NAPIŠTE ŘEDITELI

Prestižní golfový turnaj CZECH MASTERS letos opět za účasti NEXT REALITY

Kdo chce vidět světový golf v Česku, ten míří každý rok na D+D REAL Czech Masters. Za sedm let existence se tento turnaj stal velkou událostí, kde není nouze o přítomnost velkých hvězd světové scény. Firma NEXT REALITY Czech Masters podporuje už od druhého ročníku, tedy od roku 2016. Realitní společnost tak svým partnerstvím pomohla akci zaujmout důležité místo na mapě golfových podniků. Ročník s pořadovým číslem 7 se konal 19. až 22. srpna 2021.

I zahraniční golfisté mají na Czech Masters velkou motivaci

Proč je pro golfisty Czech Masters tak důležitý? Jde o turnaj zařazený do série European Tour. Výsledky se počítají do pořadí série a též do světového žebříčku. Navíc jde o poslední turnaj golfového kalendáře, kde jde získat body do kvalifikace pro Ryder Cup. I negolfoví fanoušci možná vědí, že Ryder Cup je prestižní soutěží, kde se střetávají evropští a američtí hráči. A ti nejlepší jsou zde odměněni tučnou dotací. V Česku se tedy rozhoduje o tom, kdo na Ryder Cup pojede.

Hned pěti Ryder Cupů se zúčastnil Švéd Henrik Stenson, hlavní hvězda letošního Czech Masters. 45letému Švédovi se po koronavirových letech moc nedaří dostat se do staré formy, a tak možná doufal, že v Praze upozorní Pádraiga Harringtona, že si nominaci pořád zaslouží. Harrington, 49letý Ir, totiž bude na Ryder Cupu kapitánem evropského mužstva. I on přijel vyzkoušet trávník pražského Albatrossu.

Vítězství bral Američan Veerman, nejlepší Čech Mrůzek na 12. místě

Favoritům ale turnaj nevyšel. Platí to kromě výše uvedených i pro stříbrného medailistu z Tokia Roryho Sabbatiniho, který reprezentuje Slovensko, i pro dalšího olympionika Ondřeje Liesera. Czech Masters ovládl Američan Johannes Veerman, který těžil z toho, že hlavní adept na titul Tapio Pulkkanen udělal na konci pár chyb. Finský golfista skončil na děleném druhém místě se Seanem Crockerem. Čest českého golfu nejlépe hájil Filip Mrůzek, který měl velkou radost z 12. místa.

Hodně se rozhodovalo na 16. jamce, kde Švéd Stenson trefil vodu a definitivně ztratil možnost bojovat o vítězství. Naopak Pulkkanen s Veermanem zde pálili čistě. Právě tato jamka patřila společnosti NEXT REALITY, které bylo na turnaji věnováno hodně prostoru. Realitní kancelář zde měla dvojnásobně velký stánek partnerů než ostatní. Na návštěvníky zde čekala zdařilá hra a VIP salónek. Záběry zahraničních agentur kromě dění na hřišti zachytily také velkou vzducholoď NEXT REALITY nad areálem. Nechyběly ani reklamní panely a spoty v televizi. Zkrátka, tímto turnajem se značka NEXT REALITY usadila v paměti nejen diváků v Česku, ale také v jiných zemích.

NEXT REALITY se těší na další ročníky

Ačkoliv čeští golfisté se mezi elitní desítku neprosadili, diváci určitě zklamaní nebyli. K vidění byl parádní golf, a to za příjemného počasí a skvělé práce pořadatelů. Skvělý příslib pro další ročníky, u kterých určitě nebude chybět ani NEXT REALITY.

Děkujeme všem pořadatelům za bezchybnou práci, hráčům za vynikající výkony a návštěvníkům za to, že svou účastí podporují špičkový sport.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT