Toto vyznamenání se řadí k nejvyšším v hodnotícím systému firmy. Je čestné, nelze změřit žádným výkonem, ale oddaností ke značce NEXT REALITY. Je vyhlašováno od roku 2010 a aktuálně jej má 17 držitelů. Letos k nim přibyli další.
Marcela působí v modrozelených barvách od roku 2015. Nejdříve jako vedoucí pobočky, následně jako majitelka franšízy Mladá Boleslav. Předtím pracovala pro jinou realitní kancelář a jak sama ráda tvrdí, srovnání to vlastně ani nesnese.
Mirek je NEXŤÁKEM již 11 let. V realitách se pohybuje však mnohem déle, konkrétně od roku 2003. V NEXTu si vyzkoušel i post manažera týmu, ale nejvíce se vedle makléřiny angažuje ve vývoji vnitrofiremního software NEXTAPP. Jeho zkušenosti jsou obrovské, málokdo umí totiž obchodní praxi převtělit do světa IT, tak aby vše fungovalo v synergiích.
Honza patří ke stálicím firmy. Na pozici realitního makléře v pobočce Česká Lípa pracuje 13 let. Asi každý Honzu vnímá jako velmi pracovitého a zábavného, zejména na firemních akcích. Svojí pílí dosáhl i na titul makléř roku podle počtu zrealizovaných zakázek.
Všichni laureáti převzali symbolický dres prokazující členství v elitním klubu síně slávy z rukou Roberta Hanzla a Romana Vlasáka. Stalo se tak 11. dubna 2024 na výroční konferenci NEXT REALITY na Seči.
Gratulujeme a děkujeme moc za spolupráci a šíření dobrého jména značky NEXT REALITY!
Zajímá vás vlastnictví nemovitosti v Dubaji a chcete vědět, jak na stabilní a bezpečnou investici s vysokým výnosem?
Kde jsou dnes levnější nemovitosti – v České republice, nebo ve Spojených arabských emirátech? Jakým směrem se trh vyvíjí a proč investoři stále častěji míří právě do Dubaje?
Již neoddělitelnou součástí výročních konferencí NEXT REALITY je představení nových členů jednotlivých VIP klubů. Jde o trochu jiné ocenění, než jsou klasické kategorie Makléř měsíce, případně Makléř roku.
Trh realitního zprostředkování zažil v minulém roce rekordní výsledky a realitním zprostředkovatelům vynahradil propady z let 2022 a první poloviny roku 2023. Proč tomu tak bylo a jak se dařilo konkrétně realitní síti NEXT REALITY, jsme se zeptali Roberta Hanzla, generálního ředitele NEXT REALITY.