NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře a pobočku NEXT REALITY za měsíc červen

Při dubnovém výročním vyhlášení cen NEXT REALITY ji generální ředitel Robert Hanzl prohlásil za „historicky nejúspěšnější makléřku“. Blanka Štalzerová z úvalské pobočky ale ani nadále nepolevuje. Červnová cena pro makléřku měsíce rozšiřuje její obdivuhodnou sbírku cen. Jak si vysvětluje aktuální vysoký zájem o byty, domy a pozemky? „Dle mého názoru je rozumná investice do zajímavé nemovitosti, nejlépe s nějakým časem odstranitelným škraloupkem, vůbec nejlepší způsob financování,“ říká Blanka. „Ovšem chce to mít nohy pevně na zemi a vědět co je prioritou při investování a v jakém časovém horizontu předpokládám zhodnocení.

Nohy pevně na zemi má jistě i sama Blanka, což jí určitě při jednání s klienty pomáhá. Přejeme krásné léto a hodně dalších úspěchů nejen na poli realitního byznysu.

Z nové franšízy v síti NEXT REALITY Rakovník si pro ocenění opět došel Zbyněk Elznic. Zbyněk získává druhé ocenění pro nováčka měsíce, což je raritou. Nováčkem na realitním trhu jako takovém ale není, pohybuje se zde už čtyři roky, což z něj dělá zkušeného makléře. Proto jej nijak nezaskočilo ani covidové období se všemi jeho nástrahami. Zbyněk tvrdí, že prohlídky fungují tak jako dříve. „Pokud zájemci opravdu vážně uvažují o koupi nemovitosti, domnívám se, že virtuální prohlídky nemohou nahradit fyzickou přítomnost v konkrétní nemovitosti,“ říká nováček měsíc. „Pracujeme tedy obdobně jako v minulosti, pouze s dodržováním pravidel proti šíření Covid-19.“ Také Zbyňkovi gratulujeme.

Únor, březen, a poté květen a červen. Ve všech těchto měsících zvítězily v kategorii pobočka měsíce Pardubice. Vedoucí pobočky Ondra Bahenský jistě ví, že tentokrát to bylo jen tak tak – hodně úspěšný měsíc měla totiž také pražská FORZA. Rozdíl byl minimální. Ale Pardubicím to znovu vyšlo a zdá se, že východočeská pobočka míří vstříc čtvrtému ocenění za pobočku roku v řadě za sebou. Ondrovi Bahenskému a jeho týmu blahopřejeme.

 

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT