NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc leden

Poměrně teplý leden skončil. Teplota na bod mrazu neklesla – a věříme, že stejné je to s náladou našich lidí v NEXT REALITY. Zažili jsme další velice úspěšný měsíc. Přinášíme tradiční ocenění pro makléře NEXT REALITY. Makléře měsíce získává zkušená a mnoha oceněními ověnčená Marcela Šedivá. V ostatních kategoriích ale nacházíme nová jména.

Sedmička je šťastným číslem pro Marcelu Šedivou. Je to již její sedmé ocenění pro makléřku měsíce. Zároveň slaví 7 let v pozici vedoucí pobočky NEXT REALITY Mladá Boleslav. Coby své pracovní motto si tato makléřka zvolila „Prodat nemovitost bezpečně a za nejvyšší možnou cenu“. Beze sporu se jí to daří, protože ve městě automobilů je respektovanou odbornicí na reality s velkým renomé. Marcele blahopřejeme.

Do Domu snů putuje také ocenění pro nováčka měsíce. Získává jej Vendula Kvapilová. Většinou makléři získávají vzdělání na ekonomických nebo právnických školách, ale u Venduly to bylo trochu jinak. „Vystudovala jsem chemii materiálů a mířila jsem úplně jiným směrem. Osud však chtěl jinak a já hned po škole nastoupila do společnosti Dům snů a jsem za to nesmírně ráda,“ prozrazuje Vendula. „Máme tu super kolektiv, naše práce nás baví a snažíme se dělat vše na maximum a

Když chceš jít rychle, běž sám. Když chceš jít daleko, běž v týmu,“ vzkazuje Veronika Chládková. Její Dům snů Šumperk získává premiérové ocenění pro pobočku měsíce. Přitom to nejsou ani dva roky, co se Dům snů stal součástí NEXT REALITY. „Partnerskou smlouvu s NEXT Reality jsme podepsali v dubnu 2020. Bylo to zejména díky naší podobné filozofii, myslím, že jsme si sedli lidsky a vyznáváme podobné hodnoty jako je vzdělávání a poskytování kvalitních služeb s cílem pozvednout realitní zprostředkování na pozici, kam patří,“ říká vedoucí pobočky Veronika Chládková. „Dalším důležitým parametrem jsou strategické spolupráce, například konkrétně u nás v Šumperku velice těsně spolupracujeme s místní pobočkou Partners. V tomto spojení je z mého pohledu budoucnost.“

Veronika vyřizuje velké díky všem svým spolupracovníkům. A my srdečně zdravíme tým snů v Domě snů. Gratulace do Šumperku!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT