NAPIŠTE ŘEDITELI

Oslava 30. výročí založení
Asociace realitních kanceláří

Ve Žlutých lázních v Praze tedy v pátek 20. srpna 2021 proběhla velká akce, na niž se sjelo množství profesionálních makléřů z celé České republiky.

Program byl více než bohatý. Kromě chutného jídla a pití zde zněla dobrá muzika. Uši dětských posluchačů potěšili prověření Maxim Turbulence, pro dospělé zde byl Xindl X s kapelou.

Makléře si sice každý představí jako uhlazené muže v obleku a dámy v kostýmku, ale i mezi nimi se najdou výborní sportovci. Součástí akce byl napínavý turnaj v beachvolleyballu. Nelehký úkol zde čekal na zástupce NEXT REALITY Pavla Kaňkovského a Jirku Landrgotta, kteří měli obhájit prvenství z předchozího ročníku. Nutno říci, že letos byla konkurence nepoměrně těžší, přítomna byla řada poloprofesionálních párů. Pavel a Jirka však přesto nezklamali a vyválčili výborné 5. místo. Zahanbit se nenechaly ani dámy, konkrétně Petra Vávrová a Kristýna Petržilová. Ty obsadily 6. místo. Čest NEXT REALITY v turnaji statečně hájili také Petr Puchmertl s Honzou Hejhalem.

Všichni přítomní se výborně bavili. Žluté lázně se ukázaly být jako skvělá volba a cateringu – grilovanému masu a zelenině – nebylo co vytknout.

Především ale zaslouží poděkování úsilí lidí z Asociace realitních kanceláří, že akce tohoto typu pořádají. Samotná organizace podněcuje své členy, aby se profesně vzdělávali, aby dodržovali etický kodex a také platnou legislativu. Na společném setkání makléřů je sice vyzdvižen především prvek zábavy, ale má smysl i to, že se makléři napříč realitními kancelářemi setkají a že dojde k výměně kontaktů. Je také příjemné zjištění, že NEXT REALITY měla na této akci zdaleka největší zastoupení.

Ač účastníky zaskočil asi hodinový déšť, na náladě to neubralo. Byla to zdařilá akce s výbornou organizací. Těšíme se zase za rok.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT