K létu již tradičně patří i opékání špekáčků. Je to tak trochu naše národní specialita. A protože my v NEXT REALITY, ryze české firmě, ctíme tradice, rozhodli jsme se vyrazit ve středu 16.8. k ohništi.
Perfektním útočištěm pro tyto účely byl stánek Kofola point v pražské Troji, v těsném sousedství Vltavy. Akce byla určena i pro veřejnost, míst kolem táboráku bylo dostatek a po západu slunce se dostalo dokonce i na kytaru.
O nás v nextu se ví, že se spokojíme jen s tím nejlepším. Který je ale nejlepší špekáček na trhu? Tuto hádanku pomohli rozluštit hlasováním všichni zúčastnění makléři a rodinní příslušníci včetně dětí, pro které byla tato akce také určena.
Do finále se na základě tipů dostal špekáček z Globusu, špekáček Horeca z Makra a špekáček z nejlepšího řeznictví Amaso.
A který špekáček vyhrál v anonymní ochutnávce?
Napište nám a my vám řekneme.
V minulém roce jsme se domluvili se 13 novými partnery, pro srovnání - v roce 2021 to bylo 11 partnerů. V kontextu událostí minulého roku je to dle mého velmi dobrý výsledek a jednoznačné potvrzení faktu, že máme zájemcům o licenci NEXT PARTNER co nabídnout.
Jedním z vrcholů výroční konference NEXT REALITY, která se konala 30. 3. 2023 v Brně, bylo uvedení dalších makléřů do Síně slávy. Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy.
Brzy to bude 50 let, co režisér František Filip natočil legendární a dodnes reprízovaný seriál Chalupáři. Dnes je oblíbené točit remaky někdejších filmových šlágrů, jak by vypadali Chalupáři v roce 2023?
V termínu 26. 1. – 6. 2. 2023 vyrazila za odměnu a skvělé výsledky parta TOP makléřů z NEXT REALITY na společnou dovolenou. Srí lanku jsme vybrali již v roce 2019 v Thajsku, protože po trojnásobném Maroku, Tenerife a právě Thajsku, jsme chtěli nejvíce opět Asii. Koho by tenkrát napadlo, že budeme muset čekat přes tři roky!