NAPIŠTE ŘEDITELI

Zveme vás k účasti na 14. výroční konferenci NEXT REALITY!

Dne 31. 3. 2020 od 12.00 hodin se v Hotelu Jezerka na Seči uskuteční každoroční konference spojená s oslavou narozenin naší společnosti.

 

Výroční akce NEXT REALITY se právem staly vyvrcholením celého roku a jsou určeny jak všem makléřům a zaměstnancům naší firmy, tak i našim partnerům a majitelům franšízových licencí NEXT PARTNER.

Úvodního slova se ujme generální ředitel Robert Hanzl, který představí vize a novinky pro nadcházející měsíce. Společně s naším firemním advokátem Mgr. Jiřím Trunečkou rovněž seznámí všechny účastníky s dalšími informacemi ohledně nového zákona o realitním zprostředkování. Prozradit také můžeme, že hlavní hvězdou letošního ročníku bude český hokejový trenér a kouč Marian Jelínek, který v současné době individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci, jako je například tenistka Karolína Plíšková nebo hokejista Petr Mrázek. NEXT si ho ale pozval především pro to, že v poslední době vede populární kurzy motivace a je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

A protože podobná firemní setkání jsou důležitá nejen pro načerpání nových poznatků a zkušeností, ale i pro odpočinek a pobavení, nebude chybět pestrý večerní program.

Připravujeme například tradiční vyhlášení nejlepších makléřů, uvedení nového člena do síně slávy a tombolu, při níž vedení opět předá peněžitý šek vybranému charitativnímu projektu.

Jsme si jistí, že si užijete nejen odbornou část konference, ale i setkání s kolegy a následný slavnostní večer, jímž nás opět provede sympatická moderátorka Martina Adamů.

 

#konference #makléř #realitnimakler #next #narozeniny

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT