NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc květen

Makléřem měsíce je Jirka LandrgottPrahy 6. Je to pro něj první hlavní ocenění v rámci NEXT REALITY. Coby majitel společnosti Landrgott Reality s.r.o. se k NEXT REALITY připojil před dvěma lety a stejně jako další makléři se nestačí divit, jaké zvraty zažil trh s realitami během koronavirového roku. „Zdá se, že se trh naprosto zbláznil a lidé se snaží zbavit všech peněz,“ komentuje situaci Jirka. „Sám jsem zvědavý, kdy toto období skončí a vrátí se do normálu.“

Jirka si samozřejmě ocenění velice váží. „Nejvíc pro mě znamená mnoho spokojených klientů, díky kterým jsem toto ocenění mohl získat,“ říká makléř měsíce. Gratulujeme.

Nováček měsíce je tentokrát Martin Vondráček z pobočky PROPERTY Beroun. Zeptali jsme se jej, co jej vedlo přidat se právě k NEXT REALITY? „Oslovil jsem několik společností poskytujících frančízový model. Ze všech mi vyšli nejlépe NEXT REALITY. Nechci, aby to znělo jako fráze, ale možnosti nejen v prodeji nemovitostí, ale propojení s Partners, výkupy nemovitostí a další, to vše je u NEXT REALITY bezkonkurenční. Dále mi hodně vyhovuje férové a vstřícné jednání v přátelské atmosféře.“ Děkujeme za tato krásná slova a blahopřejeme i Martinovi.

Pobočkou měsíce se stávají stejně jako v únoru a březnu Pardubice. Tuto cenu přebírá Ondra Bahenský, který znovu vyzdvihl skvěle fungující atmosféru v pardubickém týmu. „Tento úspěch umožnila dobrá práce všech našich kolegů, každý přispěl svým dílem,“ říká vedoucí pardubické pobočky. „Tímto všem děkuji.“ My se k poděkování přidáváme.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT