NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY výroční konference 30. 03. 2023. Velkolepá oslava 17. narozenin firmy v Brně

Orea Congress Hotel Brno, kteří Brňané více znají pod původním názvem Voroněž, byl vybrán coby místo konání další výroční konference NEXT REALITY. NEXŤáků je dnes hodně a pro akce tohoto typu už malé a střední sály nestačí. Volba tedy padla na hotel, který vznikl v 70. letech v těsné blízkosti slavného brněnského Výstaviště, aby se zde mohli ubytovat návštěvníci přijíždějící na veletrhy.

Orea Congress Hotel Brno je jedinečný svým brutalistickým pojetím, které se odráží jak v jeho architektuře, tak i v zařízení interiéru.

Moderátorem konference opět vynikající Petr Svěcený

Čtvrteční ráno bylo chladné a nevlídné, ale v sálu stylově osvětleném do modré a zelené barvy od začátku vládla dobrá nálada. Jako první se mikrofonu chopil Petr Svěcený. Oblíbený moderátor slovem provázel výroční konferenci již loni a letos nebyl důvod ke změně. Po přivítání návštěvníků Petr Svěcený pozval na pódium generálního ředitele Roberta Hanzla. Během jeho prezentace byla zmíněna mimo jiné i NEXT AKADEMIE. Řadě absolventů byly slavnostně uděleny diplomy za absolvování Makléřské akademie I. A celý blok Roberta Hanzla byl zakončen připomenutím Nadace NEXT, která již rok pomáhá všude tam, kde je to zapotřebí.

Fakta o ČMRF, oceňování nemovitostí, energiích i o elektronickém asistentovi NEXT APP

I pokračování denní části bylo ve znamení prezentací, kde zazněla spousta užitečných informací. Po Robertu Hanzlovi dostali prostor ředitelé ČMRF Roman Vlasák a Miroslav Jonáš. Právní okénko otevřel Jiří Trunečka, o mediální prezentaci ve světě nemovitostí hovořil Petr Makovský z Reality.iDnes.cz. Pro většinu zúčastněných známou tváří na pódiu byl Bohumír Fiala, manažer NEXT APP. 

Téma oceňování nemovitostí otevřel Ondřej Hon, produktový manažer CeMap. Desetiminutovou prezentaci o energiích si vzal na starost obchodní ředitel MND Miroslav Balák. A před obědovou pauzou se dostalo ještě na školitele NEXT REALITY Romana Záboje a Pavla Rakouše, vedoucího oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj.

Došlo i na módu či na témata vyjednávání a motivace

Po obědové pauze už se nemluvilo výhradně jen o realitním byznysu. Svou prezentací zaujal Martin Pavlík z Respect Fashion, rodinné firmy navrhující a vyrábějící špičkové oděvy. Po něm se slova ujal špičkový odborník na realitní právo ze vzdělávací společnosti Gaudens Petr Pavlíček. Velký ohlas následně sklidil Radim Pařík, respektovaný vyjednavač. Účastníci si pak vychutnali kávu, ale jen rychle, protože poslední přednáška obzvlášť stála za to. Zakladatel mezinárodní společnosti TAXUS International Ivo Toman je inspirující člověk a ten nejpovolanější pro téma lidské motivace. Šlo o vrchol denní části, která byla nabitá zajímavými informacemi.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT