NAPIŠTE ŘEDITELI

Nová pobočka NEXT REALITY otevřena v Jindřichově Hradci.

Vítáme do rodiny NEXT REALITY další město, kde od 9.3.2017 oficiálně působíme.

Jindřichův Hradec – s příchodem jara se modrozelená i v Jindřichově Hradci, kde 9.3.2017 proběhlo slavnostní otevření nové pobočky NEXT REALITY. Nová kancelář s vedoucími Jiřinou Stejskalovou a Petrem Hejdou, sídlí na adrese Školní 77, v samém historickém centru města. Slavnostního otevření se zúčastnili makléři pobočky České Budějovice, ve které tým dříve působil, včetně Oblastního manažera Radima Randy a generálního ředitele NEXT REALITY Robert Hanzl. 

Po příjemném dopoledni a slavnostním přípitku, ve kterém Robert Hanzl popřál nové kanceláři mnoho úspěchů, se všichni přemístili do nedaleké restaurace ke slavnostnímu obědu. „Jsem rád, že máme svůj pevný bod v lokalitě, kde již řadu let působíme. Nyní jsme našim klientům z Jindřichohradecka blíže a chtěl bych je pozvat do naší krásné kanceláře,“ uvedl na závěr Hanzl.

I na nové pobočce bude v nabídce celá řada služeb NEXT REALITY, mezi které patří mimo jiné zprostředkování prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, právní a finanční servis, určení odhadu a prodejní ceny pomocí cenových map až po řešení problémů spojených s nemovitostmi včetně jejich výkupů za hotové. „Aktuálně do týmu přivítáme posily, hledáme nové makléře, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat,“ dodala nová vedoucí Jiřina Stejskalová.

Přejeme nové pobočce mnoho úspěchů a spokojených klientů!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT