NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám Renatu Pfisterovou, která se umístila na 1. místě v soutěži Realiťák roku 2018 pro Karlovarský kraj a zároveň byla i v TOP 20 pro celou ČR

Renata spolupracuje s NEXT REALITY od roku 2013. Za tu dobu zrealizovala desítky obchodů.

Renato, co říkáte na tento úspěch?

Je to ocenění i povzbuzení.

Soutěž je skvělý důvod mobilizovat síly, aby člověk dokázal hlavně sám sobě co v něm je. Jistě, že jsem na to umístění hrdá. Až budu přesvědčovat dalšího nového klienta proč má spolupracovat zrovna se mnou, bude to jeden z argumentů na které spoléhám.

Vnímáte soutěž REALIŤÁK ROKU jako přínosnou?

Vyhecovat nás, abychom byli lepší a efektivnější je jistě záslužné nejen pro naše kapsy, ale i naši klienti rádi vidí, že se snažíme a jdeme dobrým výsledkům naproti. To nám přináší jejich důvěru. Bez ní by naše obchody tuze chřadly. A naopak s ní se z našich obchodních známých stávají obchodní přátelé. Nebo dokonce jen přátelé.

Renato, co krom umístění v realiťákovi považujete za svůj největší úspěch v realitách?

Jsem pyšná, že se ke mně klienti vrací a i doporučují svým známým.

Který klient nebo obchod vám za poslední roky udělal největší radost?

Nechci vyzdvihnout jediný z mých obchodních úspěchů. Každý z nich byl důležitý. Radost mi na jejich konci přináší nejen provize, ale hlavně pocit dobře odvedené, dokončené práce a pokračující kontakty na kterých lze stavět příště.

Co byste popřála všem makléřům, kteří se chtějí zapojit do soutěže REALIŤÁK ROKU v letošním roce?

Vytrvalost a odvahu. Ať se nebojí si říct o podporu všem s kým spolupracují. Ať si o ní řekne klientům, kolegům, přátelům i rodině. Aspoň uvidí jak na tom s nimi opravdu je. Když nezačneš, nevyzkoušíš, tak si prohrál už teď.

Děkujeme Renato.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT