NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc duben

Skoro v one man show – či spíše one woman show – se proměnilo dubnové ocenění makléřů NEXT REALITY. V hlavní roli je Anna Hatlapatková z Brna, která převzala cenu za nejlepší pobočku. A protože je Anička jedinou zástupkyní vítězné franšízy FAMILY REAL Brno, logicky její výkon plně stačil i na prvenství v kategorii jednotlivců. Mimo Brno tak míří jen ocenění pro nováčka měsíce, raduje se z něj pan Zbyněk Elznic z Rakovníka.

Reality miluji. Již dávno jsem tíhla k nemovitostem a realizace projektů ve spojení s mým manželem ve financích mě dotáhla až na vrchol,“ říká s nadšením Anička Hatlapatková z FAMILY REAL Brno. Vrcholem je míněn veleúspěšný realizovaný projekt v Kostelci nad Černými lesy, který má, jak Anna sama připouští, největší zásluhu na jejím ocenění pro makléřku měsíce. „Je to odraz mé intenzivní půlroční práce. Věřím, že obdobný výsledek nebude poslední,“ uvádí Anička, která ale připouští, že tak úplně sama na to nebyla. „Výrazně mi pomohl skvělý tým fotografů, grafiků, designerů a právníků. Bez nich by to ve finále nikdy nešlo.“

Individuální počin Anny Hatlapatkové byl natolik výrazný, že stačil i k ocenění pro celou pobočku FAMILY REAL Brno, již Anička reprezentuje. Zatím coby solitérka, ale to se možná změní... „Práce přibývá a v daný moment řeším rozšíření pobočky. Plně si uvědomuji, že nejen osobní rozvoj je důležitý... Děkuji za skvělou příležitost v NEXTu. Neumím si představit lepší realitní zázemí!“ říká vedoucí naší pobočky měsíce Anička Hatlapatková, jíž srdečně blahopřejeme.

FAMILY REAL Brno je poměrně novou franšízou v síti NEXT REALITY, což platí i pro rakovnickou pobočku, kde působí makléř Zbyněk Elznic. Pod křídla NEXT REALITY přešla realitní kancelář ve městě ležícím západně od Prahy teprve v březnu letošního roku. Ač je u NEXT REALITY nedlouho, v realitní branži Zbyněk rozhodně nováčkem není. Pohybuje se v ní 4 roky. Nerozhodilo ho proto ani současné covidové období, kterému se, jak říká, lehce přizpůsobil. „Až na výjimky jsem se nesetkal s překážkami, které by neumožňovaly naši činnost,“ tvrdí náš nováček měsíce. I jemu NEXT REALITY gratuluje.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT