NAPIŠTE ŘEDITELI

Makléř roku 2022

Po osmé hodině večerní došlo na výroční konferenci NEXT REALITY ke zveřejnění výsledků ankety Makléř roku. Každý rok jde o jeden z nejsilnějších momentů, i když vítěz této ankety je poslední roky stejně očekávatelný jako vítěz Zlatého slavíka v dobách, kdy pódiím vládl Karel Gott. Ale nepředbíhejme.

Moderátor Petr Svěcený zahájil vyhlašování spuštěním videa z dovolené makléřů NEXT REALITY na Srí Lance. Těchto zájezdů se účastní jen ti nejlepší z nejlepších. Už jen to je velká motivace pro každého makléře zabodovat v anketě Makléř roku – dostat se na nexťáckou dovolenou není jen o poznání exotických míst, ale také o strávení krásných chvílí ve společnosti makléřské elity. Úspěšný makléř málokdy bývá suchar, je to naopak člověk, který dokáže skvěle vycházet s lidmi. Není proto divu, že na těchto dovolených vládne pohodová atmosféra ve výborné partě.

Petr Svěcený ve stručnosti představil makléře umístěné na 11. až 20. místě. Makléři v TOP desítce už byli vyzváni k převzetí cen na pódiu. Každý odcházel s plnýma rukama – makléři na 6. až 10. místě dostali diplom a víno, dámy dále květiny a páni láhev dobrého rumu spolu se skleničkami NEXT REALITY. Výše umístění makléři dostali ještě hodnotnější ceny...

  1. místo získal Petr Čížek z pobočky Kladno.

    Pro 9. místo si došla Blanka Štalzerová z Úval, členka Síně slávy NEXT REALITY.

    Jeden ze dvou Pražáků v TOP 10 Vladimír Kopta z NEXT REALITY CENTRAL se umístil na 8. místě.

    7. a 6. místo patřilo kolegům ze stejné pobočky. Na pódiu se vystřídali vyslanci Vyškova Markéta Nezvalová a Martin Veverka.

Makléři na 5. až 1. místě už měli dost práce, aby převzali všechny ceny. Z rukou Roberta Hanzla a Romana Vlasáka převzali kromě diplomu či vína dále poukazy CEMAP, Idnes, Seznam a ESHOP. A nejlepší tři dokonce obdrželi poukaz na oděv na míru, kredit na vzdělávání v NEXT AKADEMII a řadu dalších cen. U elitní trojky ale největší pozornost vzbuzovala zvláště krásná trofej...

  1. místo získala Štěpánka Šindelářová z pobočky NEXT REALITY SORETA GROUP v Táboře. Pro makléře, který ve společnosti nepůsobí ještě ani 2 roky, jde o úctyhodný výkon. Štěpánka se z osobních důvodů nemohla ceremoniálu zúčastnit, cenu přebíral v zastoupení oblastní manažer Petr Fára.

Ještě kratší dobu ale v NEXT REALITY pracuje Dušan Měchura, který si odnesl sympatické 4. místo. Dušan vyhrál v uplynulém roce anketu Makléř měsíce hned 2x.

Bronzové ocenění, tedy 3. příčku za rok 202,2 získala Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi. Dříve velká sběratelka cen za Makléře dle počtu rezervací začala v uplynulém roce získávat i klasické Makléře měsíce. Marcela měla velmi úspěšný rok a ocenění je pro tuto dlouholetou oporu NEXT REALITY naprosto zasloužené!

Pro 2. místo si na pódium došel Honza Kubeš z Jindřichova Hradce. Honza ještě o 2 příčky vylepšil svoje umístění z minulého roku. Honza nebyl paradoxně ani jednou makléřem měsíce, k ocenění mu pomohly velmi stabilní výkony napříč celým rokem.

Pro zveřejnění 1. místa se udělala v sále povinná chvíle napětí, ale jméno oceněného už všichni dopředu tušili. Makléřem roku se opět stal Zdeněk Mrňák. Zástupce pardubické pobočky, která se stala Pobočkou roku, opět dosáhl nevídaného obratu.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT