NAPIŠTE ŘEDITELI

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc říjen

Říjen přináší další velké úspěchy pardubické pobočky, která je letos po sedmé pobočkou měsíce. Ani v kategorii makléře měsíce nedochází k převratnému překvapení. Ocenění přebírá Zdenda Mrňák, který je po dlouhá léta spjat právě s pardubickou pobočkou. A tak je jediným oceněním, které míří mimo Pardubice, nováček měsíce. Cenu obdrží Štěpánka Šindelářová z Tábora.

 

Jsem rád, že jsem v individuální kategorii po dlouhé době dokázal vyhrát,“ říká Zdenda Mrňák. „Děkuji všem kolegům napříč republikou, že jsou mi inspirací, že mám možnost se od nich učit, a že jsme tak skvělá parta.

 

„Po dlouhé době“ u Zdeňka znamená po 7 měsících, protože poslední ocenění získal v březnu 2021. Takto vysoké standardy má u NEXT REALITY jen několik málo makléřů. Jenže Zdeněk (který se skoro každý měsíc umisťuje mezi TOP 10) si to zkrátka za svoji vstřícnost vůči klientům, píli a nevyčerpatelnou energii zaslouží. Blahopřejeme do Pardubic k ocenění pro makléře měsíce.

Poslední roky se franšízová síť NEXT REALITY rozšiřuje. A připojují se k ní velmi zajímavé subjekty. Například v květnu 2021 se přidala tradiční realitní kancelář Soreta Group, a.s., sídlící v krásném jihočeském městě Tábor. V měsíci říjnu oceňujeme prvního zástupce této pobočky – Štěpánka Šindelářová je nováčkem měsíce. Ve velké konkurenci se navíc umístila na 9. místě všech makléřů NEXT REALITY. Gratulujeme.

 

Pardubicích mají dvojnásobný důvod k radosti, protože sem putuje i cena za pobočku měsíce. Převezme ji vedoucí pobočky Ondra Bahenský. Zdenda Mrňák říká, že jemu osobně dělá radost, když se dívá na výsledky NEXT REALITY jako firmy, nikoli jen pardubické pobočky. Pod to se lze podepsat – společnost prožívá úspěšné časy, a na tom se podílí všichni naši makléři a partneři od Chebu po Karvinou.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT