NAPIŠTE ŘEDITELI

Next partner Jindřichův Hradec – nová franšíza

NEXT REALITY přibírá pod svá křídla další franšízu. Tentokrát v malebných jižních Čechách. Symbolická stužka byla přestřižena v Jindřichově Hradci. Licenci zde získal zkušený realitní profesionál Jan Kubeš a pan Petr Zelenka, ředitel NEXT REALITY Partner pro Čechy mu srdečně popřál hodně spokojených klientů a vzkvétající pobočku.

Pana Kubeše jsme se nemohli nezeptat, co ho vedlo k tomuto velkému kroku? „Chtěl jsem se i s kolegy posunout o něco dál. Jako franšíza už můžeme snadno končit v červených číslech, což nás vede k tomu více přemýšlet o jednotlivých krocích a vidět dál, než jen kousek před sebe. Vnímám teď, že jednotlivé marketingové aktivity jsou koncipované do dlouhodobějšího horizontu a jsou více cílené,“ odpovídá pan Kubeš. „Na každý pád se ale teď rozhodně cítím svobodnější. A nemohu opomenout mé makléře, kteří přechod také zvládají výborně a jsou mi velkou oporou. Zmíním svoje dvě kolegyně Katku Jurkemikovou a Renču Švandovou, které neustále chodí se zajímavými nápady a dělají mi velkou radost.“

        

Nový majitel licence byl dále dotázán na největší úspěch v jeho dosavadní kariéře. „Vzpomínám si prodej bytu v Českém Krumlově, kde žila šestičlenná rodina, která se dostala do insolvence. Jednalo se o slušnou rodinu, která neustála finanční krizi v roce 2008 a lehký pokles příjmu je dohnal do dluhové pasti. Přesvědčil jsem jedny zájemce, aby si byt koupili a původní majitele nechali v pronájmu. Jsem rád, že původní rodina neskončila na ulici, i když zřejmě moc nechybělo.“
Jindřichův Hradec má v srdci pana Kubeše důležité místo i kvůli mnoha klukovským lumpárnám. „Jindřichův Hradec je mé rodné město, město kde jsem dělal své první krůčky, poprvé nazul kopačky. Je hezké přijít na náběr bytu a zavzpomínat s klienty na to, jak před více jak dvaceti lety jsem jim zvonil na zvonek a utíkal. To se Vám asi v Praze nestane. A že zde jsou nižší provize? Nevadí - já tenkrát zvonil na mnoho zvonků,“ směje se čerstvý majitel franšízy.
Pan Kubeš vychovává tři děti, aktivně se věnuje fotbalu a futsalu a svoje domovské město si nemůže vynachválit. „Považuji Jindřichův Hradec za město hezčí a zajímavější než například turisty vyhledávaný Český Krumlov. Pro příklad jmenuji třetí největší hradní komplex v zemi, město dalo světu bílou paní, žil zde rod Rožmberků, kteří budovali rybníky na Třeboňsku (včetně největšího rybníka u nás). A budu pokračovat - originál rum s plachetničkou, tkalcovská výroba, největší mechanický lidově tvořený betlém na světě Krýzovy jesličky a je toho mnohem více, co se ve městě nad řekou Nežárkou skrývá,“ vypočítává pan Kubeš.
Jindřichův Hradec tedy jednoznačně je místem, které se vyplatí navštívit. A pokud zde dokonce chcete bydlet – víte, na koho se obrátit!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT