NAPIŠTE ŘEDITELI

Výzvy a trendy roku 2022 aneb co nabídl FINfest a REALITYfest 2021

Největší a nezávislý festival pro finanční a realitní profesionály FINfest a REALITYfest, tentokrát s tématem Výzvy a trendy roku 2022, který se konal v pondělí 8. listopadu 2021 ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze, nabídl i tentokrát pestrý program.

Letos se konference zaměřila mimo jiné na témata příležitostí pro realitní byznys v roce 2022. Ondřej Jaroš moderoval speciální díl Realit bez obalu se třemi makléři, kteří měli u diváků jeho pořadu největší ohlas. David Stašek představil Facebook jako nedílnou součást marketingu makléře. Offline reklama zazněla v podání Richarda Kašpara. Juraj Sutoris mluvil o fuck upu jako cestě k úspěchu. Čeká realitní zprostředkovatele digitální revoluce? A jak bude vypadat? Je opomíjené AML strašákem, nebo ochranou pro firmy a makléře? A jaký máte názor na sdílení zakázek? Je to pro makléře skvělá příležitost nebo propadák?

To vše a mnohem více zaznělo v panelových diskusích, přednáškách i workshopech. Šéfové zprostředkovatelských firem, zástupce předních finančních institucí i realitních kanceláří, vedoucí zástupci státních i profesních organizací – ti všichni přišli diskutovat a podělit se o své zkušenosti s účastníky konference. Na výběru expertů, leaderů i inspirativních osobností z praxe jsme si dali opravdu záležet.

Na konferenci se letos potkalo 1 000 účastníků, 226 lidí sledovalo program v jednotlivých sálech online. Na deseti pódiích se vystřídalo 147 řečníků, a to v 71 položkách programu. Partnerů festivalu bylo celkem 82. A ptáte se, zda přišla také hygiena? Ano, zaznamenali jsme jednu kontrolní návštěvu.

Řada z vás se na konferenci přihlašovala doslova na poslední chvíli, a to ještě v pondělí dopoledne. 

Všem řečníkům i návštěvníkům děkujeme za účast na podzimní konferenci FINfest a REALITYfest s tématem Výzvy a trendy roku 2022.

Na závěr trochu čísel: 

  • 1000 účastníků na místě
  • 226 účastníků sledující on-line
  • 82 partnerů
  • 147 řečníků
  • 71 položek programu
  • 1 kontrola hygieny
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT