Vedení NEXTu, v čele s generálním ředitelem Robertem Hanzlem a ředitelem partnerské sítě Petrem Zelenkou, se rozhodlo ocenit lednový úspěch kanceláře NEXT REALITY FORZA slavnostním obědem.
Důvody k oslavě byly hned dva – titul NEJLEPŠÍ KANCELÁŘ NEXT REALITY a vítězství Ireny Novákové, která tento měsíc vyhrála první místo v soutěži makléře měsíce. „Cením si šikovnosti svých makléřů a děkuji jim za to! Věřím, že budeme stále lepší a lepší,“ dodal Pavel Kaňkovský, majitel licence a vedoucí NEXT REALITY FORZA, který se setkání rovněž zúčastnil.
Realitní trh zažívá v posledních měsících výrazný progres a důkazem jsou i skvělé výsledky naší sítě. Pokud vás zajímá pohled Roberta Hanzla, generálního ředitele NEXT REALITY na aktuální vývoj, poslechněte si analýzu pro Realiťáka roku a Reality.iDNES.cz
Češi investice do nemovitostí milují. Jsou zarytými fanoušky cihel, které touží vlastnit. I díky tomu se v průběhu let český realitní trh zejména ve velkých městech vyčerpává. Investicím do cihel ale není nutně konec.
Tohle byl zážitek, který se nedá popsat slovy – kdo nezažil, nepochopí. Každý den jsme využili na maximum, od první do poslední vteřiny. Skvělý program, precizní organizace a ta nejlepší parta lidí, se kterými je radost sdílet společné okamžiky a zažít spoustu zábavy.
Zajímá vás vlastnictví nemovitosti v Dubaji a chcete vědět, jak na stabilní a bezpečnou investici s vysokým výnosem?