NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc září

Měsíc září byl ve znamení krásného, stále ještě letního počasí, příprav na nadcházející parlamentní volby – a v případě realitní společnosti NEXT REALITY také ve znamení pokračujících prodejních úspěchů. Hlad po nemovitostech neutichá a česká firma NEXT REALITY se těší velké důvěře klientů. Na výsledky žebříčků o nejlepší makléře a pobočky je tak znovu příjemný pohled.

Je to právě rok, co jsme představili Pepu Mrňouse z pobočky EXPERT Praha coby nováčka měsíce. Nyní dosáhl na další individuální cenu, za nejlepšího makléře měsíce celé republiky. Pepa by se spolehlivě uživil i v jiných profesích, má vynikající znalosti psychologie a mluví čtyřmi cizími jazyky. Baví ho ale svět zprostředkování nemovitostí, do nějž pronikl před 11 lety. A zákazníci oceňují jeho lidský, upřímný a poctivý přístup. Cena pro makléře měsíce je v dobrých rukách.

Rád přijímám výzvy a vždy dotahuji vše ku spokojenosti všech zúčastněných,“ říká o sobě Petr Bařinka. Makléř působící v rámci pobočky NEXT REALITY Anglická je nováčkem měsíce. Petr byl v září opravdu činorodý a v celkovém žebříčku makléřů NEXT REALITY obsadil lichotivé 13. místo. To je v konkurenci matadorů, jako je Vláďa Kopta, Zdenda Mrňák nebo Marcela Šedivá (o vítězi Pepovi Mrňousovi ani nemluvě) výborný výsledek. Gratulujeme.

Ondra Bahenský, vedoucí pobočky Pardubice, nezapomene nikdy při přebírání ceny za pobočku měsíce zdůraznit, že nejde o úspěch jednotlivců. V Pardubicích funguje celý tým jako dobře namazané soukolí a každý z kolegů přispívá svým větším či menším dílem ke skvěle odvedené práci. Poslední dobou je tedy spíše výjimkou, kdy Pardubice v této kategorii nevyhrají. Východočechy v srpnu překonal Vyškov, během roku po jedné ceně braly týmy EXPERT Praha a FAMILY REAL Brno, jinak je to v roce 2021 pardubická jízda. Srdečně blahopřejeme.

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT