NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT AKADEMIE nově představuje kurzy pro (re)start realitních makléřů

Realitní makléř je v neustálém klinči. Na jednu stranu je zde tlak ze strany jeho zaměstnavatele, případně tlak, který na sebe klade on sám, aby neustále uzavíral nové a nové zakázky.

 Na druhou stranu je tu kontakt s klienty, kteří mají sami starostí až nad hlavu a na setkání s makléřem mohou nazírat jako na nutné zlo. A ač by si realitní makléř přál, aby k prodeji nebo koupi nemovitosti došlo co nejdříve, nemůže si dovolit „tlačit na pilu“.

K tomu se vždy mohou vyskytnout problémy s vypracováním smlouvy, problémy s převodem peněz či další nečekané komplikace. A aby toho nebylo málo, mění se také legislativa. Hodně se mluví o chystaném zákonu o realitním zprostředkování, který bude na makléře klást ještě vyšší požadavky na jejich vzdělání.

Co může udělat makléř, který má pocit, že se mu všechno začíná sypat na hlavu? Buďto se zbláznit, nebo – a toto řešení bychom vřele doporučili – (re)startovat se.

Centrum realitního vzdělávání NEXT AKADEMIE připravilo kurzy, které by měly zajímat jak začínající, tak i pokročilé realitní makléře. Jde o 2 kurzy vedené Tomášem Kučerou, zakladatelem nejúspěšnějšího realitního institutu Chytrý makléř a expertem, který se v oboru realit pohybuje už dvacet let.

Jeho online kurzy pod názvem Start makléře a Restart makléře přináší účinné nástroje, které „realiťáka“ dovedou k úspěchu. Účastník programu se dozví, jak sám sebe efektivně propagovat, jak si vybudovat a udržovat stabilní databázi klientů, jak s nimi komunikovat a jak si naplánovat jednotlivé projekty.

Kurz absolvujete v pohodlí, u svého počítače. Není třeba navštěvovat žádnou třídu, hlídat si docházku, vést si pečlivé zápisky ani podstupovat zkoušení. Sledujte každý den skvěle zpracovaná videa a vstřebávejte naservírované informace dle libosti. Pro svoji makléřskou praxi si vyberte takové tipy, triky a fígle, které se vám budou zamlouvat nejvíce.

Kurz Restart makléře je pro naše zkušenější makléře povinně volitelný, nováčkové se naopak kurzu Start makléře musí účastnit povinně. Jde o skvělou příležitost, protože s Tomášem Kučerou coby uznávaným tvůrcem vzdělávacích programů má NEXT REALITY exkluzivní spolupráci.

Více o kurzech Tomáše Kučery se můžete dozvědět zde.

Sledujte nabídku NEXT AKADEMIE, další semináře budou zveřejněny již brzy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT