NAPIŠTE ŘEDITELI

PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠE KOLEGY - MAJITELÉ LICENCÍ Z PARTNERSKÉ SÍTĚ NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Mladá Boleslav – paní Marcela Šedivá

Jak dlouho pracujete v realitách? 

V realitách pracuji od roku 2010, tenkrát jsem začínala na mateřské dovolené s dvěma malými dětmi a nikdo mi nevěřil, že bych mohla v realitách zůstat? Tato skutečnost, že mi nikdo nevěřil, byla pro mě velká výzva. Začala jsem na sobě po profesní stránce pracovat, abych realitním oboru byla úspěšná, a i přes řadu překážek a ne vždy úspěšných období jsem v realitách již 9 rokem.

Jak dlouho působíte v NEXT REALITY? 

Smlouvu o spolupráci s NEXT REALITY jsme podepsali v listopadu 2015, tedy pomalu začneme 4. rok s NEXTÍ RODINOU.

Proč jste si vybrali právě NEXT REALITY? 

Když jsem zvažovala, že se naše realitní společnost PKP reality se spojí se silnou značkou, velkou prioritou pro mě bylo, aby se hlavně jednalo o českou realitní společnost, nikoliv o zahraniční skupinu. Před podpisem smlouvy o spolupráci nás vedení NEXTU pozvalo na konferenci do Benešova, do hotelu SEN, kde nás s manželem oslovil osobní přístup a přátelská atmosféra mezi makléři a vedením společnosti. Po konferenci jsme měli jasno, že NEXT REALITY je ta správná volba pro spolupráci.

Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách? 

Náš region Mladá Boleslav je dost specifický, nabrat nemovitosti k prodeji bývá občas opravdu velký problém (nemovitosti si klienti prodávají sami mezi sebou ve Škodovce), jsem tedy moc ráda, že jsem si vybudovala referenční business a již nemusím složitě volat na studené kontakty.

Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček? 

V roce 2019 bychom se chtěli zaměřit především na rozšíření našeho stávajícího realitního týmu a dále na náběry nových nemovitostí. Roční plán v tomto roce naše pobočka dokázala splnit, pevně věřím, že i rok 2019 bude v tomto směru úspěšný, přesto že nejen já, ale i mí kolegové vnímáme za poslední 4 měsíce značný pokles zrealizovaných obchodů a počet nových náběrů nemovitostí.

Co byste vzkázala zájemcům o podnikání v realitách? 

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která v řadě případech přináší i starosti. Myslím si, že s tak zásadním životním krokem by měl klientům pomáhat člověk, který je vám nejen sympatický, máte v něm důvěru a který k Vás bezpečně provede celým obchodním případem. Celý Realitní business je především o důvěře. Každý máme za sebou nějaký příběh… ať už životní či realitní. Tyto příběhy nám pomohou vybrat si, s kým chcete spolupracovat. Ráda novým makléřům předám své prodejní a obchodní zkušenosti a budu jejich průvodcem celým realitním trhem. Nebudu zastírat, že být dobrým makléřem vyžaduje řadu úsilí, dřiny, a především touhu chtít být úspěšný. Pokud máte v sobě touhu chtít, jste právě těmi, které do našeho týmu hledáme. To ostatní, co by měl dobrý makléř umět, Vás naučíme.

Teď trochu z osobního života:

Jaké jsou Vaše koníčky? 

Ráda zpívám, (zpěv mě doprovázel celé dětství a hudba mě vždy nabije. Mám ráda folk a českou muziku. Ráda jezdím s přáteli na vodu, Sázava patří mezi naše nejoblíbenější řeky). Sjížděli jsme řeky i v Rakouských Alpách, což nemělo chybu! Rekreačně lyžuji a ze všeho nejvíc miluji hory a horskou turistiku.

Vaše nejoblíbenější jídlo? 

Miluji těstoviny na všechny možné způsoby a dále zeleninové saláty, které ráda připravuji na mnoho způsobů. Jsem milovník dobrého koření, které i z obyčejného jídla vykouzlí skvělou mňamku.

Kam byste se chtěl ve svém životě podívat? 

Jelikož miluji hory, láká mě Kanada a moc ráda bych se znovu podívala do Norska, kde převládá panenská příroda a všem mohu severní země jen a jen doporučit.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT