NAPIŠTE ŘEDITELI
POKUD SE NAŠI PARTNEŘI ROZHODNOU PRO DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ S NÁMI, JE TO NEJLEPŠÍ OCENĚNÍ TOHO, CO DĚLÁME!
 
 
 
V letošním roce nás čeká podpis několika nových franšízových smluv se stávajícími NEXT PARTNERY. Je to situace, kdy rekapitulujeme a hodnotíme předchozích pět let vzájemné spolupráce, podpory a přínosu. A pokud toto vše klapalo, s důvěrou jdeme do dalšího období.

5 let je kus života, za tu dobu se nasbírá mnoho zkušeností. Vždy jsem tvrdil, že je to minimální časový vklad do profese realitního zprostředkování, tak aby člověk mohl říct, něco umím.

Takřka každý z našich partnerů má ale ve výročí konce franšízové smlouvy mnohem delší realitní praxi. Znají trh, podmínky konkurence, úskalí sólo podnikání a možnost srovnání. Každý si může udělat v klidu zhodnocení a svobodně se rozhodnout, jak dál. A já to vítám, vytváří to tlak nezůstat stát na místě a neustále náš koncept posouvat.
 
A pokud se v tento moment rozhodnou naši partneři pro další pokračování s námi, je to nejlepší ocenění toho, co děláme. Jsem za to nesmírně vděčný.
 
 
V minulém roce jsme obnovili dvě smlouvy, s Petrou a Mirkem Leblovými z Plzně a Pavlou Jahodovou ze Zlína. V letošním roce je tím prvním Jan Kubeš z Jindřichova Hradce.
 
Věřím, že i další budou následovat.
 
Děkuji za důvěru a těším se na další spolupráci.
 
Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT