NAPIŠTE ŘEDITELI

Oficiální poděkování
NEXT REALITY za nové webové stránky

Bez dobré webové prezentace to dnes nejde. Prostřednictvím webových stránek si klient utváří první dojem a dále si společnost s klientem buduje následný vztah. Když potřebuje potenciální prodejce nebo zájemce o nemovitost něco vědět, nevolá většinou na zákaznickou linku. Jde na web, který je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Celý rok společnost NEXT REALITY intenzivně pracovala na vylepšení své prezentace ve virtuálním prostoru. Nové stránky byly představeny v dubnu 2021. Najdeme je na stejné adrese, jako dříve, tedy https://www.nextreality.cz/. Modernější, v příjemných barvách, lépe čitelným písmem a s kvalitnějším obsahem.

Tvůrcům stránek se podařilo splnit všechny základní požadavky. Web je plně responzivní, to znamená, že jej lze pohodlně prohlížet z počítače, notebooku i z mobilního telefonu. Stránky jsou striktně a přehledně rozděleny na dvě základní sekce – pro klienty a pro partnery. Zachována přitom je vysoká informační hodnota. První velký dík tedy patří programátorům, Ondřeji Honovi a firmě Shanna. Právě oni zhmotnili myšlenky a představy NEXT REALITY. A novému webu vdechli život.

Protože obchodování s nemovitostmi je v první řadě o lidech, bylo důležité, aby web podle toho vypadal. NEXT REALITY se nechtěla opírat o poněkud sterilně působící fotografie z fotobank. Na adrese nextreality.cz tedy klienty vítají skuteční makléři. Další poděkování tedy patří těm, již se zhostili role modelů – Blance Štalzerové, Ireně Novákové, Zdeňku Mrňákovi, Marcele Šedivé, Vladimíru Koptovi, Bohumíru Fialovi a dalším a dalším. Samozřejmě se sluší poděkovat i fotografce Stephanie Kristl, vizážistce Anežce Augustinové a stylistce Kamile Špinarové.

Bill Gates prohlásil: „Content is king“. NEXT REALITY pro úkoly spojené s obsahem povolalo nikoli krále, ale královnu. Content Queen Veronika Honsová rovněž odvedla skvělou práci, děkujeme!

A konečně nesmíme zapomenout na marketingové oddělení a všechny lidi z firmy, kteří pomohli svými náměty a příspěvky.

Nový web je zkrátka výsledkem týmové práce. Trvalo to rok a stálo to za to. Důkazem budiž pozitivní odezva od mnoha návštěvníků. Věříme, že stránky budou vzorně plnit svůj účel a že se na ně budou klienti rádi vracet.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podíleli. NEXT REALITY

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT