NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc duben 

Novopečený člen Síně slávy NEXT REALITY se opět vyznamenává. Zdenda Mrňák zase jednou zaválel a pro Pardubice vybojoval letošní první ocenění za pobočku měsíce. Sám získal cenu pro makléře měsíce. Nováčkem měsíce je dáma, je jí Anička Linhartová z Žatce.

Je tedy jasné, kdo je makléřem měsíce. Zdenda Mrňák z Pardubic si prožil velmi příjemný večer před měsícem na výroční konferenci NEXT REALITY. Kromě uvedení do Síně slávy, což je pocta nejvyšší, si tradičně vysbíral cenu za makléře roku a za nejvíce obchodů ČMRF. Také se stal členem Platinového klubu, po boku s dalšími matadory NEXT REALITY – Pepou Mrňousem, Blankou Štalzerovou, Aničkou Hatlapatkovou a Honzou Kubešem. Ocenění za makléře měsíce pro duben je důkazem, že i v roce 2022 je Zdeněk ve formě. Blahopřejeme!

Nováček měsíce zdaleka není nováčkem v realitní branži. Anička Linhartová má v oboru už 12letou praxi. Je ředitelkou pobočky NEXT REALITY NOVÝ DOMOV v Žatci, která se pod křídla sítě NEXT REALITY připojila docela nedávno. A slaví úspěchy. Kromě tohoto individuálního ocenění získala Anička v soutěži REALITKA ROKU 2. místo v okrese Louny, a to v konkurenci 30 realitních kanceláří. Aničce také srdečně gratulujeme.

Loni v květnu už měly Pardubice na svém kontě tři vítězství za pobočku měsíce. A to se teprve rozjížděly. Letos to město perníku tak jednoduché mít nebude. Od začátku roku už zářil Dům snů Šumperk, Vyškov a Central Praha. Na Pardubice se dostává řada teprve teď. A nebylo to vůbec jednoznačné, protože na 2. místě pobočka FORZA Praha měla jen nepatrně menší prodeje. Ocenění se v NEXT REALITY přelévají z pobočky do pobočky, jeden měsíc vyletí nahoru jedna, další měsíc zase jiná. Tak to má být! Tentokrát se tedy raduje Ondra Bahenský a jeho tým a my jim blahopřejeme.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT