makléřkou měsíce. Mimochodem, v jejím případě se tak stává už po dvacáté osmé! Blanka je tedy pochopitelně pravidelnou účastnicí každoročních dovolených organizovaných firmou pro nejlepší makléře roku. 26. ledna se jede na světovou výstavu Expo ve Spojených arabských emirátech. „Nejvíc se těším na dlouholeté milé kolegy a zábavu, kterou si určitě užijeme nejvíc v poušti a plavením v Perském zálivu na arabské plachetnici Dhow, odkud uvidíme nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab nebo hotel Atlantis,“ vypočítává Blanka. Přejeme šťastnou cestu jí i všem ostatním účastníkům!

Jedním z nemála pozitivních aspektů práce NEXT REALITY v roce 2021 bylo posilování franšízového konceptu. Společnost vzala pod svá křídla řadu nových poboček, kde pracuje mnoho talentovaných makléřů. Patří k nim také Veronika Hálová. Tato zástupkyně kanceláře NEXT REALITY Advance v Plzni se v prosinci stala nováčkem měsíce. Blahopřejeme!

Nejvyšší budovu světa Burj Khalifa si společně s Blankou Štalzerovou prohlídne také Zdenda Mrňák. Zástupce Pardubic byl hlavní silou, která táhla Pardubice nejen v měsíci prosinci, ale v podstatě po celý rok. Pardubice jsou tento měsíc pobočkou měsíce a Zdeňkův přínos zdůraznil vedoucí pobočky Ondra Bahenský. „Tento rok měl skvělý nástup, plno práce a úspěchů v průběhu celého roku a nakonec mocný finiš v prosinci, kdy opět ukázal své schopnosti a dokázal, že je nejlepší.“ Ondra Bahenský ale neopomíjí ani další makléře – například Honzu Kmoníčka, kterého označuje coby „Zdeňkova následovníka“. Také on měl mimořádně úspěšný prosinec. 

Pardubice byly zkrátka v roce 2021 bezkonkurenční - 8 ocenění pro pobočku měsíce z 12 možných hovoří jasnou řečí. Uvidíme, jestli budou Východočeši stejně přitápět pod kotel i v roce 2022.

 

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT