NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY vítá nového člena Síně slávy. Velké gratulace Zdendovi Mrňákovi

Zdenda Mrňák – nexťácký kabrňák! Kdo pracuje u NEXT REALITY alespoň krátkou chvíli, ten toto jméno musí znát. Muž ověnčený mnoha oceněními buď pro makléře měsíce nebo pro pardubickou pobočku, pro niž pracuje. Zdeněk ale není „řadovým“ realitním makléřem. Je to úkaz na poli realitního byznysu, rodinné stříbro firmy. U NEXT REALITY dosáhl obratu přes 20 milionů Kč. Zdeněk je po právu novým členem Síně slávy.

Hradečák, který výrazně pozvedl pardubickou pobočku

Pro mnoho lidí možná bude překvapující zjištění, že Zdeněk je ve firmě teprve 5 let. To ho odlišuje od všech ostatních členů Síně slávy, kteří bez výjimky pro NEXT REALITY pracovali 10 a více let. Pro někoho je pracovní zkušenost 5 roků jen krátká epizoda v kariérním životě, ale Zdeněk za tuto dobu dokázal, že je Nexťákem tělem i duší.

Další zvláštností Zdeňka je to, že svou prací vyvrací tradiční názor, že Hradečáci a Pardubičáci se nemají rádi. Petr Mrňák, otec Zdeňka, také velká osobnost firmy, šéfuje hradecké pobočce NEXT REALITY. Zdeněk, i přes to, že se narodil v Hradci Králové, spojil svůj profesní život se sousedními Pardubicemi. Udělal z nich výstavní skříň NEXT REALITY, vzor, který je pro mnoho jiných poboček inspirací. A inspirativní je také spolupráce hradeckého a pardubického týmu.

Když Zdeněk v lednu 2020 přebíral zase jedno další ocenění pro pardubický tým, pronesl tato slova: „V Pardubicích i v Hradci Králové máme opravdu výjimečnou partu, která si navzájem pomáhá a motivuje se. A je jedno, která z poboček vyhraje v oceněních za daný měsíc. My si to vzájemně přejeme a jsme rádi, že v tak našlapané konkurenci se obě města pravidelně prosazují.

2x makléř roku, jeho Pardubice 3x pobočkou roku

Pardubice získaly titul pobočky roku za roky 2019, 2020 i 2021. Sám Zdeněk se zase 2x stal makléřem roku. A v roce 2022 se dočkal té nejvyšší pocty, jaké se makléř v NEXT REALITY může dočkat – byl uveden do Síně slávy. Je to vyznamenání řazené k nejvyšším v hodnotícím systému firmy.

Zdeněk se zařadil po bok dalších 12 stávajících členů Síně slávy dne 7. dubna 2022. Stalo se při příležitosti výroční konference dne 7.4.2022, symbolicky v Hradci Králové. Emotivní předání tradiční ceny, hokejového dresu, se neobešlo bez bouřlivého aplausu. Nadšeně tleskal i pyšný táta Petr. „Jsem nesmírně hrdý na to, co jsem dokázal. Převzít toto ocenění je pro mě absolutně nejvíc,“ uvedl Zdeněk při převzetí ocenění.

Děkujeme Zdeňkovi a přejeme mnoho dalších úspěšných a spokojených let v řadách NEXT REALITY.

Všechny členy Síně slávy můžete zhlédnout ZDE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT