NAPIŠTE ŘEDITELI

NEXT REALITY stále roste. Hledají se noví franšízanti

Franšízový koncept funguje v mnoha oborech lidské činnosti. Reality nejsou výjimkou. Vedoucí pobočky je stále samostatným podnikatelem, ale na svoji práci není sám. Zázemí mu poskytuje silný partner a jeho osvědčený systém.

Přední česká realitní skupina NEXT REALITY hledá nové franšízanty, aby uspokojila potřeby stále se rozšiřující klientské základny.

Chceme oslovit motivované lidi, jimž nechybí energie efektivně budovat a řídit tým a vyjít vstříc potřebám zákazníků. Chceme oslovit franšízanty, kteří jsou připraveni nabídnout kvalitní služby.

S nimi se podělíme o své know-how a budeme je podporovat na cestě za úspěchem.

Proč potřebujeme nové franšízanty?

Rychle rosteme. NEXT REALITY prochází možná nejúspěšnějším obdobím v historii. V prvním pololetí se dočkala obratu 126 milionů Kč, což představuje v meziročním srovnání 90% nárůst. Jsou to krásná čísla, vyplývá z toho ale závazek. Je důležité být neustále blízko klientům, kterých je čím dál více. Už do poloviny letošního roku jsme otevřeli 8 nových poboček. Rádi bychom svým zákazníkům představili v brzké době další.

Proč spojit své síly s NEXT REALITY?

- jde o stabilní českou firmu s 15letou zkušeností v oboru. Naše služby využilo více než 100 tisíc spokojených zákazníků;

- neomezujeme se pouze na reality. Usilujeme o komplexní služby v souladu s moderními tendencemi realitního trhu. Vedle nákupu a prodeje nemovitostí se věnujeme dalším podpůrným aktivitám – finanční služby, investice, developerské projekty a podobně;

- s námi nikdo nezačíná „od nuly“. Začínajícím franšízantům předáme cenné kontakty a podpoříme je při budování své pozice na realitním trhu;

- jsme jedna rodina. Zakládáme si na přátelském prostředí. Výborné vztahy mezi našimi lidmi posilujeme prostřednictvím četných společenských akcí. Naši franšízanti mohou dále těžit z množství benefitů.

Kdo může být naším franšízantem?

Samozřejmě, ideální osobou je zkušený podnikatel, který v oboru zprostředkování nemovitostí působí dlouhodobě. Ale k tomu být dobrým franšízantem není nutná ani mnohaletá praxe v realitách, ani mnohaletá zkušenost s podnikáním jako takovým.

Nabízíme zázemí i pro začínající podnikatele, kteří mají chuť a energii se učit. Které láká šance nasbírat mnoho nových znalostí a kteří je pak dokáží předat svým podřízeným. Kteří touží po vlastní firmě a kteří jsou ochotni udělat maximum pro posilování jejího vlivu a postavení v rámci regionu.

Naše práce je i o komunikaci s lidmi, kteří chtějí udělat nejdůležitější obchod života. Vysoce oceňujeme férový přístup, spolehlivost a vstřícnost.

Pomáháme lidem plnit si své sny. Přidejte se k nám.

Výhody jsou podrobněji popsány zde nebo napište přímo na petr.zelenka@nextreality.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT