NAPIŠTE ŘEDITELI

Obor realitního zprostředkování zažívá zlaté časy. „Sháníme nové kolegy“, zní z realitní kanceláře

Vysoká poptávka po nemovitostech a jejich růst cen představuje příležitost pro kvalitní makléře. Dobrou zprávou je také nedávné schválení zákona o realitním zprostředkování. Na makléře jsou kladeny vyšší nároky než dříve. Jde tedy o váženou profesi.

Realitní kanceláře proto hledají makléře do svých řad, do nových i stávajících poboček.

„Hledáme nové kolegy napříč celou ČR, kteří mají chuť a motivaci učit se novým věcem“, říká Petr Zelenka, ředitel partnerské sítě NEXT REALITY. Kvalitní makléř by měl mít kromě odbornosti v realitách a sledování nových trendů i vhled do oboru financí, marketingu a obchodu a stavebnictví. Vedle toho by to měl být člověk komunikativní, samostatný a zároveň schopný týmové práce. V případě franšízanta ještě platí, že by měl mít schopnost vést a motivovat lidi.

„Ani začínající makléři se ale nemusí bát. V NEXT REALITY budou důkladně proškoleni pomocí interního vzdělávacího programu, následně budou připraveni na zkoušku dle Zákona o Realitním zprostředkování, kterou následně absolvují v našich prostorách,“ dodává Petr Zelenka.

NEXT REALITY coby špičková česká realitní skupina prochází nejúspěšnějším obdobím v historii. V prvním pololetí se dočkala obratu 126 milionů Kč, což představuje v meziročním srovnání 90% nárůst. S tím ale souvisí výzva. A to je právě potřeba rozšířit řady makléřů a franšízantů, aby NEXT REALITY mohla uspokojit stále se zvyšující požadavky svých klientů.

Proč pracovat právě v oboru realit?

- Realitní zprostředkování je založeno na provizním systému. Každá uzavřená transakce tak představuje zisk. Díky velké poptávce po nemovitostech a jejich aktuálně vysokých cenách si schopní makléři nyní přijdou na velmi zajímavé výdělky.

- Je to práce, kde plníte lidem jejich sny. Každý touží po vlastním bydlení a dobrý makléř je osobou, která tento cíl dokáže splnit. Pokud jste empatický a spolehlivý, váš klient to ocení. Naši nejlepší makléři dostávají desítky pozitivních referencí.

- Tato práce je všechno jen ne stereotypní. Každý klient je jiný, každá nemovitost je jiná. Makléř se neustále učí něco nového, zlepšuje své komunikační dovednosti, reflektuje nové trendy.

Proč pracovat právě pro NEXT REALITY?

- NEXT REALITY je jeden z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu. Má síť poboček po celé České republice. Neustále roste, za první polovinu letošního roku otevřeli 8 nových poboček a zaznamenává nejvyšší obraty v historii.

- Makléři mohou těžit z množství obchodních příležitostí a využívat široké nabídky služeb. U NEXT REALITY může každý kromě zisku z prodeje realit dosáhnout ve spolupráci s finanční skupinou Partners na další příjem v doporučování klientů na finanční produkty.

- Pro klienty, kteří nemají dostatečný vlastní kapitál na nákup nemovitostí nebo si nechtějí/nemohou vzít hypotéku, má NEXT REALITY řešení v podobě „družstevního financování“ (vlastní projekt Chytře bydlím), kdy klientovi profinancuje jeho nemovitost skrze družstvo, ve spolupráci s renomovanou bankou, kde největší výhodou je, že oproti klasické hypotéce nemusí klient prokazovat příjmy a nemovitost si může pořídit v každém věku, což u standardního hypotéčního úvěru nelze.

- NEXT REALITY nabízí také možnost investic a výkupů přes Českomoravský realitní fond, což přináší pro makléře další zajímavé obchodní příležitosti.

- I když je NEXT REALITY velká společnost, jsou pořád jedna rodina. Panuje zde přátelské prostředí a pořádají každoročně velké množství akcí, kde se setkávají makléři z celé republiky.

Vše podstatné o práci makléře nebo franšízanta naleznete ZDE a ZDE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT