NAPIŠTE ŘEDITELI

Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Jindřichův Hradec – pan Jan Kubeš

Jak dlouho pracujete v realitách?

V realitách pracuji 4. rokem.

Jak dlouho působíte v NEXT REALITY?

Stejnou dobu působím u Nextu.

Proč jste si vybrali právě NEXT REALITY?

Od první chvíle si mě získal můj manažer, který už v Nextu bohužel není. Vzpomínám si, že mě velmi oslovily výkupy. V neposlední řadě jsou zelená a modrá mými oblíbenými barvami!

Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách?

Největší úspěch je ten moment, kdy se otočím za sebe, zbilancuji poslední kvartál nebo rok a uvědomím si, co vše jsem se naučil, kolik těžkých obchodních jednání jsem absolvoval a kam se například výsledkově posunuli moji makléři. Takže takový wau moment považuji za svůj největší úspěch.

Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček?

V tomto směru mám zcela jasno, chci dosáhnout obratu 10 mil/rok. Do této doby jsem prodával pouze second hand a má vize je se více věnovat developu. Takový můj realitní sen je na stará kolena se projít s vnoučaty po lokalitě, kterou jsem vybudoval.

Co byste vzkázali zájemcům o podnikání v realitách?

Zájemcům o podnikání v realitách bych je vzkázal, ať na nic nečekají a nasednout na tento vlak jak jen to jde rychle. Mně osobně u nových makléřů zajímá jejich vnitřní motivace, proč chtějí podnikat zrovna v realitách a pak jejich ochota vystupovat z komfortní zóny.

Teď trochu z osobního života:

 

Jaké jsou Vaše koníčky?

Můj největší koníček je má rodina, aktivně hraji fotbal, golf a futsal a pak samozřejmě ten časově nejnáročnější a to jsou reality.

Vaše nejoblíbenější jídlo?

Podle svých nejoblíbenějších jídel jsem se pravděpodobně měl narodit v Itálii, protože nejraději mám pizzu a těstoviny.

Kam byste se chtěli ve svém životě podívat?

Od roku 1995 jsem sběratelem hokejových kartiček New York Rangers, což mě opustilo až těsně před maturitou. Ve sbírce mám mimo jiné i Jaromíra Jágra a samozřejmě Wayne Gretzkyho. A právě Madison Square Garden je chrám, kam bych se chtěl podívat. Při té příležitosti se pak i podívat na další americké sporty jako jsou NBA, MLB, MLS a NFL.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT