NAPIŠTE ŘEDITELI

Společnost NEXT REALITY nejen slavila, ale i pomáhala! Dvě nové kojenecké postýlky pro Nemocnici Na Bulovce!

Není nad to, když se spojí příjemné s užitečným. Z tomboly, která korunovala oslavu 12. narozenin NEXT REALITY, nemají užitek jen šťastlivci, kteří si zakoupili vítězné losy, ale také pediatrické oddělení Nemocnice na Bulovce. Právě pro něj byl výtěžek z tomboly určen.

MUDr. Ivan Peychl, primář dětského oddělení na Bulovce, vysvětluje, na co přesně se taková finanční pomoc hodí. „V posledních letech se snažíme, aby oddělení vypadalo svým vzhledem lépe. Obnovili jsme jak chodbu ambulance, tak i chodbu oddělení a řadu dalších vybavení,“ říká pan doktor Peychl. „Pokud jde o postýlky, tak máme na pracovišti asi čtyřicet lůžek pro pacienty různého věku a tím pádem i různé velikosti postelí. Snažíme se je postupně obnovovat a kupujeme nové, protože původní byly staré až několik desítek let. Což hlavně u těch lůžek, která jsou určená malým dětem, miminkům a kojencům, vadí, protože nejen že jsou nevzhledná, ale špatně fungují. Když se otevírají, tak vržou a nedají se dobře nastavit svojí výškou.

Doktor Peychl prozradil, že takřka všechna stará lůžka se již povedlo vyměnit a zbývají už pouze dvě. Proto by případný peněžní příspěvek byl použit právě na jejich výměnu; tak, aby na celém dětském oddělení v nemocnici byly jen a pouze krásné a funkční postýlky pro malé pacienty.

A jak to nakonec v Golf resortu Kunětická hora, kde proběhla oslava (a s ní spojená tombola) NEXT REALITY, dopadlo? Přítomní makléři dali dohromady částku 24 500 korun českých. Tento štědrý příspěvek byl navýšen o peníze z fondu společnosti. Do pražské nemocnice tak putuje rovných 45 000 korun!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT